Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.12.2005, 10:00  Předmět:  Bytové domy Hostivice Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chtěla bych se zeptat, jestli je tu nějaký "budoucí obyvatel Hostivic"?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 12:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

téměř všechny byty jsou už prodané, to jsme tady opravdu pořád sami?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 12:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nuže zkuste lokální letákovou akci Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 13:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když ono je tam zatím staveniště, takže by to bylo asi docela těžko proveditelný. třeba se někdo časem přidá nebo provedeme letákovou akci až to bude možný. Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 14:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha - to jsem nevěděl v jaké fázi to je Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No právě, že zatím v té počáteční. Leda, že bych si tam postavila stan a čekala na případný budoucí obyvatele, který by tam zavítali. Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
No právě, že zatím v té počáteční. Leda, že bych si tam postavila stan a čekala na případný budoucí obyvatele, který by tam zavítali. Laughing
No a málo jich asi nebude, soudě dle návštěv té díry u kruhového objezdu u nás na NZM ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2006, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 20:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Stále jediní na tomhle fóru???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 21:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Stále jediní na tomhle fóru???


spravte aj vy letakovu akciu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.7.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, to by možná šlo a nebo si tam stoupnu a budu odchytával lidi, co tam budou chodit na schůzky a kontroly .
Jen mi docela překvapuje, že toto fórum zatím nikdo z "hostivičáků" neobjevil. Když jsem se začala o byt od CG a CG vůbec zajímat, bylo tohle fórum mezi prvníma info, které jsem našla a samozřejmě je pravidelně sledovala.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2006, 19:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj, tak už jsm taky v hostivici, ale asi sem nechodíte...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2006, 19:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no, kdyby se tu někdo objevil, at kdyžtak nechá vzkaz, kde mají net lidi z hostivice...docela ráda bych si pokecala o novinkách CG....papapap
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
no, kdyby se tu někdo objevil, at kdyžtak nechá vzkaz, kde mají net lidi z hostivice...docela ráda bych si pokecala o novinkách CG....papapap
Pište si klidně sem, také proto tu ta vaše sekce je ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
tana napsala:
no, kdyby se tu někdo objevil, at kdyžtak nechá vzkaz, kde mají net lidi z hostivice...docela ráda bych si pokecala o novinkách CG....papapap
Pište si klidně sem, také proto tu ta vaše sekce je ... Cool
no to já bych ráda, ale on sem nikdo nechodí, možná lidi netuší, že tady něco takovýho je......
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 19:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem dala odkaz na hostivice.cz, tak doufám, že sem konečně někdo zabrousí..... Baaa
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.8.2006, 17:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky Táňo,

tak Tě tady vítám!
Jsem strašně ráda, že aspoň někdo tohle fórum objevil. Sledujeme tyto stránky už téměř rok a půl (do té doby co jsme se začali zajímat o byt od CG) a cca 3/4 roku jsme tu zaregistrovaní, ale stále nikdo další z Hostivic nepřibýval. Podle soukromé zprávy, jestli jsem to dobře pochopila, tak asi bydlíte v rod. domku. My "čekáme" až nám dostaví náš byt . S tím odkazem na host. stránkách je to dobrej nápad, tak snad se brzy přidají další. Už jsem si pomalu začala říkat, že snad budu muset vyrobit nějakej transparent a jít si stoupnout na stavbu...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.8.2006, 19:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj alí...mám taky radost, že jsem tě objevila Laughing trochu jsem měla strach jestli tady nezůstanu nadobro sama, tak jsem poinformovala i lidi z ulice, ale pravděpodobně sem chodí pouze anonymně...škoda..jsem moc zvědavá, jak se ti tady bude bydlet a jak s Vámi CG bude řešit reklamace...u nás to bylo až dosud v pohodě, jen závady které jsme nanahlásili při předávání ale až časem, tak ty se jim fakt řešit nechtěj....no, tak by mě docela zajímalo, jak se budou tvářit u Vás....doufám, že sem ještě dorazíš at pokecáme...papapap
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Medvěd09
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2006, 18:42  Předmět:  Re: Bytové domy Hostivice Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nestačil by současný ?
Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie Medvěd09Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2006, 20:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Medvěd09 napsal:
Nestačil by současný ?
kdo, co?? Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Medvěd09
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2006, 08:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tana napsala:
Medvěd09 napsal:
Nestačil by současný ?
kdo, co?? Rolling Eyes


Jo, já hlupák starý, hlava děravá ... sem to napsal nějak blbě Embarassed
AlíaTom se tady ptala po obyvateli Hostivice Smile
My jsme měli bydlet v CG ale nakonec jsme koupili domek přes silnici, ale jestli mě vemete do party - dění mě zajímá.
Zajímal jsem se hlavně o novou dráhu 06R24L, k tomu účelu jsem zpracoval tohle (pokud to někoho zajímá): http://web.netway.cz/brucoun/letiste/
Teď stavbu odložili a přímo z letiště vím, že až jednou bude, opravdu by měla sloužit hlavně pro přistávání Smile
Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie Medvěd09Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2006, 17:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že bereme do party kohokoli z Hostivice Very Happy. Jen pořád doufám, že se připojí i někdo z bytových domů.

Z toho zrušení let. dráhy máme upřímně velkou radost, bohatě stačí ta co tam je teď!

Jinak jsem strašně ráda, že nás tu začíná být víc, protože jsem (jak už jsem psala) měla trochu obavy, že se snad nikdo další nepřidá...

To Tana: Jsem ještě "dítko" školou povinné, takže přes prázdniny se na net dostanu tak max. 2x týdně. Až budu od podzimu zase chodit do školy, tak tu budu skoro denně, takže to pak pořádně rozjedeme!!! Very Happy
Doufám, že do tý doby nás tu bude zase o něco víc...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Medvěd09
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2006, 18:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vždyť tam ještě moc nikdo bydlet nemůže ne ? Question
Kdy se tam začne stěhovat ? Hraješ ping-pong ? Mám v garáži stůl a nemám protihráče
Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie Medvěd09Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2006, 18:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bydlet tam zatím nemůže ještě nikdo, bude to hotový až na přelomu roku, takže stěhování připadá v úvahu až po novym roce.

Ping-pong zatím sice nehraju, ale za půl roku může být všechno jinak
Ale vzhledem k tomu, jak mi jde tenis, si nedělám velký iluze, že by tohle bylo lepší.

Co říkáš/te na tu výstavbu vedle benzínky?
Teď mi došlo, že Táňa nepsala, jestli bydlí taky v Jenečku nebo dole v Hostivici, protože to by jí bylo jedno, co se děje u benzínky. Wink
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Medvěd09
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2006, 18:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vedle benzínky stavěj prej PLUS ne ? to je dobře, jestli tam bude nějakej obchod ne ? Confused Teď maj dodělat tu Šestku u letiště, tak na to jsem zvědavej - že by člověk nemusel stát tu frontu na Zličíně
Takže stěhování až po Silvestru ? A jak často sem jezdíš ?
Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie Medvěd09Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2006, 22:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Ali a medvěde,

tak to je paráda, konečně budu mít tady taky s kým pokecat...medvěda jsem se chtěla zeptat, jestli myslel tím domečkem co koupil takový řadovky, co jsou tam už delší dobu, nebo nějaký starší baráček....
Ali, dnes jsem jela na benzinku, tak jsem koukala, že už budou taky finišovat s bytama.....mě osobně se tam moc líbí, jsem zvědavá jak budou vypadat, až je dodělaj....
já bydlím hned na začátku Hostivice, ale k bezince jezdim Smile
tak brzy doražte, at zas pokecáme...papapap
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Medvěd09
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 07:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bydlím když jdeš od CG směrem do Hostivice, tak za Pravěkem doleva
Proč jezdíš na benzínku ? Pro benzín ? Ne, nejsem retard jen "dnes jsem jela na benzínku" zní jako kdybys tam dělala účetní nebo Ti patřila Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie Medvěd09Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 08:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Medvěd09 napsal:
Já bydlím když jdeš od CG směrem do Hostivice, tak za Pravěkem doleva
Proč jezdíš na benzínku ? Pro benzín ? Ne, nejsem retard jen "dnes jsem jela na benzínku" zní jako kdybys tam dělala účetní nebo Ti patřila Very Happy
čau medvědě,
tak to by bylo fajn kdyby mi benzinka patřila, ale jezdím tam večer pro cigarety, když dojdou...a vůbec jak se ti žije v hostivici?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Medvěd09
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 12.8.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 08:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na benzínku do Jenečka ? Když bydlíš dole ? :-O
Kde je to dole, jestli to není tajný ?
V Hostivici se žije úplně super, přistěhovali jsme se z Prahy 4 a měli jsme opravdu štěstí na sousedy - jsou tu mnohem lepší lidé než na čtyřce ...
Opravdu jsme tady spokojení, ještě dodělaj tu dálnici a je to super.
No a dráha ? Když ji dodělaj a bude se z ní občas i startovat, tak se nezblázníme ... sem chodil letadla fotit do pole k plotu
http://web.netway.cz/brucoun/sekce2005/0603/letadla/index.html
tak si je holt budu fotit z okna
Panna Pohlaví:Muž Buvol OfflineOsobní galerie Medvěd09Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

čau medvěde,

bydlím hned na začátku Hostivice, CG to prodával jako oblast Sadová, prostě hned při vjezdu do H z Prahy, první doleva a jsi tu....
Tady jsou taky supr lidi a shodou okolností zatím všichni z 5 nebo 6-teda, co jsem se stačila seznámit.....
jen by mě docela zajímalo, proč ses nakonec rozhodl nekoupit barák do CG, čím tě odradili....
letadla mi taky absolutně nevadí, naopak ..... to je daleko horší, když se někdo rozhodne udělat si disco na zahradě.....
ale je fakt, že i lidi co tady bydlí se shodli, že si připadaj jak na dovolený Very Happy
jinak v rádiu hlásili, že s tou dálnicí to bude horší, jelikož nemaj money, no tak uvidíme.....jo a až si budeš fotit letadla z okna tak pozdravuj piloty joooooooo
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2