Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 27.4.2006
Příspěvky: 1


blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 07:19  Předmět:  Přístup pomocí čipů Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem opravdu zhnusen schopnostmi správce objektu A. Nejprve jsem mailem, pak vicekrát telefonicky žádal o další čip - zatím vše marné. Předposlední informace z 21.4. byla, že 24.4. budou objednány a do konce dubna budou k dispozici. Při kontrolním telefonátu 26.4. už tato informace neplatila a žádné náhradní datum jsem se nedozvěděl. Zbavil se mě příslibem klíče, ale ten asi Central Group (po mém vlastním zjišťování) nebude chtít vydat. (protože klíčem lze dveře zamknout a čipem jaksi ne...) Od 1.5. prostě potřebuji další čip a asi budu stát před garáži a čekat až mě někdo pustí. Nebo to zařízení mám rozbít? Pokud správce není dlouhodobě schopen vyřešit tuto banalitu, jak asi bude řešit opravdový problém? Nemáte někdo na zapůjčení jeden vstupní čip? Jsem bezradný.
   OfflineOsobní galerie MilanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 07:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Podívej se sem http://www.novezahradnimesto.net/ftopic281.html , tam se řeší čipy ve velkém, zatím to tu nechám, později přesunu právě do tohoto tématu! Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 07:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milane, čipy, které by sis přiobjednal, tě stejně do garáže nepustí. Nejsou plnohodnotné, o čemž jsme tu hovořili. Správcem byla vyvěšena informace, že se aktivně jedná o možnosti navršit kapacitu čteček.

Bohužel správce za tento patový stav nemůže. Na schůzi jsme dostali info, že klíčem se nebudou moci vstupní dveře uzamknout. I tento závěr ze schůze najdeš zde na foru. A mnoho dalšího.

Osobně raději počkám, zda se bude moci situace s čipy vyřešit, než aby mě lajdáctví CG připravilo o svobodu volného pohybu, na který mám nárok.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 38
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 07:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

doporucuji ti precist si dalsi prispevky na toto tema... nahore mas odkaz Hledat a pokud zadas "cipy", urcite se toho najde hodne..

ale abys to nemusel vsechno procitat, schrnu to v par vetach: ty cipy, ktere je mozne objednat jsou pouze na otevirani vchodovych dveri (ne garazi, navic diky male kapacite ctecek se diky tomutu meli omezovat prava pristupu do dalsich sekci domu - to je chyba CG, uz se to resi jinde..)..
k tem klicum, mely by se rozdavat (nevim ted presne kdy) a budou slouzit jen k otevirani vchodovych dveri... ne k zamikani! (mimochodem CG jeste minuly tyden nepredal KO tu kartu ktera dovoluje pridelani novych klicu)

zkus si poradne zastezovat u CG Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Určitě si myslím, že by to chtělo další stěžovací dopis na CG. Čím dřív tím líp.. už tu máme dost věcí nashromážděných. A čtečky jsou mezi nimi.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 08:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leni, jen ten termín schůzky nám vázne, co?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 08:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Noo tak trochu. Co takhle příští týden. Dejme tomu úterý/středa? Pokud nebude vadit málo židlí tak by to mohlo být i u mě Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 08:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych si přinesla polštář na sezení, takže židli nezaberu a kdyžtak i něco na zub Ale tuňákový salát jako minule to nebude, chichi
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.4.2006, 08:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Něco na zub a k pití bude Very Happy Jen jak říkám, se zařizováním jsem zatím mírně pozadu .-))
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2