Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.6.2006, 16:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
jen takova perlicka.. podarilo se mi ziskat seznam filmu, ktere se meli davat v kine v dobe tech nasich schuzek:
Lemra líná
CG: Poslední vzdor
Za plotem
Divocina
Show zacíná
Mission: Impossible IV
Šifra mistra Kmocha
Pet prekážek

j/k


LOL ... "CG: Poslední vzdor" ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.6.2006, 16:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
jen takova perlicka.. podarilo se mi ziskat seznam filmu, ktere se meli davat v kine v dobe tech nasich schuzek:
Lemra líná
CG: Poslední vzdor
Za plotem
Divocina
Show zacíná
Mission: Impossible IV
Šifra mistra Kmocha
Pet prekážek

j/k
Zvláštní... všechny filmy, jako bych už někde viděla
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.6.2006, 23:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
cha chá ... dcom vidí vše a kameru má vždy po ruce ...

... před chvílí se mi podařilo natočit jedince, který nacpal zas nějakou krabici vedle popelnic i když 5 metrů vedle měl skoro prázdnej kontejner ! ...

... tak přemejšlím jestli sem to video mám hodit ... Shocked Cool Wink


si daj webkameru do okna
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.6.2006, 23:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
cha chá ... dcom vidí vše a kameru má vždy po ruce ...

... před chvílí se mi podařilo natočit jedince, který nacpal zas nějakou krabici vedle popelnic i když 5 metrů vedle měl skoro prázdnej kontejner ! ...

... tak přemejšlím jestli sem to video mám hodit ... Shocked Cool Wink
Žádný přemýšlení, sem s ním! Smile
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 15:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
heheh no krasne se to rozjelo..trosku sem vas musel popostrcit.

alkonius> promin ale ty zase pises zavadejici veci...kdyz preskocim to s tim vrahem(demagogie) ..tak se vyjadrim k dodrzovani pravidel..Ja s tim souhlasim, je nepristupne parkovat na mistech kde to zakazuje zakon..ale psat jako ty na zacatku ze te vytaci, ze nekteri si NEKOUPI Garaz a jsou hned ti spatni je mi torsku proti srsti...

Lenkaii>Uplny souhlas, to jsem psal i v mojem prvnim prispevku..jenom jsem proti represi policejnima slozkama..spis bych to resil dohodou s dotycnym...

Nika>promin ale neznas me a orientovat se podle internetu, muze jenom clovek digitalne nevzdelany....


No, budu asi řádně digitálně nevzdělaná, jak píšeš... to ale nic nemění na tom, že ti na věcech, které nejsou přímo tvoje asi příliš nezáleží... na tom se nás tu shodlo víc... z toho plyne, že je nás tu většina digitálně nevzdělaných, nebo bude chyba někde jinde...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marty
Host
Host



Založen: 10.1.2006
Příspěvky: 106


jamaica.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 16:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
marty napsal(a):
heheh no krasne se to rozjelo..trosku sem vas musel popostrcit.

alkonius> promin ale ty zase pises zavadejici veci...kdyz preskocim to s tim vrahem(demagogie) ..tak se vyjadrim k dodrzovani pravidel..Ja s tim souhlasim, je nepristupne parkovat na mistech kde to zakazuje zakon..ale psat jako ty na zacatku ze te vytaci, ze nekteri si NEKOUPI Garaz a jsou hned ti spatni je mi torsku proti srsti...

Lenkaii>Uplny souhlas, to jsem psal i v mojem prvnim prispevku..jenom jsem proti represi policejnima slozkama..spis bych to resil dohodou s dotycnym...

Nika>promin ale neznas me a orientovat se podle internetu, muze jenom clovek digitalne nevzdelany....


No, budu asi řádně digitálně nevzdělaná, jak píšeš... to ale nic nemění na tom, že ti na věcech, které nejsou přímo tvoje asi příliš nezáleží... na tom se nás tu shodlo víc... z toho plyne, že je nás tu většina digitálně nevzdělaných, nebo bude chyba někde jinde...


no prave ze zalezi, jenom kdyz mam jiny nazor tak su hned ten spatny?..asi jo..nezapada, shodlo se nas na tom vic....tfuj, promin ale z toho se mi chce...
   OfflineOsobní galerie martyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nikdo neřekl, že nezapadáš. Jen jsem vyjádřila svůj názor a tobě se z toho hned chce... Asi toho taky moc neuneseš, což?
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 08:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

marty napsal(a):
..jenom jsem proti represi policejnima slozkama..spis bych to resil dohodou s dotycnym...


takže můžeme počítat s tím, že se s dotyčnými budeš dohadovat?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hebb
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 44
Založen: 14.7.2006
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v cem je vulgarni? jen napsal, co si mysli... i kdyz moc nechapu, k cemu by chtel pouzivat ten klic velikosti ctyriadvacet... Smile
Býk Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie hebbZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 21:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

http://www.rotten.com/library/crime/drugs/methamphetamine/meth_mouth.jpg


24 klis je vyborny diskuzni prostredek Wink
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hebb
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 44
Založen: 14.7.2006
Příspěvky: 2


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 21:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no jak pro koho, ocividne mam lepsiho zubare...
Býk Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie hebbZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 21:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to Milan: asi tě zklamu, tenhle soft neni chráněnej např proti Cookies steal nebo xss Wink
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 23:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
to Milan: asi tě zklamu, tenhle soft neni chráněnej např proti Cookies steal nebo xss Wink


to bolo o com?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.7.2006, 01:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Axlboy napsal(a):
to Milan: asi tě zklamu, tenhle soft neni chráněnej např proti Cookies steal nebo xss Wink


to bolo o com?
Přesunuto z naprosto nesmyslně se vyvíjející diskuze k ohleduplnosti ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 15.7.2006, 01:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
JoHnY napsal:
Axlboy napsal(a):
to Milan: asi tě zklamu, tenhle soft neni chráněnej např proti Cookies steal nebo xss Wink


to bolo o com?
Přesunuto z naprosto nesmyslně se vyvíjející diskuze k ohleduplnosti ...


to som pochopil ale nepostrehol som ze by sa tam bavilo o nejakom softe
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.7.2006, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Radka Rampirova napsal(a):
V každém případě (tedy i kdyby šlo o společné prostory) lze domluvit do domovního řádu nějaké podmínky užívání, které budou respektovat práva okolních uživatelů bytů. Předpokládám, že většinou majitelů odsouhlasený domovní řád bude nutno respektovat.
Taková opalovačka by snad neměla nikomu vadit, ne? Smile


zvlast kdyz bude co "očumovat" Smile
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.7.2006, 22:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
alkonius napsal:
Radka Rampirova napsal(a):
V každém případě (tedy i kdyby šlo o společné prostory) lze domluvit do domovního řádu nějaké podmínky užívání, které budou respektovat práva okolních uživatelů bytů. Předpokládám, že většinou majitelů odsouhlasený domovní řád bude nutno respektovat.
Taková opalovačka by snad neměla nikomu vadit, ne? Smile


zvlast kdyz bude co "očumovat" Smile


jj ...

... no každopádně já třeba nemám ani balkón ani terasu ani předzahrádku, takže bych zpřístupnění terasy přivítal ... Cool



Laughing no na tebe tak zvědavý nejsme Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.7.2006, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
dcom napsal:
alkonius napsal:
Radka Rampirova napsal(a):
V každém případě (tedy i kdyby šlo o společné prostory) lze domluvit do domovního řádu nějaké podmínky užívání, které budou respektovat práva okolních uživatelů bytů. Předpokládám, že většinou majitelů odsouhlasený domovní řád bude nutno respektovat.
Taková opalovačka by snad neměla nikomu vadit, ne? Smile


zvlast kdyz bude co "očumovat" Smile


jj ...

... no každopádně já třeba nemám ani balkón ani terasu ani předzahrádku, takže bych zpřístupnění terasy přivítal ... Cool



Laughing no na tebe tak zvědavý nejsme Laughing


Laughing
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.7.2006, 22:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bol som tyzden na chate, ale uz som tu! Ninja

Takze ak na mna nieco mate, mozete mi to napisat
Neviem ci precitam vsetkych 300 novych prispevkov...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Chamuka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.7.2006
Příspěvky: 32


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.9.2006, 19:25  Předmět:  taška plná dárků Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahojky prozradí mi někdo 5 dní před předáním co obsahuje ta taška plná dárků? jsem nedočkaveeeej Guitar
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie ChamukaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 00:21  Předmět:  Re: taška plná dárků Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Chamuka napsal:
ahojky prozradí mi někdo 5 dní před předáním co obsahuje ta taška plná dárků? jsem nedočkaveeeej Guitar


Tak to je igelitka plna dvou priserne zlutych tricek, dvou stejne neestetickych hrnicku a navrch novy katalog nejaktualnejsich nabidek CG, abys se do toho mohl pustit znovu Jo a VIP zakaznici dostanou vlastnorucne podepsanou fotografii Kunovskeho a ti uplne nejlepsi zakaznici (rozumnej minimalne tri nemovitosti od CG) pak jeho nefalsovanou kader zatavenou v igelitu na vecnou pamatku a nikdy jinak. Kdo nestavi s CG, stavi proti nemu!
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 00:42  Předmět:  Re: taška plná dárků Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
Chamuka napsal:
ahojky prozradí mi někdo 5 dní před předáním co obsahuje ta taška plná dárků? jsem nedočkaveeeej Guitar


Tak to je igelitka plna dvou priserne zlutych tricek, dvou stejne neestetickych hrnicku a navrch novy katalog nejaktualnejsich nabidek CG, abys se do toho mohl pustit znovu Jo a VIP zakaznici dostanou vlastnorucne podepsanou fotografii Kunovskeho a ti uplne nejlepsi zakaznici (rozumnej minimalne tri nemovitosti od CG) pak jeho nefalsovanou kader zatavenou v igelitu na vecnou pamatku a nikdy jinak. Kdo nestavi s CG, stavi proti nemu!


a kto dostane Kunovskeho zlaty zub?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 01:20  Předmět:  Re: taška plná dárků Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Lu napsala:
Chamuka napsal:
ahojky prozradí mi někdo 5 dní před předáním co obsahuje ta taška plná dárků? jsem nedočkaveeeej Guitar


Tak to je igelitka plna dvou priserne zlutych tricek, dvou stejne neestetickych hrnicku a navrch novy katalog nejaktualnejsich nabidek CG, abys se do toho mohl pustit znovu Jo a VIP zakaznici dostanou vlastnorucne podepsanou fotografii Kunovskeho a ti uplne nejlepsi zakaznici (rozumnej minimalne tri nemovitosti od CG) pak jeho nefalsovanou kader zatavenou v igelitu na vecnou pamatku a nikdy jinak. Kdo nestavi s CG, stavi proti nemu!


a kto dostane Kunovskeho zlaty zub?


... no přece ten, kdo si koupí nejdražší byt v lokalitě, ne?
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 08:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hehehe
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 09:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pche, ja som dostal z kazdeho iba po 1 kus (cize tricko a katalog, hrncek tusim nie Smile ). A este k tomu som dostal celkom dobry dazdnik, co z toho povazujem za jedinu vcelku fajn vec. Oni ten dazdnik asi davaju preto, aby clovek mal aspon jednu strechu nad hlavou istu Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 09:18  Předmět:  destnik Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Pche, ja som dostal z kazdeho iba po 1 kus (cize tricko a katalog, hrncek tusim nie Smile ). A este k tomu som dostal celkom dobry dazdnik, co z toho povazujem za jedinu vcelku fajn vec. Oni ten dazdnik asi davaju preto, aby clovek mal aspon jednu strechu nad hlavou istu Smile


No, jestli je ten destnik od CG, tak bych se obavala, ze by pod nej mohlo zatekat Sad Uz jsi jej vyzkousel? Kape po nej malo nebo pod nej zateka jako nam z terasy do pokoje?

Ad Johny: Kunovsky uz sve zlate zuby vyplacal na rodinnych super domech, ktere postavil tady ve Stodulkach, a jak potvrdil odbornik, jde o zlato kocici: navrch huj, vespod fuj
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chamuka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.7.2006
Příspěvky: 32


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Very Happy chachááá tak tady se to nedozvím, no už jenom 4 dny tak se snad dočkám..... Guitar
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie ChamukaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
No, jestli je ten destnik od CG, tak bych se obavala, ze by pod nej mohlo zatekat Uz jsi jej vyzkousel? Kape po nej malo nebo pod nej zateka jako nam z terasy do pokoje?

Musim povedat ze som ho vyskusal a sice odbornik do dazdnikov moc nie som, ale zda sa mi kvalitny a nezatekalo pod neho Smile

Chamuka napsal:
Very Happy chachááá tak tady se to nedozvím, no už jenom 4 dny tak se snad dočkám..... Guitar


Dufam, ze nam potom zreferujes Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Chamuka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.7.2006
Příspěvky: 32


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jasně
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie ChamukaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.9.2006, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lubos napsal:
Pche, ja som dostal z kazdeho iba po 1 kus (cize tricko a katalog, hrncek tusim nie Smile ). A este k tomu som dostal celkom dobry dazdnik, co z toho povazujem za jedinu vcelku fajn vec. Oni ten dazdnik asi davaju preto, aby clovek mal aspon jednu strechu nad hlavou istu Smile


koukám každýmu dávaj něco jinýho ... obsah mojí tašky byl následovný:

... deštník, větrovka, deka, hrací karty, bločky a propisky ... vše (včetně tašky) samozřejmě v příslušném barevném provedení včetně loga CG ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2