Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2006, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Myslím, že ten klíč co jsme dostali ke společným prostorám ke dveřím nepasoval.


jo jo ... ten klíč je jenom od kočárkárny, sušárny a od těch žlutejch dveří ke sklepům ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2006, 19:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lidičky....čas běží a já chtěl dnes mejlem objednat čipy.Opravdu nic neobjednáte? Nechci pak sám platit x tisíc.Kdo zaručí,že ostatní neobjednají?....
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2006, 04:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel Kalabza napsal(a):
Lidičky....čas běží a já chtěl dnes mejlem objednat čipy.Opravdu nic neobjednáte? Nechci pak sám platit x tisíc.Kdo zaručí,že ostatní neobjednají?....




No..dýl jsem čekat nemohl,páč odjíždím.Bohužel se nikdo nevyjádřil,takže jsem byl nucen objednat.Mějte se sqle...
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2006, 04:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
lenkaii napsala:
Myslím, že ten klíč co jsme dostali ke společným prostorám ke dveřím nepasoval.


jo jo ... ten klíč je jenom od kočárkárny, sušárny a od těch žlutejch dveří ke sklepům ...




Vy jste dostali nějakej klíč???????????????
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2006, 07:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavle, i tohle bych si ráda nechala osvětlit na té schůzce. Proč takový rozdíl apod. Vždyť ještě dost lidí nebydlí My neobjednali.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2006, 13:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel Kalabza napsal(a):
dcom napsal:
lenkaii napsala:
Myslím, že ten klíč co jsme dostali ke společným prostorám ke dveřím nepasoval.


jo jo ... ten klíč je jenom od kočárkárny, sušárny a od těch žlutejch dveří ke sklepům ...




Vy jste dostali nějakej klíč???????????????


jo od společných prostor jsem dostal jeden klíč ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 08:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Klíč ke vstupním dveřím do domu jsme teda nedostali, žádný prý není ... Rolling Eyes Jo a čipy jsme pochopitelně také neobjednali, jsou věci, ve kterých neslevím ani o píď a tohle je jedna z nich ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 18.4.2006, 09:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
andousek napsala:
tak jsem mluvila s kamoskou pravnickou o moznosti omezeni funkcnosti stavajicich cipu. velmi zalezi na tom, jak je napsana smlouva s KO, ale takhle na blind to vidi jako jednostranny ukon navic omezujici nase prava.

co se tyce podoby smlouvy, ktera byla uzavrena s KO, nevim, jak se vyvijela diskuse a jestli KO nebo CG smlouvu zaslal, ale podle kamosky ma KO vydat kopii smlouvy komukoli z nas, prestoze spolecenstvi vlastniku zatim nevzniklo. pokud se tak stalo (omlouvam se, jestli jsem to nezaregistrovala), nemel by byt problem zjistit z ni, jestlije mozne omezit fcnost jiz vydanych cipu Very Happy


Ahojky, a neřekla Ti, z jakého titulu a na co se odvolat, aby nám byla smlouva předložena. Je to důležité, pokud nás záměrně uvádějí v omyl.Díky.


no rikala neco ve smyslu, ze vzhledem k tomu, ze smlouvu s KO uzavreli misto spolecenstvi vlastniku a vzhledem k tomu, ze zadne spolecenstvi neexistuje, mohou smlouvu v kopii vydat komukoli z nas, protoze spolecenstvi vlastniku budeme tvorit my
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeste jeden postreh: CG ve vyjadreni pro KO pise, ze 2+kk 2 cipy, 4+kk 4 cipy. My mame 3+kk a dostali jsme cipy jen 2. Tak by me zajimalo, kam se ten jeden podel. Anebo mi selhava logika?
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 21:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Jeste jeden postreh: CG ve vyjadreni pro KO pise, ze 2+kk 2 cipy, 4+kk 4 cipy. My mame 3+kk a dostali jsme cipy jen 2. Tak by me zajimalo, kam se ten jeden podel. Anebo mi selhava logika?
Tak to je divné, protože 3 a 4+kk mají obdržet 4, menší 2 čipy! Reklamovat u CG!
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2006, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To MilanV.: to ja vubec nevim, my mame v predavacim protokolu 2 a nikdo nam nic jineho nerikal... je ta informace od nich nekde uvedena? ja ze bych to rovnou prispendlila jeste k te stiznosti o omezeni kapacity cipu. diky
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 09:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marie napsala:
Jeste jeden postreh: CG ve vyjadreni pro KO pise, ze 2+kk 2 cipy, 4+kk 4 cipy. My mame 3+kk a dostali jsme cipy jen 2. Tak by me zajimalo, kam se ten jeden podel. Anebo mi selhava logika?


My jmse dostali 4 čipy, ale včera jsem zjistila, že jeden z ich nefunguje.Budu to muset reklamovat.Ale určitě máš dostat 4 čipy k 3+kk:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Marie
Host
Host


Věk: 44
Založen: 26.1.2006
Příspěvky: 203
Bydliště: Zahradní město C

micronesia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky za info. Hned to pisu do CG.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie MarieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 18:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

my sice dostali 4 cipy, ale naopak 3 klice od bytu, pricemz v predavacich papirech bylo uvedeno 6. jsem zvedava, koho jednou doma potkam Shocked
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 19:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
my sice dostali 4 cipy, ale naopak 3 klice od bytu, pricemz v predavacich papirech bylo uvedeno 6. jsem zvedava, koho jednou doma potkam Shocked


vy ste si nevyměnili zámek? Shocked
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
my sice dostali 4 cipy, ale naopak 3 klice od bytu, pricemz v predavacich papirech bylo uvedeno 6. jsem zvedava, koho jednou doma potkam Shocked


Tak na to bacha, my jsme vyměnili zámky hned. Dva dny po nastěhování se někdo (asi ze stavby) snažil odemknout původním klíčem. Abys něpřišla z práce a nenašla holobyt:-)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

víte někdo kdy budou objednané čipy? já jsem psala už panu Kmochovi ohledně čipů dvakrát a nedostala jsem odpověď. A to ani na evidenční list. Připadá mi, že pan Kmoch reaguje pouze na e-maily lidí co jsou hlavními účastníky schůzek a protestních dopisů. Ostatní zametou pod stůl.
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 14:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale pan Kmoch tyto lidi ani nezná jménem. Ani nemůže. Pes bude zakopán zřejmě jinde.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.5.2006, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Asi jo, protože mě taky neodpovídá a na schůzce jsem byl Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 07:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aha, tak budu muset poopravit svůj příspěvek:-) na schůzce jsem byla taky:-))) myslela jsem tím hlavních 3-5 lidíVery Happy))) snad je to už teď jasnějšíVery Happy))) PS: omlouvám se, příště už budu psát přesněji:-)
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 08:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jojka napsala:
myslela jsem tím hlavních 3-5 lidíVery Happy)))
No, ale on by se mezi ně lusvec mohl také počítat, podílí se na většině důležitých dokumentů, takže asi bude nutná ještě další drobnější úprava ... Wink Smile Jinak já posílal e-mail koncem minulého týdne, dosud žádná odpověď ... Stačí?!? Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
jojka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 4.4.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Mattioliho 3250/18 P10

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 08:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
jojka napsala:
myslela jsem tím hlavních 3-5 lidíVery Happy)))
No, ale on by se mezi ně lusvec mohl také počítat, podílí se na většině důležitých dokumentů, takže asi bude nutná ještě další drobnější úprava ... Wink Smile Jinak já posílal e-mail koncem minulého týdne, dosud žádná odpověď ... Stačí?!? Wink


Very Happy)))) tak má asi pan Kmoch jen pár oblíbencůVery Happy))))))))))))))
Panna Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie jojkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně K.O. poradenství také neodpovědělo na poslední dotaz o čipech a to jsem psal panu Kmochovi, Kailovi i na jejich info. Byl jsem na úvodní schůzce a mám z toho pocit, že to bylo z jejich strany jen slibování spolupráce a lákání klientů, abychom hned po prvním setkání s nimi je neplánovali vypovědět.
Prostě klasické : "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

KO odpovědělo - psala jsem jim včera, že chci poslat výměr poplatků aspoň e-mailem, když už mi to dodnes nebyli schopni poslat poštou a také kdy budou objednané čipy. Dnes jsem obdržela výměr + informace k čipům:

From: K.O.P. [mailto:info@koporadenstvi.cz]
Sent: Monday, May 15, 2006 7:35 PM
Cc: kmoch@koporadenstvi.cz
Subject: Re: Evidenční listy - výše záloh

Dobrý den,
na základě Vašeho níže uvedeného požadavku Vám v příloze tohoto mailu zasílám evidenční list vč. průvodního dopisu k Vaší bytové jednotce v lokalitě Zahradní Město. EL zasílám i poštou.
O dodání objednaných čipů Vás budeme informovat.
S pozdravem
Světlana Benešová
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Péťa
Host
Host



Založen: 7.3.2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Nové Zahradní Město,blok C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 14:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já psala včera panu Kmochovi mail, ohledne reklamace čipu a odpověď také nepřišla. Máte ještě někdo podobný problém jako já, že mu nefunguje čip?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie PéťaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pecoltd
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.3.2006
Příspěvky: 14


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 22:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Další věcí je, jestli objednávky které měly být zaslány do 21.4. (datumem si nejsem jist) jsou platné. Slečna na KO mi to nebyla schopna říci, protože čipy mají na staroti kolegové. My jsem si jich doobjednali více, protože jsem jeden málem zničil. Podotýkám vlastní vinou.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PecoltdZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 08:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím si že objednávku čipů, která měla proběhnout do 21.4. je platná. Pouze se tam měl posouvat termín kdy budou čipy k dispozici s ohledem na kapacitu čtečky a možnost objednání klíčů od vchodu
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
možnost objednání klíčů od vchodu

Podle včerejší informace od pana Kmocha klíče nebudou přidělávány, jen čipy a budou se omezovat jejich vstupní práva Exclamation
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak teda já už v tom mám docela slušnej hokej.... Shocked
Jednou si mám objednat čipy, podruhý si mám objednat znova čipy a klíče a teď zase ne?
Chvíli někdo tvrdí, že čipy nebudeme mít i pro vjezd do garáže, pak zas někde vidim napsáno, že budou totožný s těmi, co jsme dostali při předání bytu.

Nemůžu se zbavit dojmu, že KOP má na daném problému rovněž podíl a to tím, že neodpovídá všem dotazujícím se stejně. Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 13:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Tak teda já už v tom mám docela slušnej hokej.... Shocked
Jednou si mám objednat čipy, podruhý si mám objednat znova čipy a klíče a teď zase ne?
Chvíli někdo tvrdí, že čipy nebudeme mít i pro vjezd do garáže, pak zas někde vidim napsáno, že budou totožný s těmi, co jsme dostali při předání bytu.

Nemůžu se zbavit dojmu, že KOP má na daném problému rovněž podíl a to tím, že neodpovídá všem dotazujícím se stejně. Rolling Eyes


Hokej to tedy je, ale mám pocit, že v něm zatím prohráváme.
Je to tím, že CG je většinový vlastník, zneužívá svého postavení a my nemáme vlastní společenství. K.O. zase vyhrálo výběrovou soutěž a tak si to s CG nechce rozházet....
Cituji z dnešního emailu od K.O.:

Dobrý den,
dnešního dne Central Group a.s. rozhodnul, že nesouhlasí s přiděláním a vydáváním klíčů.
Nyní dojde k přeprogramování čteček tak, aby bylo možné vydat další čipy.
Budeme Vás informovat.
S pozdravem
Lubomír Kmoch
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2