Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 09:25  Předmět:  Venkovní osvětlení domu E Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, včera jsem si všimnul, že na dům E byly namontovány dvě svítidla - SV fasáda domu cca na úrovni podlahy 1NP, jsou otočena směrem nahoru. Docela by mě zajímalo, co na to říkají majitelé bytů (34, 33, 52, 53), těm to bude možná pěkně svítit do pokojů, nemluvě o koncentraci hmyzu....O tom, že tento prvek vůbec není vidět nikde na obrázku (vizualizace, maketa, atd.) asi už po zkušenostech s CG ani mluvit nemusím... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Je asi pouze otázkou, kde budou světla umístěna na objektu F...


osvetleni_NZM.jpg
 Komentář:
 Velikost:  72.67 kB
 Zobrazeno:  348 krát

osvetleni_NZM.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, taky jsme na to koukali...

Jednou otázkou je, jak tam budou ty lidi bydlet, protože kdyby mi někdo takhle celou noc svítil do oken, asi bych z toho nadšená nebyla. Další pak, na co tam to osvětlení vůbec je a hlavně kdo bude platit tu elektriku, protože to levná záležitost určtitě nebude... Sad
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 10:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nika napsala:
No, taky jsme na to koukali...

Jednou otázkou je, jak tam budou ty lidi bydlet, protože kdyby mi někdo takhle celou noc svítil do oken, asi bych z toho nadšená nebyla. Další pak, na co tam to osvětlení vůbec je a hlavně kdo bude platit tu elektriku, protože to levná záležitost určtitě nebude... Sad


Asi by převládal celkový názor SVJ, že by to mohl být stále vypnuté, ale není to vázáno na nějaké povolení (stavební,...)???

Určitě bude existovat nějaká vyhláška, norma, kde je stanovena max. úroveň osvětlení podobně jako je tomu s hladinou hluku
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pěkně je to vidět na této fotce od JoHnyho...


Prezentace2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  29.27 kB
 Zobrazeno:  372 krát

Prezentace2.jpg

 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 9.10.2006, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tu je detail:


img_9783_1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  102.72 kB
 Zobrazeno:  353 krát

img_9783_1.jpg

_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.10.2006, 22:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No teraz som isiel okolo a dovolim si tvrdit ze z tych svetiel nebudu nadseni nie len ti na 1. a 2. poschodi ale vsetci az po vrch... A okrem toho ziadny specialny super osvetlovaci efekt to nevytvara, takze netusim ci to je len na nasranie ludi co tam budu byvat alebo ci tym chcu zavolat batmana alebo co.
Mimochodom hlavne ze to svietilo, to je najdolezitejsie, ale verejne osvetlenie od semaforov az po Dcko zhasnute, skoro pod nohy nebolo vidiet.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 00:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No já jsem šel taky kolem a dokonce jsem to vyfotil ... Wink

No každopádně bych nechtěl bejt majitelem jednoho z těch bytů ... Rolling Eyes


Lights_Building_E-1.jpg
 Komentář:
Světla na budově E
 Velikost:  73.92 kB
 Zobrazeno:  383 krát

Lights_Building_E-1.jpg

Lights_Building_E-2.jpg
 Komentář:
Světla na budově E
 Velikost:  330.95 kB
 Zobrazeno:  365 krát

Lights_Building_E-2.jpg

Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 07:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je pěknej humus, škoda, že na fóru nejsou majitelé příslušných bytů...Já mám byt v F, který je podobně ohrožen, ale st. dozor prý pro F zatím nemá v projektu žádné osvětení na fasádu, konzultační centrum také mlčí Evil or Very Mad
Doufám, že se podaří společnými silami tento super nápad odpojit od zdroje...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 09:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kdyz jsem sel kolem v 21 hodin svitilo to a kdyz jsem se vracel ve 3 v noci uz to nesvitilo..
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 10:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Třeba je to nebude oslňovat, (pokud je to šikovně udělané) každopádně mně se to líbí, aspoň trochu světla navic, to není nikdy na škodu.
A kdoví, na jaký rozvod elektřiny je to napojené, může to být klidně napájené z rozvodů veřejného osvětlení. Very Happy Very Happy Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aspoň majitelé těchto bytů ušetří za elektřinu.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 15:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Banana napsal:
A kdoví, na jaký rozvod elektřiny je to napojené, může to být klidně napájené z rozvodů veřejného osvětlení. Very Happy Very Happy Very Happy


nebo třeba na bytový dům A....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.10.2006, 16:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Banana napsal:
A kdoví, na jaký rozvod elektřiny je to napojené, může to být klidně napájené z rozvodů veřejného osvětlení. Very Happy Very Happy Very Happy


nebo třeba na bytový dům A....


hehe ... myslíš stejně jako byly napojený ty stavební buňky? Laughing Cool Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem se na to byl včera večer kouknout a vypadá to teda dost divně (slušně řečeno), jsem opravdu zvědavej co na to budou říkat majitelé bytů v Ečku...

já jsem sondoval, jak to vypadá s osvětlením pro dům F a nezjistil jsem nic (stavbyvedoucí to nemá zatím v projetu a konzultační centrum mi řeklo to samé, prý je to plně v kompetenci architekta a vedení společnosti)...btw nevíte někdo kontakt na architeta lokality NZM???
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Háňa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 62
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 12:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vcera 21.45 to nesvitilo...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie HáňaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.10.2006, 20:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Me se to teda moc libi. Ted uz jen zalezi na majitelich tech bytu. Co na to asi reknou? Mr. Green
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Karla napsala:
Me se to teda moc libi. Ted uz jen zalezi na majitelich tech bytu. Co na to asi reknou? Mr. Green


určitě budou nadšení...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vladimir
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 31.3.2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Mattioliho 11 (NZM B)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 20:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono by to bylo docela pěkné, kdyby ovšem ta fasáda byla rovná... Z dálky to není vidět, ale když člověk přijde blíž, tak vidí jak je to hrbolaté a popraskané až nahoru... moc dobrou reklamu to takhle teda neudělá.
Vodnář Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie vladimirZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.10.2006, 20:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vladimir napsal:
Ono by to bylo docela pěkné, kdyby ovšem ta fasáda byla rovná... Z dálky to není vidět, ale když člověk přijde blíž, tak vidí jak je to hrbolaté a popraskané až nahoru... moc dobrou reklamu to takhle teda neudělá.


...ale panu kunovskému se to tak asi líbí..... Cool
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Docela pochybuju, že to viděl osobně! Laughing
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.10.2006, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vladimir napsal:
Ono by to bylo docela pěkné, kdyby ovšem ta fasáda byla rovná... Z dálky to není vidět, ale když člověk přijde blíž, tak vidí jak je to hrbolaté a popraskané až nahoru... moc dobrou reklamu to takhle teda neudělá.


jj taky jsem si toho všimnul....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Karla
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 42
Založen: 26.5.2006
Příspěvky: 49
Bydliště: Mattioliho 11

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.10.2006, 19:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Michal napsal:
Karla napsala:
Me se to teda moc libi. Ted uz jen zalezi na majitelich tech bytu. Co na to asi reknou? Mr. Green


určitě budou nadšení...



Jen jsem chtěla říci svůj názor. Mě se to líbí a myslím si, že žádná fasáda nebude nikdy úplně rovná. A záměrem jistě nebylo podrobné noční zkoumání fasády, ale celkový dojem z této nové stavby.
Taky myslím, že mají všichni doma žaluzie nebo závěsy, takže by jim to světlo do bytu nesvítilo. Každopádně to nechci nijak omlouvat, hlavní slovo budou mít lidé, kteří tam budou bydlet.
Střelec Pohlaví:Žena Kohout OfflineOsobní galerie KarlaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Michal
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 24.2.2006
Příspěvky: 559


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.11.2006, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak dnes jsem byl na stavbě a bavil jsem se s panem Buřičem. Dle jeho sdělení světla na objektu E již nesvítí a na objekt F se ani neplánují montovat....že by konečně někdo dostal rozum?
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MichalZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RiskyNet
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 48
Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 45
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.11.2006, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Predpokaldam ze to byla jen reklamni akce na zviditelneni Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie RiskyNetZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2