Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
manzele napsal(a):

Tak to může s určitostí říci, že komáří boreliosu nešíří Exclamation , leda tak malárii, což u nás nehrozí. A co s tím hulením?, když jsem už leta nekuřák Mad


Já můžu s určitostí tvrdit, že infekce bakterí Borrelia burgdorferi vzniká po přisátí klíštěte Ixodes ricinus nebo po bodnutí komáry Aedes a Culex.


Většinou je zdroj infekce klíště. Mluví se i o komárech, muchničkách, psích blechách jako přenašečích nákazy, ale vědecká obec soudí, že komár není dobrým přenašečem a pokud dojde k nákaze po bodnutí komárem, tak jde o přenos mechanický a ne biologický. Většinou ti, co
neměli klíště a nakazili se borreliosou, tak byli infikováni nymfou klíštěte.
Ohledně možnosti přenášení borreliosy komárem viz článek:
http://www.vesmir.cz/clanek.php3?CID=6229
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 14:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To Iva a Leika: Koupily jste sazečky, nebo jste vypiplaly ze semínek a poté vysadily?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 15:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Greticko, ja jsem je dostala odkopnuty ze zahrady. Pokud uvazujes o porizeni, tak lepsi by bylo koupit rovnou sazenice, ale nevim, kde je sehnat pobliz naseho bydliste (no hlavne ze bydlime na Zahradnim Meste Mivaj to prej levne na trzisti na Pankraci a v Holesovicich, ale tam se mi nechce, i kdyz - mozna se k tomu dokopu.
Pazitku a petrzel asi nasadim zgruntu a budu netrpelive cekat.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Freddie napsal:
citace:
Já můžu s určitostí tvrdit, že infekce bakterí Borrelia burgdorferi vzniká po přisátí klíštěte Ixodes ricinus nebo po bodnutí komáry Aedes a Culex.


Asi jsem ve škole spal nebo co!!!! Fr.


Tohle je zakladni ucivo biologie 8. trida ZS Very Happy


kto si to ma pamatat? Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 15:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
Greticko, ja jsem je dostala odkopnuty ze zahrady. Pokud uvazujes o porizeni, tak lepsi by bylo koupit rovnou sazenice, ale nevim, kde je sehnat pobliz naseho bydliste (no hlavne ze bydlime na Zahradnim Meste Mivaj to prej levne na trzisti na Pankraci a v Holesovicich, ale tam se mi nechce, i kdyz - mozna se k tomu dokopu.
Pazitku a petrzel asi nasadim zgruntu a budu netrpelive cekat.

Já koupila ve Špáru úplně náhodou balení se třemi květináčky, hlínou a semínky. Stačilo to jen zasadit a střídavě zalévat a odhánět kočky
Původně jsem ale měla v úmyslu koupit už vyrostlé a s dalšími bylinkami to asi tak udělám. Prý je vedle nás docela dobré zahradnictví, ale ještě jsem tam nebyla. Mělo by to být od A směrem na Hamr hned první možná ulička doleva Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 16:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
teta IVA napsala:
Greticko, ja jsem je dostala odkopnuty ze zahrady. Pokud uvazujes o porizeni, tak lepsi by bylo koupit rovnou sazenice, ale nevim, kde je sehnat pobliz naseho bydliste (no hlavne ze bydlime na Zahradnim Meste Mivaj to prej levne na trzisti na Pankraci a v Holesovicich, ale tam se mi nechce, i kdyz - mozna se k tomu dokopu.
Pazitku a petrzel asi nasadim zgruntu a budu netrpelive cekat.

Já koupila ve Špáru úplně náhodou balení se třemi květináčky, hlínou a semínky. Stačilo to jen zasadit a střídavě zalévat a odhánět kočky
Původně jsem ale měla v úmyslu koupit už vyrostlé a s dalšími bylinkami to asi tak udělám. Prý je vedle nás docela dobré zahradnictví, ale ještě jsem tam nebyla. Mělo by to být od A směrem na Hamr hned první možná ulička doleva Wink


ja uz cele dva dny piplam ze seminek matu, bazalku a oregano, tzn. zatim z kvetinacku nic neleze Very Happy mojito je dobry napad, ja jsem zatim zamyslela supat to na horke maliny se zmrzlinou Twisted Evil
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 16:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:

ja uz cele dva dny piplam ze seminek matu, bazalku a oregano, tzn. zatim z kvetinacku nic neleze Very Happy mojito je dobry napad, ja jsem zatim zamyslela supat to na horke maliny se zmrzlinou Twisted Evil

dva dny jsou málo, vydrž, mě se zazelenalo až snad po pěti dnech Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 28.4.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máta je dobrá .. d8-D BTW na svatbe se Greticka zeptala, zda maji matovy caj a odpovedeli ji, ze ne, ze maji jen peppermintovy .. d8-D
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 18:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmmm, tak já scháněl mátu minulý týden (samozřejmě do mojita a ne že bych byl nějaký extra šlechtitel zeleně a nějak jsem nepochodil, ale já to nevzdám) MS se samozřejmě blíží, no a když nebude máta, tak kvalitní chmelové výrobky také nezklamou...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 19:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky,
tak ten nezbednej vyhrabavac kvetin je nas. Porad doma premyslime jak mu v tom zabranit. Nejhorsi je ze, neproleza zabradlim, ale bere to vrchem pres beton...
Chceme ho v nejblizsi dobe zacit poustet ven uplne, tim by snad prestalo jeho obtezovani sousedu. Jen musime vymyslet jak se dostane bezpecne zpatky k nam.
Ale kdyz ho tam uvidite a date mu parkrat pres zadek, nebo na nej vypustite toho vaseho trhace, tak da treba pokoj..doufam. Pokud by v lumparnach pokracoval dal, tak ho nebudeme poustet ven...coz by asi uz neprezil Very Happy. Budu rada, kdyz sem napisete kazdy jeho utok na vase kytky. Moc se omlouvame a zkusime co nejrychleji vymyslet reseni. Embarassed
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.4.2006, 19:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Ahoj, bydlím také v "B", okna máme otočená na Botič. Zatím nám domů nějaký zásadní krev pijící hmyz nevletěl (jen občas nám sousedovic kocour prohrábne květináče, což mě krev tedy pije Surprised) ). Takže zatím (snad) nic. Fr.

Jejda, predchozi zprava patrila k tehle
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Mirii,

teď vážně - samozřejmě, že bych kocoura plácnul a ne střelil, to pro Tvojí informaci, abysis nemyslela, že jsem krvežíznívá nestvůra! Ten trhač byl jen na návštěvě, není náš, my žádné zvíře nemáme (zatím). Děkuju Ti, žes napsala. Je mi jasné, že se kocour nedá ohlídat (a zase - jaký by to mělo smysl ho nějak přivazovat nebo tak) a na vzduch prostě musí!! Naše květináče už ho asi nezajímají (potom, co manželka zrušila velikonoční výzdobu), protože sousedi mají zeleně víc (a přitažlivější). Vážně díky za omluvu (přijde mi, že s tím se člověk už tak často nesetká) a všechno je OK. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
Většinou je zdroj infekce klíště. Mluví se i o komárech, muchničkách, psích blechách jako přenašečích nákazy, ale vědecká obec soudí, že komár není dobrým přenašečem a pokud dojde k nákaze po bodnutí komárem, tak jde o přenos mechanický a ne biologický.


Já mám zkušenost u dvou lidé z mého okolí takovou, že dostali boreliozu od komára.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 12:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já taky přidám zkušenost maminu v lese štípla mochnička a lečila se půl roku na boreliozu naštěstí žádné následky Wink ale pozor obvodní doktorka tvrdila jenom nejaká infikovaná muška to nic nebude po 2 měsících si došla sama na kožní a doktorka se zhrozila. Takže zanícený červený štípanec okolo kterého se vytvoří tvrdý flek není ok Exclamation
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2006, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:

Já mám zkušenost u dvou lidé z mého okolí takovou, že dostali boreliozu od komára.


Cituji z farmakoterapeutických informcí pro lékaře a farmaceuty¨- duben 2006: nákazu lymskou boreliózou přenáší klíště. Přenos hmyzem je v současné době prakticky všemi odborníky odmítán. Faktem je, že v některých druzích hmyzu byly spirochety nalezeny a popsány jsou i klinické projevy boreliózy po štípnutí hmyzem. Zpoůsob přenosu je však pravděpodobně nepřímý, kdy po rozdrcení těla bodající samičky dojde ke kontaminaci kůže a možnému přenosu infekce mikrotraumaty v kůži....
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mirii
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 40
Založen: 14.2.2006
Příspěvky: 70
Bydliště: NZM-B,Mattioliho 17

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 19:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
Ahoj Mirii,

teď vážně - samozřejmě, že bych kocoura plácnul a ne střelil, to pro Tvojí informaci, abysis nemyslela, že jsem krvežíznívá nestvůra! Ten trhač byl jen na návštěvě, není náš, my žádné zvíře nemáme (zatím). Děkuju Ti, žes napsala. Je mi jasné, že se kocour nedá ohlídat (a zase - jaký by to mělo smysl ho nějak přivazovat nebo tak) a na vzduch prostě musí!! Naše květináče už ho asi nezajímají (potom, co manželka zrušila velikonoční výzdobu), protože sousedi mají zeleně víc (a přitažlivější). Vážně díky za omluvu (přijde mi, že s tím se člověk už tak často nesetká) a všechno je OK. Fr.

Tak jsem pozorovala o vikendu naseho tygra a zjistila jsem, ze se mu opravdu moc zalibilo u vasich sousedu . Take nas navstivili pritelovi rodice a tak maji tezky ukol - vymyslet jak se dostane bezpecne ven a zpatky domu...snad potom prestene obtezovat veskerou zelen sousedu Embarassed
Blíženci Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie MiriiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 10:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Spat ku komarom, vcera mi dosiel katalog z conradu a maju tam za 200 korun elektronicky lapac hmyzu: http://www.conrad.cz/elektronicky-lapac-hmyzu-iv-100+dp72980/
nevypusta to ziadnu chemiu takze by to malo byt uplne neskodne, ale otazka je ako to je ucinne... Ale zas za 200 korun to nie je taka investicia
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To bych také rád věděl jestli to funguje, bylo by to určitě lepší a levnější než ty chemický Shocked
Máte už někdo komáry v bytě? u nás zatím ok!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 11:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nas byt je komar-free. Ta vecicka, co psal Johny - to zni zajimave!! BTW - projizdel jsem nedavno podvecer jizni Moravu - tam se NEDA EXISTOVAT!! Tolik komaru jsem nikdy nevidel. Hotova mracna!!! Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 11:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Inac pozrel som si ten navod co je na tej stranke a ono to funguje na tom principe ako tie zavesne lapace svietiace, ze to svieti a ma to prilakat ten hmyz... No neviem, este ked je to take male... velmi by som tomu neveril
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když už jsme u toho a byl tu dotaz, dnes ráno jsem likvidoval prvního komára, takže zatím pohoda ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 23:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem také zatím zlikvidoval jen jednoho sacího zmetka, tak uvidíme, jak to bude vypadat v reálu. Třeba to nebude tak černé...
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 07:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Já jsem také zatím zlikvidoval jen jednoho sacího zmetka, tak uvidíme, jak to bude vypadat v reálu. Třeba to nebude tak černé...


mozna to bude cervene a az moc Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera, když se označovali zvonky jsem zabila dva... v bytě zatím žádného.. A doufám, že to tak bude i dál
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 19:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Včera, když se označovali zvonky jsem zabila dva... v bytě zatím žádného.. A doufám, že to tak bude i dál


no včera tam byla dobrá invaze ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 21:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no já už zase slyšim ty záby kdo bydlí nad nezávidim jejich tam teprve pár
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 21:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Rolling Eyes no já už zase slyšim ty záby kdo bydlí nad nezávidim jejich tam teprve pár

Já si nemůžu pomoci, ale z těch žab jsem zatím nadšený, vracím se do dětských let, na vesnici... Very Happy
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 21:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing no u nás na vesnicy je zase tipickej štěkot všech psů když začne jeden

jinak sem byl v pátek zase na vesnicy je to kousek od velvar a takovej klid to je pohoda pak člověk dorazí do prahy a je zase vynervenej Rolling Eyes
v tomhle zlatá vesnice
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.5.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera jsme byli v podvečer na HAMRU a to kvákání žab to jsem ještě nikdy neslyšel takový koncert, ale co bylo horší tak tam byly takové černý roje komárů, že to vypadalo jak v hororu, lituju ty obyvatele těch krásných novostaveb hned vedle HAMRU, ty musejí mít v noci peklo Twisted Evil
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 19.7.2006, 22:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak co, ako to vyzera s komarmi teraz v lete? Je ich vela/malo/normalne/ziadne? Nech viem na co sa mam pripravit ked uz budem byvat
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2