Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.7.2006, 13:37  Předmět:  Nová "zábava" Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem zjistil, že máme "skvělé" sousedy v panelácích naproti za Práčskou. Nejspíš to bude asi nějakej puberťák nicméně to ho neomlouvá. Asi před půl hodinou se najednou začaly ozývat nějaké slabé rány. Nejdřív jsem si myslel, že třeba padá něco ze střechy, nebo že dělníci opravujou omítku a ta padá na zem nebo já nevim co, ale pak jsem zjistil, že to je něco úplně jiného, když se "to" odrazilo od zdi a vlítlo mi to otevřeným oknem dovnitř. Ta věc byla totiž žlutá umělohmotná kulička o průměru cca 3 - 4 mm a jedna mě málem trefila do oka. Takže evidentně to někdo střílel z nějaký tý pistole na paintball, nebo tak něco. Bohužel se mi zatím nepodařilo zjistit, odkud to jde ...

... no a v době psaní tohoto příspěvku to sem začalo lítat zase, teďka si nejsem jistej jestli to je opravdu z těch paneláků, možná to jde i od nás odněkud ...

Každopádně jestli sem dotyčný náhodou chodí tak vzkaz pro něj:

Jestli toho nenecháš tak volám policajty:

1.) Poškozování cizí věci - může se poškodit, omítka, okno, atd ...
2.) Možná i obecné ohrožení - je to sice plastová kulička, ale vzhledem k rychlosti s jakou to lítá to může i někoho zranit ...

Kuličky si ponechám jako důkazní materiál !

Mě nikdo srát nebude ty hajzle !!!! Evil or Very Mad
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 10:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je fakt hustý.

To už není žádná sranda.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 12:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Tak to je fakt hustý.

To už není žádná sranda.


... to opravdu není ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

... souhlasim. To za chvíli může někoho napadnout házet do oken kamení Sad ... i když... co je horší...
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
... souhlasim. To za chvíli může někoho napadnout házet do oken kamení Sad ... i když... co je horší...


... jj, pak ho třeba napadne vzít třeba vzduchovku a já nevim co ještě ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 09:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to je fakt zly, dulezite bude toho dotycneho chytit pri akci, pokud to hodla jeste opakovat a dat mu za vyucenou, nebudeme si tady z toho delat Bronx Shocked
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 21:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba to je nějkdo z CG!!!!!!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.7.2006, 22:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tenhle smajlík by byl možná vhodnější...

ale je fakt, že je to docela blbá zábava.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Axlboy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 56


tuvala.gif

PříspěvekZaslal: 13.7.2006, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

je to kulicka na Airsoft, treba az vyroste tak si koupi opravdovou, ale to uz pak nemusis mit stres, to te trefi jen jednou Wink
   OfflineOsobní galerie AxlboyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
je to kulicka na Airsoft, treba az vyroste tak si koupi opravdovou, ale to uz pak nemusis mit stres, to te trefi jen jednou Wink


... moc vtipne ... ha ha ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
andousek
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 45
Založen: 24.3.2006
Příspěvky: 290
Bydliště: NZM A

australia.gif

PříspěvekZaslal: 14.7.2006, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Axlboy napsal(a):
je to kulicka na Airsoft, treba az vyroste tak si koupi opravdovou, ale to uz pak nemusis mit stres, to te trefi jen jednou Wink

uvidime, co budes rikat, az to trefi tebe Evil or Very Mad
Ryby Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie andousekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Míra
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 12.7.2006
Příspěvky: 19


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 00:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja hral paintball zavodne...a zadny ZABIJACI tam nejsou! To co popisujes je airsoft, tak prosim neplest
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MíraZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.7.2006, 11:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Míra napsal:
ja hral paintball zavodne...a zadny ZABIJACI tam nejsou! To co popisujes je airsoft, tak prosim neplest


sorry, ale mě je úplně jedno jestli to je paintball, airsoft, stříkací pistolky na vodu nebo něco jinýho ... mě zajímá akorát to, že jestli to dotyčnej zkusí ještě jednou tak si koleduje o velkej průser ... Exclamation
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2