Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 12:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Jo, k energetice - v pátek mi tam odmítli přihlásit elektřinu na novou adresu, protože ulici Mattioliho (teda asi ani žádnou jinou) nemají ještě v systému. Mám prý počkat, až dostanu oficiální papír, že bylo přiděleno jméno ulici.
Jinak byly poznámky typu - ježiši, to je zase ta Práčská, ten Central Group... asi jsme nějak obzvlášť problémoví, nebo co Sad


Ja som to bol prehlasovat dnes v Nuslich na novu ulicu Velenovskeho 1 a prebehlo to bez problemov. Akurat treba ratat s tym, ze si clovek na to asi pol hodinku pocka (udajne museli nejak vyrabat zmluvy, pridelovat elektromeru nove miesta a pod.)

Pani za okienkom (volala sa p. Fukova) bola inak velmi mila a ochotna.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Nika napsala:
Jo, k energetice - v pátek mi tam odmítli přihlásit elektřinu na novou adresu, protože ulici Mattioliho (teda asi ani žádnou jinou) nemají ještě v systému. Mám prý počkat, až dostanu oficiální papír, že bylo přiděleno jméno ulici.
Jinak byly poznámky typu - ježiši, to je zase ta Práčská, ten Central Group... asi jsme nějak obzvlášť problémoví, nebo co Sad


Ja som to bol prehlasovat dnes v Nuslich na novu ulicu Velenovskeho 1 a prebehlo to bez problemov. Akurat treba ratat s tym, ze si clovek na to asi pol hodinku pocka (udajne museli nejak vyrabat zmluvy, pridelovat elektromeru nove miesta a pod.)

Pani za okienkom (volala sa p. Fukova) bola inak velmi mila a ochotna.
No, tak já byla v Adrii a paní (nevím jméno) řekla, že novou ulici nevytvoří dokud nemá papír, protože to by tam pak mohla zadávat i ty, co vůbec neexistujou... Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 16:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v registru adres UIR-ADR http://forms.mpsv.cz/uir/adr/OverAdresuFrame.html
zatím nejsme - verze dat je z 13.4

vyhledávání PSČ na situ www.cpost.cz
http://www.cpost.cz/jetspeed/portal/media-type/html/user/anon/page/default.psml/js_pane/sluzbyonline,vyhledavanipsc

zatím pro Práčskou vrací
okres
obec
část obce
ulice
adresa
adresní pošta
PSČ
Hlavní město Praha
Praha
Záběhlice (Praha 10)
Práčská
Praha 106
106 00

nové ulice ještě nezná
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 18:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

huraaa Wink konecne muze zacit dalsi kolo honby po uradech...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 20:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem absolvovala návštěvu u PRE. Paní omývalo, když zjistila že jsem další od CG. Ale nakonec se nadechla a pustila se do řešení. Adresa neexistuje, takže elektroměr není v domě, ale na parcele. Doručovací adresa se už dala ošidit a tak pošta chodit bude. Takže zatím napůl.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 22:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Tak jsem absolvovala návštěvu u PRE. Paní omývalo, když zjistila že jsem další od CG. Ale nakonec se nadechla a pustila se do řešení. Adresa neexistuje, takže elektroměr není v domě, ale na parcele. Doručovací adresa se už dala ošidit a tak pošta chodit bude. Takže zatím napůl.


ja jdu zejtra do jungmanky, tak jsem zvedavej Wink Very Happy Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 19.4.2006, 23:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja asi pozitri, tak napis prosim jak to probihalo a GOOD LUCK Guitar
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 07:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Tak jsem absolvovala návštěvu u PRE. Paní omývalo, když zjistila že jsem další od CG. Ale nakonec se nadechla a pustila se do řešení. Adresa neexistuje, takže elektroměr není v domě, ale na parcele. Doručovací adresa se už dala ošidit a tak pošta chodit bude. Takže zatím napůl.


Nerozumím. Jak to myslíš že adresa neexistuje?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
lenkaii napsala:
Tak jsem absolvovala návštěvu u PRE. Paní omývalo, když zjistila že jsem další od CG. Ale nakonec se nadechla a pustila se do řešení. Adresa neexistuje, takže elektroměr není v domě, ale na parcele. Doručovací adresa se už dala ošidit a tak pošta chodit bude. Takže zatím napůl.


Nerozumím. Jak to myslíš že adresa neexistuje?
No, to je to samé, co řekli mě. Adresu prostě PRE ještě nemá v systému a bez papíru z magistrátu o tom, že ulice už existuje, ji tam prostě nikdo nevyrobí... Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 09:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
lenkaii napsala:
Tak jsem absolvovala návštěvu u PRE. Paní omývalo, když zjistila že jsem další od CG. Ale nakonec se nadechla a pustila se do řešení. Adresa neexistuje, takže elektroměr není v domě, ale na parcele. Doručovací adresa se už dala ošidit a tak pošta chodit bude. Takže zatím napůl.


Nerozumím. Jak to myslíš že adresa neexistuje?

Asi jsem se špatně vyjádřila. Pro náš dům neměli adresu odběrného místa v počítači. A nešlo to tam doplnit, takže dala číslo parcely. U doručovací adresy šlo zadat ulici, která v systému nebyla předdefinovaná, takže tam se povedlo.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahááá. No mě je celkem jedno co si dají oni do systému. Já už se i na úřadě zaregistroval na novou adresu a tak žádnou jinou nemám.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Ahááá. No mě je celkem jedno co si dají oni do systému. Já už se i na úřadě zaregistroval na novou adresu a tak žádnou jinou nemám.
No, to já taky... i tak jsem ale nepochodila Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

problém může být v tom, že adresní systémy jsou minimálně dva:

- http://www.mvcr.cz/adresa/a/zabeh/index.html spravuje Ministerstvo Vnitra - adresy tvalých pobytů obyvatel ČR

- UIR-ADR http://forms.mpsv.cz/uir/adr/OverAdresuFrame.html má MPSV a ten nejspíš přebírá i PRE

aktualizace těch systémů nejspíš trvá pár dní po přidělení nové ulice
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 29.3.2006
Příspěvky: 87
Bydliště: NZM - C

zimbabwe.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

již po několikáte jsem šel založit na poštu SIPO, nemají adresu v systému, takže ho neudělali. Asi musíme počkat 14 dní až vše do systémů naběhne
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie DVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 13:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zkusila jsem dnes přehlásit předplatné časopisu, ale taky odpověděli, že taková ulice neexistuje a ted si mně přehazují z odd. předplatného na distribuční společnost a zpátky. Znamená to, že další člověk kromě poštovní doručovatelky bude muset mít čip od vchodu do Béčka.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 13:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je síla. Já si chci předplatit noviny i časopis/y. Tak to jsem zvědavá, jak to půjde. Nejlepší by bylo mít domovníka v kočárkárně.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 14:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ted jsem byla na PRE v Jungmanove prihlasit elektrinu a z naseho vchodu jsem byla prvni:) Pani byla mooc prijemna a trvalo mi to tak max 45 minut. Central Group je pro ne evidentne pohroma:)
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 14:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo a ten papir z magistratu s nazvem ulic a cisel uz maji, ukazovala mi ho!
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 14:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska mi volala mamka, že mi to přišlo domu. Oficiální papír s přidělelním jména ulice a čísla popisného.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 15:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dotaz: taky vam prisla doporucene do vlastnich rukou zpet Smlouva z katastru? co s ni mame delat? vubec si nepamatuju, jestli ji mam zas zanest do banky nebo co...
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 16:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem dostal z GC mapku NZM a tabulku s ulicema číslama.

Škoda je že neposlali info kdy budou domy těmito číslo označeny


ZM rozpis.xls
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  ZM rozpis.xls
 Velikost:  19 kB
 Staženo:  329 krát
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2006, 16:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak přesně ta mapka mi dneska přišla... má to 5MB, docela se s tim CG nemazlí... Shocked
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes ráno jsem byl na úřadě pokusit se o přihlášení trvalého pobytu.
Bez ORIGINÁLU NÁVRHU NA VKLAD není šance. Samotná smlouva nestačí. Včera prý odmítli 2 lidi, mě dnes.
Ulice v systému mají, ale kopie návrhu na vklad nestačí.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem tenkrát tak chvátala, že jsem si byla návrh podávat na katastr sama, takže jsem měla jeden originál navíc. Takže mě přihlásili.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 10:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím jestli se dá sehnat nějaká ověřená kopie toho návrhu na vklad. Podával to za mě CG.

Naštěstí už snad brzy proběhne zápis do katastru, takže snad budu mít korektní výpis.

Založení řízení
20.12.2005

Zaplombování
21.12.2005

Předání ke zpracování
09.03.2006

Předání vkladu k aktualizaci
14.03.2006

Změny navrženy
10.04.2006
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 12:58  Předmět:  Adresa už je v systému MV i UIR-ADR Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Adresa už je v systému MV i UIR-ADR

=================================
ve tvaru pro poštovní styk (z UIR-ADR - klik na ikonku)
Mikanova 3251/7
Praha 10-Záběhlice
106 00 Praha 106

====================

Podklady poskytl: odbor informatizace veřejné správy
Stav k 17. dubnu 2006

http://www.mvcr.cz/adresa/a/zabeh/mikan.html

Výběr obce v Praze
Obec: ZÁBĚHLICE
Obec je součástí Prahy. V obci je evidováno 210 ulic, 3 327 adres. V obci není evidována žádná část obce. Adresy v obci mají PSČ v rozsahu 106 00 až 141 00. V obci je k trvalému pobytu (nebo jakémukoliv platnému pobytu cizince, azylanta) přihlášeno 34 386 obyvatel, z toho je 14 879 mužů nad 15 let, 1 658 chlapců do 15 let, 16 275 žen nad 15 let, 1 574 dívek do 15 let.
Výběr ulice v obci
Výběr ulice v celé Praze
MIKANOVA
V ulici jsou evidovány 4 adresy.


Adresy (čp - číslo popisné, če - evedenční číslo, čo - číslo orientační):
čo.5/čp.3251, čo.7/čp.3251, čo.9/čp.3250, čo.11/čp.3250


http://forms.mpsv.cz/uir/adr/OverAdresuFrame.html
Ověřování adres v registru UIR-ADR verze dat 515 stav dat k 20.4.2006

část obce
č.dom.
ulice
č.or.
PSČ
název pošty
obec
okres


1
Záběhlice
3251
Mikanova
5
106 00
Praha 106
Praha
Hlavní město Praha


2
Záběhlice
3251
Mikanova
7
106 00
Praha 106
Praha
Hlavní město Praha


3
Záběhlice
3250
Mikanova
9
106 00
Praha 106
Praha
Hlavní město Praha


4
Záběhlice
3250
Mikanova
11
106 00
Praha 106
Praha
Hlavní město Praha
_________________
DaVe


Naposledy upravil danielv dne 21.4.2006, 13:12, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 13:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

VELENOVSKÉHO Smile
http://www.mvcr.cz/adresa/a/zabeh/velen.html
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2006, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

danielv napsal:
Dnes ráno jsem byl na úřadě pokusit se o přihlášení trvalého pobytu.
Bez ORIGINÁLU NÁVRHU NA VKLAD není šance. Samotná smlouva nestačí. Včera prý odmítli 2 lidi, mě dnes.
Ulice v systému mají, ale kopie návrhu na vklad nestačí.


no jo, ale když jsem musel dát originál bance, tak ho mám vzít kde? Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
danielv napsal:
Dnes ráno jsem byl na úřadě pokusit se o přihlášení trvalého pobytu.
Bez ORIGINÁLU NÁVRHU NA VKLAD není šance. Samotná smlouva nestačí. Včera prý odmítli 2 lidi, mě dnes.
Ulice v systému mají, ale kopie návrhu na vklad nestačí.


no jo, ale když jsem musel dát originál bance, tak ho mám vzít kde? Rolling Eyes


No, mozna je problem v bance. Me moje banka, resp. pani v bance rekla, ze jsem byl povinen predlozit original, ale ne jim ho tam nechat. Proste si z meho originalu udelala kopii a original mi vratila.

Mozna by sis o nej mohl rict a nechat jim tam jen kopii. Za zeptani nic nedas.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 14:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A náš úžasný Mattioli

http://www.mvcr.cz/adresa/a/zabeh/matti.html
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2