Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 01:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Diky za info, hned zitra to prubnu. Abych pravdu rekl, nabytek z IKEA, i kdyz neni perfektni, tak mi vyhovuje. Mam skoro cely byt z IKEA a zatim se mi to libi. Kuchyn bych si tam taky vybral, ale vymyslel jsem si bar a jelikoz to chci mit vsechno sladene, necham si to udelat od firmy.
Lamino nic moc, ale za pet let bude treba v mode kuchyn ze skla nebo plechu a tak to nebude az tolik mrzet Razz
Jeste jednou dikes!

zkuste okbest.cz - jsou v -1 patre parku hostivar
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 10:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Mate nekdo nejaky typ na kuchynske studio? Ja zkousel Sykoru, ale kuchynsky kout za ctvrt mega neprichazi v uvahu a Hanak mi prijde neochotny, i kdyz vyjde o polovinu levneji ... Koryna pry taky neni nejlevnejsi ... A ja uz pres mesic bydlim bez kuchyne, brrrr ...
Diky za typy


Mohu doporučit tyhle http://www.kuchyne-dada.cz/ Ceny rozumné, slušný výběr pohodový přístup personálu a hlavně kuchyně byla velmi rychle. Tuším za 14 dní
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kahek2
Host
Host



Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 11:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Mate nekdo nejaky typ na kuchynske studio? Ja zkousel Sykoru, ale kuchynsky kout za ctvrt mega neprichazi v uvahu a Hanak mi prijde neochotny, i kdyz vyjde o polovinu levneji ... Koryna pry taky neni nejlevnejsi ... A ja uz pres mesic bydlim bez kuchyne, brrrr ...
Diky za typy


No nejde souhlasit s tím, že by Hanák byl neochotný, je to franšíza takže studio od studia to bude rozdílné. Já mám dobrou zkušenost ze studiem PS-Kuchyně v Ječné ulici 23( www.ps-kuchyne.cz ) ale neplatí ani to, že by byl levnější než Sykora, a to nejen u kuchyní v laku s korianovou deskou. Embarassed
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie kahek2Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky za typy, uz jsem je obeslal poptavkou, tak jsem zvedavy, jak to dopadne O vysledek se pak s vami podelim .. uz se fskt tesim, az si uvarim neco k jidlu a nebudu se muset cpat "zdrave" v restauracich
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Diky za typy, uz jsem je obeslal poptavkou, tak jsem zvedavy, jak to dopadne O vysledek se pak s vami podelim .. uz se fskt tesim, az si uvarim neco k jidlu a nebudu se muset cpat "zdrave" v restauracich


zkus esus a lihovej varic na balkone Very Happy
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky za typ ... cekal jsem, az s tim nekdo vyrukuje Very Happy) Ale nemam balkon ... to byl taky napad si kupovat posledni byt bez sklepu, balkonu ... Sad Ale mohl bych na spolecny, co? To musim jeste zjistit, kdo tam vsechno ma pristup ...
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 12:59  Předmět:  kuchyně Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem využila stejně jako Luboš služeb truhláře z Dobřejovic a jsem s výsledkem spokojená. Přidala bych fotečku, ale nějak mi nezbývá čas na stažení nějakého toho prográmku na úpravu fotek, abych je mohla zmenšit... Víte-li někdo o nějakém budu ráda za tip
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 13:13  Předmět:  Re: kuchyně Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Suzan napsala:
Já jsem využila stejně jako Luboš služeb truhláře z Dobřejovic a jsem s výsledkem spokojená. Přidala bych fotečku, ale nějak mi nezbývá čas na stažení nějakého toho prográmku na úpravu fotek, abych je mohla zmenšit... Víte-li někdo o nějakém budu ráda za tip


neposilej fotku, pozvi nas na kolaudacku a my to zhodnotime Very Happy
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Suzan
Host
Host


Věk: 48
Založen: 2.10.2005
Příspěvky: 181
Bydliště: Nové Zahradní Město D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 13:23  Předmět:  kuchyně Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Klíďo píďo podívat se můžete přijít... stačí zazvonit na 119 v Déčku po 19. hodině
Kozoroh Pohlaví:Žena Králík OfflineOsobní galerie SuzanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jooo, prijdeme vsichni .... od ted nejim, tesim se na pohosteni
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 19:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
Mate nekdo nejaky typ na kuchynske studio? Ja zkousel Sykoru, ale kuchynsky kout za ctvrt mega neprichazi v uvahu a Hanak mi prijde neochotny, i kdyz vyjde o polovinu levneji ... Koryna pry taky neni nejlevnejsi ... A ja uz pres mesic bydlim bez kuchyne, brrrr ...
Diky za typy
Prolezli jsme docela dost studií, než jsme si nechali udělat kuchyň, ale Hanák rozhodně nepřijde o polovinu levněji než Sýkora při srovnatelných parametrech kuchyní, je to skoro stejné ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.1.2007, 19:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Můžu doporučit Katalpu, byla tu na ní kritika, ale dost věcí jsem si ověřovala a nepotvrdilo se to. Jsme ve fázi uzavírání smlouvy a doposud spokojenost. Uvidíme dál!!! Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Nika
Domácí
Domácí


Věk: 44
Založen: 17.3.2006
Příspěvky: 835
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.1.2007, 12:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mám taky kontakt na pana truhláře, který dělal kuchyň mě. Cenově byl slušný a jednání taky super. Jen jsem ho musela trošku bombardovat telefonáty... ale stálo to za to. U nás ve firmě už vyráběl nějaký nábytek nebo kuchyň polovině našeho oddělení Smile
Kontakt klidně dodám Smile
Rak Pohlaví:Žena Koza OfflineOsobní galerie NikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.1.2007, 23:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Diky vsem za typy ... nakonec jsem prolezl x webu s kuchyn. linkami, katalogy a IKEA a mam ji v hlave, hura Ve stredu jdu za "Hanakem" a uvidime, zda to vyjde v pohode. Pak se o zazitky podelim
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.1.2007, 13:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim všechny tady, někdo tu měl dotaz na nějaké dobré kuchňské studio.
Mohu doporučit toto studio http://www.interiorstudio.cz/index.htm

1. Vyškolený personal a hlavně velice ochotný cokoliv vysvětlit a ukazat, nás měla na starost paní (Sekyrová), která se tomu věnuje cca 9 let.
2. Projdou s vámi krok za krokem (jak s debilem Very Happy mi to tak někdy přišlo) ale jsem tomu vděčna.
3. Žádné „kyselé držky“.
4. Dají vám katalog se všema typama skříněk atd.
5. A hlavně vám doporučí co je pro vás opravdu dobre a cenově dostupné.

Toto studio bylo až na druhý pokus a jsme tomu opravdu rádi, že jsme to uzavřeli až tady.

První pokus byl v ulici Truhlářská 11, značka kuchyně je stejná (kterou jsme si na konec vybrali) akorát přístup byl opravdu děsnej.
Tohle to studio si vyskrtněte a dobrovolně tam rozhodně nechoďte.
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.1.2007, 19:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak podobnou zkušenost - tu špatnou mám v Collosseu P-4. Paní, co tam byla se hodila spíš na předváděcí molo (teda až na to, že měla cca 80kg), cokoli jsem řekla, že by se mi líbilo, tak se zatvářila, že jsem asi divná. V podstatě si ten návrh udělala tak, jak chtěla ona sama a za šílenou sumu. S přístupem jsem byla spokojená v A.P. Poki. Měla jsem schůzku s majitelem a tan byl super, strašně ochotný, příjemný a poradil spoustu věcí, nebyl problém udělat cokoliv na míru apod. - bohužel neměli to, co jsme chtěli my - třešeň.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.1.2007, 20:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jeste me tak napadlo, pokud jste ve vyberu pracovni desky urcite si neporizujte drevenou. Ikea ji primo nabizi, no mozna je hezka ale absolutne nepouzitelna pro denni potrebu.
Kamarad ji ma a bylo mu receno ze staci jednou tydne ji natrit olejem. Bohuzel jak sem rekla realita je jina, natiraji to obden a vysledek nulovej a to ji maji asi uz 2 mesice.
A dalsi vtip je v tom ze 1l oleje stoji 100,- takze se to cele dost prodrazi. Dalsi problem je v tom ze na desku nesmite polozit vlhy hadrik (uterku) okamzite se tam udela flek.
Takze vybirejte z techto pracovnich desek:
zula, technistone, lamino ...
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 20:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pokud můžu doporučit kuchyňské studio, tak H&V (http://www.hvservis.cz) - dělají kuchyně od Hanáka. Jsou sice z Kolína, ale běžně dělají v Praze. Bylo to 5. kuchyňské studio, které jsme navštívili, byli ze všech nabídek nejoriginálnější, nejochotnější a nejlevnější.

Dá se jim zavolat a domluvit schůzku na místě.

Nám dělal návrh takový mladý kluk (Lukáš Veselý) a mám k němu - a následné realizaci - několik poznámek:
a) Návrh obsahoval nejenom skříňky a vybavení, ale vyhrál si i se světýlky, sádrokartonem a tak.
b) Podařilo se mu (teda dle našeho názoru) nejlíp využít čtvrtkruhový půdorys kuchyně o celkové ploše 12m2.
c) Kuchyni dodali na klíč včetně okolních prací - tedy přesekání elektriky, sádrokartony, předělání vodovodů, apod.
d) Elektrikáři byli ochotní udělat i věci navíc - nakonec nám nainstalovali všechna světla a přesekali elektriku i v přilehlém obýváku a dokonce to po sobě i zazdili a vymalovali.
e) Když jsme i potom chtěli nějaké věci navíc, tak to pro ně nebyl problém - prostě to koupili a nakonec to přihodili do faktury.
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 20:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
Pokud můžu doporučit kuchyňské studio, tak H&V (http://www.hvservis.cz) - dělají kuchyně od Hanáka. Jsou sice z Kolína, ale běžně dělají v Praze. Bylo to 5. kuchyňské studio, které jsme navštívili, byli ze všech nabídek nejoriginálnější, nejochotnější a nejlevnější.

Dá se jim zavolat a domluvit schůzku na místě.

Nám dělal návrh takový mladý kluk (Lukáš Veselý) a mám k němu - a následné realizaci - několik poznámek:
a) Návrh obsahoval nejenom skříňky a vybavení, ale vyhrál si i se světýlky, sádrokartonem a tak.
b) Podařilo se mu (teda dle našeho názoru) nejlíp využít čtvrtkruhový půdorys kuchyně o celkové ploše 12m2.
c) Kuchyni dodali na klíč včetně okolních prací - tedy přesekání elektriky, sádrokartony, předělání vodovodů, apod.
d) Elektrikáři byli ochotní udělat i věci navíc - nakonec nám nainstalovali všechna světla a přesekali elektriku i v přilehlém obýváku a dokonce to po sobě i zazdili a vymalovali.
e) Když jsme i potom chtěli nějaké věci navíc, tak to pro ně nebyl problém - prostě to koupili a nakonec to přihodili do faktury.


Hmm ... pozde ... uz mam hotovy navrh od Hanaka .. docela me to mrzi, ale uz mam i podepsanou smlouvu - dnes. Daval jsem ji dohromady od konce listopadu .. taky jsem zacinal na castce 86 tisic bez spotrebicu a dnes 198 tisic plus spotrebice. To jsem machr, co? Sad Pak sem budu zvat vsechny obyvatele NZM a budu vybirat vstupne ... aby se mi zaplatilo alespon nabodi
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 21:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj, to je slusny....my jsme na tom podobne, ono to asi u Hanaka lepe nepujde Sad
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 21:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak si to pak omrkneme, ne? Very Happy)) Uz ji mate nebo se vyrabi? Ja ji budu mit az v breznu Sad
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 21:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jasne, uz ji mame hotovou - jestli chces, tak se rovnou zastav - jeste tak pul hodky tu budeme litat s hadrama a uklizet...
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 21:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A ty taky litas s hadrem a uklizis? Nebo studujes net? Very Happy))) Vy tu jeste nebydlite?
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2007, 22:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
A ty taky litas s hadrem a uklizis? Nebo studujes net? Very Happy))) Vy tu jeste nebydlite?


Litam s hadrem a uklizim - a abych intelektualne nestradal, tak v mezicase prohlizim net Napisu na icq Smile
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2007, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
jj, to je slusny....my jsme na tom podobne, ono to asi u Hanaka lepe nepujde Sad


Mno to mas pravdu Hanak v tomhle smeru je dost drahej. Tam jsme taky byli a kdyz jsme rekli ze chcem drevene dvere a cenu kolik jsme ochotni dat tak nam na ferovku rekl ze nemame narok. Jedine prej v laminu a to bude jeste bez spotrebicu....
Takze jsme pak zvolili kuchyn od Koryny jak jsem psala uz. A cena je 137 tisic i se spotrebici a hlavne to ma drevene dvere a nejake veci nadstandart. Cena je hodne slusna.
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2007, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Yasu napsala:
PaDaK napsal:
jj, to je slusny....my jsme na tom podobne, ono to asi u Hanaka lepe nepujde Sad


Mno to mas pravdu Hanak v tomhle smeru je dost drahej. Tam jsme taky byli a kdyz jsme rekli ze chcem drevene dvere a cenu kolik jsme ochotni dat tak nam na ferovku rekl ze nemame narok. Jedine prej v laminu a to bude jeste bez spotrebicu....
Takze jsme pak zvolili kuchyn od Koryny jak jsem psala uz. A cena je 137 tisic i se spotrebici a hlavne to ma drevene dvere a nejake veci nadstandart. Cena je hodne slusna.


To jako fakt? Jsem v soku! Sad Ja si rikal, ze Sykora a Koryna budou nejdrazzsi. U Sykory to plati, ale Koryna prekvapila. Ach jo ... za blbost se plati. To jsem mohl jet za usetrene penize na mesic na Kanary Crying or Very sad
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2007, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, ono to neni zase tak cernobile - kdyz jsme zkouseli kuchynska studia, tak jsme byli v nekolika Hanakach, Sykorovi a jednom bytovem studiu (priznavam bez muceni, ze na Korynu jsme ani nevzdechli) - a v podstate nejvetsi cenove rozdily byly zpusobeny jinym vybavenim (ruzne drahe dratene programy, tiche zasupovani zasuvek, zarivky / svetla), samozrejme - v prvni rade - materialem pracovni desky, poctem a velikosti skrinek apod. Dalsi dulezitou cenu hrala znacka spotrebicu - u Miele nekoupis ani troubu za cenu toho, za co u Fagoru komplet vybavis kuchyn.

U tech Hanak studii se treba daly porovnat ceny za jednolive - shodne - komponenty (a tady v nabidce vyhralo prave H&V), jinak to je obtiznejsi.

Co u nas rozhodovalo byl napad (design a rozmisteni skrinek tak, aby se dalo z toho patvaru kuchyne vytriskat co nejvice ulozneho prostoru) a sluzby; u spotrebicu jsme pak rozhodovali podle pomeru funkcnost+(po)zarucni sevis / cena (a urcite jsme mohli koupit neco levnejsiho, ale treba takova nulova zona v lednici je fakt prima - po mesici skladovani vypadalo zapomenute hroznove vino jako cerstve - otazka je, kdo a jak casto to vyuzije).

Takze tak...neplac a urcite udelej placene prohlidky az to budes mit namontovane
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 16.1.2007, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

co je to ta nulova zona?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2007, 14:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
co je to ta nulova zona?

jedná se o prostor v chladničce, ve kterém je teplota velmi blízká 0 st.C (teplota neklesá pod bod mrazu). V tomto prostoru uchováte především zeleninu déle čerstvou a svěží, ale hodí se i pro kvalitnější a dlouhodobější uchování jiných, choulostivých potravin.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.1.2007, 14:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to je prostor (obvykle dva supliky) v lednici, kde se udrzuje 0 stupnu - na rozdil od zbytku prostoru, kde mas tak cca 3 - 5 stupnu (podle toho, kolik si nastavis) - urcite druhy potravin by tam mely vydrzet cerstve podstatne dele nez v normalni lednici - umi to hodne vyrobcu - AEG, Siemens, Miele, ale i dalsi...
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2