Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 22:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 22:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy


"máme víc holek než kluků" ... super
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.4.2006, 23:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy


"máme víc holek než kluků" ... super


Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dcom napsal:
Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy


"máme víc holek než kluků" ... super


Very Happy
No... to je ale pěknej průser Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
JoHnY napsal:
dcom napsal:
Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy


"máme víc holek než kluků" ... super


Very Happy
No... to je ale pěknej průser Very Happy


preco? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 11:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
JoHnY napsal:
dcom napsal:
Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy


"máme víc holek než kluků" ... super


Very Happy
No... to je ale pěknej průser Very Happy


preco? Very Happy
No... podívej se na to z "ženského hlediska" ... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
hologram
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.4.2006
Příspěvky: 31
Bydliště: NZM

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2006, 19:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy
V TESKU mají knížku od Mattioliho. Je to herbář. Když si ho koupíš, hned si budeš připadat jako starousedlík.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hologramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem si udělal malý průzkum, jestli se dají naše ulice už najít na mapových službách (abych mohl občas někoho nanavigovat):

http://www.mapy.cz:
zobrazuje správně "ulice Mattioliho, obec Praha", šipka ukazuje někam do Jakubské ulice, na mapě jako takové je stále prázdno kuk...


http://supermapy.centrum.cz:
"Objekt s názvem Mattioliho nebyl nalezen.", na mapě JSOU naše domy i ulice mezi nimi kuk...


http://mapy.atlas.cz:
nenalezeno, na mapě je v místě našich domů napsáno "skleníky" kuk...


takže nic moc...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
Tak jsem si udělal malý průzkum, jestli se dají naše ulice už najít na mapových službách (abych mohl občas někoho nanavigovat):

http://www.mapy.cz:
zobrazuje správně "ulice Mattioliho, obec Praha", šipka ukazuje někam do Jakubské ulice, na mapě jako takové je stále prázdno kuk...


to je este dobre, pozri kam ukazuje kamelova Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojo, mikanova ukazuje nekam na prahu 1, nejak jsem si nevsimla, ze jsme se prestehovali do centra Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
jojo, mikanova ukazuje nekam na prahu 1, nejak jsem si nevsimla, ze jsme se prestehovali do centra Very Happy


to je ten luxus a nadstandart Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ono to ukazuje sipku vsech tech nasich novych ulic do stejneho mista..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
ono to ukazuje sipku vsech tech nasich novych ulic do stejneho mista..


jojo, asi si na seznamu.cz rikaji, ze kdyz to zapichnou doprostred prahy, nemuzou se splest Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 10:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
andousek napsala:
jojo, mikanova ukazuje nekam na prahu 1, nejak jsem si nevsimla, ze jsme se prestehovali do centra Very Happy


to je ten luxus a nadstandart Very Happy
to mame v luxusu teleport? Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 12:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ne, na to centrum to ukazuje protoze na mape nasel obec Praha ale ne ulici. Celkem logicky teda ukazuje na tu obec a kam jinam, nez na jeji stred. Bych si tipnul...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
no ne, na to centrum to ukazuje protoze na mape nasel obec Praha ale ne ulici. Celkem logicky teda ukazuje na tu obec a kam jinam, nez na jeji stred. Bych si tipnul...

asi jo, ale teleport by byl lepsi Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 17:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V CG vám to určitě prozradí, jak to je... Ale zaručeně by to nebyl teleport (takový obyčejný), ale nadstandardní a luxusní teleport...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 17:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
V CG vám to určitě prozradí, jak to je... Ale zaručeně by to nebyl teleport (takový obyčejný), ale nadstandardní a luxusní teleport...Very Happy


... luxusně provedený teleport je již zahrnut v základní ceně kosmické lodi ... kontaktujte našeho prodejce p. Pickarda ... Central Enterprise Group ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 18:19  Předmět:  Dokumenty od KO Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V souvislosti s ulicemi zasilam dokumenty od KO,

- rozhodnuti o prideleni nazvu ulice, cisla orientacniho
- planek rozlozeni ulic (uz tu je, ale tenhle je od KO)

Planek
Rozhodnuti
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 18:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Gentleman napsal(a):
V CG vám to určitě prozradí, jak to je... Ale zaručeně by to nebyl teleport (takový obyčejný), ale nadstandardní a luxusní teleport...Very Happy


... luxusně provedený teleport je již zahrnut v základní ceně kosmické lodi ... kontaktujte našeho prodejce p. Pickarda ... Central Enterprise Group ...


hahaha
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 22:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Hmmm, jak jsem tak koukal na ty stránky ministerstva, zjistil jsem, že v Záběhlicích máme víc holek než kluků... Very Happy Příjemné zjištění...Very Happy Já stejně čekám, kde poprvé místo Mattioliho řeknu naprosto vážně Mattoniho Very Happy


Měj na paměti že tam počítaj i domov důchodců...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2006, 22:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmm, tak to jsem opoměl... Nicméně pak doufám, že te není nějaký gigantický domov důchodců a tudíž data co do zajímavosti poněkud zkreslená... Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 17:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Informace o nahlaseni trvaleho pobytu bez potvrzeni o zapisu do katastru nemovitosti

Dnes jsem tento problem konzultoval na uradech a v CG (jmenovite sl.Jezkova) a reseni je nasledujici:

Pokud jeste nejste zapsani jako vlastnici na katastru nemovitosti, staci napsat sl.Jezkove (jezkova@central-gr...cz) a ona pro vas pripravi dokument nazvany Souhlas s prihlasenim k trvalemu pobytu. Je to vlastne car papiru, na kterem je napsano, ze s tim CG souhlasi. Potrebuje k tomu nacionale lidi, kteri souhlas zadaji a jejich rodna cisla.

Slibila mi, ze dokument bude cca za 2 dny pripraven. Ty 2 dny bych tipoval ne kvuli pracnosti, ale kvuli podpisu nejakeho zmocneneho podepisovatele.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 18:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

díky za tip, hned to jdu zkusit.
Jsem zvědav jak to půjde - hlavně tam musí být nějaké RAZÍTKO, jinak úředník nic nepovolí Very Happy . S kopií návrhu na vklad a kupní smlouvou jsem neupěl.
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 18:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nez cekat 14 dni na nahrazku od CG, to uz bude mozna drive proveden zapis na katastru. Prohlaseni vlastnika k B, ktere pravdepodobne zdrzelo nase vklady uz je po 6-ti mesicich konecne zapsano V-43206/2005. Pocitam, ze ted uz to pujde rychle (v meritcich statni spravy). Pokud se tak ale nestane, bude to rozhodne uzitecna informace.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 18:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2 dny, ne 2 tydny .. d8-D To jen pro upresneni.

My na zapis cekat nemuzeme, i kdyz uz to vypada hodne nadejne, protoze nam obcanky prestrihli a musime si nechat vystavit nove prakticky okamzite. Volby na krku a tak ..
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 08:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem se dozvěděla na CG, že 1/2 lidí z NZM buď nemá návrh na vklad a nebo jen kopii:-) Originál z rukou nedají, vystaví potvrzení, že souhlasí s trvalým pobytem:-))) Potvrzení trvá tři dny:-)))))
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radio Praha pred par dny odvysilalo prispevek o "nasem" Kamelovi. Tady mate odkaz:

http://www.radio.cz/cz/clanek/78477
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem si dneska úspěšně přehlásil trvalý pobyt ... stačila jim kupní smlouva a souhlas s trvalým pobytem, ale jelikož vím jak naši úředníci mají rádi papíry, tak jsem jim ukázal i kopii návrhu na vklad, doklad o č.p a ulici a ještě ten plánek, ale ten neměl razítko, takže byl pro ně nezajímavej

Jo jinak pokud byste se šel teď někdo přehlašovat ... ptal jsem se jak je to s volbama páč občanku dostanu až za tři tejdny a slečna mi řekla, že normálně můžu volit už na Praze 10, že si mě připíšou do seznamu a stačí ustřižená stará občanka s tim papírkem, takže není potřeba si dělat nějakej voličskej průkaz bo co ... jinak pasy dělaj za rohem - Uzbecká 1 Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.5.2006, 12:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, ale pas se snad nemusí se změnou bydliště měnit taky. Aspoň mi to potvrdili na MČ, když jsem se na to ptala... zatím co řidičák si jakožto bývalý nepražák nechat předělat musím... Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2