Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I když je jich málo, najdou se i lidé, kterým na okolí záleží, přesto že se na to nedívají přímo z okna.

A pokud jde o nepořádné sousedy, pokud vypadají, že se s nimi dá rozumně mluvit, tak by rozhovor ve stylu "Nezlobte se, ale napadlo vás, že když to necháte tady, tak to roznese vítr? Jestli chcete, pomohu vám to odnést do toho velkého kontejneru za rohem." mohl být velmi užitečný. Ale zase k tomu se každý neodváží, většině lidí je všechno jedno, i to, že jim někdo dělá bordel v okolí.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
I když je jich málo, najdou se i lidé, kterým na okolí záleží, přesto že se na to nedívají přímo z okna.

A pokud jde o nepořádné sousedy, pokud vypadají, že se s nimi dá rozumně mluvit, tak by rozhovor ve stylu "Nezlobte se, ale napadlo vás, že když to necháte tady, tak to roznese vítr? Jestli chcete, pomohu vám to odnést do toho velkého kontejneru za rohem." mohl být velmi užitečný. Ale zase k tomu se každý neodváží, většině lidí je všechno jedno, i to, že jim někdo dělá bordel v okolí.
Mě to není jedno, ale odvahu jsem opravdu neměla, byla sobota ráno asi půl 9 a já byla v pyžamu a to se těžko leze na balkon a slibuje, že pomůžu s odnesením za roh Very Happy

No, doufám, že až bude nějaká schůze lidí z E, domluvíme se na nějaké možnosti úklidu pod okny..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 10:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

cau, on i pohled z vysky neni nic moc Sad

ale je to tak - kdyz nejsou lidi schopni udelat par kroku pro vyhozeni velkych kartonu do velkeho kontejneru, tak je to problem...no a pokusit se presvedcit popelare, aby do auta hodili i to, co je mimo kontejnery je patrne nadlidsky ukol Sad

BTW: ono to o moc lip nevypada ani ve vytahu v Ecku - polystyren, atp.

...az budete uklizet, tak se samozrejme pridam...
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, s těma popelářema - oni to bohužel nemají v popisu práce, sbírat odpadky všude kolem a vzhledem k jejich IQ je to ani nepadane, vyhodit něco jiného než musí..

Abychom se taky vrátili k té kaluži - posílal někdo ty fotky někomu z Centralu? A vyjádřil už se k tomu někdo z CG nějak?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 10:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Očekávám, že jednou za delší čas proběhne hromadná úklidová "akce Z" - dělat to jednotlivě je vzhledem k velikosti lokality hodně deprimující. Ale pokud jde o uklízení trávníku mezi domy, nečekal bych na nějakou organizovanou akci. Těch lidí ochotných přiložit ruku k dílu je stejně jen pár, rozhodně ne desítky. Prostě když budu zrovna doma, za okny uvidím bordel a budu mít čtvrt hodiny času, vylezu ven a bordel pod svými okny si uklidím. Čekat na to, až zmizí louže nemá smysl, to bude určitě ještě trvat dlouho (zatím se CG ani nevyjádřil k reklamaci). Prostě papíry v louži nechám ležet, a pokud mne budou hodně iritovat, seženu si holínky.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Abychom se taky vrátili k té kaluži - posílal někdo ty fotky někomu z Centralu? A vyjádřil už se k tomu někdo z CG nějak?


Posílal jsem email na reklamace@... ve čtvrtek 22. Zatím žádná reakce, jestli se neozvou do středy, budu volat. Pokud ale pošle email víc lidí, třeba je to popožene k větší aktivitě. Takže koho to trápí, pošlete ho, prosím. Stačí jediný řádek "Mezi domy D a E se neustále drží voda. Kdy a jak to odstraníte."
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 10:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

OK, napíšu tam taky Mad
Jinak si myslím, že ten nepořádek pod okny by se měl nějak řešit, abychom chodili a sbírali odpadky není řešení - to jenom v těch, kteří nepořádek dělají vzbudí dojem, že se nic neděje, protože to někdo uklidí..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 10:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já znám jen dvě možnosti.

1) Ostatní lidi změnit nedokážu. Přece za ně nebudu uklízet. Nic jiného s tím udělat nedokážu, takže, i když se mi to nelíbí, smířím se se stavem a vykašlu se na to. (Tak to řeší většina lidí a zas tak moc se jim nedivím.)

2) Nepořádek mi vadí natolik, že i když musím uklízet za jiné, jsem ochoten se k tomu snížit abych se na to nemusel koukat. (Tenhle názor u mne občas, v konkrétních případech, jako je například trávník před mými okny v NZM, převládne. Pochopitelně není reálné ho praktikovat ve větším měřítku, bordel na ulicích po celé Praze mi také vadí a nikdy mne nenapadlo Prahu uklízet)

Pro úplnost: 3) Najmout si firmu. Nevím, kolik by to stálo, ale předpokládám, že hodně. Pokud jde o dojem u lidí dělajících nepořádek, je to ještě horší, než v případě, že to uklízí spoluobyvatelé - řeknou ti "vždyť si přece úklid platím". A doma si také neházím po zemi odpadky a pak si na to nezvu firmu.

Pokud znáš nějaké lepší řešení, sem s ním.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to je pravda, že je to těžké.. Vím, že lidi nezměním, i když občas jsem taková idealistka, že si i myslím, že ano Crying or Very sad a asi opravdu nezbyde nic jiného, než jít uklidit, protože kdyby se objednala firma, tak to opravdu bude za hříšné peníze.

Ale možná by tu bylo jedno řešení - dát do domovního řádu, případně do stanov společenství vlastníků poznámku, že je zakázáno vyhazovat odpadky mimo popelnice a taky vyhazovat je z oken. Neříkám, že to bude fungovat, ale rozhodně to bude lepší než nic. Protože zvláště pro nás, kdo bydlíme v přízemí, nejde jinak aspoň trochu zajistit to, aby nám lidi neházeli na balkon či terasu bordel, co komu doma nehodí, nebo např. vajgly od cigaret. Moji známí bydlí na Kateřinkách v novostavbě a přesně tenhle problém řešili - měli věčně na předzahrádce vajgly a odpadky, hnus - tak si vymohli nevím jestli ve stanovách nebo v domovním řádu odstavec o vyhazování čehokoliv z oken pod pohrůžkou pokuty a od té doby jim nic na zahrádce nepřistálo, protože je docela jasné, kdo by to tam házel. Je pravda, že u bordelu, který někdo nechá u popelnic a vítr to pak odnese na trávník, se to těžko pozná, pokud člověk někoho nechytí při činu
Tak jsem napsala na CG tu reklamaci kvůli kaluži, jsem zvědavá, co se bude dít.
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Do domovního řádu se to dát určitě můžeme (pokud ho schůze vlastníků schválí), i když moc nevěřím v účinnost, protože si myslím, že ho většina lidí ani nepřečte. O trochu víc (ne o moc) bych věřil papíru přilepenému přímo na popelnici (a možná obdobný na do garáže a do domu, případně na nástěnku) - toho by si alespoň měli všichni všimnout.

Navrhuji tento text:

Velkým písmem: Nenechávejte odpadky mimo popelnice. Popeláři je neodvezou a vítr je roznese po okolí.
Malým písmem: Kontejner na velký odpad od stěhování je umístěn v ulici ... u domu E.

Souhlasíte, nebo chcete něco změnit? Nabízí se někdo, kdo to vytiskne a nalepí na popelnici?
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych s tím souhlasila - jen s drobnou úpravou:
Velkým písmem: Nenechávejte odpadky mimo popelnice! (možná by nebylo od věci připsat i "prosím", aby to lidi nenaštvalo - co kdo myslíte?)
Malým: popeláři je neodvezou a vítr je roznese po okolí.
Velkým: Kontejner na velký odpad od stěhování (pro domy E i D!) je umístěn v ulici Kamelova u domu E.

Určitě by bylo dobré to vylepit na popelnice a hlavně taky do domu D - nevšimla jsem si, že by byl bordel u popelnic před E, ale co není, může být Confused

Tak ještě napište někdo připomínky co tam napsat, prosím. Já bych to i vyvěsila, ale bohužel se doma budu vyskytovat v rozumnou dobu až asi ve čtvrtek (o půlnoci nic vyvěšovat nikam nepůjdu), tak kdyby se našel ještě někdo jiný, bylo by to fajn..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 12:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

OK, trocha slušnosti nikdy neuškodí, přidal jsem tam "prosím".

Leták s příslušným textem je přiložen. Já budu na NZM ve čtvrtek. Pokud ho do té někdo vytiskne a nalepí, patří mu vřelé díky a ať o tom, prosím, napíše sem, ať to netisknu zbytečně.


Popelnice.doc
 Komentář:
Leták pro vyvěšení na popelnice

Soubory
 Soubor:  Popelnice.doc
 Velikost:  23.5 kB
 Staženo:  424 krát
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Super, vypadá to skvěle. Díky.

Já jsem si to preventivně stáhla a pokud bych věděla, že budu mít čas to vyvěsit dřív jak ten čtvrtek, tak to udělám a napíšu sem..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 12:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:

Souhlasíte, nebo chcete něco změnit? Nabízí se někdo, kdo to vytiskne a nalepí na popelnici?


Až půjdu odpoledne z práce, tak to vylepím.

Vendy: Také na E? Kolik tam vlastně máte vchodů a popelnic?
S.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 12:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na E jsou 3 vchody, 2 jsou z Kamelovy (to je ta mezi E a tím rozestavěným barákem), tam pokud vím jsou asi 3 nebo 4 popelnice přímo před jedním z vchodů. Pak je 1 vchod z Mikanovy, to je za rohem recepce CG a tam jsou poblíž asi 3 popelnice (právě ty, u kterých je ten bordel!)

Díky moc , snad to trochu pomůže..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 13:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Na E jsou 3 vchody, 2 jsou z Kamelovy (to je ta mezi E a tím rozestavěným barákem), tam pokud vím jsou asi 3 nebo 4 popelnice přímo před jedním z vchodů. Pak je 1 vchod z Mikanovy, to je za rohem recepce CG a tam jsou poblíž asi 3 popelnice (právě ty, u kterých je ten bordel!)

Díky moc , snad to trochu pomůže..


Do vchodů E a D-Mikanova se sice nedostanu, ale dám to zvenku. Otázka je jak dlouho to tam vydrží.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 21:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
vaclav.vesely napsal:
Obávám se, že za bordel v okolí to neodpovídá nikdo. A bohužel si myslím, že za to z velké části mohou sami obyvatelé NZM především tím, že nechávají odpadky mimo popelnice.

Budu bydlet v přízemí a také to budu mít rovnou na očích. Tudíž se chystám to tam jednou za čas projít s igelitovým pytlem a uklidit. Myslím, že když to projdu jednou za čtrnáct dní, tak to dokážu udržet v rozumných mezích a nezabere to víc, než čtvrt hodiny. Nehodlám takto často uklízet kolem celého domu, ale pouze v rozumném dohledu od svého bytu. Když se najde více lidí, kteří si budou ochotni uklidit cizí bordel před vlastními okny, můžeme mít pěkné místo na bydlení.
Já se klidně k úklidu připojím, tedy v případě, že zmizí ta kaluž, protože v tomhle stavu se těžko dá něco uklízet, když je tam bahno.

Myslím, že největším problémem jsou popelnice u silnice mezi D a E - byla jsem v sobotu svědkem toho, jak tam někdo z D přinesl kupu kartonů, které evidentně měly patřit do kontejneru na odpad při stěhování. Nevím jak u D, ale před E v ulici Kamelova (hned za rohem, jak je recepce a nebytový prostor k pronajmutí) je velký kontejner pro tyto účely. No a když někdo nacpe kartony do normální popelnice, není už tam místo na normální odpadky, čehož si všimla i ta dáma, která tam kartony rvala - a to, co se jí nevešlo do popelnice jednoduše mrskla vedle na zem. No a co já můžu dělat?? Vylézt na balkon a řvát na ni, ať si to uklidí?
Takže bohužel asi my, co máme okna na tu trávu budeme muset jít uklidit sami (až vyschne kaluž ), abychom neměli výhled na smetiště..

Btw., bydlím taky v přízemí, takže ten pohled mám taky úplně z první ruky


Možná to vypadalo blbě, ale bohužel jsem se už po týdnu na ten bordel nemohla koukat, tak jsem v sobotu za nějakou pí. B..... uklidila její složené kartony snad z celého bytu!!! Nechala tam na všem dodáky!!!!Bohužel mnohé kartony už byly nacucané vodou tak,že už nešly nikam dále přenést. Takže jsem nikam nic nemrskla, ale z balkonu to vypadalo jinak, to chápu. Nehledě na to, že zrovna jezdili popeláři, tak jsem využila situaci a naházela do popelnic alespon co šlo.Hrabat se holýma rukama v ostatních odpadcích se mi opravdu bez rukavic nechtělo. Popeláři dle očekávání vyvezli jen poplenice. Vím, že se lidi stále stěhují, ale ať si objemný odpad odnášejí do velkého kontejneru a ne jen k poplenicím. Sami jsme to také tak dělali. Co se týká ostatního rozlítaného bordelu, jsem také pro, abychom jsme se někdy ve více lidech prošli a vše sebrali. Třeba nás další lidi uvidí a příště se připojí. Přece to nenecháme jen na členovi výboru, aby si hledal 15ti minutovky a sám za ostatní uklízel.
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 23:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já bych se nestyděl, a dal té paní do schránky cedulku asi takovouto "Vážená spolubydlící, dnes jsem za vás uklidil obaly, které jste zanechala vedle popelnic. Dovoluji si Vás upozornit, že popeláři odpadky mimo popelnice neodvážejí a tudíž jsou pouze rozfoukány po okolí. S přátelským pozdravem, ...". Věřím, že je velká šance, že by se z toho paní B. poučila.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PaDaK
Moderator
Moderator


Věk: 48
Založen: 21.7.2006
Příspěvky: 399
Bydliště: NZM - E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.2.2007, 23:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mám obavu, že si tím můžeš přivolat hromobití na svou hlavu...ale možná jsem jenom skeptik Sad
Beran Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie PaDaKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 08:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dobré ranko,
díky moc Sase, jestli to byla ona, kdo vylepil ty letáky

Jinak se omlouvám Faleze, jestli to byla ona, koho jsem tu osočila, že nechával kartony v sobotu ráno u popelnic.. Já jsem viděla jen to, jak někdo cpe kartony do popelnic. Oni ty popelnice, které jsou u silnice mezi D a E jsou vůbec problematické - skoro každý den jede auto, zastaví u popelnic, někdo z něj vyleze a naloží či odloží pár kartonů Sad

Pokud se mi to povede, přiložím fotku toho, jak to vypadá u "kaluže" a jsou tam vidět i ty popelnice..

Mimochodem, včera kaluž už byla vyschlá, bylo tam jen bahno - ovšem díky dnešnímu dešti se voda zřejmě vrátí..

Btw., je to něco úplně jiného - ale jak vám někomu z E šla včera televize? Já že mi trvalo asi 15min než mi naskočil obraz a pak tam stejně byly pruhy, ale protože DVD mi naskočilo okamžitě a se skvělým obrazem, pak mě napadá jenom to, že ro může být problém s anténou.. Ale třeba jsem jen blbá blondýna Embarassed


Obraz020-2.JPG
 Komentář:
Smetiště mezi domy
 Velikost:  91.45 kB
 Zobrazeno:  339 krát

Obraz020-2.JPG

Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 08:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Není zač, ale pokud bude pršet, tak na popelnicích to stejně moc dlouho nevydrží. Kdyby byly potřeba nové na E, dej vědět. Vytiskla jsem jich dost a tam tou stranou nechodím.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 08:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Díky.
To je pravda, že když bude pršet, tak je to za chvíli pryč.. Nejhorší je, že se obávám, že to tam stejně budou lidi házet papír nepapír Evil or Very Mad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bezva Saso, díky. I kdybychom tím ovlivnili pouze pár lidí, tak se to vyplatilo.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Také se připojují s díkem za vylepení plakátů. Někdy stačí málo a lidi pochopí, ale bohužel se obávám, že zde máme práci na delší období. Možná pomůže trvalý nátlak......nebo že bych byla přehnanáná optimistka? Baaa
Díky za omluvu. Čekala jsem, že budu za blbce, ale už jsem se fakt na to nemohla dívat. Denně kolem toho chodím ( a nejen já) a jen pozoruji, jak ten bordel přibývá. Co děláte všichni v sobotu-neděli, neuděláme uklidovou akci "Z" a neprojdeme se po trávníku a tak....? Přeji všem hezký den, ač je dnes nějaký uplakaný
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 10:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já se na NZM někdy během víkendu pravděpodobně zastavím a v rámci podpory již bydlících pořádkumilovných sousedů se rád po trávníku projdu. Ale nevím kdy tam budu, takže hromadné společenské akce se asi nezúčastním, leda bychom se zrovna náhodou sešli.

Udělejte fotku před a po. Mohli bychom ji dát na nástěnku vedle té popelnicové výzvy.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2007, 11:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nejsem si ještě stopro jistá, že na NZM o víkendu budu, ale v sobotu možná ano - tak pokud nebude lejt, mohli bychom akci "Z", nebo lépe řečeno "Ú" jako úklid uspořádat
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.2.2007, 14:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

zdravim, Taky me to zajimalo jak kaluz tak predevsim pokacene stromky mezi domy D a E po te desive vichrici co byla na zacatku unora.
Proto jsme zjistovala a kdo se o zelen stara a dozvedela jsme se od p. Kytyra ze je to firma K.O poradenstvi.
Jen nevim zda v tom nenaji zahrnuty i uklid kolem domu... bohuzel papiry ktere jsme dostali od CG mam stale u rodicu. Tak se nemohu podivat co vse maj pod palcem.

Dale jsem si vsimla v pondeli ze u domu E jak stoji kontejner na odpad chybi 2 rohoze/mrize u baraku na zemi.
Tak nevim jestli si to neodnesl nejaky stastny bezdomovec ci co to ma bejt.
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
alkonius
Moderator
Moderator



Založen: 1.3.2006
Příspěvky: 955
Bydliště: NZM - B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.2.2007, 14:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

dekuji za fotografie vsem zucastnenym. Jsem skutecne zvedav, jak si s timhle oriskem CG poradi. Rozhodne to nenechavejte spat.
_________________
http://www.alko.cz/images/found_way_out.jpg
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie alkoniusZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.2.2007, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak to je docela nadějná zpráva, že o zeleň se má starat K.O.P. Ovšem jestli i o úklid té zeleně - to nevím. Ani si totiž neuvědomuju, že bych od někoho někdy dostala popis o co se K.O.P. má starat??? Já vím jen jediné - že mi už měsíc nefunguje čidlo na světlo u bytu, takže denně zamykám po tmě. Už jsem to 4x urgovala na recepci CG, 2x jsem telefonovala s p. Kmochem a pořád nic! Jestli náhodou za úklid zeleně KOP zodpovídá, tak pokud jim to bude trvat stejně dlouho jako tohle, tak tam ty papíry dřív shnijou

Co se týče těch mříží - o tom náhodou něco vím, včera když jsem byla opět urgovat to čidlo, volala paní na recepci p.Štěpkovi (stavbyvedoucí), aby to dali do pořádku - tak jsem zvědavá, jak dlouho jim to bude trvat..

A ptala jsem se na tu kaluž - to prý vědí taky. Zítra se p.Štěpky na to osobně zeptám, jestli s tím hodlají něco dělat a co.. Někdo by měl přijít ke mě do bytu změřit TV signál - už mi to totiž zničilo druhou televizi - jak mi to vysvětlil známý, specialista na elektro - tv tuner se silou signálu nějak deformuje a přepálí to nějaké spoje nebo co, nerozumím tomu, ale je to prý tak a zničilo by mi to každou další televizi, síla, co? 2 bohatě stačily.. Crying or Very sad
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.2.2007, 16:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:

A ptala jsem se na tu kaluž - to prý vědí taky. Zítra se p.Štěpky na to osobně zeptám, jestli s tím hodlají něco dělat a co.. Někdo by měl přijít ke mě do bytu změřit TV signál - už mi to totiž zničilo druhou televizi - jak mi to vysvětlil známý, specialista na elektro - tv tuner se silou signálu nějak deformuje a přepálí to nějaké spoje nebo co, nerozumím tomu, ale je to prý tak a zničilo by mi to každou další televizi, síla, co? 2 bohatě stačily.. Crying or Very sad


Mno pokud mate pripojeni TV od T-systemu tak bych se obratila na ne. Pokud mate satelit od UPC tak nevim. Jeste me napada zeptat se bud p. Kytyra nebo Bubnika, jsou to stavbyvedouci, snad by neco vedeli.
My ve 4 patre jsme v pohode..mame to pres T-system a jedeto.
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaToto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2