Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
ringo7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 36


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2008, 11:34  Předmět:  Jaky router pro ViaGia Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pouzivam ViaGia 100Mb uz 3/4 roku a jsem velmi spokojen.
Problemek mam nasledujici - do minuleho tydne jsem mel pocitac "pichly primo do zdi" a bezne jsem stahoval rychlosti cca 8+ MB/s.

Minuly tyden jsem udelal tu chybu ze jsem poridil pritelce notas Smile
Takze jsem musel udelat malou sit.

Problem je, ze rychlost stahovani spadla na cca 2-3MB/s - viditelne je problem s WAN to LAN rychlosti routeru (mezi pocitacema je vse OK)

Vyzkousel jsem takhle 3 ruzne routery Linksys WRT54xx - ruzne verze (G GL GS) s ruznymi firmware a je to porad totez. Predpokladam, ze ma proste slabej proc a nestiha pocitat.

Potreboval bych radu - jaky router si poridit aby zvladal? Zaroven potrebuju aby mu nevadilo hodne concurrent connections ... Smile

Dik.
   OfflineOsobní galerie ringo7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2008, 12:59  Předmět:  Re: Jaky router pro ViaGia Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dotaz na "nejpovolanejsiho"
Dcome?
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.3.2008, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcomovi sa nieco stalo asi, od vcera vecera som ho nevidel online
nesiri sa z jeho bytu hnilobny zapach?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.3.2008, 21:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dcomovi sa nieco stalo asi, od vcera vecera som ho nevidel online
nesiri sa z jeho bytu hnilobny zapach?


... buhehe ... jsem tu ...

... no tyhle domácí routříky na tyhle rychlosti nejsou moc dělaný ... ono totiž NAT je mnohem náročnější na procák routru než klasickej routing ... no možná bych vyzkoušel nějakej výkonnější D-LINK a pokud to ani ten nebude stíhat tak holt nezbejvá než nějaká 815ka ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ringo7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 36


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2008, 11:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nasel jsem dobrou stranku s recenzema:

http://www.smallnetbuilder.com/component/option,com_chart/Itemid,189/

A kupodivu neco z toho jde sehnat i v CZ za rozumny penize.
   OfflineOsobní galerie ringo7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2