Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 16:48  Předmět:  Doprodej bytů - ukázkový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Po tom co se vyprodali domy ABC, jsem přestal web centrálu nějak sledovat, ale dneska jsem tam po dlouhé době opět zabrousil a hned jsem si všiml zajímavé věci ... a sice, že v domech A a B jsou ještě, resp. opět volné byty k prodeji ... resp. v domě A je to původní ukázkový byt což je asi jasný a bylo jen otázkou času kdy ho dá centrál k prodeji, ale v domě B to je "normální" byt. Že by ho někdo vrátil? Shocked

http://www.central-group.cz/cg07-b-57-2767.htm
http://www.central-group.cz/cg07-b-57-2768.htm
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 17:23  Předmět:  byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nebo si jej nikdo nepřevzal v termínu a tak jej znovu prodají Smile
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 17:26  Předmět:  byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U nás v Déčku je také jeden "v přípravě" - D97 a už také byly všechny byty prodány Shocked
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 17:57  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano je to tak.
V Decku je na prodej byt c. 97.
V Becku byt c. 26.

Více na stránkách CG.
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 19:47  Předmět:  Re: Doprodej bytů - ukázkový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
A je to původní ukázkový byt což je asi jasný a bylo jen otázkou času kdy ho dá centrál k prodeji, ale v domě B to je "normální" byt. Že by ho někdo vrátil? Shocked

CG melo na pocatku vystavby NZM ojedinelou nabidku. Pokud byl byt zaplacen komplet v okamziku podepsani smlouvy o smlouve budouci, tak na konci vystavby byla moznost byt vratit CG za cenu, ktera byla navysena o onech 8% rocne. To by mohl byt duvod, proc jsou byty opet v prodeji
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2007, 07:27  Předmět:  Re: Doprodej bytů - ukázkový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
dcom napsal:
A je to původní ukázkový byt což je asi jasný a bylo jen otázkou času kdy ho dá centrál k prodeji, ale v domě B to je "normální" byt. Že by ho někdo vrátil? Shocked

CG melo na pocatku vystavby NZM ojedinelou nabidku. Pokud byl byt zaplacen komplet v okamziku podepsani smlouvy o smlouve budouci, tak na konci vystavby byla moznost byt vratit CG za cenu, ktera byla navysena o onech 8% rocne. To by mohl byt duvod, proc jsou byty opet v prodeji


Hmmm, to zní dost zajímavě. Pravdou taky je, že na katastru je spousta bytů, aspoň teda v Ečku, kde by měly být volné už jen asi 2byty, napsaných na CG. Třeba si nechává nějaké rezervy.

Ale ten byt v B se mi moooc líbí. Mít nějaké prachy a nemít hypotéku, tak jdu do něj
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2007, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dle sdělení CG kupující odstoupil od koupě bytu v domě B. Možná proto, že okna sousedí s vjezdem do garáží. Zatím je hojně využíván stavebním dozorem Sad
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2007, 21:46  Předmět:  Re: Doprodej bytů - ukázkový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Lu napsala:
dcom napsal:
A je to původní ukázkový byt což je asi jasný a bylo jen otázkou času kdy ho dá centrál k prodeji, ale v domě B to je "normální" byt. Že by ho někdo vrátil? Shocked

CG melo na pocatku vystavby NZM ojedinelou nabidku. Pokud byl byt zaplacen komplet v okamziku podepsani smlouvy o smlouve budouci, tak na konci vystavby byla moznost byt vratit CG za cenu, ktera byla navysena o onech 8% rocne. To by mohl byt duvod, proc jsou byty opet v prodeji


Hmmm, to zní dost zajímavě. Pravdou taky je, že na katastru je spousta bytů, aspoň teda v Ečku, kde by měly být volné už jen asi 2byty, napsaných na CG. Třeba si nechává nějaké rezervy.

Ale ten byt v B se mi moooc líbí. Mít nějaké prachy a nemít hypotéku, tak jdu do něj


Vždyť je situovaný na sever, určitě je tmavý, protože slunce do něj nesvítí ani když vychází, ani když zapadá, věčně by ti tam hlučely a smrděly motory aut při čekání na otevření vrat do garáže a výhled je na protější dům a popelnice... To ten svůj byt máš určitě líp situovaný, ne? Ani se nedivím, že tohle někdo vrátil...
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 07:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Vždyť je situovaný na sever, určitě je tmavý, protože slunce do něj nesvítí ani když vychází, ani když zapadá, věčně by ti tam hlučely a smrděly motory aut při čekání na otevření vrat do garáže a výhled je na protější dům a popelnice... To ten svůj byt máš určitě líp situovaný, ne? Ani se nedivím, že tohle někdo vrátil...


No tak to máš úplnou pravdu, že to by se mi asi nelíbilo.. Já mám sice SZ, ale světla dost, výhled zčásti na terásky domu D a zčásti na džungli.. Bohužel tam jsou popelnice taky, ale dostatečně daleko.

Ona je to docela sázka do loterie. Když si dnes člověk kupuje byt, nikdy nemá jistotu, jaký bude mít výhled a nikdy nedomyslí a ani nemůže domyslet všechny detaily.. Např. ten výjezd garáží - to by mě v životě nenapadlo zkoumat, no a pak bych teda asi docela koukala. To samé okolí. Koupíš si byt s výhledem do zeleně - a za 3 roky ti tam nějaký developer postaví barák jak kráva. To se teď stalo u mámy - před barákem vykoupil pozemky Ekospol a lidi co bydlí na drujhou stranu než my budou za 3 roky koukat do oken paneláku! Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 10:41  Předmět:  Re: Doprodej bytů - ukázkový byt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

[Hmmm, to zní dost zajímavě. Pravdou taky je, že na katastru je spousta bytů, aspoň teda v Ečku, kde by měly být volné už jen asi 2byty, napsaných na CG. Třeba si nechává nějaké rezervy.

Když je byt napsán na CG tak to znamená že má budoucí vlastník odložené financování, teprve když byt doplatí tak se na něho převede. Do té doby byt patří Centralu.
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 11:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
citace:
Vždyť je situovaný na sever, určitě je tmavý, protože slunce do něj nesvítí ani když vychází, ani když zapadá, věčně by ti tam hlučely a smrděly motory aut při čekání na otevření vrat do garáže a výhled je na protější dům a popelnice... To ten svůj byt máš určitě líp situovaný, ne? Ani se nedivím, že tohle někdo vrátil...


No tak to máš úplnou pravdu, že to by se mi asi nelíbilo.. Já mám sice SZ, ale světla dost, výhled zčásti na terásky domu D a zčásti na džungli.. Bohužel tam jsou popelnice taky, ale dostatečně daleko.

Ona je to docela sázka do loterie. Když si dnes člověk kupuje byt, nikdy nemá jistotu, jaký bude mít výhled a nikdy nedomyslí a ani nemůže domyslet všechny detaily.. Např. ten výjezd garáží - to by mě v životě nenapadlo zkoumat, no a pak bych teda asi docela koukala. To samé okolí. Koupíš si byt s výhledem do zeleně - a za 3 roky ti tam nějaký developer postaví barák jak kráva. To se teď stalo u mámy - před barákem vykoupil pozemky Ekospol a lidi co bydlí na drujhou stranu než my budou za 3 roky koukat do oken paneláku! Crying or Very sad

Když jsem si vybíral byt, tak jsem samozřejmě všechny lokality navštívil osobně, protože počítačový model na stránkách CG se dost liší od reality... chtěl jsem něco situované nejlépe na jih, nebo západ, s výhledem do zeleně, abych pod okny neměl žádnou ulici, nebo vjezd. Nakonec se mi povedlo najít docela pěknou garsonku v béčku, situovanou na jihozápad, se samostatnou terasou a výhledem na pole a lesík... Tak jen doufám, že se to pole taky nerozprodá a nezastaví. Člověk tohle dopředu nikdy neví - já taky předtím netušil, že budu mít pod okny dětské hřiště (no aspoň si začnu zvykat dětský řev, už je pomalu na čase ) Doufám, že si to nepřečte Grétička, nebo mě přestane zdravit
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo, to já jsem taky navštívila lokalitu osobně, ale bohužel ty nejlepší byty už byly vyprodané, prostě jsem přišla pozdě Crying or Very sad Ale jsem zatím vcelku spokojená, protože mi s největší pravděpodobností nehrozí výhled do oken naproti Smile
No, vzhledem k tomu, že většinou člověk netráví doma dopoledne ani odpoledne, kdy ty dětičky nejvíc jsou na hřišti a křičí, tak ti to hřiště nemzusí tolik vadit, ne,
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vladimir napsal:
vendy napsala:
citace:
Vždyť je situovaný na sever, určitě je tmavý, protože slunce do něj nesvítí ani když vychází, ani když zapadá, věčně by ti tam hlučely a smrděly motory aut při čekání na otevření vrat do garáže a výhled je na protější dům a popelnice... To ten svůj byt máš určitě líp situovaný, ne? Ani se nedivím, že tohle někdo vrátil...


No tak to máš úplnou pravdu, že to by se mi asi nelíbilo.. Já mám sice SZ, ale světla dost, výhled zčásti na terásky domu D a zčásti na džungli.. Bohužel tam jsou popelnice taky, ale dostatečně daleko.

Ona je to docela sázka do loterie. Když si dnes člověk kupuje byt, nikdy nemá jistotu, jaký bude mít výhled a nikdy nedomyslí a ani nemůže domyslet všechny detaily.. Např. ten výjezd garáží - to by mě v životě nenapadlo zkoumat, no a pak bych teda asi docela koukala. To samé okolí. Koupíš si byt s výhledem do zeleně - a za 3 roky ti tam nějaký developer postaví barák jak kráva. To se teď stalo u mámy - před barákem vykoupil pozemky Ekospol a lidi co bydlí na drujhou stranu než my budou za 3 roky koukat do oken paneláku! Crying or Very sad

Když jsem si vybíral byt, tak jsem samozřejmě všechny lokality navštívil osobně, protože počítačový model na stránkách CG se dost liší od reality... chtěl jsem něco situované nejlépe na jih, nebo západ, s výhledem do zeleně, abych pod okny neměl žádnou ulici, nebo vjezd. Nakonec se mi povedlo najít docela pěknou garsonku v béčku, situovanou na jihozápad, se samostatnou terasou a výhledem na pole a lesík... Tak jen doufám, že se to pole taky nerozprodá a nezastaví. Člověk tohle dopředu nikdy neví - já taky předtím netušil, že budu mít pod okny dětské hřiště (no aspoň si začnu zvykat dětský řev, už je pomalu na čase ) Doufám, že si to nepřečte Grétička, nebo mě přestane zdravit


Smůla, už jsem si to přečetla a s maminama z okolí Ti přijdeme s transparentem pod terásku Embarassed Malé dětičky chodí po obídku spinkat a pak si tam pěkně řádí. Ale ruku na srdce, po zkušenostech s vedlejší stavbou a dopravním ruchem v lokalitě, radši budu poslouchat mrňata, než jeřáby, rádia a pokřikování dělníků, sbíječky, cirkulárky..... Cool
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 18:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy: Já jsem smlouvu na byt uzavřel někdy v březnu 2005 a je pravda, že hodně bytů už bylo prodaných. Ten můj naštěstí ne, možná kvůli tomu, že to je přízemí, což mně vůbec nevadí, a navíc díky tomu mám pěknou terasu. Jinak já mám trochu jinou pracovní dobu, někdy jsem v práci třeba do devíti večer a jindy mám celý den volno, a válím se na terase, popíjím kávu a poslouchám to ticho Takže těm dětem asi neuniknu

greticka: Transparent mi nebude tolik vadit, jako kdybyste na mně třeba chtěly vyzkoušet vodní pistolky, nebo něco podobného Jinak samozřejmě dávám přednost pěkným maminkám i s hlučnýma dětma, než nějakým dělníkům a kraválu ze stavby... Navíc nám ty maminky vlastně budou i hlídat byty, protože když budou s děckama na hřišti, tak asi žádný zloděj přes terasy do bytů nepoleze
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 08:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
vendy: Já jsem smlouvu na byt uzavřel někdy v březnu 2005 a je pravda, že hodně bytů už bylo prodaných. Ten můj naštěstí ne, možná kvůli tomu, že to je přízemí, což mně vůbec nevadí, a navíc díky tomu mám pěknou terasu. Jinak já mám trochu jinou pracovní dobu, někdy jsem v práci třeba do devíti večer a jindy mám celý den volno, a válím se na terase, popíjím kávu a poslouchám to ticho Takže těm dětem asi neuniknu


Já mám taky byt v přízemí a taky mi to nevadí Laughing S tou pracovní dobou ti to docela závidím, protože já si díky svojí pracovní době moc terasu neužiju Mad No a s tím tichem - nevím jak u vás v Bčku, ale u nás je takový hluk ze stavby, že by ho možná nepřeřvaly ani ty děti

citace:
greticka: Transparent mi nebude tolik vadit, jako kdybyste na mně třeba chtěly vyzkoušet vodní pistolky, nebo něco podobného Jinak samozřejmě dávám přednost pěkným maminkám i s hlučnýma dětma, než nějakým dělníkům a kraválu ze stavby... Navíc nám ty maminky vlastně budou i hlídat byty, protože když budou s děckama na hřišti, tak asi žádný zloděj přes terasy do bytů nepoleze


Tomu říkám pozitivní přístup, aneb najdi na všem něco dobrého Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vždyť jo, já na všem najdu něco pozitivního a přízemí má spoustu výhod - např. když nepojede výtah, tak nemusíš pěšky až třeba do jedenáctého patra, kdyby hořelo, tak jednoduše vyskočíš ven a zachráníš se , teplá voda ti teče hned, protože jí všichni nad tebou vždycky odtočí, když na domě ulítne střecha, jako se to stalo nám v Béčku, tak bytů v přízemí se to dotkne minimálně, taky se nemusíš bát, že pod tebou bude bydlet nějaký kuřák a ty nebudeš kvůli němu moci celé léto větrat, nebo můžeš doma hodně dupat, protože to v garážích nikomu vadit nebude , navíc jsou byty v přízemí levnější a taky mají velké terasy
Nevýhodou může být snadná dostupnost pro zloděje, ale to vyřeší třeba alarm a maminky na dětském hřišti

Terasu si můžeš užívat o víkendech, to snad nepracuješ, ne? Ti, co mají byty v Béčku na jih, jsou vlastně samotným domem chráněni před staveništěm, takže je tady opravdu ticho. Příští léto by měl být všude klid, to už bude dostavěno a zmizí i ten polystyrén z teras
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 13:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Vladimír: Napsal jsi to opravdu hezky...až jsem se zasnila. Takový postoj jsem už dlouho od žádného souseda neslyšela. Dík.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 15:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
To Vladimír: Napsal jsi to opravdu hezky...až jsem se zasnila. Takový postoj jsem už dlouho od žádného souseda neslyšela. Dík.

Taky děkuju Embarassed
To bude asi tím, že jsem relativně spokojený soused, který chce vycházet s ostatními a co sám nemá rád, nedělá druhým... no pravda někdy bych ani nemohl, protože jak vyklepu z okna koberec někomu na hlavu, když bydlím v přízemí, že? Very Happy
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 10:04  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
U nás v Déčku je také jeden "v přípravě" - D97 a už také byly všechny byty prodány Shocked


Informační šum na CG je hodně velký (viz jiný topic), byt 97 je nad námi a na recepci nějak nevzali na vědomí odlišné číslování pater ve výtahu a v plánech (nebo jim to nikdo neřekl). Zájemce posílají do pátého patra (podle výtahu šesté), takže se snaží dostat k nám. Když poprvé někdo harašil klíčem a snažil se dostat do zámku, tak dcera málem volala 158, naštěstí nejdřív zavolala mě.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 11:10  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sasa napsala:
Suzan napsala:
U nás v Déčku je také jeden "v přípravě" - D97 a už také byly všechny byty prodány Shocked


Informační šum na CG je hodně velký (viz jiný topic), byt 97 je nad námi a na recepci nějak nevzali na vědomí odlišné číslování pater ve výtahu a v plánech (nebo jim to nikdo neřekl). Zájemce posílají do pátého patra (podle výtahu šesté), takže se snaží dostat k nám. Když poprvé někdo harašil klíčem a snažil se dostat do zámku, tak dcera málem volala 158, naštěstí nejdřív zavolala mě.


heh, to aby ste si dali na dvere cedulku ze "toto neni ukazkovy byt!" Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 12:36  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Sasa napsala:
Suzan napsala:
U nás v Déčku je také jeden "v přípravě" - D97 a už také byly všechny byty prodány Shocked


Informační šum na CG je hodně velký (viz jiný topic), byt 97 je nad námi a na recepci nějak nevzali na vědomí odlišné číslování pater ve výtahu a v plánech (nebo jim to nikdo neřekl). Zájemce posílají do pátého patra (podle výtahu šesté), takže se snaží dostat k nám. Když poprvé někdo harašil klíčem a snažil se dostat do zámku, tak dcera málem volala 158, naštěstí nejdřív zavolala mě.


heh, to aby ste si dali na dvere cedulku ze "toto neni ukazkovy byt!" Very Happy


To vůbec není špatný nápad Wink

Víte co mě ale fakt dojalo? Ten vzorový byt v A. Když jsme se tam byli podívat, když ještě sloužil jako ukázkový byt, tak nám tam zástupci CG říkali, že až ho dají do prodeje, bude výrazně levnější, když jím prošlo tolik lidí atd.. Nevím nevím, ale 7,5 mega mi moc "výrazně levné" nepřipadá
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 13:45  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
JoHnY napsal:
Sasa napsala:
Suzan napsala:
U nás v Déčku je také jeden "v přípravě" - D97 a už také byly všechny byty prodány Shocked


Informační šum na CG je hodně velký (viz jiný topic), byt 97 je nad námi a na recepci nějak nevzali na vědomí odlišné číslování pater ve výtahu a v plánech (nebo jim to nikdo neřekl). Zájemce posílají do pátého patra (podle výtahu šesté), takže se snaží dostat k nám. Když poprvé někdo harašil klíčem a snažil se dostat do zámku, tak dcera málem volala 158, naštěstí nejdřív zavolala mě.


heh, to aby ste si dali na dvere cedulku ze "toto neni ukazkovy byt!" Very Happy


To vůbec není špatný nápad Wink

Víte co mě ale fakt dojalo? Ten vzorový byt v A. Když jsme se tam byli podívat, když ještě sloužil jako ukázkový byt, tak nám tam zástupci CG říkali, že až ho dají do prodeje, bude výrazně levnější, když jím prošlo tolik lidí atd.. Nevím nevím, ale 7,5 mega mi moc "výrazně levné" nepřipadá


... jj, u toho bytu by měla bejt hodně výrazná sleva, páč třeba ta plovoučka zvlášť v tom obýváku s kuchyní dole je prakticky na výměnu, stejně jako ty schody ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 14:15  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:

... jj, u toho bytu by měla bejt hodně výrazná sleva, páč třeba ta plovoučka zvlášť v tom obýváku s kuchyní dole je prakticky na výměnu, stejně jako ty schody ...

myslite, ze to nevymenili? to si myslim, ze povymenili....jinak by to asi bylo neprodejne, obzvlast za ty penize, tolik zase vymena podlah nestoji, nebyly tam drevene podlahy, ale laminat, takze na 120m2, priblizne 60.000, - , vsak plovoucka nebyla zdaleka vsude, to je pakatel oproti cene, co za to mohou ziskat Twisted Evil
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.4.2007, 16:31  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
dcom napsal:

... jj, u toho bytu by měla bejt hodně výrazná sleva, páč třeba ta plovoučka zvlášť v tom obýváku s kuchyní dole je prakticky na výměnu, stejně jako ty schody ...

myslite, ze to nevymenili? to si myslim, ze povymenili....jinak by to asi bylo neprodejne, obzvlast za ty penize, tolik zase vymena podlah nestoji, nebyly tam drevene podlahy, ale laminat, takze na 120m2, priblizne 60.000, - , vsak plovoucka nebyla zdaleka vsude, to je pakatel oproti cene, co za to mohou ziskat Twisted Evil


... no asi jo, já jsem tam teď nebyl se podívat ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2007, 07:20  Předmět:  Re: byty Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
dcom napsal:

... jj, u toho bytu by měla bejt hodně výrazná sleva, páč třeba ta plovoučka zvlášť v tom obýváku s kuchyní dole je prakticky na výměnu, stejně jako ty schody ...

myslite, ze to nevymenili? to si myslim, ze povymenili....jinak by to asi bylo neprodejne, obzvlast za ty penize, tolik zase vymena podlah nestoji, nebyly tam drevene podlahy, ale laminat, takze na 120m2, priblizne 60.000, - , vsak plovoucka nebyla zdaleka vsude, to je pakatel oproti cene, co za to mohou ziskat Twisted Evil


No nevim nevim, jestli to vyměnili.. Když se podíváte na ty fotky, co jsou k tomu bytu, tak to moc vyměněně" nevypadá. Vzhledem k tomu, že kuchyně je na plovoučce, asi by jim to dalo víc práce to vyměnit..
Oni možná neuvažují, že by se jim to mohlo vyplatit - podle mě to nechají jak to je a když bude mít někdo zájem a poukáže na to, tak to možná teprve poté vymění.. Vemte si, co si dovolili nechat za závady a prezentovat při zjišťovací prohlídce skoro každého bytu, to je to samé..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.6.2007, 15:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak voni ho fakt prodali ... Shocked Wink Cool

http://www.central-group.cz/cg07-b-57-2767.htm
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 08:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
Tak voni ho fakt prodali ... Shocked Wink Cool

http://www.central-group.cz/cg07-b-57-2767.htm


To mě zase až tak nepřekvapilo. Spíš to, že prodali i ten v D - č.97 za 3,2 mil. (2+kk, 43m2 + 9m2 balkon a teráska)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2007, 08:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sasa napsala:
To mě zase až tak nepřekvapilo. Spíš to, že prodali i ten v D - č.97 za 3,2 mil. (2+kk, 43m2 + 9m2 balkon a teráska)


to jsem taky koukal
strasny penize za takovej byt
ale byl krasnej
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2