Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jitka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 19:12  Předmět:  Podlahy a jejich položení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máte někdo taky problém s dřevěnou podlahou. Prkna jsou již zkroucená.
   OfflineOsobní galerie JitkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 19:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V bytě může být příliš velké sucho, které je původcem rozlézání jednotlivých lamel a dalšího vysychání, které může způsobit i to zkroucení ... můžete sem dát nějakou fotku?!?
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
n535905
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: "A"

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.3.2006, 19:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my mame laminatovou, a zatím je v poho.
   OfflineOsobní galerie n535905Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jitka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2006, 07:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suchem to určitě může být. Problém nastává když vám podlahu položí v prosinci a byt si přebíráte na konci února. To období mezi tím topení nemůžu ovlivnit. Zatím to mám jako reklamaci na CG a hledám někoho kdo má stejný problém.
   OfflineOsobní galerie JitkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To problém je, ale stejně ti řeknou, že podlaha byla kvůli tomu x dnů/týdnů předtím uskladněna na místě a že se všude větrá, že mají u oken "ventilační režim" a lépe to udělat nejde ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jitka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 09:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To jsi mě moc nepotěšil. Zítra ráno se přijdou podívat, tak napíšu jak se vyřizují reklamace. Mám tam toho více. třebaže teče topení v koupelně apod.
   OfflineOsobní galerie JitkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jitka napsal(a):
To jsi mě moc nepotěšil. Zítra ráno se přijdou podívat, tak napíšu jak se vyřizují reklamace. Mám tam toho více. třebaže teče topení v koupelně apod.
To je mi jasné ... Pro reklamace jsem založil zvláštní téma, takže prosím tam. Wink http://www.novezahradnimesto.net/viewtopic.php?t=227&highlight=
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Jitka
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 5


blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jestli můžeš, tak to tam prosím přesuň. Díky
   OfflineOsobní galerie JitkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.3.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jitka napsal(a):
Jestli můžeš, tak to tam prosím přesuň. Díky
No, já myslel ty tvé příspěvky ohledně dalších reklamovaných věcí ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2