Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JAJSEMLUCKA@SEZNAM.CZ
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 28.4.2011
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2011, 05:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JE TADY NĚKDO KDO BY MI ŘEKL JAK TO OPRAVDU JE S TĚMA EKONOMKAMA? CHYSTÁME SE NA STAVBU, ZAJÍMÁ MĚ PRŮBĚH FINANCOVÁNÍ, A POKUD SE U TOHOTO VYSKYTL NĚJAKÝ PROBLÉM?DÍKY ZA INFO
   OfflineOsobní galerie JAJSEMLUCKA@SEZNAM.CZZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartinKKKK
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 24.4.2013
Příspěvky: 1


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2013, 09:43  Předmět:  financování ekonomky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JAJSEMLUCKA@SEZNAM.CZ napsal(a):
JE TADY NĚKDO KDO BY MI ŘEKL JAK TO OPRAVDU JE S TĚMA EKONOMKAMA? CHYSTÁME SE NA STAVBU, ZAJÍMÁ MĚ PRŮBĚH FINANCOVÁNÍ, A POKUD SE U TOHOTO VYSKYTL NĚJAKÝ PROBLÉM?DÍKY ZA INFO


Jak je to s financováním? My si nechali zařizovat všechno od Ekonomek, já na to nemám nervy ani o tom nic nevim, takže jsme tam přišli, řekli, že chceme takovýhle dům za cca tolik milionu, řekli jim kolik vyděláváme, doložili potvrzení a výpisy z účtu, oni to nějak propočetli s finančním analytikem, no a pak už za nás tu hypotéku v Rajfce domluvili. My jen podepisovali smlouvy a nechali v abance proplácet faktury. Pro mě ideální služba, úspora nervů a času, za to jim teda díky.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MartinKKKKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ValF.
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 17.5.2013
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2013, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JAJSEMLUCKA@SEZNAM.CZ napsal(a):
JE TADY NĚKDO KDO BY MI ŘEKL JAK TO OPRAVDU JE S TĚMA EKONOMKAMA? CHYSTÁME SE NA STAVBU, ZAJÍMÁ MĚ PRŮBĚH FINANCOVÁNÍ, A POKUD SE U TOHOTO VYSKYTL NĚJAKÝ PROBLÉM?DÍKY ZA INFO


Jak to s nima je? Podle mě klasická stavební firma, která nabízí vše co nabízet jde, od služeb předcházejících stavbu, stavbu a pak i služby, které by už dělat nemuseli a přesto dělají a tou jsou trvalé servisní prohlídky postavených domů a následná dlouholetá záruka. Staví dobře, je potřeba si to trochu ohlídat, nedělají to oni, ale nějaká stavební četa, která pro ně pracuje, asi co město to někdo jiný, takže tady bych byla trochu ostražitá, jinak dobrá volba myslím, aspoň pro nás jo.
   OfflineOsobní galerie ValF.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
88youngman
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 25.5.2013
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.5.2013, 15:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JAJSEMLUCKA@SEZNAM.CZ napsal(a):
JE TADY NĚKDO KDO BY MI ŘEKL JAK TO OPRAVDU JE S TĚMA EKONOMKAMA? CHYSTÁME SE NA STAVBU, ZAJÍMÁ MĚ PRŮBĚH FINANCOVÁNÍ, A POKUD SE U TOHOTO VYSKYTL NĚJAKÝ PROBLÉM?DÍKY ZA INFO


u mě žádnej problém.Souhlasil jsem s jejich podmínkama a jsem spokojenej.Dům už mám hotovej a proto sem taky píšu.Kvalita fajnová a design suprovej.Všechno udělaj za vás,takže bomba
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie 88youngmanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pusina
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 31.7.2013
Příspěvky: 1


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2013, 12:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj dobrý den, taky se chci pochlubit, že mám postaveno od Ekonomických staveb. Sice bydlím v domečku sama se svými pejsky, ale místa je tu dost, kdyby třeba přijel princ na bílém koni, nebo kdyby chtěli na stáři se mnou bydlet třeba jeden z rodičů. Stejně jim hodně dlužím, protože mi vždy byli velkou oporou a to i teď, když jsem stavěla svůj dům.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie pusinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Věrka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 21.8.2013
Příspěvky: 1
Bydliště: Plzeňský kraj

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2013, 13:06  Předmět:  zkušenost s ES Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[quote="ValF."]
JAJSEMLUCKA@SEZNAM.CZ napsal(a):
JE TADY NĚKDO KDO BY MI ŘEKL JAK TO OPRAVDU JE S TĚMA EKONOMKAMA? CHYSTÁME SE NA STAVBU, ZAJÍMÁ MĚ PRŮBĚH FINANCOVÁNÍ, A POKUD SE U TOHOTO VYSKYTL NĚJAKÝ PROBLÉM?DÍKY ZA INFO


Taky si myslím, že je to obrovská firma, která funguje jak má a konkurence na ní dosti hází špínu. Jako mě může bejt úplně urkadený, jestli s nima někdo další postaví nebo ne, můj kšeft to nebude, ale proč bych je nepochválila, když je za co. Nám dům postavili tak jak měli, splnili co slíbili, vyřídili všechno co měli a ještě jsme domluveni na pravidelném pozáručním servisu v ceně domu, takže kdo chce ten samej komfort jak my, tak do toho taky jdětě. Výběr domů víc než slušnej, služby maximální, lidi tam dobrý, nemám výhrady.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie VěrkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Týna
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 3.2.2014
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.2.2014, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Postaven dům máme od Ekonomických staveb. A jak to probíhalo, řekla bych, že hladce, od papírování, desky až po střechu paráda. Samozřejmě, že tak jednoduché to nebylo, ale žádně zásadní negativní zkušenosti nemáme. Ale jsme rádi celá rodina, že to máme za sebou a doufám, že tady dobydlíme až do smrti, protože těch nervů co je kolem, už bych nechtěla absolvovat.
   OfflineOsobní galerie TýnaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2