Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.10.2006, 22:43  Předmět:  Neoprávněné parkování v garážích Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nestalo se nam to poprve.... Dnes vecer po navratu z vikendu nam opet nekdo stal na parkovacim stani bez uvedeni kontaktu (tel.cisla).
Zda se mi, ze cim dal vic nasich spolubydlicich a jejich znamych hresi na to, ze vlastni vsemocne cipy opravnujici je k parkovani na neobsazenych mistech v garazich. Co je toto, kua, za hulvatstvi?! To, ze je misto prazdne, prece neznamena, ze neni prodane a proto tam zatim muzu parkovat... nejakemu chytrakovi od vedle to dokonce par tydnu vychazelo - prvni den sice nechal za oknem cedulku s tel.cislem ale pak uz se neobtezoval.
Kdyz se nam to stalo poprve, napsali jsme vzkaz dotycnemu za sterac a on se rovnez pisemne omluvil. Todle beru, vsechno ostatni je obycejna vych..nost!

Takze, mistre, se starym golfem AKC 98-33, budeme radi, kdyz se ozvete! Diky predem, ze parkujete jinde!
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.10.2006, 23:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Stojí-li někdo na cizím parkovacím stání, za které si ten člověk zaplatil, je to neskutečná drzost a to i přes to, že nechá za stěračem lístek s telefonním číslem ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.10.2006, 23:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milan V. napsal(a):
Stojí-li někdo na cizím parkovacím stání, za které si ten člověk zaplatil, je to neskutečná drzost a to i přes to, že nechá za stěračem lístek s telefonním číslem ...


jj ... dneska když jsem přijel večer tak jsem koukal, že na sousedově místě stojí nějakej šrot ... pak soused přišel a bavili jsme se a on řikal, že to taky není poprvý co mu tam stál s tím samým autem ... Rolling Eyes
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 01:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

v B casto stoji cervena Oktavka, zcela na nahodnych mistech, asi podle toho, kde je volno.... a kdyz se nedostane do garazi, stoji v zatacce tesne jak konci zluta cara
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
sir.Michell
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 7.7.2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Nove Zahradni Mesto

antiguabarbuda.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 09:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Doporucuju rozmlatit.. Asi uz fakt jine cesty neni... Donekonecna krestansky tyhle zpusoby tolerovat nejde. Jeste ze mam byt nechtenou, ale garaz, to bych se docela podivil kdyby tam parkoval nekdo cizi Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie sir.MichellZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 15:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Veru tak, zlata garaz.

Inak neviem, ci je to u nas povolene, ale mam pocit ze na tento ucel sa niekde montuju uzamykatelne zabrany.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 21:48  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak si predstavte, ze ten typek tam parkuje porad Evil or Very Mad nevite, zda ho muzeme nechat odtahnout odtahovkou? Nechci ho nechat odjet jen tak, bez potrestani .... aspon si to zapamatuje a priste uz to nezkusi Shocked
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 22:02  Předmět:  Re: Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
Tak si predstavte, ze ten typek tam parkuje porad Evil or Very Mad nevite, zda ho muzeme nechat odtahnout odtahovkou? Nechci ho nechat odjet jen tak, bez potrestani .... aspon si to zapamatuje a priste uz to nezkusi Shocked


citlivá forma by mohla být např. vypuštění kol....
škoda žádná, efekt značný
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 22:05  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jenze to ja se prave bojim, ze kdyz tohle udelame, tak nam si pak pocka, az tam budeme parkovat my a udela nam neco s nasi autikem ..... Crying or Very sad
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 22:12  Předmět:  Re: Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
Jenze to ja se prave bojim, ze kdyz tohle udelame, tak nam si pak pocka, az tam budeme parkovat my a udela nam neco s nasi autikem ..... Crying or Very sad

a policie by nepomohla?
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 22:23  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no to nevim .... podle me tohle mestskou moc zajimat nebude. Spis bych to resila pres tu odtahovku, pokud to pujde ... at si pan zaplati Smile A kdyz nepujde odtahovka, tak pouzijeme par silnych chlapiku
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.10.2006, 23:14  Předmět:  Re: Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
no to nevim .... podle me tohle mestskou moc zajimat nebude. Spis bych to resila pres tu odtahovku, pokud to pujde ... at si pan zaplati Smile A kdyz nepujde odtahovka, tak pouzijeme par silnych chlapiku


... no ja nevím, ale to auto odtahovky do garáží asi neprojede ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nechapem ako niekto moze zastat na mieste ktore mu nepatri... a este k tomu pravidelne tam stat... to uz kde sme...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

docela by mě zajímalo, co se s tím dá dělat...mě totiž vůbec nenapadá nic rozumného. Jsem zvědavý, jak to dopadne
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja o tom premyslel uz davno a dosel jsem k tomu, ze az nastane situace, ze mi nekdo stoji na mem (priznavam, ze ne uplne dobrovolne porizenem) parkovacim stani, necham tam stat kuzelku nebo jinou "lehkou" zabranu. Pokud to nepomuze poridim si uzamykatelny sloupek a necham ho tam nainstalovat. Verim, ze ackoli je to "spolecny" prostor, nenajde se nikdo z majitelu, kteremu by to mohlo snad vadit a ktery by se domahal nejakeho spolurozhodovani o tom, jestli to muzu, nebo nemuzu udelat.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jtw
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Mattioliho 3248/11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 13:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vzhledem k právu výhradního užívání parkovacího stání vlastníkem lze použít prostředky, které zajistí možnost využití stání jen a pouze vlastníkem,pokud takové zařízení neomezí vlastnické práva jiného vlastníka (např. kdyby zasahovalo do prostor mimo vymezezení vodorovnou značkou). Troufám si tvrdit, že uzamykatelný sloupek umístěný ve středu (nebo ve 2/3 dále od zdi) vyhrazeného prostoru, je takový typ ochrany, který tyto požadavky splňuje.
Možný konflikt by mohl nastat v okamžiku vyššího provozu, kdy stojící auto v prostoru vjezdu brzdí vyjíždějící/zajíždějící jiná vozidla, kdy dotyčný řidič bude muset několik desítek sekund vyčkat - což spousta lidí bude nést těžce. Lehká zábrana, pokud by byla účinná, bude vhodným kompromisem.
_________________
JTW
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie jtwZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 21:01  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak tam stoji furt .... volala jsem dneska na mestskou policii, kde mi rekli, ze pokud to je na soukromem pozemku, nic s tim nezmuzou. Kdyby to stalo venku na nasem miste, ktere bychom meli pronajate od magistratu, tak jo.Pry to musim resit s vyborem naseho SVJ.Muzu si taky nechat zavolat odtahovku, ale to bych musela hradit na sve naklady a pak to po tom sulinovi vymahat.Taky muzu podat pry trestni oznameni. Ach jo Evil or Very Mad Nezbyva nez sehnat par silnych chlapu a to auto mu proste odtahnout - preci jen je to maly auto, tak by se to dalo. Nejvic me ale stve, ze svoje auto musime nechavat venku .... co kdyz nam ho nekdo vykradne? Ten sloupek stoji urcite za zvazeni, diky.
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
QWER
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.7.2006
Příspěvky: 99


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 21:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jo jo rozmlatit na kasi.. to je jasny.. jak jinak.. normalni domluvu asi neznate co? kdyz nikdo nestoji na mím miste tak mi to je uplne jedno.. jako kdyz v dome C stal ten cervenej ford.. nevim komu to mohlo vadit.... nak neprekazal.. ale jednoho dne mel meky gumy.... nechapu vas.. moch to bejt treba clovek kterej ma parkovaci misto a nekdo mu to tam zaparkoval a on to sel rozmlait a mezi tim mu nekdo vypustil kola

no nic.. moje (nase) auta to nejsou..mame parkovaci misto a garaz a zadny problemy nemame... ale tak kdyz to tady ctu musim se zasmat...
hned vsechno rozmalit Metal Metal .. a nebo rovnou zabijet :
to je pak 100% jistota ze tam to stejny auto uz stat nebude...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie QWERZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 21:18  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jedno foto pro ukazku ..... neda se nekde snadno zjistit majitel?


Copy of DSC04687.JPG
 Komentář:
 Velikost:  407.72 kB
 Zobrazeno:  340 krát

Copy of DSC04687.JPG

Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 22:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

QWER napsal:
jo jo rozmlatit na kasi.. to je jasny.. jak jinak.. normalni domluvu asi neznate co? kdyz nikdo nestoji na mím miste tak mi to je uplne jedno.. jako kdyz v dome C stal ten cervenej ford.. nevim komu to mohlo vadit.... nak neprekazal.. ale jednoho dne mel meky gumy....


Milý človíčku. To červené auto, že nepřekáželo?? Protři si oči a zkus někdy vyjet ze dvojky. I když tam ten sobec nestojí, tak je tam špatný výhled doprava, kam má vyjíždějící dávat přednost. Když tam to auto stálo, tak to bylo naprosto nemožné. Navíc se ten bezohledný člověk ani nenamáhal to auto postavit až ke stěně, ale nechal si pěkně místo na vystoupení. Tohle místo navíc NENI určeno ke stání. Takže porušil další předpisy. Dotyčnému člověku nepřeju ty vypuštěné pneumatiky, ale docela mu přeju, aby narazil na podobně bezohledného člověka. Alespoň by viděl jak je to nepříjemné. I když nečekám, že by své chování nějak zlepšil. Za tímto názorem si stojím a jsem ochotná ho zopakovat komukoliv osobně, do očí..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.10.2006, 23:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lenkaii, nevis nahodou jak postupovat v tom pripade, ktery jsem vyse uvadela? Moc se mi nelibi, kdyz cizi auto parkuje na mem miste a ja svoje auto musim nechavat venku .... policie mi nepomuze ... pomuze mi snad nas vybor?
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 02:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
Lenkaii, nevis nahodou jak postupovat v tom pripade, ktery jsem vyse uvadela? Moc se mi nelibi, kdyz cizi auto parkuje na mem miste a ja svoje auto musim nechavat venku .... policie mi nepomuze ... pomuze mi snad nas vybor?


Jo to je přesně ten případ, o kterém jsem psal v mém předchozím příspěvku ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 08:10  Předmět:  neoprávněné parkování v garáži Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, on je to totiž můj přítel - ten z té desítky Very Happy
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 14:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tohle je fakt hrůza co si některý lidi dovolí. V B taky občas stávalo auto mimo parkovací místo a dalo tak docela práci ho objet a vykličkovat k výjezdu. Naštěstí jsem ho tam dlouho neviděla.
Ve vašem případě by stálo za to někde splašit botičku, to by frajer asi koukal..
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 15:11  Předmět:  Re: neoprávněné parkování v garáži Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
No, on je to totiž můj přítel - ten z té desítky Very Happy


aha
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 19:52  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich - VSE SE VYRESILO, ALE .... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nahoda tomu chtela a dnes se vse vyjasnilo .... pri ceste z prace jsem se opet zastavila v garazich zkontrolovat, zda tam ten cizinec porad stoji. A svete div se, uz tam nebyl. Zaslechla jsem vsak odjizdet nejake auto a pro jistotu se za nim rozbehla ... a nahodou to byl zrovna ten nas okupant Surprised). Tak jsem ho zastavila... byl to mlady par. Po kratsi debate z nich vyslo, ze tu vlastne vubec nebydli a ze jim jejich kamos parkovaci stani pronajima. Dal jim jen klice a rekl, ze je to desitka!!! Tito patrne na nasem miste uz nezaparkuji ... ale spis me desi, ze takovych pripadu muze byt mnohem vice. Zvlaste kdyz v takove mire mnozime cipy. Ma vubec tento jejich kamos nejake parkovaci stani? Co kdyz to jen tak pronajima a nema na to ani narok? Ciste nase hypoteza: pres tyden jsme s autem vetsinou mimo Prahu a stani tolik nevyuzivame ... takze si to klidne mohl obhlidnout a kdyz zjistil, ze tam nikdo moc casto neparkuje, dal jim tip na nase cislo stani.
Obavam se, ze se to bude do budoucna opakovat ... a tentokrat to muze byt kdokoli z nas. Nestalo by zato k tomu zaujmout nejaky spolecny postup? Co na to vybor?
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 20:09  Předmět:  Re: Neopravene parkovani v garazich - VSE SE VYRESILO, ALE . Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
Nahoda tomu chtela a dnes se vse vyjasnilo .... pri ceste z prace jsem se opet zastavila v garazich zkontrolovat, zda tam ten cizinec porad stoji. A svete div se, uz tam nebyl. Zaslechla jsem vsak odjizdet nejake auto a pro jistotu se za nim rozbehla ... a nahodou to byl zrovna ten nas okupant Surprised). Tak jsem ho zastavila... byl to mlady par. Po kratsi debate z nich vyslo, ze tu vlastne vubec nebydli a ze jim jejich kamos parkovaci stani pronajima. Dal jim jen klice a rekl, ze je to desitka!!! Tito patrne na nasem miste uz nezaparkuji ... ale spis me desi, ze takovych pripadu muze byt mnohem vice. Zvlaste kdyz v takove mire mnozime cipy. Ma vubec tento jejich kamos nejake parkovaci stani? Co kdyz to jen tak pronajima a nema na to ani narok? Ciste nase hypoteza: pres tyden jsme s autem vetsinou mimo Prahu a stani tolik nevyuzivame ... takze si to klidne mohl obhlidnout a kdyz zjistil, ze tam nikdo moc casto neparkuje, dal jim tip na nase cislo stani.
Obavam se, ze se to bude do budoucna opakovat ... a tentokrat to muze byt kdokoli z nas. Nestalo by zato k tomu zaujmout nejaky spolecny postup? Co na to vybor?

jste mela zjistit jmeno nebo cislo bytu toho "kamose".. podle toho bysme zjistili jake ma ten vlastnik opravdu park. stani (teda jestli nejake ma)
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 20:11  Předmět:  Re: Neopravene parkovani v garazich - VSE SE VYRESILO, ALE . Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Alina napsala:
Nahoda tomu chtela a dnes se vse vyjasnilo .... pri ceste z prace jsem se opet zastavila v garazich zkontrolovat, zda tam ten cizinec porad stoji. A svete div se, uz tam nebyl. Zaslechla jsem vsak odjizdet nejake auto a pro jistotu se za nim rozbehla ... a nahodou to byl zrovna ten nas okupant Surprised). Tak jsem ho zastavila... byl to mlady par. Po kratsi debate z nich vyslo, ze tu vlastne vubec nebydli a ze jim jejich kamos parkovaci stani pronajima. Dal jim jen klice a rekl, ze je to desitka!!! Tito patrne na nasem miste uz nezaparkuji ... ale spis me desi, ze takovych pripadu muze byt mnohem vice. Zvlaste kdyz v takove mire mnozime cipy. Ma vubec tento jejich kamos nejake parkovaci stani? Co kdyz to jen tak pronajima a nema na to ani narok? Ciste nase hypoteza: pres tyden jsme s autem vetsinou mimo Prahu a stani tolik nevyuzivame ... takze si to klidne mohl obhlidnout a kdyz zjistil, ze tam nikdo moc casto neparkuje, dal jim tip na nase cislo stani.
Obavam se, ze se to bude do budoucna opakovat ... a tentokrat to muze byt kdokoli z nas. Nestalo by zato k tomu zaujmout nejaky spolecny postup? Co na to vybor?


No tak to je hukot ... to chtělo rovnou získat i kontakt na toho jejich "kámoše" a pak si s ním popovídat ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alina
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 24.5.2006
Příspěvky: 50
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.10.2006, 20:30  Předmět:  Neopravene parkovani v garazich Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no, ja vim Rolling Eyes jenze v tom fofru, kdyz byli na odjezdu, jsem byla rada, ze jsem zjistila aspon tohle Rolling Eyes
Beran Pohlaví:Žena Opice OfflineOsobní galerie AlinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 17:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dneska ráno jsem si všiml, že borec ACR 98 33 okupuje pro změnu parkovací místo č.2 ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2