Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Je video telefon k něčemu?

Je to super věc
0%
 0%  [ 0 ]
Dá se použít
20%
 20%  [ 1 ]
Akorát tak frajeřina
60%
 60%  [ 3 ]
Nemám zkušenost
20%
 20%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 5


Autor Zpráva
trueman
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 39
Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 395
Bydliště: NZM - G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2008, 09:28  Předmět:  Videotelefon Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejak mi to nedalo a rikal jsem si, jestli by nahodou nesel vymenit ten klasicky domovni telefon (pro ty z nas kdo nevyuzili lakave nabidky CG) za videotelefon, kdyz uz na to v baraku jsou kabely.

Nejdrive jsem se podival do terminovych sekci a videotelefon byl az v poslednim terminu, takze to znamena, ze musime mit vsichni doma natazene kabely. Popadl jsem tedy domaci telefonek, sundal z nej kryt a ejhle par kabelu navic tam opravdu bylo. Pokud si dobre vzpominam tak 5-6 tenkych (jako jsou v klasickych tel. kabelech), pak 2 oranzove zvlast a 2 napajeci (podle tloustky), ve kterych teda nejaky proud je, ale vzhledem k tomu, ze nemam voltmetr, tak jsem zkouseckou zjistili, ze tam neco tece, ale kolik to opravdu nevim (nemel jsem odvahu na to sahnout a pak volat 0118 999 881 999 119 7253).

Nicmene jsem se tedy podival, jake telefony byly v nabidce od CG a slo o tyto modely:

LYNEA YVF/200
EXEDRA XVF/200

Kde je napajeni cca 18V a na internetu se da sehnat i schema zapojeni, atd. Telefon se da sehnat za cca 9000,- na internetu (coz oproti 13.500,- od CG je maly rozdil).

Otazka kterou resim je ale to, co sehnat uplne jiny videotelefon (ceny jsou za docela pekne jiz od 3 200,- (http://www.videotelefony-commax.cz/katalog/domaci-videovratny/videotelefony/dpv-4rh-cernobily-handsfree-videotelefon/)

Nepremyslel jste o tom uz nekdo?
Rak Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie truemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.5.2008, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmm, za tych 3200 by som o tom uz mozno rozmyslal ale za 9000 urcite nie
voltmeter mam, ak by si to chcel znovu merat
a ak zistis nejake dalsie informacie tak daj vediet
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2