Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 17:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

super. volal sem totiž na viagia a tam řekli, že byl ukradenej kabel, což víme a že se na tom pracuje.. Ale zatím nemaj na centrále zprávu, jak to dopadlo Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vy všichni, co už jste poslali objednávku na připojení, poslali vám nějakou odpověď nebo vás kontaktovali?!? stačilo uvést pouze do této doby známé údaje bez přesné adresy?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 10:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

me zatim nic, ale je mozne ze mam neco v P.O. Boxu
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 01:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stačí napsat nové zahradní město, dům a číslo bytu... podle vyjádření pána z viagia budu mít od března objednaný tarif a fakturovat mi ho budou až od dubna.
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

luk3 napsal:
stačí napsat nové zahradní město, dům a číslo bytu... podle vyjádření pána z viagia budu mít od března objednaný tarif a fakturovat mi ho budou až od dubna.
To by bylo milé ... Smile Objednával jste ho od 1. 3.?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

přesně tak, posílal jsem to minulý pátek. číkal, že v březnu se ještě pojede v platebním režimu demo, ale v mém tarifu... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

luk3 napsal:
přesně tak, posílal jsem to minulý pátek. číkal, že v březnu se ještě pojede v platebním režimu demo, ale v mém tarifu... Wink
Tak to nemá chybu ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 11:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemá, už to běží Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemate nekdo info o agregaci? Nejak se na ten megabit v demo rezimu nedostavam, zpravidla mi to jede na rychlosti kolem pul megabitu.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
Nemate nekdo info o agregaci? Nejak se na ten megabit v demo rezimu nedostavam, zpravidla mi to jede na rychlosti kolem pul megabitu.


Tak jsem volal do T-Systems a mila slecna mi po chvilce hledani oznamila, ze ve spicce je agregace az 1/100. Skoro zacinam premyslet, jestli neni vhodnejsi spise prejit na 10 mbit. Jak to vidite vy?
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
KamilK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

agregace 1/100 je jen u tarifu ULTRA 100MBit/s jinak je to garantovaná rychlost..
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie KamilKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 11:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Uz som o tom pisal, ta agregacia je imho vysoko teoreticka. Pri takej rychlosti neni sanca aby velka vacsina pripojenych tahala v jednom case plnou rychlostou (co sa vlastne ani neda, kedy ste naposledy cokolvek z internetu tahali rychlostou 12 Mb/s, na akokolvek rychlej linke?)...
Nehovoriac o tom ze tam je ta FUP 75 MB ci kolko, cize keby aj niekto takto tahal v kuse tak za chvilu FUP vycerpa a tym padom sa zas linka uvolni.
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 12:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevim .. na demu jsem se pri orientacnim mereni na rychlost blizkou 1 mbitu dostal jen jednou, jinak se to pohybuje okolo pul mega, ve spicce i niz.

Demo je konfigurovane jinaKč Garantovany 1mbit si predstavuji tak, ze kdykoli se pripojim, melo by tam byt to jedno mego.

Nerozumim tomu, nejsem sitar.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 12:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ktovie ako maju robene to demo... treba sa ich spytat... podla mna to demo nejako silne obmedzuju, pochybujem ze by mali problem s 1mbitom ked tam internet zatial pouziva 5 a pol cloveka aj to vacsinou len na to demo
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 12:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
Nevim .. na demu jsem se pri orientacnim mereni na rychlost blizkou 1 mbitu dostal jen jednou, jinak se to pohybuje okolo pul mega, ve spicce i niz.

Demo je konfigurovane jinaKč Garantovany 1mbit si predstavuji tak, ze kdykoli se pripojim, melo by tam byt to jedno mego.

Nerozumim tomu, nejsem sitar.

ja som mal (v demo prevadzke) vzdy rychlost okolo 1 Mbit, cize maximalna spokojnost... teraz som uz ale presiel na 10 MBit a rychlost este nemam otestovanu.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Znovu jsem se ptal na tu tychlost a mela by to byt rychlost garantovana. Rekli mi, ze pokud by mi u placene sluzby rychlost kolisala jako doposud, abych kontaktoval reklamacni oddeleni a ze by premerili mou zasuvku a zjistili, kde je zakopany pes .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 17:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja objednal 10mb, rano jsem dostal z viaGIA email s certifikatem a podle mereni na DSL.cz mam hezkych 8.9mb Smile, ten 1mb co mi chybi povazuju za chybu mereni

www.rychlost.cz

IP (host):80.95.248.x
datum a čas:03.03.2006 16:01
stahování:7037.52 kbps (879.69 kB/s)
upload:8056.896 kbps (1007.112 kB/s)
web odezva:min:10.9ms průměr:11.5ms max:12.8ms
Výsledky testů jsou orientační. Odezva je měřena přes protokol http, tomu odpovída přesnost. Test se snaží objektivně měřit rychlost všech testujících návštěvníků. Více informací o principu měření zde.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 3.3.2006, 19:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nezjistili jste jak dlouho jeste pojede to demo?? nejak se mi z neho nechce Smile)))
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
KamilK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja byl sepsat smlouvu v T-Systemu a pokud si sepisete smlouvu na viagia tak to fakturuji az za duben takze prvni faktura je az v kvetnu do te doby je to stale gratis...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie KamilKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mě dnes odpojili. I když jsem postupoval podle návodu konzultačního centra, tedy poslal jsem jim začátkem minulého týdne poštou vyplněnou smlouvu. při tom jsem byl ujištěn že o zákazníky zájem mají a DEMO jen tak neodpojí, že nás stejně osloví a bla bla bla.

Dnes řekli že jim smlouva nepřišla a že klienty nekontaktují. Takže pozor, abyste také někdy nepřišli k odpojené zásuvce. neměl jsem čas někam jezdit a z předchozího mnohaletého vztahu s UPC jsem byl zvyklý na elektronickou komunikaci... přesto je vidět že klasické smlouva poslaná poštou nestačí, nutné je jim zavolat jestli skutečně smlouvu mají atd.

Myslím že by stačilo, aby poslali email že nedostali smlouvu, nebo že končí DEMO, nebo nějaké pokyny --- email mají z demo registrace a je jim to jedno...

pí kováčová však slíbila že by to měli dnes nahodit (poslána smlouva faxem) tak uvidím...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem s nimi včera mluvil a raději si nechal potvrdit, že mnou zaslaná smlouva je v pořádku ... Takže nahodím demo a musím na řádný provoz čekat až do začátku dalšího měsíce ... Nic jiného prý není možné ... To odpojení dema o příspěvek výše je mrzuté ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 13:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jim smlouvu poslal ve 2 vyhotovenich postou a jedno mi poslali zpet orazitkovane a s manualem. To je myslim dostatecne potvrzeni, ze to vzali na vedomi.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

KamilK napsal:
Ja byl sepsat smlouvu v T-Systemu a pokud si sepisete smlouvu na viagia tak to fakturuji az za duben takze prvni faktura je az v kvetnu do te doby je to stale gratis...
Abych nezapomněl, toto mi bohužel nepotvrdili, ale to už je asi jasné z mého předchozího příspěvku ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PavelH
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Zahradní mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 22:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Internet mě zapojili, což je fajn. Trošku by měli vylepšit informovanost.

Dnes odpoledne mě řekli že demo je opravdu u všech pouze na 14 dnl a prodloužit nejde, pak že už je jen placený režim, pokud je podepsaná smlouva. Což se mi nekryje s příspěvky výše, ale možná že je to variabilní Tak podruhé jsme vystáli na poště frontičku a poslali - snad se to nikde neztratí.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PavelHZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 12.3.2006, 11:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
nezjistili jste jak dlouho jeste pojede to demo?? nejak se mi z neho nechce Smile)))

jak funguje to demo? normalne pripojim kabel a surfuju? jak je to rychle? Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 12.3.2006, 12:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jasne , staci se zaregovat, dhcp se zmeni a 14dnu valba na 1mbitu Wink
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.3.2006, 18:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
jak funguje to demo? normalne pripojim kabel a surfuju? jak je to rychle? Smile
Ano, připojíš kabel a vyplníš přihlašovací formulář, na základě toho ti to demo aktivují ... včera jsem to akorát prováděl, sice ta aktivace trvala mnohem déle, spíše řádově v hodinách, ale celkem to jde ... Už se ale těším na vyšší rychlost ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 00:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
jasne , staci se zaregovat, dhcp se zmeni a 14dnu valba na 1mbitu Wink
Sad s tou valbou bych to chtěl vydět měření mi ukazuje mín než 512 takže 512 to neni 1 mega Crying or Very sad
jinak dneska sem byl přímo na t-systemu podepsat smlouvu na zlatou střední 10 mega na to už se těšim Razz
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 10:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dokonce bych řekl, že to demo kolísá ... Místy to bylo hodně pomalé ... Ale což, člověk za to zatím neplatí a ten zaplacený tarif pomaže o trochu rychleji ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2006, 23:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolísá určitě už mám neměříno i kolem 300 jenom ale co vlastně chtít zadarmo Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2