Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2006, 21:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Evil or Very Mad dneska ráno 3:15 tma jak v pytli já už se tu cejtim jak kočka po ráno zlepšuju si noční vydění
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
Evil or Very Mad dneska ráno 3:15 tma jak v pytli já už se tu cejtim jak kočka po ráno zlepšuju si noční vydění


jj, také jsem v tu dobu vstávala. Nikde ni světýlka, jen v garážích.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2006, 20:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes dneska stále nic 4:15 naštěstí už začínalo svítat Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 07:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dneska jsm se dokonce v noci probudila a zjistila, ze to zhasina presne ve 3 rano Sad jdu zase prudit
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 09:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, ve 3:10 dnes ráno tma Sad Potvrzuji.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 16:24  Předmět:  Nastavení veřejného osvětlení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jelikož se zatím nic nezlepšilo ani nezměnilo, zkusil jsem podobný postup jako u kontejnerů na tříděný odpad.

Na stránkách společnosti ELTODO jsem vyplnil formulář "Hlášení poruch" kde jsem popsal situaci okolo špatně nastaveného veřejného osvětlení. Také jsem tam připsal poškozený stožár veřejného osvětlení po víkendovém výbuchu auta.

Tak uvidíme zda se i tato fima bude chovat profesionálně a začne řešit nahlášený problém.

A zde je kontakt na společnost ELTODO:
ELTODO EG, a.s.
Adresa: Novodvorská 1010/14
142 01 Praha 4
e-mail: eltodo@eltodo.cz
Tel.: + 420-261 341 111
Tel.: + 420-261 341 217
Fax: + 420-261 710 669
www.eltodo.cz
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 18:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Super, to som ani nevedel ze maju taky formular, tu kde momentalne byvam uz asi 3 dni nesvieti lampa za domom na parkovisku cize cele parkovisko je v noci zahalene v totalnej tme a zlodeji maju raj. Konkretne to tam nesvieti odkedy niekto v noci ukradol jednej octavii oba predne reflektory (pravdepodobne xenony), tipujem ze tu lampu vyradili prave ti zlodeji schvalne...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 18:33  Předmět:  Re: Nastavení veřejného osvětlení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Tak jelikož se zatím nic nezlepšilo ani nezměnilo, zkusil jsem podobný postup jako u kontejnerů na tříděný odpad.

Na stránkách společnosti ELTODO jsem vyplnil formulář "Hlášení poruch" kde jsem popsal situaci okolo špatně nastaveného veřejného osvětlení. Také jsem tam připsal poškozený stožár veřejného osvětlení po víkendovém výbuchu auta.

Tak uvidíme zda se i tato fima bude chovat profesionálně a začne řešit nahlášený problém.

A zde je kontakt na společnost ELTODO:
ELTODO EG, a.s.
Adresa: Novodvorská 1010/14
142 01 Praha 4
e-mail: eltodo@eltodo.cz
Tel.: + 420-261 341 111
Tel.: + 420-261 341 217
Fax: + 420-261 710 669
www.eltodo.cz


diky moc za hlubsi snahu, momentalne tento pruzkum z druhe strany fronty prilis nestiham Sad
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 20:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja taky moc dekuju,vubec jsem nevedela na koho se obratit,pokud to bude bez odezvy i ted,budu vyplnovat formular treba kazdy den! Wink
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 21:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no já na vyplnování nejsem ale zase můžu sondovat Laughing ráno 3:15 stále nic Wink
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.5.2006, 13:14  Předmět:  Veřejné osvětlení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem dostal odpověď od společnosti ELTODO:

Vážený pane,
kontrolou na místě jsme zjistili,že stožáry osvětlení v uvedené lokalitě dosud nebyly předány
do naší správy.Pravděpodobně je spravuje Central Group.

Centrální dispečink Eltodo
Růžičková A.


Tešili jsem se zbytečně, je to totiž v rukou CG.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 14.5.2006, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, ja som nedostal ziadnu odpoved na ten moj request.... A furt to nefunguje.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 14.5.2006, 19:37  Předmět:  Re: Veřejné osvětlení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Tak jsem dostal odpověď od společnosti ELTODO:

Vážený pane,
kontrolou na místě jsme zjistili,že stožáry osvětlení v uvedené lokalitě dosud nebyly předány
do naší správy.Pravděpodobně je spravuje Central Group.

Centrální dispečink Eltodo
Růžičková A.


Tešili jsem se zbytečně, je to totiž v rukou CG.


Díky moc, Mirku. Aspoň víme, kdo je tak (ne)schopný.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 09:28  Předmět:  Změna nastavení času veřejného osvětlení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem včera večer koukal, že došlo ke změna času u veřejného osvětlení. Světla se rozvítila až po 20:00, nevím kdy zasnula, to jsem ještě spal.

Že by se CG podařilo konečně něco pro nás udělat, nebo to již stačili předat firmě ELTODO?

Dnes jsem dostal k tomuto tématu to vyjádření od stavebního dozoru pana Šípala:
Dobrý den,

Vím o tom a několikrát jsem to již urgoval u správce sítí.V současné době by to již mělo být v pořádku (úprava časů 16.5.06 v 15:00hod)

V případě podobných problémů se již obracejte na správce,který vám bude nápomecen tyto řešit.

S pozdravem

Pavel Šípal
stavební dozor
--------------------------------------------------------------
CENTRAL GROUP a.s.
Oddělení realizace
Budova EMPIRIA
Na Strži 65, 140 00, Praha 4
mobil: 605 202 235
pracoviště: Nové Zahradní město
E-mail: sipal@central-group.cz
www.central-group.cz
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

3:37 sa svietilo Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 16:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes jsem vstavala ve ctyri a svitilo se,ale v pet uz ne.Doufam,ze je to nastaveny na letni cas a na podzim se sviceni prodlouzi.Moc dekuju vsem,co se na vyrizeni podileli!!!! Laughing
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 16:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

inac mna vzdy fascinovalo kto zapina a vypina verejne osvetlenie na uliciach, vzdy som si predstavoval nejaku obrovsku miestnost s hrozne vela vypinacmi ktore vzdy niekto musi zapnut/vypnut Very Happy

odkial sa to vlastne vypina/zapina? A mimochodom preco to je na casovy spinac a nie na nejaku fotobunku, vsak nie sme v 20.storoci
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ovladani je v bedne mezi A a C proc to neni na fotobunku je jednoduche, tohle bylo asi levnejsi
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 17:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

apropo s fotobunkou to byla i moje vnitrni otazka. Spinani na fotobunku maji uz snad nekolik desetileti i v me rodne vesnici s par chaloupkama a nekolika starousedlikama ve vychodnich cechach.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2