Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 19:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je tu nekdo z BD B, komu ted jde ViaGia a televizni antenač Ja jen jestli jsme na tom vsichni stejne blbe.
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Surio.Mario.Martinez
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 34


canada.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 21:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no to je zalezitost toho co ty oznacujes za utok... to je relativne
ziadny program nema co navazovat komunikaciu o ktoru nemam zaujem -> je to utok

ci to je automaticke navazovanie komunikacie programom/virusom/portscanom/skriptom alebo ci sa niekto snazi navazovat komunikaciu rucne s rovnakym cielom (dostat sa niekam dalej) je irelevantne


To jsem se chtel dozvedet od cloveka pojmenovan jako Willy, jenz nas ve svem prispevku informoval, ze na jeho pocitac byl vyvinut nejaky pocitacovy utok. Zrejme tim myslel bezny Internetovy sum nezazaplotovanych Windows.
Techto "utoku", se bojim mnohem min nez sve manzelky, ktera dokaze cas od casu vytvorit takovy exploid, ze se mi to v makovici restartuje hodne dlouho
Preji prijemny vecer
Surio
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Surio.Mario.MartinezZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hehe
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 07:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
Je tu nekdo z BD B, komu ted jde ViaGia a televizni antenač Ja jen jestli jsme na tom vsichni stejne blbe.


neslo, televize (aspon DVB, analog nemam naladenej) mi nejde ani ted a netu, ktery uz jde si jedu dosyta uzit do prace Sad
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
katerina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahradni Mesto C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 07:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A jde nekomu net na C? vcera kolem 20h jsme poprve chteli aktivovat internet a nedostali jsme IP adresu.
   SkrytýOsobní galerie katerinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 08:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

včera okolo 19hod. mi nešlo demo v domě A, když jsem se vrátil před 23hod., už to bylo bez problémů ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 08:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera manzel volal kvoli tomu TS a ti mu povedali, ze niekde spadli poistky, ale ze tam nemaju pristup, pretoze je to zamknute... Ale po dvoch telefonatoch to zrazu islo Very Happy Takze dnes to skuste aktivovat znova...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 20:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

akorád sem se těšil že mi to po demu povalí 10 mgb a zatim prd jak to bylo u vás ?
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
akorád sem se těšil že mi to po demu povalí 10 mgb a zatim prd jak to bylo u vás ?
A co se teda děje místo toho?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 09:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

můžete mi, prosím, někdo poradit, kde najdu čísla datových zásuvekKčDíky moc:)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PetrSv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.1.2006
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je možný, že DEMO je jen 1 Mb/s. Je to spíš jen na vyzkoušení, jestli to vůbec funguje, a tak. Jinak to chce objednat tu desítku. čísla zásuvek by měla být přímo na každý zásuvce. Nejspíš to bude "číslo bytu"+"A" nebo "B" (když je 1 zásuvka, resp. dvojzásuvka v bytě). Opravte mě, jestli to tak není.
   OfflineOsobní galerie PetrSvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi jsem špatně porozuměl ... Smile Co znamená "že mi to po demu povalí 10 mgb a zatim prd"?!? Je to, že demo neběží na 10MB/s nebo že jsi objednal těch 10MB/s a po skončení dema ti to nejde v této rychlosti?!? Demo běží skutečně na těch 1MB/s a někdy i pomaleji ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 12:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Demo beží na 1 mb/s negarantovane, proto si myslim, ze LIGHT s 1mb/s garantovane je na domaci pouziti uplne dostatecne.

zvlášť když se po tom megabitu dostanu přes VPN klienta na pracovní počítač a tam můžu udělat všechno co potřebuju i bez rychlýho přenosu doma .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak na zásuvkách nic není, ale už jsem to vyřešila jinak. Je zajímavé, že ani nikdo z CG neví o nějakých číslech zásuvek. Prý vůbec očíslované nejsou.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 19:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
YANEK napsal:
akorád sem se těšil že mi to po demu povalí 10 mgb a zatim prd jak to bylo u vás ?
A co se teda děje místo toho?!?


Crying or Very sad NO NEděje SE NIC jedu furt max 1 mega ale to vyjímečně v noci normálně 460 Rolling Eyes kdy to naskočilo vám ?
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fefi
Host
Host


Věk: 43
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 186
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.3.2006, 22:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ono je vicemene jedno na jaky zasuvce demo rozjedete, ale pak ji uz musite porad pouzivat, pokud teda do kazdy nepripojite jednoho kompa,ale to jsem zatim nezkousel.
Blíženci Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie FefiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2006, 17:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

cislo zasuvky neresit, oni moc dobre vedi , ke ktere ste pripichnuti Very Happy


Demo jede 1mbit, ale spis min cca 512....
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2007, 11:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

viaGIA umožňuje přímo sledovat televizi (viz návod) - nejde tedy o službu viaTV. Nicméně pokud není počítač připojen přímo, ale přes router, musí tento podporovat multicast (protokol IGMP). To zdaleka každý malý router pro domácí použití neumí a těch, které to umí je buď žalostně málo, a nebo se tím výrobci ve specifikacích nechlubí. T-System mi doporučil jako otestovaný buď Tilgin Vood 342 nebo ZTE - ZXV10 H110, což jsou mě zcela neznámé značky, které jsem v eshopech nikdy neviděl. Tudíž se chci zeptat, jestli nemá někdo ověřen nějaký běžněji dostupný router. Díky.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2007, 13:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
viaGIA umožňuje přímo sledovat televizi (viz návod) - nejde tedy o službu viaTV. Nicméně pokud není počítač připojen přímo, ale přes router, musí tento podporovat multicast (protokol IGMP). To zdaleka každý malý router pro domácí použití neumí a těch, které to umí je buď žalostně málo, a nebo se tím výrobci ve specifikacích nechlubí. T-System mi doporučil jako otestovaný buď Tilgin Vood 342 nebo ZTE - ZXV10 H110, což jsou mě zcela neznámé značky, které jsem v eshopech nikdy neviděl. Tudíž se chci zeptat, jestli nemá někdo ověřen nějaký běžněji dostupný router. Díky.


... no jistě ... pro mě jedinej způsob jak sledovat televizi ... Wink Cool

... Tilgin Vood 342, ZTE - ZXV10 H110 - co to je proboha za *cenzored* ... když router tak jedině Cisco ... Laughing Very Happy ... no a pro doma samozřejmě Linksys ... třeba WRT54GS (umí multicast) ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aarfy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 75


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2007, 18:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

potvrzuji ten Linksys, televize jede ok (nemám WRT54GS, ale WRT54G, pokud je to rozdíl). Dokonce to tak nějak i jede na dvou PC současně (na každém jiný program)
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie AarfyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2007, 22:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem ten Linksys WRT54GS koupil. V nastaveních jsem zrušil "Filter Multicast" a pokud počítač připojím k routeru drátem, tak televize funguje. Bezdrátově se ta televize ale chová dost divně. Sem tam zřejmě nějaký paket projde, protože VLC vždy v náhodných intervalech jednou za několik minut změní obraz na jinou mozaiku rozsypaných čtverečků, nicméně 99% packetů se evidentně nedoručí. Přitom jinak internet bezdrátově běhá v pohodě na nějakých osmi Mbs. Takže otázka - vy, kterým televize přes router funguje, připojujete počítač drátem, nebo přes WiFi? Díky, w
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2007, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mam ASUS WL-500g Premium, pripojeny som kablom a TV funguje v pohode...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aarfy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 75


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2007, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mám taky linksys a chová se stejně jako ten Tvůj. Vysvětloval jsem si to kolísající latencí (což je možná úplná blbost). Každopádně jsem to nepovažoval za závadu, tohle IMHO bude dělat wifi všude.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie AarfyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2007, 15:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Tak jsem ten Linksys WRT54GS koupil. V nastaveních jsem zrušil "Filter Multicast" a pokud počítač připojím k routeru drátem, tak televize funguje. Bezdrátově se ta televize ale chová dost divně. Sem tam zřejmě nějaký paket projde, protože VLC vždy v náhodných intervalech jednou za několik minut změní obraz na jinou mozaiku rozsypaných čtverečků, nicméně 99% packetů se evidentně nedoručí. Přitom jinak internet bezdrátově běhá v pohodě na nějakých osmi Mbs. Takže otázka - vy, kterým televize přes router funguje, připojujete počítač drátem, nebo přes WiFi? Díky, w


... no ta wifina to moc nezvládá ... já jsem to zkoušel dokonce i s Linksys PCMCIA wifi kartou, ale chovalo se to stejně. Můžeš zkusit si pohrát s QoSem a zapnout WMM, ale to asi taky moc nepomůže ... takže holt kabel ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2007, 16:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aarfy napsal:
mám taky linksys a chová se stejně jako ten Tvůj. Vysvětloval jsem si to kolísající latencí (což je možná úplná blbost). Každopádně jsem to nepovažoval za závadu, tohle IMHO bude dělat wifi všude.


... no latencí to nebude ... když si z booka pingneš bránu, tak ten ping bude 10 - 20 ms ... jednosměrně se dá video protlačit i přes satelit, kde jsou pingy kolem 700 ms ... prostě ta wifina to neprotlačí ... možná ještě zkusit vypnout šifrování (což bych moc nedoporučoval) ... je možný, že Linksys nedokáže ten multicast dostatečně rychle encodovat (obyvlášť pokud se použije WPA2 s AES 256) ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2007, 13:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejsem odborník na TCP/IP, takže se můžu plést.

ad QOS - pokud vím, slouží pro určení priorit mezi více službami, tj. např. pokud bych chtěl, aby TV měla přednost před FTP. Mně ale TV nefunguje ani když je to jediná služba.

ad výkon routeru a šifrování - přes WiFi (při stávajícím šifrování) mohu stahovat rychlostí 8,5 Mbs. TV se dá sledovat i na 1 Mbs přípojce, takže router stíhá na WiFi posílat data dostatečně rychle. (Nicméně jsem to pro jistotu zkusil i bez toho šifrování) Klasické streamované video, jak ho má např. archiv ČT se také dá sledovat bez problémů.

ad latence - na notebooku připojeném na WiFi mám latenci nějakých 20-90 ms což mi nepřijde tak hrozné. A hlavně bych nečekal, že by latence měla způsobit, že TV nepůjde vůbec, maximálně by mohla být zpožděná.

No nic, asi mám prostě smůlu. Díky za názory a zkušenosti.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2007, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě mi na tom Linksys routeru chybí možnost nastavit, aby DHCP v závislosti na MAC adrese přiřadil klientům přednastavené IP adresy. To ten Edimax uměl. Třeba to umí i Linksys a jen to nemohu najít?
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2007, 16:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
ad QOS - pokud vím, slouží pro určení priorit mezi více službami, tj. např. pokud bych chtěl, aby TV měla přednost před FTP. Mně ale TV nefunguje ani když je to jediná služba.


... ano QoS slouží pro učení priorit služeb, ale když se podíváš tak na tý stránce QoSu je i položka Wireless QoS - WMM Support (Wi-Fi Certified for WMM - Support for Multimedia Applications With Quality of Service in Wi-Fi Networks) ... nicméně to taky nepomůže (zkoušel jsem to zapnout) ...

vaclav.vesely napsal:
ad výkon routeru a šifrování - přes WiFi (při stávajícím šifrování) mohu stahovat rychlostí 8,5 Mbs. TV se dá sledovat i na 1 Mbs přípojce, takže router stíhá na WiFi posílat data dostatečně rychle. (Nicméně jsem to pro jistotu zkusil i bez toho šifrování) Klasické streamované video, jak ho má např. archiv ČT se také dá sledovat bez problémů.


"TV se dá sledovat i na 1 Mbs přípojce" ... no je potřeba si uvědomit, že 6 Mbit stream samozřejmě 1 megabitem neprotlačíš ... pokud máš zaplaceno 1 MB, tak ti provider shapuje veškerej traffic (kromě multicastu) na 1 MB, ale portová rychlost je samozřejmě 10 Mbit - na ten multicast se shaping neaplikuje ... archiv ČT ti posílá streamy (pokud vím tak rychlost těchto streamů je max 400 Kbit/s) unicastově (páč na internetu se multicast prakticky neprovozuje) - v tom je zásadní rozdíl ...

vaclav.vesely napsal:
ad latence - na notebooku připojeném na WiFi mám latenci nějakých 20-90 ms což mi nepřijde tak hrozné. A hlavně bych nečekal, že by latence měla způsobit, že TV nepůjde vůbec, maximálně by mohla být zpožděná.


jj, no jak říkám jednosměrně není problém i třeba na tom satelitu ...

... no každopádně to ten linksys přes tu wifinu prostě neprotlačí, možná pokud má někdo jinej router, kterej podporuje multicast, že by to mohl vyzkoušet ... no ale každopádně já to neřeším, protože wifinu v podstatě nepotřebuju, tak jsem jí vypnul a všechno mám prodrátovaný ... Wink Cool
_________________
Dcom


Naposledy upravil dcom dne 10.6.2007, 17:07, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.6.2007, 16:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Ještě mi na tom Linksys routeru chybí možnost nastavit, aby DHCP v závislosti na MAC adrese přiřadil klientům přednastavené IP adresy. To ten Edimax uměl. Třeba to umí i Linksys a jen to nemohu najít?


... jo tak to nejseš sám, možná třeba v nějaký novější verzi firmwaru ... já jsem měl předtím roboticse a ten to taky uměl ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2