Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Vaderka: svinčík snad ani moc ne ... on to zaměří, venku uřízne, navrtá nějaké úchyty, zatmelí a je to To bude to samé, jako když nebudeš měsíc utírat prach
Jinak tu kuchyň nezávidím ... asi bych umřel, kdyby mi udělali něco jiného ... taky bych měnil
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 12:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jsem z ní docela smutná, ale nemůžu to doma říct. Manžel by pak byl smutnej ze mě a to já nechci Wink
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 12:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty jsi tak hodná manželka ...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 12:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Já vařim skoro pořád, takže jsme tam museli dát ten hnusnej husí krk. Obávám se, že by ten filtr nestačil. Ale odsává to dobře a to je hlavní, no ne? Mr. Green
Přemýšlím, co bych vymyslela, aby jsme ten husí krk zamaskovali. Budu se muset poradit s truhlářem, jestli by se na to dal udělat nějakej dřevěnej kryt v barvě kuchyně.


Petra vaří taky furt a filtr stačí - je to v pohodě...ale asi taky záleží na tom, jakou máš digestoř
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 12:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem nejhodnější manželka na světě Mr. Green
Máme od Faber, 750m3 výkon, každopádně krk už je vyvedenej....
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 13:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Já jsem nejhodnější manželka na světě Mr. Green
Máme od Faber, 750m3 výkon, každopádně krk už je vyvedenej....


hehe, taky mam Faber a taky 750m3
odsava to az to hezky neni
obcas mam pocit, aby mi v te panvi neco zbylo
protoze kdyz mam zavreny okna a dvere a pustim to naplno a otevru okno, tak mam pocit, ze vyleti z pantu
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo to máš recht a když to dám na plný koule, to je teprve hukot
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Já vařim skoro pořád, takže jsme tam museli dát ten hnusnej husí krk. Obávám se, že by ten filtr nestačil. Ale odsává to dobře a to je hlavní, no ne? Mr. Green
Přemýšlím, co bych vymyslela, aby jsme ten husí krk zamaskovali. Budu se muset poradit s truhlářem, jestli by se na to dal udělat nějakej dřevěnej kryt v barvě kuchyně.


Já to vymyslel tak že jsem nechal udělat nad horníma skříňkama obložení který je až ke stropu a odsazený tak aby husí krk byl za ním.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky jsem z toho krku otrávená, nelíbí se mi, ale naštěstí ho tam budeme mít jen cca 15cm.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 11:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Taky jsem z toho krku otrávená, nelíbí se mi, ale naštěstí ho tam budeme mít jen cca 15cm.


prave kvuli viditelnosti "krku" jsem preplanoval celou kuchyn a sporak posunul pod diru ve zdi
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:
AlíaTom napsala:
Taky jsem z toho krku otrávená, nelíbí se mi, ale naštěstí ho tam budeme mít jen cca 15cm.


prave kvuli viditelnosti "krku" jsem preplanoval celou kuchyn a sporak posunul pod diru ve zdi


No ovšem u mě díky skvěle umístěným zásuvkám, trubkám atd. nebylo možné ten sporák posunout, to by zase nešlo zapojit vodu.. Opravdu bych chtěla vidět toho "inženýra", který to navrhoval. Takže u mě husí krk nehrozí už právě kvůli tomu Wink
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 12:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Taky jsem z toho krku otrávená, nelíbí se mi, ale naštěstí ho tam budeme mít jen cca 15cm.


15cm zakryješ snadno, já schovávám cca 250cm Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...Husí krk jsem zavrhl.Byl to takový hnus, že jsem zvolil uhlíkový filtr a zatím je vše ok.Nevýhodou je, že se musí častěji měnit a je dražší, ale každá sranda něco stojí... Rolling Eyes
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky zastávám názor, že lepší filtr než hnusný husí krk přes půlku kuchyně Razz
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 13:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Taky zastávám názor, že lepší filtr než hnusný husí krk přes půlku kuchyně Razz


to sice ano, ale odtah mimo byt nenahradis zadnym, byť i sebelepsim firltrem
jednak Ti vzdy nejaka mastnosta a pachy filtry projdou, druhak to teplo je stale cirkulovano v mistnosti
a cim vic tepla v mistnosti, tim vic se mastnota usazuje na zdech
navic se s digestori, jenz ma odtah mimo, nejenom v lete dobre vetra
a pokud jsi na tom jako ja, tzn. spis v mistnosti, kde i varis, je vymena vzduchu v dane mistnosti nutnost - hlavne po vareni
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 18:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme chtěli zachovat odtah viz. důvody, které uvádí kolysta. Přítel a paní co nám dělala návrh v kch. studiu si libovali nad krásou husího krku, zatímco já celou dobu přemýšlím, jak ho co nejvíc zamaskovat.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 20:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já mám kuchyňský kout taky bez odtahu, ale protože moc nevařím a mám digestoř s uhlíkovým filtrem, tak mi to nevadí. Že se vám nelíbí husí krk chápu. A co ho nahradit tím plochým odvětrávacím potrubím z plastu, které by leželo na horních skříňkách a vůbec by nebylo vidět? Vyrábí se různé rozměry, tvary, kolena, ohyby, všechno. Mají to myslím v OBI.
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 22:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Z toho, co tady píšete, jsem si vybrala asi to, že uděláme malý podhled ze sádrokartonu. Filtr nechci, fak dost vařim, a asi by to bylo znát.
Nevíte o nějaký firmě, která dělá tyhle podledy?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 06:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Z toho, co tady píšete, jsem si vybrala asi to, že uděláme malý podhled ze sádrokartonu. Filtr nechci, fak dost vařim, a asi by to bylo znát.
Nevíte o nějaký firmě, která dělá tyhle podledy?


Hele zak si zkus zavolat na stavbu Kytýrovi z metrostavu, večer ti kdyžtak dám číslo, ať vám tam pošle někoho šikovnýho, kdo to bude umět.. Že materiál zaplatíte, i práci, ale že neznáte nikoho, kdo by to dělal.. Třeba vám někoho pošle.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 06:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
to sice ano, ale odtah mimo byt nenahradis zadnym, byť i sebelepsim firltrem
jednak Ti vzdy nejaka mastnosta a pachy filtry projdou, druhak to teplo je stale cirkulovano v mistnosti
a cim vic tepla v mistnosti, tim vic se mastnota usazuje na zdech
navic se s digestori, jenz ma odtah mimo, nejenom v lete dobre vetra
a pokud jsi na tom jako ja, tzn. spis v mistnosti, kde i varis, je vymena vzduchu v dane mistnosti nutnost - hlavne po vareni


Já sice taky v místnosti kde je kuchyň taky spím, ale ruku na srdce - kolikrát trýdně tam vaříš, a to tak, aby z toho byl smrad, který by ti neodtáhla digestoř s uhlíkovým filtrem??
Nehledě na to, že vyměňovat si vzduch skrz odtah, kdy tiá tam jdou smrady z ostatních bytů považuju za ještě horší variantu než cokoliv jiného. Ale to je prostě otázka osobních preferencí. Stejně jako někdo rád buchty makové a jiný tvarohové Razz
Je fakt, že já mám možná tu kliku, že mám v kuchyni francouzské okno, takže možnost vyvětrání i bez jakékoliv digestoře.
Každopádně jak říkám - je to otázka názoru a já zastávám názor, že na běžné vaření čas od času (asi ne samozřejmě každý den jako vaderka) bohatě stačí uhlíkový filtr a člověk tím pádem nemusí řešit problém husího krku. Pokud už tedy odtah přes tu díru ve zdi, tak bych to asi řešila podle toho, v jakém stylu je celá kuchyně. U moderní "hranaté" bych to asi udělala jak to navrhoval vladimir - to ploché potrubí (teda pokud by se nemělo táhnout několik metrů a pokud to do kuchyně jakž takž zapadá) a u nějaké rustikální , kde to ovšem dovoluje dispozice bytu, bych dala podhledy. Ty jsou podle mě hrozně praktické hlavně u kuchyní daleko od oken už z toho hlediska, že máš dostatek světla.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 06:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
vaderka napsala:
Z toho, co tady píšete, jsem si vybrala asi to, že uděláme malý podhled ze sádrokartonu. Filtr nechci, fak dost vařim, a asi by to bylo znát.
Nevíte o nějaký firmě, která dělá tyhle podledy?


Hele zak si zkus zavolat na stavbu Kytýrovi z metrostavu, večer ti kdyžtak dám číslo, ať vám tam pošle někoho šikovnýho, kdo to bude umět.. Že materiál zaplatíte, i práci, ale že neznáte nikoho, kdo by to dělal.. Třeba vám někoho pošle.


Jojo, Kytýr umí, zařídí - můžete ho ode mě pozdravovat, u nás v bytě se docela vyřádili - uvidíte / uslyšíte večer Wink
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.4.2007, 21:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co to je zač, ten Kytýr? Odkud ho znáte?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.4.2007, 23:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když to tady všechno čtu...začínám se bát srpna....až nám budou předávat byt....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2007, 08:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Co to je zač, ten Kytýr? Odkud ho znáte?

Kytýr je mistr z Metrostavu...docela se tady na našem bytě vyřádil - v rámci reklamací, různých dohod apod. Byl vždycky hrozně ochotný, rychlý a šikovný - fakt - když jsme něco potřebovali, tak jsme se dohodli a ještě ten den sem přišel buď sám a udělal zařídil nebo poslal potřebné řemeslníky...
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2007, 20:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Bára:
neboj, neni to tak hrozný
Já jsem zatím vůbec nic nereklamovala a doufám, že ani nebudu. ´Byteček je fajn, žádný závady. Vždycky se najde někdo, kdo má smůlu a něco se podělá....ale není nác tu veliký procento...si myslim...jen jde o to, že se sem píšou spíš problémy a stížnosti a to hezký sem nikdo nenapíše
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo jo s tím souhlas. Byty mají udělané docela slušně. Dost záleží, který dělník zrovna ten který byt dělal. U sebe až an jednu dvě věci jsem to měla v pohodě. protože jsem ten byt pravidleně kontrolovala. Se společnými prostorami je to horší. Ty v průběhu stavby nekontroloval nikdo, tak jsou dost často slušně odfláknuté.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 20:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
to Bára:
neboj, neni to tak hrozný
Já jsem zatím vůbec nic nereklamovala a doufám, že ani nebudu. ´Byteček je fajn, žádný závady. Vždycky se najde někdo, kdo má smůlu a něco se podělá....ale není nác tu veliký procento...si myslim...jen jde o to, že se sem píšou spíš problémy a stížnosti a to hezký sem nikdo nenapíše

Díky trochu jsi mne uklidnila...už se těším jak budu jen chválit...chváli...snad...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2007, 08:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen chválit!?! To budeš spolehlivě první Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2007, 21:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Jen chválit!?! To budeš spolehlivě první Smile

Maminka už bydlí týden v Ečku....a zatím jen chválí...chválí Akorát říká že je to tak dobře postavené..že není nic slyšet a připadá si že je v baráku uplně sama...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 47
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2007, 22:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bára napsala:
lusvec napsal:
Jen chválit!?! To budeš spolehlivě první Smile

Maminka už bydlí týden v Ečku....a zatím jen chválí...chválí Akorát říká že je to tak dobře postavené..že není nic slyšet a připadá si že je v baráku uplně sama...


jestli to není tím, že tu je sama Smile v kterém vchodu bydlí?
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2