Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
danielv
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM-C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 15:52  Předmět:  Volby Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

http://www.praha10.cz/volby.html

ZŠ JAHODOVÁ, JAHODOVÁ 44/2800

Mikanova 856/3 ZŠ JAHODOVÁ, JAHODOVÁ 44/2800

Mattioliho 856/3 ZŠ JAHODOVÁ, JAHODOVÁ 44/2800
_________________
DaVe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie danielvZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.5.2006, 16:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky moc za informaci!!!
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 00:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing no já to mám přez potok zš hostivař Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 00:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zrovinka jsem to chtěl začít řešit, takže díka moc za info...jen ještě dotaz....volební lístky dostaneme do schránek?
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 06:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chystám se volat na úřad, protože jsme měnili trvalý pobyt teprve nedávno a mé polovičce došly volební lístky do přechozího trvalého bydliště. Je to pěkný zmatek.

Pokud seženu info, dám sem vědět.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 08:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Chystám se volat na úřad, protože jsme měnili trvalý pobyt teprve nedávno a mé polovičce došly volební lístky do přechozího trvalého bydliště. Je to pěkný zmatek.

Pokud seženu info, dám sem vědět.
Taky mi přišly lístky na původní bydliště. Když ale přijdu do volební místnosti, kam patřím podle tvralého bydliště, jsou povinni mi dát volební lístky tam. Takže bych to moc neřešila... vyzvednu si je rovnou tam.
Pochybuju, že takovému náporu nových voličů Smile zvládnou rozdistribuovat volební lístky.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já si myslím, bych si s tím nedělal starosti, přijdeš do volební místnosti a vyzvedneš si nové ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hlavně, aby nás měli na seznamu.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.5.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Někde jsem to už psal - kdzž jsem si přehlašoval pobyt, tak jsem se na to ptal a prej stačí přijít s ustřiženou občankou a s tím papírkem a oni si mě dopíšou do seznamu ... jinak mě lístky došli na starou adresu, kde sem si je vyzvedl ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 13:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...Taky jsem při řešení absence vol.lístků zjistil, že je obdržím na místě...To je fajn....
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, ja som teda zvedavy, ako nakoniec tie volby dopadnu Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.6.2006, 14:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
No, ja som teda zvedavy, ako nakoniec tie volby dopadnu Smile
Já snad raději ani ne ... Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.6.2006, 02:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak lidičky...dnes odpo jsem odvolil...fungovalo to jak mělo..
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
Tak lidičky...dnes odpo jsem odvolil...fungovalo to jak mělo..

no ani bych neřekla, já jsem večer málem prokopla televizi, když jsem viděla toho blba jak se vykecává. nejspís za chvíli budeme muset k volbám znovu.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 08:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslim, ze tohle do tohoto fora v zadnem pripade nepatri jakekoli osobni nazory na politicke deni!! Very Happy Very Happy Jinak se brzo vsichni navzajem rozhadame a pobijeme. Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 08:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Myslim, ze tohle do tohoto fora v zadnem pripade nepatri jakekoli osobni nazory na politicke deni!! Very Happy Very Happy Jinak se brzo vsichni navzajem rozhadame a pobijeme. Shocked Shocked Shocked


Ale sem tam nějaký ten přetlak odvést či utrousit malinkatou emoci můžeme, že jo? Laughing

A jinak, kvůli politice bychom se asi fakt navzájem střetli. I když naše skupinka v sobotu byla docela homogenní, že? Wink
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 08:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
Myslim, ze tohle do tohoto fora v zadnem pripade nepatri jakekoli osobni nazory na politicke deni!! Very Happy Very Happy Jinak se brzo vsichni navzajem rozhadame a pobijeme. Shocked Shocked Shocked


naprostý souhlas Exclamation Bude stačit, až se budeme hádat o věci a dění kolem nás
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:

A jinak, kvůli politice bychom se asi fakt navzájem střetli. I když naše skupinka v sobotu byla docela homogenní, že? Wink


tiez som sa cudoval
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 09:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milena Jadavanová napsal(a):
Pavel K. napsal:
Tak lidičky...dnes odpo jsem odvolil...fungovalo to jak mělo..

no ani bych neřekla, já jsem večer málem prokopla televizi, když jsem viděla toho blba jak se vykecává. nejspís za chvíli budeme muset k volbám znovu.


to ja dufam nebudem musiet prekopavat o dva tyzdne TV v Bratislave Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
to ja dufam nebudem musiet prekopavat o dva tyzdne TV v Bratislave Very Happy


Myslim ze nebudes musiet - vlada SMER+HZDS+SNS to urobi za teba Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.6.2006, 11:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
JoHnY napsal:
to ja dufam nebudem musiet prekopavat o dva tyzdne TV v Bratislave Very Happy


Myslim ze nebudes musiet - vlada SMER+HZDS+SNS to urobi za teba Wink


pomooc
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 00:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sorry za offtopic, ale bylo to ve mne, jako v koze .. d8-D


marilynmonroe.jpg
 Komentář:
Marylin s JFK
 Velikost:  149.58 kB
 Zobrazeno:  289 krát

marilynmonroe.jpg

Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sean.cz
Host
Host


Věk: 52
Založen: 6.2.2006
Příspěvky: 116
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

denmark.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 00:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Kdyz o tom tak premyslim .. nevite, jestli se ted nekdy nechysta John do Dallasu?
Lev Pohlaví:Muž Prase OfflineOsobní galerie Sean.czZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
Sorry za offtopic, ale bylo to ve mne, jako v koze .. d8-D
Smile Smile Smile Mně zase nedalo na to nereagovat ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 11:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
Sorry za offtopic, ale bylo to ve mne, jako v koze .. d8-D

:-))))))
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 14:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nu když už tak už


vyhlaska.jpg
 Komentář:
uprava statnich hranic
 Velikost:  49.25 kB
 Zobrazeno:  24029 krát

vyhlaska.jpg

_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.6.2006, 14:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Nu když už tak už


hehe taky mi to prislo mejlem
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.6.2006, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sean.cz napsal:
Sorry za offtopic, ale bylo to ve mne, jako v koze .. d8-D

marylin monroe zije Very Happy Very Happy Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 15.6.2006, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ked uz sme tu v offtopicu, tak verim, ze mi odpustite este tento. Doporucujem najst si cas 15 minut a docitat to do konca Wink


denicek.pdf
 Komentář:

Soubory
 Soubor:  denicek.pdf
 Velikost:  87.13 kB
 Staženo:  316 krát
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2