Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2005, 12:38  Předmět:  Přípotoční ul. - Vršovice (P-10) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě jednou odkaz na toto fórum, které se nachází zde.


Naposledy upravil Milan V. dne 6.4.2006, 15:50, celkově upraveno 2 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Honza R.
Anonymní








PříspěvekZaslal: 9.5.2005, 14:38  Předmět:  Mají podobné diskuze nějaký vliv na chování CG ? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, my, obyvatelé domu CG přípotoční máme své "prozatimní" internetové stránky a na nich jednoduché fórum:
http://vrsovicky-ctyrlistek.aktualne.cz - prosím externí návštěvníky, aby nám fórum moc "nesabotovali". Nejsou to stránky jen pro kritiku, ale třeba časem i pro nějaké pozitivní informace a záležitosti domu. Fórum "vrsovicky-ctyrlistek" je vlastne urceno spis jen pro obyvatele domu, na rozdíl od tohoto fóra zde.

Já mám samozřejmě taky ideu, že když se budou veřejně probírat zkušenosti s CG, že to na chování firmy bude dříve či později mít nějaký vliv (a nebo nechají odstranit nejhorlivější pisatele-kritiky nějakým ruským hrdlořezem).

Pochybuju ale, ze na CG takovehle verejne diskuze v SOUCASNE DOBE maji nejaky vliv.

Maly konkretni priklad: aspon 5 lidi si v "mem" foru stezovalo na senzor svetla ve vchodu (ze to je ostuda, ze sepne az kdyz jsem metr od nej a hned zas zhasne...), dokonce jsem psal (mimo jine i o senzorech) technickemu rediteli CG, odpovedel mi pisemne, ze se to da vsechno do poradku, vicekrat jsem to rikal domovnikovi a stavebni dozor pan M. mi slibil napravu. A pak jsem si vcera vsiml, ze na senzoru jsou nastavovaci srouby videt zvenku - a ze jsou nastavene skoro na mimimum ! Takze i kdyz se dela kolem nejakeho detailu "povyk", nejni to zaruka, ze by nekdo hnul prstem.
Honza R.
  
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2005, 15:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím, ostatně já jsem sem ten odkaz (byť už ho někteří uživatelé tohoto fóra znali ještě přede mnou) dával především kvůli informační hodnotě, které pro nás vaše fórum má a mým záměrem nebylo, aby kdokoliv, kdo se o fóru dozví tady, vaše fórum sabotoval ... Je jasné, že fórum slouží pouze lidem bytového domu v přípotoční ul., já osobně tuto skutečnost respektuji, proto jsem zřídil toto fórum (kde má každý dost prostoru, aby se ke všemu vyjádřil) a poskytl vám odkaz.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Honza R.
Anonymní








PříspěvekZaslal: 24.5.2005, 15:33  Předmět:  ale at tam lidi klidne pisou Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale at tam lidi klidne pisou, na to "nase" vrsovicke forum. Radi zodpovime dotazy nasich dosud nebydlicich "nastupcu", pro ktere CG teprve stavi. Ale at nam tam moc nenadavaji, jake je to hrozne a co si vsechno nechame libit.
My treba obcas poradime zakaznikum "Zahradniho Mesta" nejaky detail: zjistete si na stavbe, jek siroke budou trubky odsavani par z kuchyne. Sezente si odbornika, ktery posoudi, zda je to dobre navrzene - aby vypary od souseda nesly spise k vam, nez do odtahove sachty (jako je tomu mnohdy ve Vrsovicich). Na kontrolu dostatecne masivnosti zakladu mate uz asi pozde. To my jsme jen prihlizeli, jak kydali do podezrele zamokrene hliny beton na zaklady... a ted nam praskaji zdi a dum pry si pomalu seda do mekkeho podlozi....
  
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.5.2005, 14:25  Předmět:  Spor o pozemek v přípotoční Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Z fóra vyplynulo že probíhá spor jedné původní majitelky pozemku s CG a proto dosud není dům a jednotlivé byty zapsány v katastru. skutečně stránky katastru budovu 1528 ve Vršovicích neznají. Já bych se rád zeptal jak CG v takovém případě postupoval při zajištění financování. Jde mi zejména o to že zápis v katastru a návrh na zápis zástavního práva bývá podmínkou k čerpání hypotéky.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2