Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2006, 11:53  Předmět:  Vandalismus a hulvátství Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Začíná se nám pěkne rozmáhat v domech vandalismus a hulvátství nejhrubšího zrna, jen jako malý příklad za všechny uvedu, že někdo už stačil rozbít skleněnou tabulku s kontaktama na KO u vchodu (A-západ).

Myslím, že je to důsledek toho, že velká část bytů je pronajatých podivným existencím a majitelům či realitkám nejde o to, aby pronajímali byt slušným lidem ale za co nejvíc penez. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2006, 12:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nedá mi to, ale myslím, že to není úplně přesné. Strhané a rozlámané cedule CG jsou taky vandalismus bez ohledu na to, jak moc komu ta firma leží v žaludku. Nájemníci ale nemají žádný důvod je likvidovat. Tady bych to bohužel jasně viděl na majitele. Bohužel...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2006, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, ať už jsou to majitelé nebo nájemníci (a souhlasím s Mustangem, že to jen nájemníci nebudou), je to naprosto nepochopitelné, když 2 dny po tom, co u vchodu přibyla velká nástěnka, do ní někdo udělal díru a taktéž to rozbité sklo u vývěsky s kontaktem na KO. Připadá mi, že někteří lidé protě nepřemýšlejí a nebo ani nechtějí. Škoda, že ne všem dochází, že ničí náš společný majetek Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2006, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
.....ničí náš společný majetek


To je to. Jejich vnímání majetku začíná a končí dveřmi bytu. Společné pro ně neexistuje - jen MOJE a CIZÍ. Pro CIZÍ platí, že z toho krev neteče a je přece tak zábavné, dokázat sám sobě, jaký jsem drsňák, a nandám to skleněné tabulce od KO, nejlépe K.O. A jako k majetku se chovají vůči okolí. Jsem JÁ a ONI. ONI nejsou nic, JÁ jsem vše. Jenže - to je v nich, to se dá jen velice těžko předělat - většinou jen represivně. Na takové domluva neplatí. Ta domluva musí být s úderem.
Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2006, 21:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
citace:
.....ničí náš společný majetek


To je to. Jejich vnímání majetku začíná a končí dveřmi bytu. Společné pro ně neexistuje - jen MOJE a CIZÍ. Pro CIZÍ platí, že z toho krev neteče a je přece tak zábavné, dokázat sám sobě, jaký jsem drsňák, a nandám to skleněné tabulce od KO, nejlépe K.O. A jako k majetku se chovají vůči okolí. Jsem JÁ a ONI. ONI nejsou nic, JÁ jsem vše. Jenže - to je v nich, to se dá jen velice těžko předělat - většinou jen represivně. Na takové domluva neplatí. Ta domluva musí být s úderem.
Fr.


Myslím, že to není jen problém nástěnky. Výtah by mohl vyprávět. Faktura za opravu bude jistě pěkně "mastná". Obávám se, že zde na fóru probírané snížení záloh na poplatky bude jen krásný sen, pokud se bude soustavně ničit společný majetek.
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Myslím, že to není jen problém nástěnky. Výtah by mohl vyprávět. Faktura za opravu bude jistě pěkně "mastná". Obávám se, že zde na fóru probírané snížení záloh na poplatky bude jen krásný sen, pokud se bude soustavně ničit společný majetek.


Pravda pravdoucí. Také jsem to tak myslel a snažil se to zevšeobecnit. Bohužel - lhostejnost, neopatrnost a případně zlý úmysl pocítíme nakonec všichni - ať už na peněženkách či na vzájemných vztazích. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 13:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja bych opravdu seriozne navrhoval instalovat kamerovy dohledovy system na exponovana mista.. Jinak se tady o tom bude mluvit az do meho duchodu.. a vinnik zustane samozrejme nepotrestan.
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

sir.Michell napsal:
Ja bych opravdu seriozne navrhoval instalovat kamerovy dohledovy system na exponovana mista.. Jinak se tady o tom bude mluvit az do meho duchodu.. a vinnik zustane samozrejme nepotrestan.


Ano, to je myslim jedine reseni a rozumne reseni, ani by to nemuselo byt tak drahe
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
sir.Michell napsal:
Ja bych opravdu seriozne navrhoval instalovat kamerovy dohledovy system na exponovana mista.. Jinak se tady o tom bude mluvit az do meho duchodu.. a vinnik zustane samozrejme nepotrestan.


Ano, to je myslim jedine reseni a rozumne reseni, ani by to nemuselo byt tak drahe


... jsem pro ... dneska se daj pořídit digitální kamerový systémy s HDD rekordérem, který maj docela velkou kapacitu záznamu ... Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 14:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
... jsem pro ... dneska se daj pořídit digitální kamerový systémy s HDD rekordérem, který maj docela velkou kapacitu záznamu ...


Není to tak špatný návrh, ale nese to s sebou další záležitosti (kdo, kdy, kde a jak bude kontrolovat; další postup při řešení případných excesů; jistě další "zuřivá" debata o slídění a špehování atd. atd. atd.). Tzn. - nebylo by to k projednání výborů SVJ a následná debata na dalších schůzích? Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 20:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jsem pro, jen se bojim ze rekorder nekdo ukradne i s kamerou Sad
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.8.2006, 23:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
ja jsem pro, jen se bojim ze rekorder nekdo ukradne i s kamerou Sad


... ten rekordér samozřejme musí být na bezpečném místě ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 00:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nuz, predstava ze niekto moze sledovat kedy a s kym chodim domov ma nijako nenadchyna. Big brothera je uz dost vsade naokolo a robit si ho este aj sami... Chapem co tym sledujete, ale... ale. Kto by to mal pravo kontrolovat? A kto by kontroloval ze by sa to nijako nezneuzilo? Ked su nainstalovane kamery niekde na verejnych priestranstvach tak je to sice podobne ale predsalen to ma pod palcom policia, a aj ked si o tom nerobim iluzie ale tomu by som v kazdom pripade veril viac ako ked si kameru nainstaluje niekto sam, resp. nejaka sukromna firma, alebo SVJ. Tam nie su ziadne rozumne paky, a BOHUZIAL myslim ze sa to ani neberie ako zhromazdovanie osobnych udajov, cize ani Urad na ochranu osobnych udajov do toho nema co povedat. To je zas o tom ze vacsina ludi povie ze vsak ja nemam co skryvat, mna sa to netyka. Ale to nie je o tom, KAZDY ma co skryvat a KAZDY ma nieco co nechce aby sa hocikto dozvedel... Neveril by som takemu systemu. Vzdy moze nieco zlyhat a ked moze tak aj zlyha. Uz aj pri tom cipovom systeme na otvaranie dveri som na pochybach, ci sa to niekde uplne nahodou neloguje. Ale to len tak na okraj, dnes som akurat bol na jednom seminari o ochrane osobnych udajov takze som sa v tomto zmysle rozpisal... Vacsina ludi si skratka neuvedomuje dolezitost ochrany osobnych udajov (akychkolvek) a ked si to uvedomia tak uz moze byt neskoro.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 11:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mozna bych to okomentoval nasledovne:
- mozna by se nemuselo jednat primo o kamerovy system, ale treba jen makety kamer - stejne jak to funguje na silnicich kde dali makety radaru - clovek nikdy nevi jestli je to radar? Jestli funguje?
- pokud by skutecne doslo k instalaci kameroveho systemu - z bezpecnostniho hlediska je to tak, ze jsme se spolecne dohodli na castecnem omezeni osobni svobody, a to proto, aby jsme chranili nas spolecny majetek.. Mozna to zni prilis vznesene, ale nejakemu spehovani se da zabranit velice jednoduse, a to tak, ze pouze kdyz se zjisti nejaka skoda, tak predem urcena zodpovedna osoba (pripadne vic osob) bude opravnena dany zaznam shlednout, ne aby se delali party, nebo nejaky spywebcam na sledovani sousedu - touhle cestou bych se rozhodne nevydaval. Kazdy si sve soukromi chrani, vcetne mne, a taky bych asi nebyl rad kdyby nekdo sledoval kdy, jak a s kym chodim domu.. Je to jenom otazka rozhodnuti, a jak rikam - spolecne rozhodnuti. Vyhneme se tak zbytecnym konfliktum v budoucnu, kdy bude nekdo z jakychkoliv duvodu odmitat platit za vysoke faktury zpusobene skodama.
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

makety kamier - o tom sme sa uz bavili, to je v pohode, ani to nie je drahe, len by asi po urcitom case prisli ti vandali na to ze to je len maketa, pokial by to teda bol niekto kto byva v danom dome.

"ciastocne obmedzovanie slobody" v akomkolvek meritku za akymkolvek ucelom (terorizmus, bezpecnost, atd.), je pre mna osobne absolutne neakceptovatelne. Vzdy existuje moznost zneuzitia, nech sa spravia akekolvek pravidla a nech sa to akokolvek strazi. To je moj nazor, a budem sa snazit o tom presvedcit aj ostatnych pokial by sa o niecom takom jednalo neskor v mojom dome, ak nepresvedcim tak mam smolu ja, co sa da robit, budem nosit masku darth vadera Very Happy ale ja za nieco take nikdy hlasovat nebudem.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 12:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
makety kamier - o tom sme sa uz bavili, to je v pohode, ani to nie je drahe, len by asi po urcitom case prisli ti vandali na to ze to je len maketa, pokial by to teda bol niekto kto byva v danom dome.

"ciastocne obmedzovanie slobody" v akomkolvek meritku za akymkolvek ucelom (terorizmus, bezpecnost, atd.), je pre mna osobne absolutne neakceptovatelne. Vzdy existuje moznost zneuzitia, nech sa spravia akekolvek pravidla a nech sa to akokolvek strazi. To je moj nazor, a budem sa snazit o tom presvedcit aj ostatnych pokial by sa o niecom takom jednalo neskor v mojom dome, ak nepresvedcim tak mam smolu ja, co sa da robit, budem nosit masku darth vadera Very Happy ale ja za nieco take nikdy hlasovat nebudem.


To ja zase klidně nebudu proti. Teď je takových kamerových systémů, které mně zachycují (mám i jeden v práci), takže být ještě na jednom,
/má-li to zabránit či omezit kriminalitu/ mně vadit nebude. Ostatně mne nebude snímat kamera v mém bytě, takže to nepovažuji za extremní zásah do soukromí. Ale rozhodnout bude muset samozřejmě společenství vlastníků, zda se k tomu uchýlíme.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 14:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, netvrdim ze je to zle riesenie, ale treba sa naozaj velmi dobre zamysliet nad tym, aby data neboli zneuzite a aby kamery vobec k niecomu boli. Zopar tem na zamyslenie:

- Ako zlodejovi bytu by mi stacilo ukradnut zaznam s poslednym materialom a behom chvile viem, kto kedy z domu odchadza a prichadza. Viem to mozno rychlejsie, ako si ktokolvek vsimne, ze zaznamove medium zmizlo...

- Kamerovy system sa da lahko oklamat (a netreba k tomu ani masku Darth Vadera Wink staci siltovka)

- Kto a ako bude zaznam z kamery kontrolovat a monitorovat? Cim castejsie, tym vyssie naklady. Cim menej casto, tym nizsia zmysluplnost systemu.

- Samotne kamery su casto tercom vandalov.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
malina
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 73
Založen: 20.2.2006
Příspěvky: 369
Bydliště: NZM B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

můj soused v rodinném domku v klidné ctvrti si nechal udelat bezpecnostní kameru, do 14ti dnů byla pryč , pěkně odmontovaná, jen dráty zbyly (ve výši prvního patra), a tak si myslím,že by to byla zbytečná investice, ty kamery spíš zloděje nalákají než naopak.
Ryby Pohlaví:Žena Králík SkrytýOsobní galerie malinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukam ze se nam tady rozvinula pekna diskuze Kazdy tady ma v necem pravdu. Pripominam jen ze nereseni situace povede ke zvysenym nakladum protoze nekdo naklady platit musi (samozrejme za predpokladu ze chceme udrzet status quo)
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 4.8.2006, 16:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

inac fakt ma nenapadlo ze budeme musiet riesit taketo veci, teda pokial to fakt robi niekto z domu... to teda vazne nechapem, som myslel ze v novych bytoch budu zit aspon mierne civilizovani ludia Sad

v kazdom pripade ako prvu vec by som spravil to ze by sa presne zapisovali tieto zvandalizovane veci spolu s tym kolko stala naprava.
s tym ze by kamery tiez lakali vandalov a zlodejov to je tiez pravda, viem si celkom dobre predstavit ze ked uz by niekto chcel silou mocou nicit tak najprv znici kameru a potom naschval este nieco ine. Ale nejako to stale vazne nechapem. Fakt to robia ludia co tam byvaju? Hmm...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 08:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Viděl bych to spíše na filozofickou debatu a fóbii z něčeho virtuálně vytvořeného, jak se tu někteří rozepsali, ale podstata a smysl, ta hlavní myšlenka, zcela uniká ... Potřebujeme taková opatření/prostředky, aby docházelo k co nejmenšímu poškozování našich společných prostor, protože jinak budeme platit pořád nějaké opravy, což se už ostatně děje ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Freddie
Host
Host


Věk: 48
Založen: 3.3.2006
Příspěvky: 212
Bydliště: NZM B - Mattioliho 15

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 08:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
inac fakt ma nenapadlo ze budeme musiet riesit taketo veci, teda pokial to fakt robi niekto z domu... to teda vazne nechapem, som myslel ze v novych bytoch budu zit aspon mierne civilizovani ludia

v kazdom pripade ako prvu vec by som spravil to ze by sa presne zapisovali tieto zvandalizovane veci spolu s tym kolko stala naprava.
s tym ze by kamery tiez lakali vandalov a zlodejov to je tiez pravda, viem si celkom dobre predstavit ze ked uz by niekto chcel silou mocou nicit tak najprv znici kameru a potom naschval este nieco ine. Ale nejako to stale vazne nechapem. Fakt to robia ludia co tam byvaju? Hmm...


Johny, divím se, že se divíš!! Těch příspěvků, co už tady na fóru prošly o všeobecném chování lidí z NZM!! I když - já se už tomu nedivím, co dokáží někteří vymyslet a udělat, ale také to stále nechápu.
(Třeba jako v noci ze soboty na neděli, tak asi v 00:30, na sebe hulákali jacísi lidé nad námi z jednoho balkonu na druhý něco o párty a podobně. Jasně, v sobotu v 00:30 ještě nikdo normální nespí, je sobota, paříme, ne, vole?? Já jsem normální, já jsem nespal, ale mojí nenormální těhotnou manželku to vzbudilo.).
A bude hůř - tolik domů se ještě staví a tolik lidí se ještě přistěhuje. Tedy doufám, že se pletu. Fr.
Vodnář Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie FreddieZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Freddie napsal:
citace:
inac fakt ma nenapadlo ze budeme musiet riesit taketo veci, teda pokial to fakt robi niekto z domu... to teda vazne nechapem, som myslel ze v novych bytoch budu zit aspon mierne civilizovani ludia

v kazdom pripade ako prvu vec by som spravil to ze by sa presne zapisovali tieto zvandalizovane veci spolu s tym kolko stala naprava.
s tym ze by kamery tiez lakali vandalov a zlodejov to je tiez pravda, viem si celkom dobre predstavit ze ked uz by niekto chcel silou mocou nicit tak najprv znici kameru a potom naschval este nieco ine. Ale nejako to stale vazne nechapem. Fakt to robia ludia co tam byvaju? Hmm...


Johny, divím se, že se divíš!! Těch příspěvků, co už tady na fóru prošly o všeobecném chování lidí z NZM!! I když - já se už tomu nedivím, co dokáží někteří vymyslet a udělat, ale také to stále nechápu.
(Třeba jako v noci ze soboty na neděli, tak asi v 00:30, na sebe hulákali jacísi lidé nad námi z jednoho balkonu na druhý něco o párty a podobně. Jasně, v sobotu v 00:30 ještě nikdo normální nespí, je sobota, paříme, ne, vole?? Já jsem normální, já jsem nespal, ale mojí nenormální těhotnou manželku to vzbudilo.).
A bude hůř - tolik domů se ještě staví a tolik lidí se ještě přistěhuje. Tedy doufám, že se pletu. Fr.


No ved prave, stale mi to nejde do hlavy. Ked niekto robi hluk a party tak to este chapem ze z toho nieco prinosne mozno ma aspon on a ze sere na vsetkych naokolo ked chcu spat je druha vec, ale ked niekto nieco umyselne nici tak to uz vobec nechapem... Zeby tu bolo tolko ludi co maju pozitok z toho ked nieco rozbiju? Vsak to pomaly ani v Petrzalke nie je takto
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 09:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ad party: joo v sobotu to bylo husty, hulakali sotva jsme zalehli a vydrzelo jim to dlouho do rana (urcite nejmin do 02:30). Priste uz volame policajty. Takhle je to kazdou sobotu jedna hlucna party za druhou. Nechci, aby se to tady stalo standardem - a muzete tomu pro me za me rikat treba fasismus.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Připojuju se... ta sobotní party myslím zatím nemá obdoby... připadala jsem si jak na stadioně. Pískání, tleskání a řev... a v neděli přes den to pokračovalo. Jestli jsme doteď tvrdili, že konané party byly hlučné, tak tahle předčila naprosto všechno
Koukám do mapy a našla jsem jistého horkého favorita... byt č. A 62...


Naposledy upravil Nika dne 8.8.2006, 08:02, celkově upraveno 2 krát.
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 11:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, a to ste este neboli svedkami ohňovej show v sobotu na zahradke jedneho z bytov vo vnutrobloku C Smile

Ale musim povedat, ze u nas je zatial este relativny klud ako vidim Smile Nedavno som bol svedkom, ako sa zacinajuca party zrusila uz v zarodku... Zopar hulakajucich chudakov spacifikovala pani, ktora im zazvonila na dverach bytu a slusne ich poziadala, aby boli ticho. Odvtedy ani nemukli.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 14:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
a muzete tomu pro me za me rikat treba fasismus.


vytrhas ten fasizmus uplne z kontextu a pouzivas ho tak ako sa hodi tebe... nevim ci tym chces rypat do mna alebo aky to ma ucel, ale s volanim policajtov na hulakajucich ludi v noci suhlasim, v tom ja problem nevidim a myslim ze ani nikto iny.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.8.2006, 16:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

beres to moc osobne. To bys nemel.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Niko, Mustangu - u nás nebylo v sobotu slyšet nic.... - píšu to sem jako vodítko odkud to mohlo nebo nemohlo jít. Wink
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.8.2006, 14:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To už bylo před týdnem. Tenhle víkend byl - aspoň tam na naší straně... celkem v klidu Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2