Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 14:48  Předmět:  Zaneřáděný počítač s IP 80.95.248.149 Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tento člověk mě pravidelně "atakuje", naposledy:
21. 6. 2006 13:32:29 - Intrusion.Win.LSASS.exploit from 80.95.248.149 - protocol TCP - local port 445
21. 6. 2006 13:32:30 - Intrusion.Win.LSASS.ASN1-kill-bill.exploit from 80.95.248.149 - protocol TCP - local port 445

Podívejte se na obsah svého počítače, asi bude třeba ho trochu pročistit. Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 15:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jak zjistim ip Laughing

Wink v poho já to nejsem ale lek sem se skoro celá ip stejná až na poslední čísla Laughing


Naposledy upravil YANEK dne 21.6.2006, 15:45, celkově upraveno 1 krát.
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 15:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

na ceskych WXP "Start" => "Spustit..." => napsat "CMD" a odentrovat
ukaze se konzole, napsat "IPCONFIG" a odentrovat
voila...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

když jsme u těch zaneřáděných kompů, všimli jste si co mají nasdílených prasáren naši sousedé ?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ringo7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 36


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 16:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

na zjisteni IP je pro BFU Smile nejlepsi http://www.whatismyip.com
   OfflineOsobní galerie ringo7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 16:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
když jsme u těch zaneřáděných kompů, všimli jste si co mají nasdílených prasáren naši sousedé ?


Laughing ne Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
jak zjistim ip Laughing

Wink v poho já to nejsem ale lek sem se skoro celá ip stejná až na poslední čísla Laughing


no jistě všichni jsme ve stejným subnetu ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 16:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kahek2 napsal:
když jsme u těch zaneřáděných kompů, všimli jste si co mají nasdílených prasáren naši sousedé ?


hmmm ... no tak to asi vyzkoušim ... no každopádně nechat otevřenej Netbios do netu je prasárna největšího kalibru ... Shocked Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prosim vas,jak zjistim to IP....? Dekuji
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 21:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

evikkkk napsala:
Prosim vas,jak zjistim to IP....? Dekuji


chod na tu adresu co pisal ringo, http://www.whatismyip.com a tam sa ti ukaze adresa
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 21:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
evikkkk napsala:
Prosim vas,jak zjistim to IP....? Dekuji


chod na tu adresu co pisal ringo, http://www.whatismyip.com a tam sa ti ukaze adresa


Diky Embarassed
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.6.2006, 21:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak ja to take nastesti nejsem........
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Radka Rampirova
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 18.4.2006
Příspěvky: 15


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.6.2006, 22:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
hmmm ... no tak to asi vyzkoušim ... no každopádně nechat otevřenej Netbios do netu je prasárna největšího kalibru ... Shocked Wink


Co je potreba udelat pro to, aby ten pocitac otevreny nebyl?
   OfflineOsobní galerie Radka RampirovaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.6.2006, 23:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radka Rampirova napsal(a):
dcom napsal:
hmmm ... no tak to asi vyzkoušim ... no každopádně nechat otevřenej Netbios do netu je prasárna největšího kalibru ... Shocked Wink


Co je potreba udelat pro to, aby ten pocitac otevreny nebyl?


no záleží co máš za systém ... v XPčkách můžeš zapnout firewall v ovládacích panelech, pokud máš jinej systém tak si nainstaluj třeba kerio:

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/bezpecnost/proxy_a_firewall/keriopersonalfirewall/
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.6.2006, 08:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no uprime, ja doporucuju to Kerio i tehdy pokud ma XP (a neni za routerem) Smile Apropo sam jsem z Keria utekl k Zone Alarmu, protoze se to free pro home prestalo vyvijet. Nedavno jsem nekde zaslechl, ze ho snad prebrala jina firma a jede se dal. Je to tak?
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.6.2006, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
no uprime, ja doporucuju to Kerio i tehdy pokud ma XP (a neni za routerem) Smile Apropo sam jsem z Keria utekl k Zone Alarmu, protoze se to free pro home prestalo vyvijet. Nedavno jsem nekde zaslechl, ze ho snad prebrala jina firma a jede se dal. Je to tak?


jo je.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.6.2006, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
no uprime, ja doporucuju to Kerio i tehdy pokud ma XP (a neni za routerem) Smile Apropo sam jsem z Keria utekl k Zone Alarmu, protoze se to free pro home prestalo vyvijet. Nedavno jsem nekde zaslechl, ze ho snad prebrala jina firma a jede se dal. Je to tak?


... no Zone alarm je taky celkem použitelnej, ale já jsem zvyklej na kerio Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2006, 08:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak já jsem z toho venku...má IP to není..hihi...Jinak Kerio máme v práci na pc a správce sítě nám přes něj blokuje spoustu stránek..od chatu po sex....takže příliš často se nikam nedostanu...Takže na Kerio mám trošku alergii...hihi
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.6.2006, 16:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pavel K. napsal:
Tak já jsem z toho venku...má IP to není..hihi...Jinak Kerio máme v práci na pc a správce sítě nám přes něj blokuje spoustu stránek..od chatu po sex....takže příliš často se nikam nedostanu...Takže na Kerio mám trošku alergii...hihi


ano, ale to bude s největší pravděpodobností Kerio Winroute Firewall ... pro domácí použití jsem myslel samozřejmě Kerio Personal Firewall ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 14:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no a co poresit nejake spolecne ftp, urcite mame fseci zajimave data? Very Happy
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 14:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
no a co poresit nejake spolecne ftp, urcite mame fseci zajimave data? Very Happy


... no jestli si chceš koledovat o průser, tak prosim ... můžeš ho zprovoznit ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
no a co poresit nejake spolecne ftp, urcite mame fseci zajimave data? Very Happy

No jestli chceš, tak nějaký zprovozni. Na svém počítači samozřejmě.. FTP je tak děravá záležitost, že na můj nesmí.
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
marty napsal(a):
no a co poresit nejake spolecne ftp, urcite mame fseci zajimave data? Very Happy


... no jestli si chceš koledovat o průser, tak prosim ... můžeš ho zprovoznit ...


OMG, tak uz vim komu pristup nedam Very Happy..ne tedka vazne, nemam problem spustit FTP server..pokud ma nekdo zajem o data, tak pm
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
marty napsal(a):
no a co poresit nejake spolecne ftp, urcite mame fseci zajimave data? Very Happy

No jestli chceš, tak nějaký zprovozni. Na svém počítači samozřejmě.. FTP je tak děravá záležitost, že na můj nesmí.


no ono zalezi jak si to zabezpecis
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
no ono zalezi jak si to zabezpecis
Nechci ti kazit radost, ale zrovna Lenka by o tom něco vědět mohla ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
marty napsal(a):
no ono zalezi jak si to zabezpecis
Nechci ti kazit radost, ale zrovna Lenka by o tom něco vědět mohla ... Cool


hehe me ji nezkasis, ale ja tak trosku taky ..ale tj jedno Wink
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pak už to je nějaká forma Secure FTP (SCP, SFTP, ...) a ne klasické FTP. Ale nebudem zabíhat do detailů
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Pak už to je nějaká forma Secure FTP (SCP, SFTP, ...) a ne klasické FTP. Ale nebudem zabíhat do detailů


... asi tak ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 16:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
Pak už to je nějaká forma Secure FTP (SCP, SFTP, ...) a ne klasické FTP. Ale nebudem zabíhat do detailů


asi tak
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2