Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
katerina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahradni Mesto C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 13:46  Předmět:  Balkóny bez zastřešení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím. Mám dotaz na majitelé bytů s nezastřešenými balkóny. Mám taky balkón, který nemá stříšku a docela mě to začíná štvát, zvlášť teď, když stále prší (nemůžu tam mít sušák s prádlem a vlastně ani kytky). Jak jste Vy ostatní spokojeni ? Nevadí Vám to ?Asi u dvou bytů jsem viděla připevněny markýzy, je to dovoleno? Dík za odpovědi
   SkrytýOsobní galerie katerinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:01  Předmět:  Re: Balkóny bez zastřešení Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

katerina napsal(a):
Zdravím. Mám dotaz na majitelé bytů s nezastřešenými balkóny. Mám taky balkón, který nemá stříšku a docela mě to začíná štvát, zvlášť teď, když stále prší (nemůžu tam mít sušák s prádlem a vlastně ani kytky). Jak jste Vy ostatní spokojeni ? Nevadí Vám to ?Asi u dvou bytů jsem viděla připevněny markýzy, je to dovoleno? Dík za odpovědi
Není to dovoleno. Teď ale vládne bezvládí, CG to je jedno, ale po založení SVJ by se někdo proti tomu ozvat mohl ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky mám balkón bez střechy, pokud se jedná o přidělávní markýzý, střechy a podobně. To bude muset schválit shromáždění společenství vlastníků, neboť je to zásah do vzhledu budovy.

Ještě si myslím, že pokud se to mělo dělat, tak pro všechny tyto balkóny, tak a by to bylo stejné
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to uz sa dostavame k tomu zakazu vyveseneho pradla na balkone
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Taky mám balkón bez střechy, pokud se jedná o přidělávní markýzý, střechy a podobně. To bude muset schválit shromáždění společenství vlastníků, neboť je to zásah do vzhledu budovy.

Ještě si myslím, že pokud se to mělo dělat, tak pro všechny tyto balkóny, tak a by to bylo stejné

Ja mam neco mezi bolkonkem a lodzii, ale jsem na tom stejne jako majitele balkonku bez strechy. V zime je nafoukana zavej snehu na balkonovych dverich a na jare je problem umistit susak na pradlo, tak aby nezmoklo Mad Zavere prachu komentovat nebudu Mad Chtela bych ten prostor zasklit a doufam, ze nezustane jen u prani
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já mám terasu, taky planuji markýzu, rád si to nechám schválit.
Ovšem čekat dlouho nebudu...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
to uz sa dostavame k tomu zakazu vyveseneho pradla na balkone
To jsou přece dvě rozdílné věci. Wink Jedno je totální hloupost, druhá je součástí takových pravidel, aby si každý nedělal, co se mu zlíbí ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tiez mam balkon bez strechy a lezie mi to na nervy... hlavne v zime clovek nemohol otvorit dvere pretoze mal hned plny obyvak snehu a o dazdoch teraz ani nehovorim... urcite by som uvital nejaku moznost zastresenia, chcelo by to ale sa dohodnut na spolocnom postupe...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pokud jsem správně pochopila stavební dozor a pana Kmocha. Problém je i ve fasádě, která není nosná. Pod tím si představuju, že neudrží šrouby, asi kvůli tomu polystyrenu co tam je. Takže bude problém na zeď i něco přidělat, aby to neupadlo a aby to nepoškodilo zateplení domu.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
pokud jsem správně pochopila stavební dozor a pana Kmocha. Problém je i ve fasádě, která není nosná. Pod tím si představuju, že neudrží šrouby, asi kvůli tomu polystyrenu co tam je. Takže bude problém na zeď i něco přidělat, aby to neupadlo a aby to nepoškodilo zateplení domu.


Odborně tam samozřejmě lze připevnit cokoli.


Naposledy upravil kahek2 dne 26.5.2006, 14:27, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ve článku VII dob 3 písmeno d) vzorových stavoj je psáno, cituji :
Do výlučné působnosti shromáždění náleží rozhodování o
d) změně účelu užívání stavby, změně stavby, jakož i o podstatných změnách týkajících se společných částí domu


Jelikož vnější zdi budovy jsou společnou části domů, bude muset shromáždění SVJ rozhodnout o možnosti zastřešení, zasklení balkónů, neboť tato změna bude mít vliv na ráz budovy, zateplení budovy apod.

Já osobně bych pro zastřešení těchto balkonů, popřípadě zasklení nic neměl. Pouze pokud se bude uvažovat o zastřešení tak bych byl proto aby se provedlo najednou na všech těchto balkonech a ve stejném stylu, tak taky si každý majitel na balkoném nevymyslel něco jiného.


To Johny: rozhodně to není ni o zakazování věšení prádla na balkonech.
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
to uz sa dostavame k tomu zakazu vyveseneho pradla na balkone

o jakem zakazu pises Crying or Very sad Na bolkonek si muzu dat co chci, treba ten susak s pradlem nebo sebe v opalovackach Laughing . Ovsem nevim, co je z estetiskeho hlediska horsi. Very Happy Very Happy Stejne to tam nebude na veky, pradlo kazdy uklidi kdyz uschne a sebe sam, kdyz se spali. Very Happy Very Happy Zakaz neceho takoveho je nesmysl. Resme podstatne problemy a ne ze napr. soused pres ulici lita po byte v tenkach ci bez. Jednak je neslusne cucet do cizich oken a jednak je to jeho vec. Twisted Evil Udesne snury na pradlo stejne nelze natahnout diky materialu zatepleni , takze zadna "Italie". Myslim si, ze je kazdeho vec, co bude mit na balkone, jestli truhliky s muskatama nebo zraloka v akvariu nebo nic . Shocked
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

meiram napsal(a):
MKDD napsal:
Taky mám balkón bez střechy, pokud se jedná o přidělávní markýzý, střechy a podobně. To bude muset schválit shromáždění společenství vlastníků, neboť je to zásah do vzhledu budovy.

Ještě si myslím, že pokud se to mělo dělat, tak pro všechny tyto balkóny, tak a by to bylo stejné

Ja mam neco mezi bolkonkem a lodzii, ale jsem na tom stejne jako majitele balkonku bez strechy. V zime je nafoukana zavej snehu na balkonovych dverich a na jare je problem umistit susak na pradlo, tak aby nezmoklo Mad Zavere prachu komentovat nebudu Mad Chtela bych ten prostor zasklit a doufam, ze nezustane jen u prani


Myslím si také, že by se to mělo pokud možno zastřešovat "ve stejném duchu". Se zasklivanim by soudím neměl být problém.
My tady diskutujeme o "estetickém vzhledu budovy" a přitom dole u B čka vzniká plot, který je jako pěst na oko a zdá se, že proti tomu nemůžeme nic dělat. Takže proč bychom si měli dělat nároky a omezovat své spoluvlastníky?? Myslím si, že ta estetika už teď vzala za své. Zkažený¨kus přírody mně osobně vadí více, než zassklená lodžie.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Včera jsem v Mladé Boleslavi narazil na firmu, která dělá garážová vrata, markýzy a pod. Před nedávnem zde proběhla diskuze o zabezpečení garážových stání, předběžně mi to spočetli na 20 tisic, takže i tohle asi bude muset schvalit SVJ. Tak by mi na to mohli i přispět Very Happy)))))))
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

manzele napsal(a):
meiram napsal(a):
MKDD napsal:
Taky mám balkón bez střechy, pokud se jedná o přidělávní markýzý, střechy a podobně. To bude muset schválit shromáždění společenství vlastníků, neboť je to zásah do vzhledu budovy.

Ještě si myslím, že pokud se to mělo dělat, tak pro všechny tyto balkóny, tak a by to bylo stejné

Ja mam neco mezi bolkonkem a lodzii, ale jsem na tom stejne jako majitele balkonku bez strechy. V zime je nafoukana zavej snehu na balkonovych dverich a na jare je problem umistit susak na pradlo, tak aby nezmoklo Mad Zavere prachu komentovat nebudu Mad Chtela bych ten prostor zasklit a doufam, ze nezustane jen u prani


Myslím si také, že by se to mělo pokud možno zastřešovat "ve stejném duchu". Se zasklivanim by soudím neměl být problém.
My tady diskutujeme o "estetickém vzhledu budovy" a přitom dole u B čka vzniká plot, který je jako pěst na oko a zdá se, že proti tomu nemůžeme nic dělat. Takže proč bychom si měli dělat nároky a omezovat své spoluvlastníky?? Myslím si, že ta estetika už teď vzala za své. Zkažený¨kus přírody mně osobně vadí více, než zassklená lodžie.

Myslim si, ze by bylo dobre dohodnout se na vsech zmenach vcetne zaskleni, naplanovat, provest najednou nebo v etapach. Jiste hromadna zakazka, kterou predpokladam bude delat odborna firma, bude pro nas vsechny financne zajimavejsi. Chapu, ze mnozi touzi mit toto vyresene hned, ale bohuzel hned nic neni. Laughing
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
katerina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 14
Bydliště: Zahradni Mesto C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem ráda, že to nevadí jen mně Smile . Souhlasím s tím,že pokud by mělo zájem víc lidí, mělo by se to udělat najednou a všem stejně. Necháme to, až bude polečenství vlastníků a tam to proberem.
   SkrytýOsobní galerie katerinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 15:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

meiram napsal(a):
JoHnY napsal:
to uz sa dostavame k tomu zakazu vyveseneho pradla na balkone

o jakem zakazu pises Crying or Very sad Na bolkonek si muzu dat co chci, treba ten susak s pradlem nebo sebe v opalovackach Laughing . Ovsem nevim, co je z estetiskeho hlediska horsi. Very Happy Very Happy Stejne to tam nebude na veky, pradlo kazdy uklidi kdyz uschne a sebe sam, kdyz se spali. Very Happy Very Happy Zakaz neceho takoveho je nesmysl. Resme podstatne problemy a ne ze napr. soused pres ulici lita po byte v tenkach ci bez. Jednak je neslusne cucet do cizich oken a jednak je to jeho vec. Twisted Evil Udesne snury na pradlo stejne nelze natahnout diky materialu zatepleni , takze zadna "Italie". Myslim si, ze je kazdeho vec, co bude mit na balkone, jestli truhliky s muskatama nebo zraloka v akvariu nebo nic . Shocked


To bola taka blbost v jednych stanovach co sme preberali v inom topicu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 15:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

inac keby som si chcel dat predokenne rolety tak to asi tiez bude musiet schvalit SVJ, co?
o tom rozmyslam, hlavne kvoli zlodejom, kedze to je na prizemi, a predsalen to je dalsia prekazka co musia prekonat

a kolko % ludi to musi schvalit?
ja sa bojim toho ze sa najdu ludia ktori budu hlasovat proti vsetkemu napriek... Sad
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 15:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
inac keby som si chcel dat predokenne rolety tak to asi tiez bude musiet schvalit SVJ, co?
o tom rozmyslam, hlavne kvoli zlodejom, kedze to je na prizemi, a predsalen to je dalsia prekazka co musia prekonat

a kolko % ludi to musi schvalit?
ja sa bojim toho ze sa najdu ludia ktori budu hlasovat proti vsetkemu napriek... Sad


Pokud ty roplety namontuji během stavby tak to bude OK, tady ti bude muset schválit CG. Pokud si budeš chtím nechat namontovat až potom, tak si myslím že ti to bude muset SVJ schválit.

Nejsem si zcela jist ale ke schválění zasadních změn je zapotřebí 3/4 vlastníků
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslím, že na schůzi SVJ se rozdělíme na skupiny:
a) zasklení
b) markýzy
c) předokenní žaluzie

Pokud se dohodneme na jednotném výzoru (alespoň barva, podobný typ atp.), proč bychom si měli dělat problémy?
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 15:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
JoHnY napsal:
inac keby som si chcel dat predokenne rolety tak to asi tiez bude musiet schvalit SVJ, co?
o tom rozmyslam, hlavne kvoli zlodejom, kedze to je na prizemi, a predsalen to je dalsia prekazka co musia prekonat

a kolko % ludi to musi schvalit?
ja sa bojim toho ze sa najdu ludia ktori budu hlasovat proti vsetkemu napriek... Sad


Pokud ty roplety namontuji během stavby tak to bude OK, tady ti bude muset schválit CG. Pokud si budeš chtím nechat namontovat až potom, tak si myslím že ti to bude muset SVJ schválit.

Nejsem si zcela jist ale ke schválění zasadních změn je zapotřebí 3/4 vlastníků


No CG mi to nenamontuje lebo to montuju len do rodinnych domov vraj...
A co su "zasadne zmeny"?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 15:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Myslím, že na schůzi SVJ se rozdělíme na skupiny:
a) zasklení
b) markýzy
c) předokenní žaluzie

Pokud se dohodneme na jednotném výzoru (alespoň barva, podobný typ atp.), proč bychom si měli dělat problémy?


no ludia su vselijaki, niekomu posobi potesenie ked moze niekomu urobit napriek...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 16:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zásadní změnou je podle mne změna vzhledu budovy.

K těm předokenním žaluzii je CG montuje v v NZM, pokud se podíváš na mezonetové byty tak ty je maj
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 16:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Zásadní změnou je podle mne změna vzhledu budovy.

K těm předokenním žaluzii je CG montuje v v NZM, pokud se podíváš na mezonetové byty tak ty je maj


ale montuju to len tam kde to je naprojektovane... som sa ich na to pytal... ze ani keby som to chcel mi to nenamontuju, a dovod ten isty ako preco mi nenamontuju lampu na terasu, z architektonickych dovodov
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2