Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 12:34  Předmět:  Nástěnky a jejich obsah Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera jsem byl v nekolika vchodech Bcka a muj prvni dojem z nastenek ktere umistilo ko nebyl nic moc. Prijde mi ze jsou male a ze mozna KO by take chtelo nejake misto a v obou pripadech zereme vsechno misto my.

Navrh do diskuze:

- co udelat druhou nastenku, jen nasi, v zalavi nesudnatelny www.novezahradnimesto.net , idealne na stejnych mistech papir na zvonky,

- idealne uprostred pripichnuta cervena sipka z papiru, kterou bychom po vyveseni noveho papiru nasmerovali na nove pridany dokument.

- mozna stejny vyrobce, stejna velikost nastenky

Otazka:
jde ve vsech vchodech umistit "jeste jednu nastenku vedle te stavajici" ?
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 13:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Větší nástěnka by se určitě hodila.. Když tak část vyčlenit na inzeráty, ať se nepovalují všude. V A a C západ, východ to určitě půjde. Sever si nevybavuju, tam jsem trošku skeptičtější.
podle Papiriusu jsou ceny nástěnek:
60x90 cm cca 380 Kč
90x120cm cca 900 Kč
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ve vchodě B/11 je naprotější zdi u schránek a vchodových dveří výklenek, kam by se nástěnka vešla. Ale všimne si jí někdo? vedle té stávající se už nevejde, kvůli dveřím do kočárkárny.

Jinak bych doporučovala inzerovat spíše na netu (máme ještě sekci???) než na nástěnce. Papíry a letáky se válejí všude, nejlépe pak v tom výklenku, když si je někdo vyndá ze schránky. To nepochopím.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Jinak bych doporučovala inzerovat spíše na netu (máme ještě sekci???) než na nástěnce.
Sekcí na portálu máme ... Smile Je ale možné, že by nás za chvíli mohl někdo další napadnout, že se o něčem důležitém nedozvěděl včas a že "nechce být označován za dav", když ta informace bude na netu a na nástěnce bude někde vespodu ... Wink Z tohoto důvodu jsem také pro tento dobrý nápad, spíše bych se přimlouval za zřízení větší nástěnky, když jsou problémy s umístěním druhé v některých domech. Navíc by se ani nemuselo převrtávat, jen bychom posunuli háčky na té větší, protože mají jinou rozteč. No a na tu by se nám snad vešla většina věcí, které potřebujeme a část by zůstala pro KO ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím s Milanem, pokud tak vyměnit stávající nástěnku za novou větší.

Také je pravda, že nejde omezovat informování spoluvlastníků pouze na toto fórum. Je pravda že je to momentálně a doufám i do budoucna primární komunikační bod, ale důležité věci budou muset být i na standardní nástěnce, neboť na toto fóru nechodí všichni majitelé
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 15:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Souhlasím s Milanem, pokud tak vyměnit stávající nástěnku za novou větší.

Také je pravda, že nejde omezovat informování spoluvlastníků pouze na toto fórum. Je pravda že je to momentálně a doufám i do budoucna primární komunikační bod, ale důležité věci budou muset být i na standardní nástěnce, neboť na toto fóru nechodí všichni majitelé


To ano, bohuzial, napriklad taky Zhu Ling
Alebo mozme zriadit pri nastenke terminal cez ktory sa bude dat pozerat forum Very Happy
Sorry za uplne neprinosny prispevok, som si toho vedomy Ale nedalo mi to
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 19:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
MKDD napsal:
Souhlasím s Milanem, pokud tak vyměnit stávající nástěnku za novou větší.

Také je pravda, že nejde omezovat informování spoluvlastníků pouze na toto fórum. Je pravda že je to momentálně a doufám i do budoucna primární komunikační bod, ale důležité věci budou muset být i na standardní nástěnce, neboť na toto fóru nechodí všichni majitelé


To ano, bohuzial, napriklad taky Zhu Ling
Alebo mozme zriadit pri nastenke terminal cez ktory sa bude dat pozerat forum Very Happy
Sorry za uplne neprinosny prispevok, som si toho vedomy Ale nedalo mi to




No jasně koupíme do každýho vchodu informační kiosek za 150 litrů
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2006, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V B/15 se myslim vejde,ta co je tam ted,je opravdu moc mala a temer denne vyhazuji nekolik vyjimecne levnych nabidek k montazi zaluzii....
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 15:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A co se rozhodlo, pozadame KO o vymenu s tim ze nam to nauctuji v "drobnych vydanich?" Ja to nechci objednavat a pak slyset ze "ja sem to nechtel" Vyjadrete se v nejakem hojnejsim mnozstvi, prosim
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 16:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem pro. Ale počítám s tím, že se stejně někdo nespokojený najde..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 20:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím s Alkoniusem. Požádat KO o výměnu za větší, kde by byla část pro ně, část pro inzerci a ta největší část pro nás Very Happy a nechat to zaplatit v rámci dorbných výdajů, protože i když se najde pár nespokojenců, jako ostatně vždycky, je to pro naprostou většinu obyvatel přínosná věc.
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.5.2006, 21:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Téměř denně strhávám v našem vchodě nežádoucí inzeráty a každý třetí den musím vyvěsit znovu upoutávku na tento portál spolu se Zápisem ze setkání s KOP.... takže pro větší nástěnku jsem a to přesně podle toho co napsal Alkonius.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 08:34  Předmět:  nástěnky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Amelie napsala:
V B/15 se myslim vejde,ta co je tam ted,je opravdu moc mala a temer denne vyhazuji nekolik vyjimecne levnych nabidek k montazi zaluzii....

taky jsem pro větší nástěnky, jeden papír překrývá druhý a třetí...
V našem vchodě je místa dost, chodba je široká. A žaluzií už jsem našla ve schránce tunu. Zato předplacený časopis mně stále ještě nepřišel. Jak jste na tom vy ostatní?
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Casopisy mi taky vubec nechodi,vypisy z eurotelu mi neprisly uz mesic,ale soukroma posta mi chodi v poradku.
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.5.2006, 16:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

alkonius napsal:
A co se rozhodlo, pozadame KO o vymenu s tim ze nam to nauctuji v "drobnych vydanich?" Ja to nechci objednavat a pak slyset ze "ja sem to nechtel" Vyjadrete se v nejakem hojnejsim mnozstvi, prosim


Jasně, taky jsem pro větší nástěnku. Jeden papír překrývá druhý.
A když je třeba napsat nějakou významnější výzvu na větším papíru, není kam vstrčit!
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amelie
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 38


blank.gif

PříspěvekZaslal: 18.5.2006, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem taky pro drobne vydaje na KO!
Ryby Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie AmelieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomáš Kail
Aktuálně blokováni
K.O. Poradenství



Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 74


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
není problém nainstalovat větší nástěnky. Pokud si to opravdu přejete.
Tomáš Kail
   OfflineOsobní galerie Tomáš KailZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Téměř denně strhávám v našem vchodě nežádoucí inzeráty a každý třetí den musím vyvěsit znovu upoutávku na tento portál spolu se Zápisem ze setkání s KOP.... takže pro větší nástěnku jsem a to přesně podle toho co napsal Alkonius.

Jsem taky za. Navíc stále záhadně mizí dokumenty ( C západ), naposledy zápis ze schůzky s KO z 31/5. Tak to dneska vyvěsím znovu...
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně.. dokumenty si lidi berou domů a na ostatní nemyslí Sad( vetší nástěnka by byla moc fajn. Už je dost těžkké to tam nějak rozumně uspořádat.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Přesně.. dokumenty si lidi berou domů a na ostatní nemyslí Sad( vetší nástěnka by byla moc fajn. Už je dost těžkké to tam nějak rozumně uspořádat.


jj
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomáš Kail
Aktuálně blokováni
K.O. Poradenství



Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 74


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.6.2006, 18:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobrý den,
montáž nových nástěnek zkonzultuji a myslím, že by něměl být s tím problém. Nové nástěnky zařídím větší a původní se pokusím zachovat a novým najít vhodné umístění, (up u výtahů, někde vedle stávajících, u poštovních schránek, vždy na viditelném místě)
Tomáš Kail
   OfflineOsobní galerie Tomáš KailZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 13:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Původně jsem chtěl založit nové téma, ale nakonec jsem změnil název jednoho dost dobře použitelného v otevřené sekci portálu tak, aby se k tomu mohli vyjádřit i další, kteří se odmítají identifikovat a díky tomu nemají přístup do skrytých částí portálu.

Směřuje nám to k novým, větším nástěnkám, takže by bylo dobré, abychom se dohodli na tom, co všechno na ty nástěnky bude vyvěšováno, resp. co by tam správní firma měla vyvěšovat, co tam vyvěsíme my svépomocí, atd.

Jo a také jsem koukal, že ten zápis z poslední schůzky s KO ze dne 31. 5. zmizel už i na západě domu A. S trochou nadsázky si připadám jako na nějakém panelákovém sídlišti na ruském východě, kde se už ani neobtěžují zasklívat vstupní dveře, protože by tam to sklo moc dlouho nevydrželo ...


Naposledy upravil Milan V. dne 9.6.2006, 13:59, celkově upraveno 1 krát.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Původně jsem chtěl založit nové téma, ale nakonec jsem změnil název jednoho dost dobře použitelného v otevřené sekci portálu tak, aby se k tomu mohli vyjádřit i další, kteří se odmítají identifikovat a díky tomu nemají přístup do skrytých částí portálu.

Směřuje nám to k novým, větším nástěnkám, takže by bylo dobré, abychom se dohodli na tom, co všechno na ty nástěnky bude vyvěšováno, resp. co by tam správní firma měla vyvěšovat, co tam vyvěsíme my svépomocí, atd.

Jo a také jsem koukal, že ten zápis z poslední schůzky s KO ze dne 31. 5. zmizel už i na západě domu A. S trochou nadsázky si připadám jako na nějakém panelákovém sídlišti na ruském východě, kde se už ani neobtěžují zasklívat vstupní dveře, protože by tam to sklo moc dlouho nevydrželo ...


Včera večer jsem zjisti že zápis zmizel také v A sever, takže až dneska půjdu odpoledne z práce domů tak jej znovu vyvěsím, vytisknu, tedy i pro západ.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

K obsahu nástěnek.

Myslím že hlavní díl informací tam asi budeme stejně dávat sami svépomocí, tak jak to děláme i teď.

Správní firma by na nástěnky podle mne měla dávat infromarce, které se týkají všech vlastníků:
- přehled činností které správní firma provádí pro lokalitu NZM
- doba po kterou jsou k zastižení
- návod jak se chovat když zjistím závadu
- informace o chystaném shromáždění
- apod...
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
magdalena.formanova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 25.4.2006
Příspěvky: 81
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 15:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Milan V. napsal(a):
Původně jsem chtěl založit nové téma, ale nakonec jsem změnil název jednoho dost dobře použitelného v otevřené sekci portálu tak, aby se k tomu mohli vyjádřit i další, kteří se odmítají identifikovat a díky tomu nemají přístup do skrytých částí portálu.

Směřuje nám to k novým, větším nástěnkám, takže by bylo dobré, abychom se dohodli na tom, co všechno na ty nástěnky bude vyvěšováno, resp. co by tam správní firma měla vyvěšovat, co tam vyvěsíme my svépomocí, atd.

Jo a také jsem koukal, že ten zápis z poslední schůzky s KO ze dne 31. 5. zmizel už i na západě domu A. S trochou nadsázky si připadám jako na nějakém panelákovém sídlišti na ruském východě, kde se už ani neobtěžují zasklívat vstupní dveře, protože by tam to sklo moc dlouho nevydrželo ...


Včera večer jsem zjisti že zápis zmizel také v A sever, takže až dneska půjdu odpoledne z práce domů tak jej znovu vyvěsím, vytisknu, tedy i pro západ.
Já to na C západ dávala včera večer taky podruhý, tak uvidíme jak dlouho vydrží Shocked
Střelec Pohlaví:Žena Buvol OfflineOsobní galerie magdalena.formanovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 15:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

magdalena.formanova napsala:
MKDD napsal:
Milan V. napsal(a):
Původně jsem chtěl založit nové téma, ale nakonec jsem změnil název jednoho dost dobře použitelného v otevřené sekci portálu tak, aby se k tomu mohli vyjádřit i další, kteří se odmítají identifikovat a díky tomu nemají přístup do skrytých částí portálu.

Směřuje nám to k novým, větším nástěnkám, takže by bylo dobré, abychom se dohodli na tom, co všechno na ty nástěnky bude vyvěšováno, resp. co by tam správní firma měla vyvěšovat, co tam vyvěsíme my svépomocí, atd.

Jo a také jsem koukal, že ten zápis z poslední schůzky s KO ze dne 31. 5. zmizel už i na západě domu A. S trochou nadsázky si připadám jako na nějakém panelákovém sídlišti na ruském východě, kde se už ani neobtěžují zasklívat vstupní dveře, protože by tam to sklo moc dlouho nevydrželo ...


Včera večer jsem zjisti že zápis zmizel také v A sever, takže až dneska půjdu odpoledne z práce domů tak jej znovu vyvěsím, vytisknu, tedy i pro západ.
Já to na C západ dávala včera večer taky podruhý, tak uvidíme jak dlouho vydrží Shocked


vyvěsím to dneska znovu v C-sever ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak nevím, jestli se v pátek nakonec vyvěšovalo znova, každopádně včera odpoledne už tam zase nic nebylo...
... připadá mi to už skoro jako zbytečná práce, ale jak to vypadá jinde v Ačku? Kdyžtak vytisknu a po cestě z práce opět rozvěsím...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pristi nastenka (pokud bude KO nekdy davat nove, vetsi) by mela byt zasklena a uzamykatelna
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
pristi nastenka (pokud bude KO nekdy davat nove, vetsi) by mela byt zasklena a uzamykatelna
Jak psal p. Kail, klidně je pořídí a postarají si o jejich rozvěšení. Pokud bychom ale chtěli ty uzamykatelné, budeme si to muset odsouhlasit v plénu, bude se jednat o poměrně velkou investici.
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.6.2006, 09:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja bych sel do tech velkych nastenek beznych a stavajici bych dal jinam, presne jak rika p. Kail

Mizejici papiry, s tim tezko neco udelame. Neverim ze z nastenky spadnou a nekdo je vyhodi jako odpad. Lide si to bud berou domu, nebo nesouhlasi s obsahem a zamerne to nici.
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2