Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2006, 20:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rolling Eyes no jo to v cečku sem včera slyšel až u nás
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 08:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdálo se mi to, nebo v Ačku zase někdo ještě kolem půlnoci montoval nábytek AKUvrtačkou? Rolling Eyes
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Zdálo se mi to, nebo v Ačku zase někdo ještě kolem půlnoci montoval nábytek AKUvrtačkou? Rolling Eyes

Přesně tohle říkal dneska ráno přítel - neví, jestli se mu to zdálo nebo ne Wink Já to zaspala Embarassed , takže nevím.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Nika napsala:
Zdálo se mi to, nebo v Ačku zase někdo ještě kolem půlnoci montoval nábytek AKUvrtačkou? Rolling Eyes

Přesně tohle říkal dneska ráno přítel - neví, jestli se mu to zdálo nebo ne Wink Já to zaspala Embarassed , takže nevím.
Tak to jsem ráda, že už z toho nemám halušky Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Leika napsala:
Nika napsala:
Zdálo se mi to, nebo v Ačku zase někdo ještě kolem půlnoci montoval nábytek AKUvrtačkou? Rolling Eyes

Přesně tohle říkal dneska ráno přítel - neví, jestli se mu to zdálo nebo ne Wink Já to zaspala Embarassed , takže nevím.
Tak to jsem ráda, že už z toho nemám halušky Smile

Myslím, že ho to také potěší Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 22:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Nika napsala:
Leika napsala:
Nika napsala:
Zdálo se mi to, nebo v Ačku zase někdo ještě kolem půlnoci montoval nábytek AKUvrtačkou? Rolling Eyes

Přesně tohle říkal dneska ráno přítel - neví, jestli se mu to zdálo nebo ne Wink Já to zaspala Embarassed , takže nevím.
Tak to jsem ráda, že už z toho nemám halušky Smile

Myslím, že ho to také potěší Wink


no uvidime dneska, zatim panuje nebesky klid Smile
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 22:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
Leika napsala:
Nika napsala:
Leika napsala:
Nika napsala:
Zdálo se mi to, nebo v Ačku zase někdo ještě kolem půlnoci montoval nábytek AKUvrtačkou? Rolling Eyes

Přesně tohle říkal dneska ráno přítel - neví, jestli se mu to zdálo nebo ne Wink Já to zaspala Embarassed , takže nevím.
Tak to jsem ráda, že už z toho nemám halušky Smile

Myslím, že ho to také potěší Wink


no uvidime dneska, zatim panuje nebesky klid Smile
Nikdo sice nevrtá, ale o dvě patra výš je poněkud hlučnější mejdan Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Gentleman
Host
Host



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM B

romania.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2006, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba ten hluk z mejdanu má sloužit jako pozvánka tam pro všechny, co to slyší...
   OfflineOsobní galerie GentlemanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 07:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Gentleman napsal(a):
Třeba ten hluk z mejdanu má sloužit jako pozvánka tam pro všechny, co to slyší...
Tak to nevím, nevím... Very Happy Pravda je, že kolem půlnoci jsem padla , tak ani nevím, do kolika to tam trvalo.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak u nás byl na dnešek klid.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ani jsem nepostřehl, že tam ten mejdan byl ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zato u nas se vcera opet bubnovalo
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
zato u nas se vcera opet bubnovalo


My zvonili o víkendu okolo 23:00 na souseda z čísla 92. Už ani neotvírá, ale hudbu ztlumil.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
MUSTANG napsal:
zato u nas se vcera opet bubnovalo


My zvonili o víkendu okolo 23:00 na souseda z čísla 92. Už ani neotvírá, ale hudbu ztlumil.

...jak to tak čtu, tak my měli v podstatě štěstí na výběr bytu v klidnější části... co je párkrát vrtání do jedné do rána, proti něčí zálibě v poslouchání hlasité hudby po nocích... u toho vrtání se dá očekávat, že jednou všichni všechno dovrtají a bude klid, ale s tou hudbou po nocích, to je horší... Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 10:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Škoda, že Pan 92 nebydlí někde u mě. Zjistil by, že se dají vyrazit z pantů i pancéřové dveře. Mojí hyperflegmatickou a mírumilovnou povahu dokáží takové něžnůstky přivést pěkně do varu. Jestli na něj budete chtít uspořádat hon, pomůžu vám. Jinak budete muset počkat asi až do schůze SVJ.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2006, 21:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak je právě těsně před desátou a někdo zezhora nás začal obšťastňovat vrtáním ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 07:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tahle noc by byla v Ačku docela klidná... až na to, že ve 4.15 ráno začal někdo u západního vchodu zvonit na polovinu zvonků. Když jsem vylítla, co se děje a zvedla domovní telefon, slyšela jsem už sousedku, která mu říkala, ať si zazvoní na toho, za kým jde.
Jen jsem vlezla zpátky do postele, zvonil znova... Nakonec asi někde uspěl, protože se u vchodu rozsvítilo... tvrdil, že jde do 29, ale kroky kolem na naší chodbě slyšet nebyly, takže bůhví kam nakonec tenhle rušič došel...

Fakt příjemný... člověk se tu prostě nenudí ...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 08:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak tahle noc by byla v Ačku docela klidná... až na to, že ve 4.15 ráno začal někdo u západního vchodu zvonit na polovinu zvonků. Když jsem vylítla, co se děje a zvedla domovní telefon, slyšela jsem už sousedku, která mu říkala, ať si zazvoní na toho, za kým jde.
Jen jsem vlezla zpátky do postele, zvonil znova... Nakonec asi někde uspěl, protože se u vchodu rozsvítilo... tvrdil, že jde do 29, ale kroky kolem na naší chodbě slyšet nebyly, takže bůhví kam nakonec tenhle rušič došel...

Fakt příjemný... člověk se tu prostě nenudí ...


ze sa ti vobec chcelo vstavat ja by som sa na to vykaslal...
alebo si myslela ze to je nejaky tvoj tajny ctitel? Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 09:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nika napsala:
Tak tahle noc by byla v Ačku docela klidná... až na to, že ve 4.15 ráno začal někdo u západního vchodu zvonit na polovinu zvonků. Když jsem vylítla, co se děje a zvedla domovní telefon, slyšela jsem už sousedku, která mu říkala, ať si zazvoní na toho, za kým jde.
Jen jsem vlezla zpátky do postele, zvonil znova... Nakonec asi někde uspěl, protože se u vchodu rozsvítilo... tvrdil, že jde do 29, ale kroky kolem na naší chodbě slyšet nebyly, takže bůhví kam nakonec tenhle rušič došel...

Fakt příjemný... člověk se tu prostě nenudí ...


ze sa ti vobec chcelo vstavat ja by som sa na to vykaslal...
alebo si myslela ze to je nejaky tvoj tajny ctitel? Very Happy
Tak to jsem si nemyslela... ale říkala jsem si, že se asi děje něco důležitýho, že jinak by asi nikdo nezvonil ve čtvrt na pět ráno... ale asi jsem se spletla... Cool ... Jen se moc nesměj, ono tě to taky čeká, až konečně dostaví i ten tvůj byteček Very Happy Very Happy Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
...Když jsem vylítla, co se děje a zvedla domovní telefon, slyšela jsem už sousedku, která mu říkala, ať si zazvoní na toho, za kým jde.


chapu to spravne, ze kdyz nekdo mluvi do domovniho telefonu s nekym u dveri tak ostatni muzou ve sluchatku slyset jejich rozhovor???? Jestli ano tak mi to neprijde moc OK. Predpokladal bych, ze telefon funguje jen tomu, na koho zazvonim nebo prvnimu kdo ho zvedne. Uz se tesim, jak se nekdo bavi tim, ze si nahrava konverzace a hleda nejakou uzitecnou informaci Sad
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 10:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V pořádku to není, to je pravda. Co takhle dát dotaz na KO (p. Kaila) Mustangu?!? Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:

chapu to spravne, ze kdyz nekdo mluvi do domovniho telefonu s nekym u dveri tak ostatni muzou ve sluchatku slyset jejich rozhovor???? Jestli ano tak mi to neprijde moc OK. Predpokladal bych, ze telefon funguje jen tomu, na koho zazvonim nebo prvnimu kdo ho zvedne. Uz se tesim, jak se nekdo bavi tim, ze si nahrava konverzace a hleda nejakou uzitecnou informaci Sad


Milan V. napsal(a):
V pořádku to není, to je pravda. Co takhle dát dotaz na KO (p. Kaila) Mustangu?!? Wink


Není to právě tím že se zvonilo na více zvonků?

Já ma zkušenost, že jsem z někým mluvil domácím telefonem, poté jsem ho položil a když jsem ho znovu zvedl tak už nebylo spojení, dokud znovu nezazvonil.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
nicola
Host
Host


Věk: 48
Založen: 23.2.2006
Příspěvky: 113
Bydliště: Mikanova 7

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 10:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja som ho teraz len tak dvihla a bzuci v nom a pocujem ruchy vonkajsku... Sad
Rak Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie nicolaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ja neviem, takto to funguje uplne vsade
pochybujem ze si niekto cez domovy telefon vymiena prisne tajne informacie, mne to nevadi
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no ja neviem, takto to funguje uplne vsade
pochybujem ze si niekto cez domovy telefon vymiena prisne tajne informacie, mne to nevadi


přesně tak ... u těch klasickejch domovních zvonků co bejvaj v panelácích je to všechno propojený takže tam je vždycky jenom jeden "hovorový kanál" ... myslím, že tady to nebude jiný, i když jsem si taky všimnul toho specifika, že dokud někdo nezazvoní tak není nic slyšet/po určité době "hovoru" se spojení usekne ... nevim ... možná kdybych viděl k tomu nějakou dokumentaci ... Wink

no jinak spojení typu - zazvoním, zvedne to ten člověk a nikdo jinej nás neslyší tak je možný ale to jsou speciální vrátníky, který jsou napojený na pobočkovou ústřednu - vrátník má svoje číslo a spojení se sestavuje normálně jako byste někomu volali telefonem (pod každým tlačítkem je uložený telefonní číslo/pobočka) ... to ale není náš případ ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ano, az tak nadstandartni niesme Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.5.2006, 16:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ano, az tak nadstandartni niesme Very Happy


Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
STK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 32
Založen: 19.5.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Mikanova 3251/7

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.5.2006, 14:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím, jestli zde již byl tento člověk jmenován (pokud ano, omlouvám se za opakování), ale v "Céčku" je taky jeden případ, který vždy mezi 21:00 a půlnocí začne vrtat. A takhle to chodí vždycky párkrát do týdne už skoro dva měsíce....odhaduju že je z přízemí nebo prvního patra.
Jemu by taky někdo mohl říct, že když už chce něco přidělávat (i když nevim, co by dva měsíce pravidelně vrtal - možná kdyby měl vilu tak jo), tak ať to dělá ve dne a ne v noci Evil or Very Mad
Vodnář Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie STKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vcera kolem 21:00 zacal v B, ve vchode 11 nekdo testovat audio (na lidech). Hlasitost duneni se stupnovala a kolem 21:30 jsem malem neslysel vlastni televizi. Kolem 21:45 se ozvalo od nekud nekolikere zabouchani a produkce postupne utichla. Zvukove vakuum nicmene okamzite nahradila neci zdimajici pracka v poslednim tazeni... Po 22:30 uz se ozyvalo jen obcasne zaduneni pravdepodobne ze zminene aparatury, usnout se u toho dalo, ale nic moc. Chjo Sad

Apropo nevite jestli jeste existuje neco jako nocni proud, ktery by ty setrive nutil prat v nocnich hodinach?
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 6.6.2006, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:

Apropo nevite jestli jeste existuje neco jako nocni proud, ktery by ty setrive nutil prat v nocnich hodinach?


existuje ale pokial viem tak na to treba druhy elektromer a vacsinou to mavaju ludia len v rodinnych domoch...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2