Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2007, 20:31  Předmět:  IP set-top-box ViaTv Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobry den. Chtel bych radu od nekoho, kdo vyuziva sluzeb ViaTV. Chtel bych si nechat sluzbu zprovoznit, ale jediny, poskytovatelem doporucovany, IP set-top-box je AmiNET110 za necelych 6000 kc. Prijde mi to jako docela dost vysoka investice. Ma nekdo zkusenosti s levnejsim zarizenim? Predem dekuji. Marek.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ringo7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 36


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2007, 07:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neprovozujete nekdo viaTV s jinym set top boxem?
Sel bych do toho, ale chci krabici co bude mit HD (a idelane podporu dvou soucasnych kanalu) aby se dala pouzit jako video....
   OfflineOsobní galerie ringo7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já trochu vedle, ale .... Nedávno jsem si koupil novou TV se zabudovaným set-top-boxem, abych si mohl pořídit tu naší slavnou ViaTV, ale prý ne-e. Musím mít jiný přístroj ... Takže nedoporučuji si zbytečně připlácet za TV se zabudovaným "nečím".
BTW: taky jsem se dozveděl, že ViaTV funguje v datových zásuvkách, nikoli v anténní. Já mám každou na jiné straně obýváku - dokonalý vynázel! Tahat si kabely přes pokoj, grrr
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no viatv je TV cez IP takze je jasne ze klasicky prijimac na pozemne digitalne vysielanie ti pri tom nepomoze
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 16:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
... taky jsem se dozveděl, že ViaTV funguje v datových zásuvkách, nikoli v anténní ...


... IP Set-top-box se připojuje do datové zásuvky? óó jaké překvapení ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 20:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
ThomasPRG napsal:
... taky jsem se dozveděl, že ViaTV funguje v datových zásuvkách, nikoli v anténní ...


... IP Set-top-box se připojuje do datové zásuvky? óó jaké překvapení ... Wink Cool

...to víš, každej nemůže být tak perfektně IP(nebo IT?) vzdělanej... Very Happy Very Happy
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 21:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To je fajn, ze si tady tak hezky povidate Mr. Green , ale na muj dotaz, kvuli kterymu jsem tohle tema zakladal, jeste nikdo neodpovedel... Tak jeste jednou. Ma nekdo zkusenosti s levnejsi IP set-top-boxem? Sest tisic mi prijde docela dost... kdyz se budu chtit divat na tv v obyvaku, loznici i pracovne... budu muset na drevo vyskladat 18 tisic.... to mi prijde jako docela dost. Tak ma nekdo pro me radu? Mr. Green
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 21:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
dcom napsal:
ThomasPRG napsal:
... taky jsem se dozveděl, že ViaTV funguje v datových zásuvkách, nikoli v anténní ...


... IP Set-top-box se připojuje do datové zásuvky? óó jaké překvapení ... Wink Cool

...to víš, každej nemůže být tak perfektně IP(nebo IT?) vzdělanej... Very Happy Very Happy


... já vím, ale nedalo mi to ... Wink Cool
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 22:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
To je fajn, ze si tady tak hezky povidate Mr. Green , ale na muj dotaz, kvuli kterymu jsem tohle tema zakladal, jeste nikdo neodpovedel... Tak jeste jednou. Ma nekdo zkusenosti s levnejsi IP set-top-boxem? Sest tisic mi prijde docela dost... kdyz se budu chtit divat na tv v obyvaku, loznici i pracovne... budu muset na drevo vyskladat 18 tisic.... to mi prijde jako docela dost. Tak ma nekdo pro me radu? Mr. Green


nasel jsem ho za 5 329.30 s DPH - http://www.100giga.cz/?Mode=Sti&StiId=29593

otazkou zustava, zda potrebujes na obou ci vice televizich sledovat IP TV
nestaci Ti na te druhe/dalsi digitalni pozemni vysilani?
taky se obavam, ze co set-top-box, to jedna datova zasuvka (ale jistej si tim nejsem)
ale pokud ano, to si chces televizi "zaplacat" vsechny obe zasuvky bez moznosti pripojit se k netu???
a i kdyby to tak nebylo, ja osobne bych za to ty penize nedal
za rok nekoho napadne, ze zacnou vysilat v MPEG-4 a co s nimi pak budes delat?
technicky vyvoj jde hoodne rychle kupredu...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2007, 22:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
To je fajn, ze si tady tak hezky povidate Mr. Green , ale na muj dotaz, kvuli kterymu jsem tohle tema zakladal, jeste nikdo neodpovedel... Tak jeste jednou. Ma nekdo zkusenosti s levnejsi IP set-top-boxem? Sest tisic mi prijde docela dost... kdyz se budu chtit divat na tv v obyvaku, loznici i pracovne... budu muset na drevo vyskladat 18 tisic.... to mi prijde jako docela dost. Tak ma nekdo pro me radu? Mr. Green


Radu ne ale spíš upozornění - není IPTV jako IPTV a set top box kterej funguje skvěle u jednoho operátora používajícího nějakou platformu k distribuci IPTV nerozchodíš jinde.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 09:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mam tu dotaz tykajici se asi jenom Ackaru. Koupila jsem si ten IP set-top-box AmiNET110, celou dobu fungoval a asi tak pred 3 mesici se mi ztratila spoustu programu jako napr: ZDF, RTL, SAT1 atd. vetsinou nemecke zabavne programy. Nejde to znovu naladit a obrazovka je prazdna, ostatni programy tam jsou a funguji a prave kvuli temto programum jsem si ten set box koupila. Nevite nahodou cim to muze byt a na koho se ma obratit? Jsem v tomto smeru uplny laik. Diky predem za odpoved!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jen se smejte ... ja jsem fakt technickej rebel, takze nejaky IP nebo IT nebo jina divna pismena mi nic nerikaji ... beru krabicku jako krabicku. A kdyz jsem si koupil telku s "necim" zabudovanym pro prijem digitalniho signalu, myslel jsem, ze je to vsude stejne a ono prdlajs.
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 13:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mam datovy zasuvky v kazdy mistnosti, pevnou linku nepouzivam, takze mi vzdycky jeden vyvod na internet zustane... ale tri set-top-boxy je fakt kravina. Asi koupim digitalni prijimac a budu si jenom prenaset kartu od UPC.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

93A napsala:
mam tu dotaz tykajici se asi jenom Ackaru. Koupila jsem si ten IP set-top-box AmiNET110, celou dobu fungoval a asi tak pred 3 mesici se mi ztratila spoustu programu jako napr: ZDF, RTL, SAT1 atd. vetsinou nemecke zabavne programy. Nejde to znovu naladit a obrazovka je prazdna, ostatni programy tam jsou a funguji a prave kvuli temto programum jsem si ten set box koupila. Nevite nahodou cim to muze byt a na koho se ma obratit? Jsem v tomto smeru uplny laik. Diky predem za odpoved!


... to nebude problém áčka ... zavolej na Pragonet jestli neměnili programy ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 17:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Jen se smejte ... ja jsem fakt technickej rebel, takze nejaky IP nebo IT nebo jina divna pismena mi nic nerikaji ... beru krabicku jako krabicku. A kdyz jsem si koupil telku s "necim" zabudovanym pro prijem digitalniho signalu, myslel jsem, ze je to vsude stejne a ono prdlajs.


... tak sorry no ... Wink Cool

... ale je fakt, že kolikrát sami prodejci matou zákazníky v tom co vlastně to daný zařízení umí a neumí ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 10:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

STB je ne moc levné a navíc celkem jednoúčelové zařízení, to uznávám. Doufejme, že cena s rozvojem IP techologie brzy klesne, tak je tomu u DVB-T set-top boxů (na pozemní vysílání).

Co se týče zásuvek, lze to rozbočit pomocí domácí brány.

to 93A: obraťte se na naše Kontaktní centrum, tel: 236 099 333 nebo mailem: kontaktni.centrum@pragonet.cz Nicméně tyhle programy, co píšete nikdy nebyly v nabídce, je tam z německy mluvících ORF a Deutche Welle (DW). Nemáte něco jiného (jinou službu od někoho jiného)? (Jednou jsme jeli na výjezd a ukázalo se, že jim vítr ufouknul společnou anténu...)
Seznam kanálů je zde: http://www.viagia.cz/html/vt_programy.html
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
ThomasPRG napsal:
Jen se smejte ... ja jsem fakt technickej rebel, takze nejaky IP nebo IT nebo jina divna pismena mi nic nerikaji ... beru krabicku jako krabicku. A kdyz jsem si koupil telku s "necim" zabudovanym pro prijem digitalniho signalu, myslel jsem, ze je to vsude stejne a ono prdlajs.


... tak sorry no ... Wink Cool

... ale je fakt, že kolikrát sami prodejci matou zákazníky v tom co vlastně to daný zařízení umí a neumí ...


No proto! Laughing Razz Nee, delam si legraci, ale v technice a zvlast v oblasti IT jsem negramot. A kdyz jsem rekl v datartu, ze mame v dome digitalni prijem a ze chci telku se zabudovanym set top boxem, tak jsem si ji taky odnesl a je mi k nicemu ... hlavne, ze jsem si ji musel koupit i do loznice! Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
dcom napsal:
ThomasPRG napsal:
Jen se smejte ... ja jsem fakt technickej rebel, takze nejaky IP nebo IT nebo jina divna pismena mi nic nerikaji ... beru krabicku jako krabicku. A kdyz jsem si koupil telku s "necim" zabudovanym pro prijem digitalniho signalu, myslel jsem, ze je to vsude stejne a ono prdlajs.


... tak sorry no ... Wink Cool

... ale je fakt, že kolikrát sami prodejci matou zákazníky v tom co vlastně to daný zařízení umí a neumí ...


No proto! Laughing Razz Nee, delam si legraci, ale v technice a zvlast v oblasti IT jsem negramot. A kdyz jsem rekl v datartu, ze mame v dome digitalni prijem a ze chci telku se zabudovanym set top boxem, tak jsem si ji taky odnesl a je mi k nicemu ... hlavne, ze jsem si ji musel koupit i do loznice! Razz


Navíc neplacení konc. poplatků řadou lidí možná povede MOŽNÁ k tomu, že se bude muset s of. zahájením dig. vysílání vyměnit většina stávajících DVB-T STB, protože se poplatky budou vybírat (zatím jen úvaha) formou kupování dekódovacích karet, jež se budou strkat do set-top boxů jako je to dneska u placených kanálů... Doufám, že k tomu nedojde, neb většina lidí tenhle slot na karty v DVB-T STB nemá...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

T-Systems napsal:

Navíc neplacení konc. poplatků řadou lidí možná povede MOŽNÁ k tomu, že se bude muset s of. zahájením dig. vysílání vyměnit většina stávajících DVB-T STB, protože se poplatky budou vybírat (zatím jen úvaha) formou kupování dekódovacích karet, jež se budou strkat do set-top boxů jako je to dneska u placených kanálů... Doufám, že k tomu nedojde, neb většina lidí tenhle slot na karty v DVB-T STB nemá...


To nebude, protože by to znamenalo velkou změnu legislativy. V současné době se poplatek plati na domacnost, tj. i více televizorů je možno, což by nyní technicky šlo tak, že by každá televize musela mít svůj set-top-box se slotem a kodovací kartu, což je dosti technicky + finančně náročné...a ten kdo neplatí by stejně lehce někde sehnal kartu.
A dokážete si představit změnu zákona tak, že by poplatek byl jenom na jednu dekodovací kartu tj. jednu televizi, politicky a lidsky neprůchodná záležitost.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 13:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takovou změnu zákona si představit dovedu. Právní systém je plný podobných skvostů.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
93A
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: Zahradni mesto A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jeste jednou, trochu jsem to popletla, mame koupeny i Interstar DSR 8300 Premium combo na prijimani satelitu. Kdysi se tu nekdo zminil, ze funguje na Astre19,2 a tam prave mezi nekodovane programy napr:ZDF, RTL, SAT1 patri a ted nejdou uz tri mesice. Jejich stranky jsou http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/19e2/fta/.

Tak nevim, jestli je to chyba naseho baraku A nebo na koho se mam obratit?
Diky znovu za odpoved!



mam tu dotaz tykajici se asi jenom Ackaru. Koupila jsem si ten IP set-top-box AmiNET110, celou dobu fungoval a asi tak pred 3 mesici se mi ztratila spoustu programu jako napr: ZDF, RTL, SAT1 atd. vetsinou nemecke zabavne programy. Nejde to znovu naladit a obrazovka je prazdna, ostatni programy tam jsou a funguji a prave kvuli temto programum jsem si ten set box koupila. Nevite nahodou cim to muze byt a na koho se ma obratit? Jsem v tomto smeru uplny laik. Diky predem za odpoved!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie 93AZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.7.2007, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[quote="93A"]tak jeste jednou, trochu jsem to popletla, mame koupeny i Interstar DSR 8300 Premium combo na prijimani satelitu. Kdysi se tu nekdo zminil, ze funguje na Astre19,2 a tam prave mezi nekodovane programy napr:ZDF, RTL, SAT1 patri a ted nejdou uz tri mesice. Jejich stranky jsou http://www.parabola.cz/prehledy/televize-digital/19e2/fta/.

já mám taky interstar 8300, ale právě tyhle programy mně fungují ale pro změnu jsem včera chtěla koukat na ČT 24, Očko atd. a mám prázdnou obrazovku. Taky nevím,zda se něco změnilo nebo to mám jen blbě nastavené. Dlouho jsem to nepoužila - aspon dva měsíce.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 09:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím, mohl by mi někdo poradit jaký si mám koupit set top Box aby fungoval u ViaGia TV? Motorola nabízená T-systémem je moc drahá a jiné modely v nabídce nemají...Předem díky
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

podle Tsystemu na to jiný STB ani nejde použít. Já si ho nekoupila, ale platím měsíčně stovku za pronájem. Má to výhodu v tom, že když vymyslí něco lepšího, tak mi ho automaticky vymění za nový, a nevýhodu v tom, že budu pořád platit stovku navíc. ale zdá se mně to lepší varianta než tokupovat.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 12:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tie IP set top boxy su asi vsetky relativne drahe, ja keby som to chcel tak to asi tiez radsej zoberiem na ten prenajom, urcite cenu toho set top boxu nezaplatis kym nebude nieco nove. Neviem teda kolko to stoji u t-systems, nenasiel som nikde cenu ale myslim ze 5-7 tisic... To by znamenalo ze zaplateny ho budes mat najskor o 4 roky a v tom case, ak este vobec bude fungovat tak bude mat tak ci tak prakticky nulovu hodnotu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 13:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

správně - nepamatuju si přesně kolik stojí, ale je to na stránkách viatv
www.viagia.cz. A platím 99 Kč měsíčně při podpisu smlouvy na dva roky. Jen doufám, že se dosavadní nabídka ještě kapku zlepší o další televize až začnou vysílat.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bára
Host
Host



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 229
Bydliště: F NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.10.2008, 16:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, ta Motorola stojí necelých 6000 Kč..ten pronájem asi bude lepší...
A když mám doma dvě TV tak asi musím pronajmout 2 set tup boxy abych měla programy nezávisle že?
Je jiná možnost v této lokalitě než set top box od ViaTV nebo satelit na balkon ??? Question
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie BáraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 15.10.2008, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no neviem ci ti pomozu 2 set top boxy... ak aj ano tak sa bojim ze tsystems bude chciet vsetky poplatky 2x, aj za tu televiziu
a este je moznost kupit si len satelitny prijimac a zapojit ho na spolocny satelit co je hore na streche
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pheight
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 12.11.2007
Příspěvky: 67


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.10.2008, 10:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vzhledem k tomu ze mi první STB vymenili asi po pul roce za tu Motorolu, tak bych rozhodne volil pronajem a jistotu, ze ho budou menit za lepsi a lepsi. V soucasnosti je Tsystems dost poruchový a má neustale vypadky....
Blíženci Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie pheightZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.10.2008, 11:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky bych potřebovala poradit - dá se za tímto STB nahrávat? Ještě jsem to nezkoušela a nevím jak zapojit za Motorolu DVD. A hlavně jsem nenašla nikde návod, jak by měl člověk postupovat při nahrávání programovaném. Když bych chtěla nahrát nějaké pořady dopoledne a odpoledne a každý na jiném kanále - jde to vůbec?
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2