Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 22:39  Předmět:  Od koho máte žaluzie? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem konecne dostal klice od bytu Very Happy a chtel bych co nejdriv do oken koupit zaluzie.. Koho doporucujete? Jak dlouho to trvač Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 23:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Žaluzky mám přímo přez CG jako dodatek.. zatím jsme s nima spokojená... někde v papírech mám i jaký dodavatel to pro CG dělal..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 23:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mam zaluzie od K-trans, Vrsovicka 32, P-10 - tel.732920885
a som zatial velmi spokojny jak so zaluziami tak s jednanim spolocnosti. Dodali mi ich asi za 7 dni. cena za 2-kridle okno je 1200,- a za 3-kridle balkonove dvere 2100,- +5% DPH. Vymeranie okien, doprava a montaz boli zdarma.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.2.2006, 23:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak už jsem to našla:
fa Starlux, www.starlux.cz, počernická 64 P-10 t:274 772 633
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.2.2006, 14:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy tady máš přímo téma... Wink

http://www.novezahradnimesto.net/ftopic78.html
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nám montovali žaluzie Innex CZ s.r.o., mají autorizaci od AQ Okna = nepříjdete o záruku (kontakt nám dali přímo v AQ Oknech).

Po domluvě přijeli během cca 3 dnů na zaměření a do týdne přijeli montovat. Jedno francouzské okno a jedno okno cena cca 5800,- (celostínící hliníkové interiérové žaluzie Isolite), trvání 20 minut


Zatím bez problémů


Innex CZ s.r.o.
Velké Kunratické 11/1353 (u Ikemu)
tel.: 283 852 330, 736 760 778
www.innex.cz


Spokojený zákazník je nejlepší reklama Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmm, cize ak si to clovek da montovat od hocikoho ineho tak pride o zaruku na oknač to nie je velmi pozitivne...
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2006, 22:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja nevim jestli v tomhle pripade, vim z meho okoli, ze se to nekomu stalo a nechci to zbytecne riskovat
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ako som uz niekde spominal, mam zaluzie od firmy Systra v Zabehliciach (vnutorne, celostinici, s retizkovym ovladanim) a cele so vsetkym (tovar, doprava, montaz a DPH) to vyslo 4700 Kc. Zatial funguju, cize spokojnost Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 22:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem se dneska domluvil s firmou Innex CZ s.r.o., ve stredu prijede technik Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 22:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
tak jsem se dneska domluvil s firmou Innex CZ s.r.o., ve stredu prijede technik Smile


tak naval poniaze a trafik Very Happy

btw kolko ta to bude stat?
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 22:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Cibi napsal:
tak jsem se dneska domluvil s firmou Innex CZ s.r.o., ve stredu prijede technik Smile

btw kolko ta to bude stat?

ve stredu prijede technik - zmeri okna a ja si vyberu z nejakych vzorku ci co a v patek mi pry zavolaj predpokladanou cenu..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Poláček
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 55
Založen: 2.3.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 14:43  Předmět:  Zkušenost Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chtěl bych zde pochválit firmu HAR která se zabývá výrobou a montáží žaluzií, jsou rychlí a kvalitní, vřele doporučuji a do konce března mají slevu 10% na ISO žaluzie! Kontakt: 777 208 491, www.har.cz
věřím, že tuto informaci v dnešní době uvítáte.
S pozdravem
Michal poláček
Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie PoláčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

až na to, že těma svýma letáčkama polepili včera oba výtahy.....!!!!!
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak k tym by som nesiel ani keby co bolo Smile Firmy, ktore nalepuju reklamne letaky na vytahy/dom, bojkotujem.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Poláček
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 55
Založen: 2.3.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V našem výtahu byly letáky pouze odložené a polepené domy ze všech stran jsou od jiné firmy (modro-žluté samolepky) to zase bojkotujem Já!
Štír Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie PoláčekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Polá?ek napsal(a):
V našem výtahu byly letáky pouze odložené a polepené domy ze všech stran jsou od jiné firmy (modro-žluté samolepky) to zase bojkotujem Já!
Co to je za drzost, odkládat letáky do cizího výtahu?!? Evil or Very Mad Copak výtah je nějaký odkládací prostor propagačního materiálu?!? Když jsem tam tuhle zmerčil nějaký visící leták, hned šel dolů ... Mad Co to je za firmu, co tam dala ty letáky?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
zoe
Host
Host


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 137
Bydliště: NZM A

barbados.gif

PříspěvekZaslal: 18.3.2006, 19:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem velmi rada, ze jsem se pri koupi bytu vloni v lete nenechala premluvit v CG na zaluzie, nechala jsem si je delat az ted a vysly me o 2 tisice levneji, nez nabizela CG. Mam 1+kk a na 3 okna vcetne koupelny me to vyslo na 3800 Kc....
kontakt: p. perčina 603868529

byla jsem s nim moc spokojena a da se s nim domluvit i namontovani rano pred praci apod., je velmi vstricny
Váhy Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie zoeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pepino
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 26.2.2006
Příspěvky: 43


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2006, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neberte Technorol,dodani mi tvrdili do 14dnu,prijeli az asi po 25 dnech. A jeste ten jouda to malem blbe namontoval,kdybych ho neupozornil. Jsem rad,ze zatim slapou.Takze bacha. Zdravim
Býk Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie pepinoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 16:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nemá náhodou někdo zkušenosti s dřevěnýma/bambusovýma horizontálníma žaluziema ? ja myslím, že jsou úžasný, asi si je pořídím...


HŽ bambus RD ?B 05_web.jpg
 Komentář:
bambus
 Velikost:  156.77 kB
 Zobrazeno:  36839 krát

HŽ bambus RD ?B 05_web.jpg

Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 17:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Martin Vonka napsal:
nemá náhodou někdo zkušenosti s dřevěnýma/bambusovýma horizontálníma žaluziema ? ja myslím, že jsou úžasný, asi si je pořídím...


hmm, hlavne v drevenych oknach vyzeraju dobre
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 20:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem dostali cenovou kalkulaci na zaluzky od firmy Innex. Mame 3kk a cena je 11640,- - jsou to dve francouzska okna (tridverova) a jedno okno. Neni to moc? Mate vubec nekdo zaluzie od teto firmy? Diky predem za info.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Martin Vonka
Host
Host


Věk: 45
Založen: 2.5.2005
Příspěvky: 100
Bydliště: Nové Zahradní město - C

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 22:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no mne predbezne pripada, ze ceny za normalni ISO zaluzie je cca 1000,- Kc/m2, takze na byt Marie je to docela dost (ale to je pochopitelne, kdyz je Innex smluvnim dodavatelem AQoken)... ja to budu mit horsi - nabidka na bambusove zaluzie pro tridverove balkonove dvere a male okno v kuchyni byla cca 15 000,- Kc Shocked
Býk Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie Martin VonkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 22:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Dnes jsem dostali cenovou kalkulaci na zaluzky od firmy Innex. Mame 3kk a cena je 11640,- - jsou to dve francouzska okna (tridverova) a jedno okno. Neni to moc? Mate vubec nekdo zaluzie od teto firmy? Diky predem za info.


Marie, my mame taky 3+kk a platili jsme za vsehcny okna 6100.Mame stribrne iso zaluzie
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Dnes jsem dostali cenovou kalkulaci na zaluzky od firmy Innex. Mame 3kk a cena je 11640,- - jsou to dve francouzska okna (tridverova) a jedno okno. Neni to moc? Mate vubec nekdo zaluzie od teto firmy? Diky predem za info.
Já také myslím, že to je moc ... Podívejte se na další kalkulace v druhé diskuzi o žaluziích, co tu také je ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my mame o jedno francouzke okno min, zaluzie od stejne firmy, cenu polovicni. Nejak mi to jednoduchou matematikou nevychazi. Mame typ Isolite - hlinikove, rucne ovladane jedinym retizkem s kovovou mechanikou
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no my jsme si teda vybrali tu nejdrazsi variantu od nich. Libilo se nam to zaoblene zakonceni nahore. Tady je cela cenova kalkulace:
ISOLITE plus – CELOSTÍNÍCÍ PROVEDENÍ

prostřihy pro vedení struny a pásky jsou umístěny ve vrchní části jednotlivých lamel, lamely se

tudíž překrývají ( neprosvítá Vám do místnosti světlo ).

žaluzie s řetízkovým ovládáním, horní a spodní profil z extrudovaného hliníku

lamely š.25 mm, tl.0,18 mm. uzavřený horní profil. Záruka 36 měsíců.



barva lamel stříbrná ?.713 , barva lišt bílá RAL ?.9010



obývací pokoj 4.612,- Kč

dětský pokoj 4.612,- Kč

ložnice 2.690,- Kč

Cena bez DPH 11.914,- Kč

Sleva 10 % CENTRAL GROUP - 1191,- Kč

Doprava 350,- Kč

CENA CELKEM 11.608,- Kč , včetně 5% DPH, dopravy a montáže

Tak jestli to ovsem nebude tim "lepsim" tipem, ze je to tak drahy
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také máme celostínící provedení, nejlepší typ ovládání, jen ten extrudovaný hliník chybí. To ale není položka, která by to měla tak výrazně prodražit ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pevahu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 11.1.2006
Příspěvky: 31


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máme 3+kk a standardní žaluzie ISOLITE PLUS od fy. Systra něco pres 12.000,-
   OfflineOsobní galerie PevahuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 11:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milane V. a Peto, a to mate zaluzky taky od toho Innexu? Pak mi to teda ale neni vubec jasny. To by me zajimalo, co nam tam zapocitali? Tak se holt zeptame.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2