Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.10.2006, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to je vec vkusu, kdyz mi da nekdo na vyber tak to budu vzdycky vybirat to designove jednodussi, protozeto ma vetsi odolnost proti vykyvum mody a vkusu a technicky jsou dnes ty zarizeni (aspon co se tyce zvuku) daleko nad schopnosti vnimani, tedy pokud bude spolehlive slouzit, neni duvod ho za 2 roky menit. Poradi bude vzdycky (a to vubec ne podle ceny nabo jinych "snobskych" nebo i technickych parametru) NAD, ..., Onkyo, Yamaha, ..., Sony, Panasonic, Philips, LG, ... , Ťong-Čong, Bong-Dong

Ten KISS ( http://www.hifishop.cz/DetailPage.asp?DPG=35249 ) by jako z nouze ctnost docela sel, je to s vasi technologii kompatibilni? Na jejich strankach je jen napsano, ze maji Ethernet port, ale uz ne co s ni umi (krome WebRadia)
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.10.2006, 17:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

myslim, ze jsem se na to kdysi ptal a KiSS nepodporoval IP multicast - max. nejaky PC klient a prehravani z PC Sad

Jinak je koupilo Cisco , coz by se asi libilo D-Comovi

Moc nerozumim tomu nad schopnosti vnimani - asi bych souhlasil u audia (nejsem netopyr), ale u video vystupu bohuzel musim konstatovat, ze reozdil mezi PAL, DVD, 720p poznam (1080i/p uz nemam na cem Sad )

Mozna jsem v tomhle prilis early-adopter a nezapadam do prognostik znamych ceskych bloggeru Smile, ale musim opakovat, ze mne osobne by se HD libilo. I proto zatim nechci invesovat to non-HD technologii, radsi si vystacim se standardnim DVB-T a DVD.
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.10.2006, 18:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zatím nejlepší zkušenosti mám s tímhle: http://broadband.motorola.com/catalog/productdetail.asp?ProductID=454

ale nepoužívám ho tady na síti Deutsche Telecom Wink
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.10.2006, 18:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MUSTANG napsal:
nevim v cem by se logovani na aktivnim sitovem prvku melo lisit u webu a IPTV, leze to po stajnych lajnach na stejnych technologiich. U nas je obvykle, ze logy vyhodnocujeme a zjistujeme tak aktualni provozni udaje a nestandardni situace. To ze z vedeni neni zadani vyhodnocovat kdo na co kouka je celkem s podivem a predpokladam, ze casem takovy pozadavek prijde (i kdyby to bylo neadresne), protoze z toho se da nejlepe zjistit, jake kanaly maji jakou sledovanost = co do nabidky zaradit a a co naopak z nabidky vyradit aby se tok financi od lidi neztencoval ale naopak, na jakem kanale kupovat svuj vlastni reklamni cas tak, aby mel co nejvetsi dopad, ... Informace je jednoznacne nejlepsi komoditou.


To už dávno lidi napadlo a u IPTV to bývá elementární požadavek operátora. Chce to k tomu aby informace prodával (nepotřebuje pak peoplemetry)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.10.2006, 20:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Zatím nejlepší zkušenosti mám s tímhle: http://broadband.motorola.com/catalog/productdetail.asp?ProductID=454

ale nepoužívám ho tady na síti Deutsche Telecom Wink


Support for Digital Rights Management (DRM)
blee Grc
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.10.2006, 01:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dolphine napsal:
Jinak je koupilo Cisco , coz by se asi libilo D-Comovi


hehe ... Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.10.2006, 21:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ta Motorola je skoro dobra ... az na ta rozmery Smile
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.10.2006, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nějaké Motoroly testujeme, dříve to dělal myslím Tilgin (koupila ho motorola). Nejsou špatné, je to jen otázka 100% kompatibility a ceny.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.11.2006, 08:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to T-Systems: cetl jsem, ze Ocko a Nonstop Kino pripravuji HDTV (napr. http://www.parabola.cz/clanky/2381/tv-ocko-se-pripravuje-na-hdtv) s tim, ze nejvyhodnejsi pro sireni jsou opticke site . Zvazujete, ze byste tyto HD programy zacali sirit?
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.11.2006, 11:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to dolphin: Zatím je to ve fázi jednání, takže bohužel nemůžu říct více.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 10.2.2007, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No halo, co je? T-systems nejako zaspal s tym videom on demand, vsak to uz ma pomaly kazdy, dokonca aj bublinovy telekomunista... Tak co bude?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.2.2007, 23:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dá se použít místo drobátečko předraženého STB něco jiného? Můžete někdo poradit, jsem totální elektronický analfabet. Evil or Very Mad
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.2.2007, 01:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Faleza napsal(a):
dá se použít místo drobátečko předraženého STB něco jiného? Můžete někdo poradit, jsem totální elektronický analfabet. Evil or Very Mad


Da sa pouzit nepredrazeny STB Very Happy Da sa kupit v podstate hocijaky set top box, najlacnejsi som videl za nieco cez 1000 korun, teoreticky by sa mohlo stat ze by nebol kompatibilny alebo nieco, ale nevidim dovod preco... Najlepsie je pozicat a odskusat. Pripadne napisat do t-systems a poslat im technicke udaje o STB, ktory chces, mali by vediet aspon bez zaruky povedat ci tam nevidia nieco ocividne nekompatibilne.

Oprava: Neuvedomil som si ze za tych 1000 korun to nebol ip set top box, ale DVB-T STB, neviem za kolko sa da najlacnejsie zohnat IP STB ale inac plati to co som napisal...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.2.2007, 01:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasně.Taky si myslím že by měl fungovat asi jakýkoliv.Na T-Systemu mi ale řekli že i když budu mít ten jejich STB tak musí do něj stejně nahrát firmware.Tak nevím.Každopádně díky... Bow
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.2.2007, 11:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no neviem, mozno s nejakym firmwarom to blbne tak tam nahravaju daky co urcite funguje...
ale mohol by sa tu ozvat T-Systems zase, neviem kam zmizol
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.2.2007, 11:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem tu...

Co se týče STB, bohužel je to opravdu IP STB a ne DVB-T. Kdo by vedel o nejakem levnem, muze nam dat klidne vedet, ale oni bohuzel stoji vsichni ostatni celkem podobne jako to Amino.

Jinak vyrobce dovazi ted STB zcela bez firmwaru, takze se musi dohravat. Zatim bohuzel fyzicky u nas, pracujeme na tom aby to slo pres sit na dalku (STB se pripoji a sam si stahne aktualni fw pokud ho nema).

S tim VoD se to bohuzel posouva, technicky je to zde vyzkousene, zbyva to vyzkouset na lokalitach, ale hlavne neni jeste rozumny obsah za rozumne penize. Co ma O2 mi zas tak bomba neprijde, osobne bych to za ty penize asi moc nevyuzival...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
aleho
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 53
Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Praha 10, Kamelova 3

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.8.2007, 23:49  Předmět:  Diky za rady na tomto foru Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nedarilo se mi pripojit na streamovane volne televizni kanaly, a az rady na tomto foru mne nasmerovali spravnym smerem.
Diky.

Prikladam aktualni seznam kanalu (v lokalite NZM):
CT1 udp://@239.2.3.100:2314
CT2 udp://@239.2.3.101:2314
Prima udp://@239.2.3.102:2314
CT24 udp://@239.2.3.103:2314
Nova udp://@239.2.3.111:2314
CT4 Sport udp://@239.2.3.121:2314

A informaci, ze nastaveni na domacim routeru pro povoleni "Multicast routing" je napr. u ASUS WL500 v menu IP Config -> Route -> Enable Muticast Routing. A samozrejme je nezbytne upravit nastaveni firewallu dle informaci v tomto foru.
Střelec Pohlaví:Muž Pes OfflineOsobní galerie alehoZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 19.8.2007, 20:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mne se to zatim bohuzel nepodarilo vubec - na WL700g neni v menu multicast vubec a s iptables jsem sice schopen elementarni prace ale na sofistikovanejsi ulohy (typu UDP/RSTP, IGMP, apod.) jsem zatim nenasel cas. Nehlede na to, ze nevim, jestli je vubec v danem kernelu multicast podpora zapnuta.

Nicmene i kdyz firewall vypnu (allow all), tak to stejne nefunguje (neroutuje Sad)

Zkousel jsem i vlc na tom linux/routeru, ale ani to se nazdalo fungovat Sad
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2007, 17:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dolphine napsal:
Mne se to zatim bohuzel nepodarilo vubec - na WL700g neni v menu multicast vubec a s iptables jsem sice schopen elementarni prace ale na sofistikovanejsi ulohy (typu UDP/RSTP, IGMP, apod.) jsem zatim nenasel cas. Nehlede na to, ze nevim, jestli je vubec v danem kernelu multicast podpora zapnuta.

Nicmene i kdyz firewall vypnu (allow all), tak to stejne nefunguje (neroutuje Sad)

Zkousel jsem i vlc na tom linux/routeru, ale ani to se nazdalo fungovat Sad


... pokud to ten Asus neumí tak se zkus podívat po novějším firmwaru ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.8.2007, 18:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky - firmware tam mam nejnovejsi a jeste customizovanou verzi (ssh, termcap, screen, wget, torrent, apod.).

Bojim se, ze pokud to nerozbeham na urovni toho linuxu co je vlastne core toho formware (+ web-gui ktere nastavuje ten linux) tak mam smulu. Asus je bohuzel ke svym produktum dost macessky a tak je z na prvni pohled super kousku obtizne pouzitelna vec (tj. bez elementarnich znalosti linuxu nepouzitelne), bez guru experience (a tu nemam ani nestiham nacist) pouzitelne omezene, napriklad bez IPTV

Problem je i v tom, ze vetsina IPTV neni multicast, takze je na netu relativne malo materialu k problematice Sad
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 21.8.2007, 12:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no ak tam v tom linuxe nie je mrouted alebo nieco podobne tak multicast routing asi nepojde, a hlavne tiez musi byt v tom kerneli zapnuty ako si spominal...
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2007, 13:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zrovna tu testujeme nějakou čínskou rezidentní bránu (homegateway), co by měla umět všechno (Net, TV i telefon). Dokonce by snad měla být za rozumný peníze:-) Předpokládá se, že díky ní (a dalším úpravám v systému) bychom rozchodili tak na 1 fyzickém portu všechny 3 služby naráz.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Aarfy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 75


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2007, 15:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to T-Systems: možná je to trochu OT, ale docela by mě zajímalo, proč v bytě funguje jen jedna datové zásuvka (mám v obýváku a pokoji). Je nějaký způsob, jak pro přístup na internet zprovoznit obě dvě (teda kromě toho, že bych za internet platil 2x...)???
díky za odpověď
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie AarfyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2007, 16:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aarfy napsal:
to T-Systems: možná je to trochu OT, ale docela by mě zajímalo, proč v bytě funguje jen jedna datové zásuvka (mám v obýváku a pokoji). Je nějaký způsob, jak pro přístup na internet zprovoznit obě dvě (teda kromě toho, že bych za internet platil 2x...)???
díky za odpověď


zalezi na tom, jak to mas v projektu
bud mas obe zasuvky mezi sebou propojene a nebo mas do kazde zasuvky veden zvlast kabel dole z mistnosti slaboproudu
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Aarfy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.11.2006
Příspěvky: 75


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2007, 21:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta napsal:

zalezi na tom, jak to mas v projektu
bud mas obe zasuvky mezi sebou propojene a nebo mas do kazde zasuvky veden zvlast kabel dole z mistnosti slaboproudu


Eh...a věděl by jsi prosím, kde se dá zjistit, jaký je projekt? Myslím, že od CG jsem nic takového nedostal.

Každopádně jestli rozumím správně, tak v případě té druhé varianty to propojit nejde...pletu se?
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie AarfyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.8.2007, 23:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aarfy napsal:
kolysta napsal:

zalezi na tom, jak to mas v projektu
bud mas obe zasuvky mezi sebou propojene a nebo mas do kazde zasuvky veden zvlast kabel dole z mistnosti slaboproudu


Eh...a věděl by jsi prosím, kde se dá zjistit, jaký je projekt? Myslím, že od CG jsem nic takového nedostal.

Každopádně jestli rozumím správně, tak v případě té druhé varianty to propojit nejde...pletu se?


... no to poznáš ... do tý neaktivní zásuvky zapoj kompa a uvidíš jestli ti naběhne síťovka nebo ne (nejspíš dostaneš nějaký privátní IPčko) ... jinak pokud sis to nenechal dělat, tak jsou všechny zásuvky zapojený dolu do racku ...
_________________
Dcom
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2007, 08:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
jinak pokud sis to nenechal dělat, tak jsou všechny zásuvky zapojený dolu do racku ...


tak tak
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
T-Systems
Host
Host



Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 172
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.8.2007, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aarfy napsal:
to T-Systems: možná je to trochu OT, ale docela by mě zajímalo, proč v bytě funguje jen jedna datové zásuvka (mám v obýváku a pokoji). Je nějaký způsob, jak pro přístup na internet zprovoznit obě dvě (teda kromě toho, že bych za internet platil 2x...)???
díky za odpověď


Měly by fungovat obě... ale propojené vzájemně nejsou. Může se ještě teoreticky stát, že není zapojená (že to ta firma zapomněla udělat). Blbý, ale někdy to tak je. Pokud jede, zavolej si na naše Kontaktní 236 099 333 a zkus se domluvit na nějaké slevě za druhý net do jednoho bytu. Myslím, že se s nima dohodneš
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie T-SystemsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2007, 12:48  Předmět:  Re: Diky za rady na tomto foru Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

aleho napsal:
Nedarilo se mi pripojit na streamovane volne televizni kanaly, a az rady na tomto foru mne nasmerovali spravnym smerem.
Diky.

Prikladam aktualni seznam kanalu (v lokalite NZM):
CT1 udp://@239.2.3.100:2314
CT2 udp://@239.2.3.101:2314
Prima udp://@239.2.3.102:2314
CT24 udp://@239.2.3.103:2314
Nova udp://@239.2.3.111:2314
CT4 Sport udp://@239.2.3.121:2314

A informaci, ze nastaveni na domacim routeru pro povoleni "Multicast routing" je napr. u ASUS WL500 v menu IP Config -> Route -> Enable Muticast Routing. A samozrejme je nezbytne upravit nastaveni firewallu dle informaci v tomto foru.


nejak moc nechapu jak je to s TV, tyhle TV kanaly jsou zadarmo vysilany v Lan od Viagia? takze kdyz si koupim od nich Inet tak muzu sledovat tyhlety kanaly?

Pochopil jsem, ze barak je pripravenej na prijimani DVB-T v baraku to prevadi na analog a ja pak koaxem mam TV(aniz bych kupoval set-top-box.Dalsi je, ze tam je satelitni zasuvka takze pokud si koupim prijimac muzu koukat jeste na satelit?Ale je teda nejaka moznost jak koukat na TV pres internet na PC od viagia?
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
dolphine
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 13.12.2005
Příspěvky: 96
Bydliště: NZM B (E2)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.9.2007, 15:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no ak tam v tom linuxe nie je mrouted alebo nieco podobne tak multicast routing asi nepojde, a hlavne tiez musi byt v tom kerneli zapnuty ako si spominal...


No, toho se prave bojim, jeste by se to mozna dalo natvrdo probridgovat, ale kde najit cas na hrani Sad

Co na to T-System? Nejaka vzorova rada co s multicastem za linux/iptables-based w/lan routerem?

Dik.
Býk Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie dolphineZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2