Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.6.2005, 22:14  Předmět:  NOVĚ: ZASÍLÁNÍ ODPOVĚDÍ A NOVÝCH PŘÍSPĚVKŮ MAILEM!!! Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dalo mi to trochu zabrat, ale nainstaloval jsem novou funkci, která vám umožní dostávat nové příspěvky či odpovědi mailem na mailovou adresu, která je ve vašem profilu. Tato funkce je samozřejmě pouze pro registrované uživatele! Odesílatelem je info@byty-central-group.wz.cz. O registraci na toto fórum jsem toho už napsal hodně, navíc jsem ji už i značně zjednodušil ...

Jak to funguje?!? Je to prosté, nic složitého ... Pokud si kliknete na příslušnou sekci fóra, dole pod jednotlivými diskusními tématy se zobrazí odkaz "Sledovat příspěvky v této sekci fóra", na který kliknete a funkce bude aktivována. Toto lze samozřejmě později změnit kliknutím na odkaz na stejném místě, tentokrát "ukončit sledování této sekce fóra". Dostávat budete všechny nové příspěvky, které se napíší do příslušné sekce fóra. Pokud si kliknete na konkrétní diskusní téma, dole se objeví staré, známé "Sledovat odpovědi na toto téma", teď už ovšem bude zasílán kromě upozornění na nový příspěvek i vlastní text příspěvku. opět lze zasílání ukončit kliknutím na "ukončit sledování tohoto tématu".


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 16:09, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2005, 20:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Perfekt, som rad ze sa to podarilo, je to velmi uzitocna funkcia.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2005, 12:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zpočátku byly v šablonách upozorňovacích e-mail? chyby, teď už by mělo být všechno v pořádku. Kdyby to někomu fungovalo špatně, ozvěte se!
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 12:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V poslední době mi nechodí všechny příspěvky e-mailem. například jsem zaznamenal když mi přišlo upozornění mailem na příspěvek že mu předchází několik dalších které jsem nečetl a na které jsem upozornění nedostal Sad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mne chodi vsetko... ono ked pride novy prispevok, odosle sa ti upozornenie a ked v tej istej teme pribudne dalsi prispevok predtym ako si tu temu znovu precitas tak uz dalsie upozornenie nedostanes... to je logicke, inac by to zbytocne zahlcovalo mailbox
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha - já čekal že mi bude chodit všechno. Díky za vysvětlení.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.2.2006, 12:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Aha - já čekal že mi bude chodit všechno. Díky za vysvětlení.

no, ak chces vsetko tak na to je lepsi ten digest
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2