Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hm, taky bych šla, škoda, že nejsem v Praze. Snad příště.... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 13:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
Já rozhodně. Odcházim na Muzejní noc.

a kam vsude pujdes? to neni vubec spatny napad Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.6.2006, 16:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja by som tiez siel ale som v bratislave a snazim sa aby nezvolili fica
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.6.2006, 01:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
ja by som tiez siel ale som v bratislave a snazim sa aby nezvolili fica
Tak to se snaž pořádně
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.6.2006, 09:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
JoHnY napsal:
ja by som tiez siel ale som v bratislave a snazim sa aby nezvolili fica
Tak to se snaž pořádně


obavam sa ze nestihnem podplatit tolko ludi Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.6.2006, 19:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jo... tak aspoň za sebe... Cool
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.6.2006, 21:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
teta IVA napsala:
Já rozhodně. Odcházim na Muzejní noc.

a kam vsude pujdes? to neni vubec spatny napad Very Happy


Laughing nío a já sem rozhodně rád že letos opět nejezdim ty speciální linky Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.6.2006, 21:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
andousek napsala:
teta IVA napsala:
Já rozhodně. Odcházim na Muzejní noc.

a kam vsude pujdes? to neni vubec spatny napad Very Happy


Laughing nío a já sem rozhodně rád že letos opět nejezdim ty speciální linky Laughing
Co? To musej jezdit náhodou děsně fajn cestující, ne???
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.6.2006, 20:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmm teta iva a spol Laughing
Wink to nic ve zlim Laughing ale radši budu doma
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 08:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... a jak bylo doma?

Neee, jen rejpu, ale dovedu si představit, že to bude celkem maso... jak je něco zadarmo...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 08:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V sobotu byly ty spešl busy tak narvaný, že i řidič musel stát Surprised
A pro andouska dodávám, že jsem byla: Klementinum (jen někde, do věže byly fronty), Uměleckoprůmyslový muzeum (tam hlavně textilie), Zemědělský muzeum (fotky - krásný, žádný zemědělský, vinná výstava), Národně technický muzeum (hodiny, autíčka).
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 08:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak se vam to devcata krati co? Hosi dostanou od Italie, sbalej kufry a alou domu. Na staromaku si trochu pobrecej, v televizi se dovime, ze proste nemeli stesti a vase drahe polovice zase zacnou fungovat normalne Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
tak se vam to devcata krati co? Hosi dostanou od Italie, sbalej kufry a alou domu. Na staromaku si trochu pobrecej, v televizi se dovime, ze proste nemeli stesti a vase drahe polovice zase zacnou fungovat normalne Smile

no ja myslim, ze je spousta pacientu, kterym to vydrzi cely mesic bez ohledu na vykon nasich borcu Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
MUSTANG napsal:
tak se vam to devcata krati co? Hosi dostanou od Italie, sbalej kufry a alou domu. Na staromaku si trochu pobrecej, v televizi se dovime, ze proste nemeli stesti a vase drahe polovice zase zacnou fungovat normalne Smile

no ja myslim, ze je spousta pacientu, kterym to vydrzi cely mesic bez ohledu na vykon nasich borcu Very Happy
Tak s tím bych taky naprosto souhlasila
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

teta IVA napsala:
V sobotu byly ty spešl busy tak narvaný, že i řidič musel stát Surprised
A pro andouska dodávám, že jsem byla: Klementinum (jen někde, do věže byly fronty), Uměleckoprůmyslový muzeum (tam hlavně textilie), Zemědělský muzeum (fotky - krásný, žádný zemědělský, vinná výstava), Národně technický muzeum (hodiny, autíčka).

jo, to jsem pak slysela ve zpravach Sad pridala bych se, ale nakonec jsem vyrabela svatebni oznameni ve verzi pro pribuzne a dav lidi by uz nebyl nic pro me, neb jsme se v tomto smeru vycerpali s Mirou uz dopoledne na Chodove Sad
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to si dovedu představit... a koupili jste aspoň něco, co vám náladu zlepšilo
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
Tak to si dovedu představit... a koupili jste aspoň něco, co vám náladu zlepšilo

Mira se komplet oblikl a obul na svatbu, takze straveny cas byl efektivne vynalozen Very Happy
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.6.2006, 09:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

andousek napsala:
Nika napsala:
Tak to si dovedu představit... a koupili jste aspoň něco, co vám náladu zlepšilo

Mira se komplet oblikl a obul na svatbu, takze straveny cas byl efektivne vynalozen Very Happy
... aspoň tak Very Happy
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 17:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem,

volám SOS. Dostala jsem od paní sousedky vynikající blumy. Máte někdo rychlý, jednoduchý a dobrý recept na koláč? Díky.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 17:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to čumim, jsem netušila, jaký lahůdky ukrývá tohle forum.....no, tak sem asi zavítám častěji, ale recept nemám....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 08:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Ahoj všem,

volám SOS. Dostala jsem od paní sousedky vynikající blumy. Máte někdo rychlý, jednoduchý a dobrý recept na koláč? Díky.


Mám recept na jednoduchý a rychlý žmolenkový koláč... jestli je to vyhovující, dodám Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Ahoj všem,

volám SOS. Dostala jsem od paní sousedky vynikající blumy. Máte někdo rychlý, jednoduchý a dobrý recept na koláč? Díky.

No Gréti a že nezavoláš? Zrovna o víkendu jsem dělala docela dobrej švestkovej koláč. Trochu jsem ho vylepšila tvarohovo-makovym přelivem
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 11:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já pracovala a pracovala a blumičky dorazily až v neděli večír. Tak já ti smsknu o recept, ok ???
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 12:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já taky nominuju jednoduchý recepty - hrnková verze bez vážení navrch s drobenkou nebo celodrobenkovej - drobenka spodní a horní spojená pudinkem s ovocem.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 12:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ženský, recept, prosím..já v této chvíli podpořím každý návrh
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 13:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tady je "Švestkův koláč"

1 hrnek polohrubé mouky
1 hrnek hrubé mouky
1 hrnek mléka
1/2 hnku cukru krystal
1/2 hrnku oleje
1 vejce
1/2 prášku do pečiva (já tam ale dávám klidně i celej)
- všechno se to smíchá a naleje na vymazaný a vysypaný plech
- na těsto se naskládá ovoce - jakékoliv
- a nakonec se navrch nasype žmolenka - já jí kamufluju - místo másla dávám olej + cukr + mouku - a vždycky se povede

Taaak, dobrou Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2006, 13:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak kotě, zkus tohle:

dva hrnky polohrubý mouky
jeden prdopeč
jeden vanilkovej cukr
půl hrnku oleje
půl hrnku pískovýho cukru
půl hrnku mléka
dvě vejce

- umíchat a nalejt na vymaštěnej a vysypanej plech (i strouhankou nebo kokosem je to dobrý, nemusí být jen hrubá mouka)

na těsto pod ovoce:
dva tvarohy, jeden vanilkovej pudink, půl hrnku cukru, dvě vejce, mléko dle potřeby. pokud máte rádi, tak můžeš přimíchat kakao nebo mák...

igelitovym sáčkem to nastříkej na těsto.

očištěný půlky nebo čtvrtky švestek nebo blum nebo co máš posyp v míse lehce polohr. moukou a dohromady rukama promíchej (to ti zajistí, aby ovoce při pečení nepropadlo na dno )...

no a nandej to na plech a dej péct (začínám 10 min. na 200, pak cca. půl hodiny na 160-180... )
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2006, 09:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Holky, díky. úžasný. včera před půlnocí jsem si hodila relax a upekla ten od Leiky. Je vynikající, hutnej, i když jsem si koupila jen jeden tvaroh.

Další vyzkouším ten od Niky.

Naučila jsem se něco nového a to mi vždycky udělá ohromnou radost. Mé hranice se posunuly zase o něco dál....jen tak dál.

Sean.cz si ráno na služební cestu zabalil taky
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2006, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To jsem ráda, Gréti. Šikulka!
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.8.2006, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jsem na řadě!

Rychlá hrnková verze
Do dvou vajec přimíchat bílej jogurt (400-500 gramů), hrnek cukru, nakonec dva hrnky mouky smíchaný s prdopečem (žádnej tuk se nedává).
Naleje se na plech (vymazat, vysypat). Těsta vypadá málo, ale vyběhne.
Pokud neni bílej jogurt, může se dát kysaná smetana, třeba jen jedna, naředit mlíkem.
Na to ovoce prosypaný moukou.
Drobenka z hrubý mouky, másla/Hery a písk. cukru. (Pokud tady Nika tvrdí, že drobenka může být z oleje, tak já tvrdim: nevěřte někomu, komu ještě nebylo třicet :-p)

Drobenkový koláč
Uvaří se asi litr vanilk. pudinku - klasická příprava, trošku se osladí.
těsto : 1 vejce rozmíchat vidličkou, 60 dkg polohrubý, 20 dkg cukru, 1 Hera (vychlazená!) - rukama zpracovat na drobenku
Na pečící plech přijde papír na pečení, nasype se přes polovinu drobenky, zaleje pudinkem, poklást ovocem, posypat zbytkem drobenky.
Ovoce nemusí být, může se udělat bez něj, jinak to pojidlo má víc variací - pudink udělat čoko, přidat do něj další čokoládu, nebo vanilkovej s mákem nebo jen umíchat řidší tvaroh.
Je lepší, když se nechá do druhýho dne navlhnout a změkne.

Další recepty přijdou na přetřes po vyhodnocení výsledků soutěže o nejlepší bábovku, kdo chce, ať se ještě přihlásí!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2