Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 09:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Cibi napsal:
Moje kuchyn



Moooc pěkná kuchyň
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 31.5.2006, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MKDD napsal:
Milena Jadavanová napsal(a):
taky bych hodila nějakou tu fotku do fora, ale neumím je sem vkládat. Pokud mně někdo pošle návod jak to udělat, tak zašlu (návod pro blbý-zmáčkni tohle,odentruj,zmáčni ono....) Jinak mámkuchyn od Nadopu a jsem zcela spokojená, přijeli přesně, udělali za den, pak přišel obkladač, také udělal za den a nakonec za pár dní se zastavili ještě dokončit - přibít lišty a hotovo.


Pokud chceš do příspěvku vložit obrázek, klikni na tlačítko "Pošli odpoveď ", čímž se dostaneš na stránku pro psání odpovedi/příspěvku na této stránce je potom tlačíko "Připojit soubor", pokud na něj klikneš tak se objeví další tlačítka pro připojení soubor. Poté stačí pomocí tlačítka "Procházet" najít danou fotku a vložení obrázku zakončit kliknutím na tlačíko "Připojit soubor", pokud takto připojit obrázek se na fóru objeví jako obrázek a ne jako soubor.

Stačí to to krátké vysvětlení.


a potom to este treba odoslat, ten prispevok
ono je dost confusing ze treba nabrowsovat obrazok a potom stlacit pripojit a potom este odoslat, logicke by bolo ze by si hned dal odoslat
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.6.2006, 22:20  Předmět:  Dcom's Kitchen Final Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže jsem vyfotil finální verzi Wink Cool


Naposledy upravil dcom dne 6.7.2006, 23:00, celkově upraveno 1 krát.
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
demon5
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 56
Založen: 10.3.2006
Příspěvky: 74
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.7.2006, 22:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pekny vecer,
ja jsem vyuzil sluzeb Koryny na Ujezde. Myslim ze jsem se rozhodl dobre, taky na zaklade referenci. Ono nejde jenom o vypracovani navrhu, ale i o provedeni. A i kdyz jsem se nazil, nenasel jsem zadnou chybu, vsechno perfektne zacistene. Muzu srovnavat se Sykorou pred peti lety, to byla katastrofa.
Střelec Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie demon5Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pavel K.
Host
Host


Věk: 48
Založen: 14.3.2006
Příspěvky: 121
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 03:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám kuchyň postavil tchán na míru....Vodu jsme přetáhli na jinou stranu ,máme ji až do stropu (co s místem nad ní,nějaký lapače prachu?)a je sqlá..v Gorenje nám udělali projekt na cca 240.000 kč, jsem v tom zacca 80.000 i se spotřebiči..
Lev Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Pavel K.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
maty
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 28.12.2005
Příspěvky: 37
Bydliště: Prosek B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.7.2006, 22:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

VaV napsal(a):
A vysledek od truhlare vypada nasledovne. Confused


Mohu se zeptat na kolik prisla tato kuchyn bez spotrebicu? Dekuji za odpoved.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie matyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
VaV
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 9.2.2006
Příspěvky: 44
Bydliště: NZM -- B

mauritius.gif

PříspěvekZaslal: 10.7.2006, 18:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

maty napsal:
VaV napsal(a):
A vysledek od truhlare vypada nasledovne. Confused


Mohu se zeptat na kolik prisla tato kuchyn bez spotrebicu? Dekuji za odpoved.


cca 75.000 Kc
   OfflineOsobní galerie VaVZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 09:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja mam konecne taky nejaky ten prostor, kde se pripravuji dobroty. Sice to trvalo, ale tady nahled. Chybej jeste nektery drobnosti, jako baterie, uchytky na suplicky a skrinky, roura nejak nedrzi kde ma, ale v zase bezne porodni komplikace.


dscn9809_201.jpg
 Komentář:
 Velikost:  80.3 kB
 Zobrazeno:  25927 krát

dscn9809_201.jpg

dscn9807_131.jpg
 Komentář:
 Velikost:  71.7 kB
 Zobrazeno:  25927 krát

dscn9807_131.jpg

dscn9806_112.jpg
 Komentář:
 Velikost:  75.17 kB
 Zobrazeno:  25927 krát

dscn9806_112.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
evikkkk
Host
Host



Založen: 8.4.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Nové Zahradní Město C-Východ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 10:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V jednoduchosti je krasa... Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie evikkkkZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 12:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

...jen snad ten hlinikovy husi krk bych nahradil plochym hladkym plastovym nebo nerezovym vedenim. Muj nazor. Samozrejme zalezi hlavne na vkusu kazdeho... Osobne jsem zjistil, ze pri nahrade husiho krku hladkym plochym vedenim dojde k vyraznemu snizeni hlucnosti digestore - odstrani se turbolence a to nemam digestor nijak extremne silnou... a samozrejme pokud je kuchynsky kout soucasti obyvaciho pokoje, je to celkem duvod i kdybych zanedbal stranku estetickou Smile

http://www.rug.cz/index.php?main_page=index&cPath=1_2&sort=20a&page=2
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 13:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Husi krk je "priznany schvalne" potiz s nim je, ze nedrzi ve vyscce ve ketre by mel a "lezi" na dreve. mel byt ve stejne vysce jako je dira ze zdi.
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 13:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já to nechal udělat tak že je husí krk zakrytý svislou deskou která je před ním.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.7.2006, 23:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
...jen snad ten hlinikovy husi krk bych nahradil plochym hladkym plastovym nebo nerezovym vedenim. Muj nazor. Samozrejme zalezi hlavne na vkusu kazdeho... Osobne jsem zjistil, ze pri nahrade husiho krku hladkym plochym vedenim dojde k vyraznemu snizeni hlucnosti digestore - odstrani se turbolence a to nemam digestor nijak extremne silnou... a samozrejme pokud je kuchynsky kout soucasti obyvaciho pokoje, je to celkem duvod i kdybych zanedbal stranku estetickou Smile

http://www.rug.cz/index.php?main_page=index&cPath=1_2&sort=20a&page=2


muzete prosim napsat kolik cca stojí nahrada husiho krku plochym vedenim a kdo provedl instalaci? Husi krk jsem zvladla sama i zpetnou klapku Laughing , ale nevim, jak bych se poprala s tim plochym vedenim. Asi bych mela hlavu jako patraci balon, nez bych si sehnala sprave dily. Takze mam zatim husi krcek a ten mi porostl krasne splhavníkem a krcek neni videt. Ovsem pokud mate dobrou zkusenost se snizenim hlucnosti, tak bych rada vyhodila krk a klidne i tu kytku. Dik za pripadne info
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2006, 09:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

můžu, jestli si to ještě dobře pamatuju:

materiál jsem kupoval v Bauhausu na Pankráci, levné to teda nebylo, ale taky jsem na tom neschudl. Mám to v délce asi 3 metry, v šíři 125 mm, jeden plochý kanál, několik kolen a přechodů, zpětná klapka a spojky. Cena za materiál byla asi 2000,-. Montáž jsem si dělal sám. Mělo to 2 komplikace: a) neměli celý sortiment prvků které jsem potřeboval (2 kolena jsem kupoval v OBI), b) rozpor mezi teorií a praxí = tak jak jsem to měl nakreslené, tak to nešlo na skříňky poskládat Smile to byl ale čistě můj problém.

Snížení hlučnosti bylo opravdu výrazné - původně husí krk 100mm od kuchyňářů
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
meiram
Host
Host



Založen: 13.4.2006
Příspěvky: 133
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2006, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
můžu, jestli si to ještě dobře pamatuju:

materiál jsem kupoval v Bauhausu na Pankráci, levné to teda nebylo, ale taky jsem na tom neschudl. Mám to v délce asi 3 metry, v šíři 125 mm, jeden plochý kanál, několik kolen a přechodů, zpětná klapka a spojky. Cena za materiál byla asi 2000,-. Montáž jsem si dělal sám. Mělo to 2 komplikace: a) neměli celý sortiment prvků které jsem potřeboval (2 kolena jsem kupoval v OBI), b) rozpor mezi teorií a praxí = tak jak jsem to měl nakreslené, tak to nešlo na skříňky poskládat Smile to byl ale čistě můj problém.

Snížení hlučnosti bylo opravdu výrazné - původně husí krk 100mm od kuchyňářů


Jee dekuji moc za odpoved. Ja budu mit asi nejvetsi problem se zariznutim kominu digestore zaroven s hornimi skrinkami cca o patnact cm.
   SkrytýOsobní galerie meiramZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2006, 21:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

takhle to vypadá


P0130008.jpg
 Komentář:
 Velikost:  38.01 kB
 Zobrazeno:  365 krát

P0130008.jpg



Naposledy upravil MUSTANG dne 13.9.2006, 21:38, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 07:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bylo tu pár zmínek o kuchyni od Katalpy - máte ji od nich někdo? A co Koryna?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

korynu mám já od jednoho prodejce na letný a jsou tam uplně v pohodě...hlavně mají skvělý montážníky, kteří jsou ochotní, pracují rychle a taky nesmrdí Very Happy - to jsem dala k lepšímu, ale nevim jakou máte zkušenost vy, ale sem když přijede montér tak páchne tak, že to nemůžu půl dne vyvětrat.......korynu tady má plno sousedů a jsou spokojeni....mě se líbila i gorenje, jenomže mi jí rozmluvili, prý je zbytečně dražší a kvalita stejná...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dave
Bezdomovec
Bezdomovec



Založen: 20.6.2005
Příspěvky: 3


blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 10:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S Katalpou máme ty nejlepší zkušenosti, mohu doporučit.
   OfflineOsobní galerie daveZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.8.2006, 12:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to ráda slyším. V obou studiích máme rozjednaný návrhy, tak se uvidí. U Koryny (ve Stodůlkách) se trochu bojím tý strašný sumy co nám řeknou a u Katalpy toho, jak tady někdo zmiňoval, že vyrábí ty korpusy v Polsku s nic moc kvalitou. Ale kuchyně mají obě studia moc pěkný. Uvidíme, jak to bude s návrhama a pak si asi hodíme korunou...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 08:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milane V.: Znovu procházím tuto diskusi a to o Katalpě a nekvalitních korpusech jsi psal ty. Kuchyň se nám tam líbí, ale vzhledem k tomu, že je to docela velká investice, bychom chtěli, aby nám nějakou dobu vydržela (no kdo by nechtěl?). Proto jsem se tě chtěla zeptat, jestli jsi o tom někde četl (tak jako já v několika diskuzích na netu) nebo jestli to máš nějak potvrzené...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Milane V.: Znovu procházím tuto diskusi a to o Katalpě a nekvalitních korpusech jsi psal ty. Kuchyň se nám tam líbí, ale vzhledem k tomu, že je to docela velká investice, bychom chtěli, aby nám nějakou dobu vydržela (no kdo by nechtěl?). Proto jsem se tě chtěla zeptat, jestli jsi o tom někde četl (tak jako já v několika diskuzích na netu) nebo jestli to máš nějak potvrzené...


Nevim, kde to Polsko kdo vzal, já mám pocit, že mi kdysi řikala tamní prodejkyně, že veškerý lamino berou z Německa. Je jedno, odkud je lamino na korpusy, důležitější je materiál dvířek - na to bych se zeptala a zaměřila! Nejsem si jistá, jestli nejlevnější fólie vydrží teplotní šoky v okolí varný desky nebo trouby. A taky je potřeba si uvědomit, že kvalitu (a s ní přímo úměrně rostoucí cenu) kuchyně netvoří jen ty skříňky, ale hlavně to, co je uvnitř - kování, plnovýsuvy, dobrždění.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

S tím vším co se týká kvality souhlasím, jak si to ale ověřím. Jedině, že mi řeknou firmu, která to dělá a podle toho, jenže jak pak rozliším, jestli je to firma, která dělá kvalitní kování, plnovýsuvy apod.

Tohle je totiž dost subjektivní, ať se to týká kch. studia, spotřebičů apod. Někdo je 100% spokojený a druhý naopak.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
teta IVA
Host
Host



Založen: 2.4.2006
Příspěvky: 148
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.8.2006, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na některý kování se dává celoživotní záruka - tomu se sice moc věřit nedá, že to tak dlouho vydrží, ale ta výrobní firma ví, proč si tohle můžou dovolit.

Konkrétně Katalpa montuje - pokud si to dobře pamatuju - do kuchyní vnitřní vybavení od český firmy - na tu si teď ale nemůžu vzpomenout Surprised
Katalpa nemá tolik variabilních prvků jako jiný studia a tohle mně nevyhovovalo. U nich bylo všechno vyřešený tak, jak měli oni prvky - já to chtěla jinak, ale jim to tak nešlo - no nevadí, šlo to jinde, takže jdu jinam.
Nejvíc kritickej moment přichází v okamžiku, kdy dorazí montéři - tam si prostě člověk nevybere...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie teta IVAZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 14:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dívala jsem se na stránky Katalpy a kování tam mají od MEPLA - ALFIT a nevím odkud ta firma je, ale řekla bych, že z Německa nebo Rakouska...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.8.2006, 14:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba už to změnili, nám nabízeli české kování bez jiné možnosti ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Radka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.12.2005
Příspěvky: 56


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2006, 00:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Dívala jsem se na stránky Katalpy a kování tam mají od MEPLA - ALFIT a nevím odkud ta firma je, ale řekla bych, že z Německa nebo Rakouska...


Kuchyni od Katalpy ma moje znama a je s ni spokojena. Predevsim ocenuje drateny system a plnovysuvy s dobrzdenim, ktere byvaji tou nejdrazsi castkou kuchyne. Jejich kovani, plnovysuvy jsou srovnatelne s produkty firmy Hettich ci Blum. Nicmene, navrzenou kuchyn mela ocenenou 2 zpusoby, cenovy rozdil spocival v typu dvirek, ale take plnovysuvu. Maji standardni a levnejsi variantu. Primo v Katalpe ji ukazali, ktera vystavena kuchyn ma to ci ono vybaveveni a na zaklade toho vybrala to drazsi. Takze, doporucuju, pokud budete chtit ony plnovysuvy s dobrzdenim, necht vam ukazou oba typy.
   OfflineOsobní galerie RadkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.9.2006, 07:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsme včera absolvovali první schůzku v Katalpě. Musím ríct, že jsem byla naprosto spokojená a příjemně překvapená. Paní Micková se s námi zabývala přes 2 hodiny i když vůbec neměla jistotu, že se od nich kuchyň vůbec vezmeme. Trpělivě nám vše ukazovala a vysvětlovala. Ptala jsem se na výrobu kuchyní - dělají je v Čechách i mi říkala kde, ale to si nepamatuju a kování je opravdu od Mepla A.
Musím říct, že ve srovnání s jinými studii a že jsem jich obešla několik to na mě udělalo opravdu dojem...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2006, 11:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Tak jsme včera absolvovali první schůzku v Katalpě. Musím ríct, že jsem byla naprosto spokojená a příjemně překvapená. Paní Micková se s námi zabývala přes 2 hodiny i když vůbec neměla jistotu, že se od nich kuchyň vůbec vezmeme. Trpělivě nám vše ukazovala a vysvětlovala. Ptala jsem se na výrobu kuchyní - dělají je v Čechách i mi říkala kde, ale to si nepamatuju a kování je opravdu od Mepla A.
Musím říct, že ve srovnání s jinými studii a že jsem jich obešla několik to na mě udělalo opravdu dojem...

Ahoj, my máme Katalpu - vzpomínáš si - byla jsi na mých stránkách. Projektovala to v základu taky paní Micková, strávila s námi 2x po třech hodinách u ní na Petřinách + x času po mejlu a telefonech. Jsme naprosto spokojeni. Máme přesně co jsme chtěli.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.9.2006, 18:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jasně, ale ještě to omrknu klidně jednou . Paní Micková je super. Máte masiv nebo dýhu???
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2