Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.12.2006, 21:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nedělám si iluze - komu se to podaří tak nejspíš udělá všechno pro to aby nebyl odhalen a vzdá se tak squelé první ceny.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.12.2006, 22:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lusvec napsal:
Nedělám si iluze - komu se to podaří tak nejspíš udělá všechno pro to aby nebyl odhalen a vzdá se tak squelé první ceny.


to je ale škoda, taková životní šance , získal by popularitu u sousedů a ještě by dobře zainvestoval....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.12.2006, 22:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ROFL ...
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.12.2006, 23:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem zvědavá, jak skvěle jsou uklizené naše chodníky.. předpokládám, že tam není ani vločka sněhu
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.12.2006, 23:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

na chodniky nikdo nesahnul je tam rozslapanej snih, do rana primrzne
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.12.2006, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vcera kdyz jsem se vracel z venku tak tam parta lidi chodniky pred B uklizela - bylo cca 20:00
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 30.12.2006, 18:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Okolo A byl první sníh uklizen už v průběhu noci a to začalo sněžit někdy v podvečer ... Nechci se ale samozřejmě nijak chlubit ... Cool
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 2.1.2007, 23:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fakt to tu nejako umrelo, to vsetci este vyspavate opicu ci co? Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 12.1.2007, 12:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hahaha tak toto je dobre Very Happy http://www.deniksip.cz/zpravy/lampicka_navod070105.html
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.1.2007, 23:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

2 PaDaK: můžeš si plz dát jinou ikonku? ať se nepleteme, dík ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.1.2007, 17:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dcom napsal:
2 PaDaK: můžeš si plz dát jinou ikonku? ať se nepleteme, dík ... Wink Cool


Ale jo, co bych pro tebe neudelal Wink Nechces mi na oplatku poradit, jestli, resp. jak se da zmenit status nad ikonkou (kolemjdouci / podnajemnik, atp.)?

Diky.
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 13.1.2007, 17:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PaDaK napsal:
dcom napsal:
2 PaDaK: můžeš si plz dát jinou ikonku? ať se nepleteme, dík ... Wink Cool


Ale jo, co bych pro tebe neudelal Wink Nechces mi na oplatku poradit, jestli, resp. jak se da zmenit status nad ikonkou (kolemjdouci / podnajemnik, atp.)?

Diky.


dík ... no jinak ty statusy měnit nemůžeš ... automaticky se to mění podle počtu příspěvků ... Wink Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 29.1.2007, 20:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Video o central groupe Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=u84pZN7vJ9k
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
dcom
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 54
Založen: 25.3.2006
Příspěvky: 1632
Bydliště: Prague, CZ

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.1.2007, 22:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Video o central groupe Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=u84pZN7vJ9k


ROFL ... Wink Wink Cool Very Happy Laughing Cool Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie dcomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tomandl16
Host
Host



Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 104
Bydliště: NZM C-zapad

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.1.2007, 01:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to nemá chybu! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie Tomandl16Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 30.1.2007, 09:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ruzovy panter rulez
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kerik
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.4.2006
Příspěvky: 56
Bydliště: Mattioliho

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 30.1.2007, 09:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hezkýýýýý Smile Razz Smile
   OfflineOsobní galerie kerikZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 08:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele ty máš teda věci, nejdřív ta věc s televizí...btw. už jsi to nějak vyřešila? a pak to čidlo. Ty tam máš nějakýho zlobivýho skřítka Rolling Eyes
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 08:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, televize je vyřešená. Ta moje už je opravená z reklamace, ta kamarádky nakonec rozbitá nebyla - ty prouhy tam totiž způsobovalo špatný uzemnění - původně to vypadalo na špatný DVD, ale nakonec se zjistitlo, že to nebylo DVD, ale v rozvodné skříni v bytě vůbec nebyl upevněný šroubek u zemnění , takže jsem prý měla kliku, že jsem to zjistila včas a jenom na televizi!
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 08:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to nebyl skřítek, to je dobře. Jen šroubek
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 08:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Tak to nebyl skřítek, to je dobře. Jen šroubek


Ale nejhorší jsou trpaslíci Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 08:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Myslíš ty malý sádrový šprtajzlíky? Mr. Green
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

presunul som vam ten chat do offtopicu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
presunul som vam ten chat do offtopicu


Omlouvám se, že jsme trochu odešly od tématu - ale myslím, že to bylo docela dobrý to tam nechat - tam se totiž úpůvodně řešilo, že nefungují světla na chodbě a taky že jsem měla problémy s uzemněním v bytě, což si myslím, že zase až tak "Offtopic" není Crying or Very sad Ráda bych některé problémy vyřešila, ale bohužel se mi to nepodaří, když jsi to zase přesunul pryč. Doufám, že začátek toho tématu jsi zachoval, protože TO PROBLÉM BYL!
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
JoHnY napsal:
presunul som vam ten chat do offtopicu


Omlouvám se, že jsme trochu odešly od tématu - ale myslím, že to bylo docela dobrý to tam nechat - tam se totiž úpůvodně řešilo, že nefungují světla na chodbě a taky že jsem měla problémy s uzemněním v bytě, což si myslím, že zase až tak "Offtopic" není Crying or Very sad Ráda bych některé problémy vyřešila, ale bohužel se mi to nepodaří, když jsi to zase přesunul pryč. Doufám, že začátek toho tématu jsi zachoval, protože TO PROBLÉM BYL!


ale ved to som tam nechal... vsak sa pozri do toho povodneho topicu, vsetko co bolo k teme tam zostalo, len tie posledne 3 prispevky som dal prec
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, já jsem právě ten původní topic neviděla Rolling Eyes Omlouvám se.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Aha, já jsem právě ten původní topic neviděla Rolling Eyes Omlouvám se.
zase tady děláš rozruch, co
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sorry. Já jenom že mě upozornění najednou skočilo na offtopic a já bych potřebovala nějak ten problém s čidlem vyřešit, tak proto jsem se lekla
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Sorry. Já jenom že mě upozornění najednou skočilo na offtopic a já bych potřebovala nějak ten problém s čidlem vyřešit, tak proto jsem se lekla

Jen to nezamlouvej.Děláš tady pěkný zmatky... Very Happy Razz Rolling Eyes
_________________
Image
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 10:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jestli jsi takhle zmatená pořád, tak se máme v pátek na co těšit. K tomu se přidaj ty moje hrábě a bude pěkně veselo, co?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2