Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 22:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A akeho mas hafanač
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy moc by se nenajedli máme jack rusella teriera Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2006, 23:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aaaa, Milo Very Happy
az raz budeme mat hava, tak to asi bude on... ja som teda mala huskyho, ale to som chodila do skoly a mala som hrooomadu volneho casu...
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.3.2006, 20:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nicola napsala:
aaaa, Milo Very Happy
az raz budeme mat hava, tak to asi bude on... ja som teda mala huskyho, ale to som chodila do skoly a mala som hrooomadu volneho casu...

Very Happy no jo to je náš mailo Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hany
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 2


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.4.2006, 00:03  Předmět:  rezidencni domy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nema nekdo pudorysy k planovanym domum I a J?
   OfflineOsobní galerie hanyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

běhat asi budeme kde, protože uliček bude spousta:-))) NZM se rozroste a to značněVery Happy)) Přímo na NZM navazuje Park Hostivař s počtem dalších asi 8 domůVery Happy))))
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 09:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojka napsala:
běhat asi budeme kde, protože uliček bude spousta:-))) NZM se rozroste a to značněVery Happy)) Přímo na NZM navazuje Park Hostivař s počtem dalších asi 8 domůVery Happy))))
Je to zase tak trochu off-topic, ale když už jsi na to to narazila, odkud bereš informaci, že to bude "asi 8 domů"?!? Jestli dobře vidím, tak na obrázku "lokality v lokalitě" jsou vyznačené už jen další dva. Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 09:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
jojka napsala:
běhat asi budeme kde, protože uliček bude spousta:-))) NZM se rozroste a to značněVery Happy)) Přímo na NZM navazuje Park Hostivař s počtem dalších asi 8 domůVery Happy))))
Je to zase tak trochu off-topic, ale když už jsi na to to narazila, odkud bereš informaci, že to bude "asi 8 domů"?!? Jestli dobře vidím, tak na obrázku "lokality v lokalitě" jsou vyznačené už jen další dva. Wink


dnes jsem navštívila CG kvůli návrhu na vklad a kopii, která mi nestačila na přihlášení k trvalému pobytu a viděla jsem nádhernou zástavbu:-))))) Na NZM navazuhe ihned již zmíněný Park Hostivař s dalšími xx domy:-)))) Překvapilo mě to a tak jsem se zeptala:-)))))
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 09:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojka napsala:
Milan V. napsal(a):
jojka napsala:
běhat asi budeme kde, protože uliček bude spousta:-))) NZM se rozroste a to značněVery Happy)) Přímo na NZM navazuje Park Hostivař s počtem dalších asi 8 domůVery Happy))))
Je to zase tak trochu off-topic, ale když už jsi na to to narazila, odkud bereš informaci, že to bude "asi 8 domů"?!? Jestli dobře vidím, tak na obrázku "lokality v lokalitě" jsou vyznačené už jen další dva. Wink


dnes jsem navštívila CG kvůli návrhu na vklad a kopii, která mi nestačila na přihlášení k trvalému pobytu a viděla jsem nádhernou zástavbu:-))))) Na NZM navazuhe ihned již zmíněný Park Hostivař s dalšími xx domy:-)))) Překvapilo mě to a tak jsem se zeptala:-)))))


Tak zde jsou obrázky nových domů v lokalitě jak NZM tak park Hostivař.
Lokalita NZM - 7 domů
Park Hostivař - 4 domy


nzm.gif
 Komentář:
NZM
 Velikost:  37.14 kB
 Zobrazeno:  27908 krát

nzm.gif

parkhostivar.gif
 Komentář:
Park Hostivar
 Velikost:  30.77 kB
 Zobrazeno:  27908 krát

parkhostivar.gif

Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
jojka napsala:
Milan V. napsal(a):
jojka napsala:
běhat asi budeme kde, protože uliček bude spousta:-))) NZM se rozroste a to značněVery Happy)) Přímo na NZM navazuje Park Hostivař s počtem dalších asi 8 domůVery Happy))))
Je to zase tak trochu off-topic, ale když už jsi na to to narazila, odkud bereš informaci, že to bude "asi 8 domů"?!? Jestli dobře vidím, tak na obrázku "lokality v lokalitě" jsou vyznačené už jen další dva. Wink


dnes jsem navštívila CG kvůli návrhu na vklad a kopii, která mi nestačila na přihlášení k trvalému pobytu a viděla jsem nádhernou zástavbu:-))))) Na NZM navazuhe ihned již zmíněný Park Hostivař s dalšími xx domy:-)))) Překvapilo mě to a tak jsem se zeptala:-)))))


Tak zde jsou obrázky nových domů v lokalitě jak NZM tak park Hostivař.
Lokalita NZM - 7 domů
Park Hostivař - 4 domy


Tak to jsem asi měla vidiny:-)
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojka napsala:
MKDD napsal:
jojka napsala:
Milan V. napsal(a):
jojka napsala:
běhat asi budeme kde, protože uliček bude spousta:-))) NZM se rozroste a to značněVery Happy)) Přímo na NZM navazuje Park Hostivař s počtem dalších asi 8 domůVery Happy))))
Je to zase tak trochu off-topic, ale když už jsi na to to narazila, odkud bereš informaci, že to bude "asi 8 domů"?!? Jestli dobře vidím, tak na obrázku "lokality v lokalitě" jsou vyznačené už jen další dva. Wink


dnes jsem navštívila CG kvůli návrhu na vklad a kopii, která mi nestačila na přihlášení k trvalému pobytu a viděla jsem nádhernou zástavbu:-))))) Na NZM navazuhe ihned již zmíněný Park Hostivař s dalšími xx domy:-)))) Překvapilo mě to a tak jsem se zeptala:-)))))


Tak zde jsou obrázky nových domů v lokalitě jak NZM tak park Hostivař.
Lokalita NZM - 7 domů
Park Hostivař - 4 domy


Tak to jsem asi měla vidiny:-)


Možná si viděla novější plány, obrázky jsem stáhnul z webu CG
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba CG koupil ty pozemky k Parku Hostivař a bude stavět i tam Very Happy To by vysvětlovalo proč začli dělat i ten chodník Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě hlavně fascinuje, že je to v rámci jedné lokality, ale nazvou to Park Hostivař chtějí tam dát dřevěný okna a lepší výbavu a neskutečně osolí ceny. Nechápu cílovu skupinu kupujících.
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 16:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magdalena.formanova napsala:
Mě hlavně fascinuje, že je to v rámci jedné lokality, ale nazvou to Park Hostivař chtějí tam dát dřevěný okna a lepší výbavu a neskutečně osolí ceny. Nechápu cílovu skupinu kupujících.


no to bude pro snoby prece Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 17:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a co by delali v byte na sidlisti? Ti uz maji postaveno v Pruhonicich nebo Cernosicich Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 17:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
a co by delali v byte na sidlisti? Ti uz maji postaveno v Pruhonicich nebo Cernosicich Smile


no treba pro nejaky chudsi snoby
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 18:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mno, to by mě potom zajímalo, jak toto budou prezentovat, když to nejluxusnější a vysoce nadstandartní máme teď my... Viděl bych to na kolosální, imperiální a v konečné fázi na galaktické bydlení hodné bohů...Very Happy
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 18:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Mno, to by mě potom zajímalo, jak toto budou prezentovat, když to nejluxusnější a vysoce nadstandartní máme teď my... Viděl bych to na kolosální, imperiální a v konečné fázi na galaktické bydlení hodné bohů...Very Happy


hehehe
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 09:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem opravdu moc rád, že v připravované lokalitě RPH budou mít monitorovaná parkovací stání bezpečnostními kamerami, což jsmě měli mít už my ... Mad
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Není důvod k radosti. Řekl bych že jsou na tom úplně stejně a nic nenasvědčuje tomu že tam ty kamery skutečně budou.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 09:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Jsem opravdu moc rád, že v připravované lokalitě RPH budou mít monitorovaná parkovací stání bezpečnostními kamerami, což jsmě měli mít už my ... Mad


To je otazka co z toho nakonec budou mit ve skutecnosti?? Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Není důvod k radosti. Řekl bych že jsou na tom úplně stejně a nic nenasvědčuje tomu že tam ty kamery skutečně budou.
Je pravda, že podobné marketingové žvásty předváděli už za našeho podepisování smluv, no a jaká je skutečnost v celé řadě věcí, to už teď víme ... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 15:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem byl v CG pro nějaké papíry a všiml jsem si tam modelu NZM, tak jsem ho párkrát vyfotil... a opravdu se od skutečnosti "trochu" liší Dokonce je tam vidět i nějaké dětské hřiště, tak jsem si hned vzpomněl na Gretičku


NZM_model_1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  244.83 kB
 Zobrazeno:  291 krát

NZM_model_1.jpg

NZM_model_2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  286.71 kB
 Zobrazeno:  296 krát

NZM_model_2.jpg

NZM_model_3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  240.06 kB
 Zobrazeno:  290 krát

NZM_model_3.jpg

NZM_model_4.jpg
 Komentář:
 Velikost:  238.32 kB
 Zobrazeno:  294 krát

NZM_model_4.jpg

Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to vypadat nikdy nebude, skoda. Ale jako reklama dobry... Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 15:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejvtipnější je ta naše fungující recepce s PCO, kterou máme celý první rok zdarma a která poskytuje nadstandardní služby, jako např. zajišťování neodkladných drobných oprav, objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací a přijímání případných reklamací klientů. Bez takové nadstandardní recepce bychom snad ani nevěděli, kam tu reklamaci podat...
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono vůbec v dnešním Metru je o NZM a RPH spousta marketingových "blábolů"... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
magrata
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 72


mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To hristatko je fakt super, dle obrazku bude zrejme nekde u budouciho domu K, tak uz aby to meli postavene, abychom si ho s nasimi ratolestmi uzili.
Blíženci Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie magrataZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 18:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vladimir napsal:
Nejvtipnější je ta naše fungující recepce s PCO, kterou máme celý první rok zdarma a která poskytuje nadstandardní služby, jako např. zajišťování neodkladných drobných oprav, objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací a přijímání případných reklamací klientů. Bez takové nadstandardní recepce bychom snad ani nevěděli, kam tu reklamaci podat...


jo jo ... lede tak ve snu ... nemůže tohle bejt braný jako klamavá reklama? Very Happy
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 18:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
vladimir napsal:
Nejvtipnější je ta naše fungující recepce s PCO, kterou máme celý první rok zdarma a která poskytuje nadstandardní služby, jako např. zajišťování neodkladných drobných oprav, objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací a přijímání případných reklamací klientů. Bez takové nadstandardní recepce bychom snad ani nevěděli, kam tu reklamaci podat...


jo jo ... lede tak ve snu ... nemůže tohle bejt braný jako klamavá reklama? Very Happy


Ta recepcia ma byt v Ecku ked ho dokoncia... V tych istych priestoroch ako v Fku budu tie komercne priestory...

citace:
Kromě této běžné správy bude CENTRAL GROUP zajišťovat pro uživatele bytů řadu bezplatných nadstandardních služeb. Tyto služby budou zajišťovány prostřednictvím recepce s pultem centralizované ochrany, která bude sídlit v nebytových prostorách objektu E.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 19:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
dcom napsal:
vladimir napsal:
Nejvtipnější je ta naše fungující recepce s PCO, kterou máme celý první rok zdarma a která poskytuje nadstandardní služby, jako např. zajišťování neodkladných drobných oprav, objednávání potřebných úklidových, údržbových a řemeslných prací a přijímání případných reklamací klientů. Bez takové nadstandardní recepce bychom snad ani nevěděli, kam tu reklamaci podat...


jo jo ... lede tak ve snu ... nemůže tohle bejt braný jako klamavá reklama? Very Happy


Ta recepcia ma byt v Ecku ked ho dokoncia... V tych istych priestoroch ako v Fku budu tie komercne priestory...

citace:
Kromě této běžné správy bude CENTRAL GROUP zajišťovat pro uživatele bytů řadu bezplatných nadstandardních služeb. Tyto služby budou zajišťovány prostřednictvím recepce s pultem centralizované ochrany, která bude sídlit v nebytových prostorách objektu E.


no je pravda, že tam maj napsaný bude tak budiž no ... ale stejně to už mělo fungovat s prvním barákem ... takhle to bude nejdřív koncem roku ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2