Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 13:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
citace:
Tak o kompromise tu my tazko mozeme diskutovat, kedze (stvrtykrat to pisem?) nebavime sa o kamerach v nasich garazach alebo v dome, cize na to nemame vobec ziadny dosah. Proti comu som ja, je to aby sa kamery rozsirili v masovom meritku tak ako v Britanii, ze by boli na kazdom rohu, vsade, co ocividne niektori povazuju za dobry napad. Ja to za dobry napad nepovazujem ale neviem preco som kvoli tomu stale oznacovany za odporcu kamier v garazach.


Pomooooooc, však tě tady nikdo neoznačuje za odpůrce kamer v garážích, hahahaha.. Nicméně tahle debata, jak už jsem byla též upozorněna, vznikla kvůli milionové investici kamer do baráku, aspoň teda myslím, hahaha.. A pak se to rozjelo v debatu o kamerách na ulicích atd, o což se tu vůbec původně nejednalo


No praveze to z toho Ladovho prispevku vyplyvalo.
A tato debata sice vznikla kvoli tym kameram, ale prave preto som to presunul ze sa uz prestalo debatovat o kamerach v dome/garazach a zacali sme sa bavit o kamerach na uliciach a podobne. Cize ziadny moj prispevok v tomto topicu sa netyka kamier na NZM, piatykrat zdoraznujem. A zaroven idem aj opravit nazov topicu aby to bolo kazdemu jasne.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jakožto autor prvního příspěvku musím souhlasit s Johnym. Toto téma vzniklo proto, abych se dozvěděl od "odpůrců" proč se jim nelíbí kamery na veřejných prostranství obecně. Kamery konkrétně v našem baráku se řeší v jiném fóru. To jsem se také dozvěděl.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lada
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: NOVÉ ZAHRADNÍ MĚSO B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě jednou si dovolím JoHnymu oponovat. Pochopil jsem dobře proti čemu se staví a napsal jsem svůj názor, že mi kamery na ulici a v domě nevadí a myslím si, že jsou pro bezpečnost užitečné. To, že je někdo zneužije proti mě nepokládám za podstatné. Proklepnout si někoho v dnešní době není problém a nejsou k tomu potřeba kamery rozmístěné po městě. K tématu garáže tyto debaty bohužel vždy sklouznou, protože to je téma které nás zajímá a bolí. A určitě s tím musíme něco dělat. Samozřejmě rozmístit kamery za milion na dům je nesmysl.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LadaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 15:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja nerozumiem tej logike, to je ako keby som povedal ze naco si instalovat firewall, ved aj tak existuje tolko bugov ze mi ho aj tak nejako mozu hacknut. To nedava zmysel. Naco niekomu davat do ruk nastroj ktory je zneuzitelny, s argumentom ze ved ho aj tak nezneuzije, keby ho chcel zneuzit tak moze pouzit aj nieco ine.
A ze "To, že je někdo zneužije proti mě nepokládám za podstatné.", no ked nepokladas za podstatne ze to proti tebe niekto zneuzije, tak to je zvlastne, lebo ja to teda za podstatne pokladam, ale nech sa paci.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 15:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já zase nerozumím logice, proč předem počítat s tím, že něco co je jinak užitečné někdo určitě zneužije a to konkrétně proti mě???
A pořád absolutně nechápu, jak to jde zneužít, když člověk jde ráno do práce, odpo z práce, pak někam za zábavou a večer zase domů?? Co na tom jde proboha zneužít????
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 16:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Já zase nerozumím logice, proč předem počítat s tím, že něco co je jinak užitečné někdo určitě zneužije a to konkrétně proti mě???


Asi zijeme v dvoch rozdielnych svetoch, tam kde zijem ja tak co sa da zneuzit, a z coho sa daju vytazit peniaze alebo moc, to sa zneuzije. Tam kde zijes ty to asi funguje inac. Tam by som aj ja chcel zit.

vendy napsala:

A pořád absolutně nechápu, jak to jde zneužít, když člověk jde ráno do práce, odpo z práce, pak někam za zábavou a večer zase domů?? Co na tom jde proboha zneužít????


Ale ved sa to uz niekolkokrat spominalo. Co je koho do toho ako casto chodis do sexshopu napriklad? A co ak to na teba niekto vytiahne v tom najnevhodnejsom okamihu?
Alebo co ked zastavas vysoku funkciu v nejakej firme ale kupujes si produkty konkurencie? Asi ti velmi nepomohlo keby sa to niekto dozvedel. Staci sa zamysliet.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 16:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Asi zijeme v dvoch rozdielnych svetoch, tam kde zijem ja tak co sa da zneuzit, a z coho sa daju vytazit peniaze alebo moc, to sa zneuzije. Tam kde zijes ty to asi funguje inac. Tam by som aj ja chcel zit.


Ono je něco jiného co se dá zneužít a co se zneužije. Upřímně řečeno - já nejsem žádný politik ani vysoce postavený manažer, takže si nedokážu představit, že by proti mě někdo něco mohl použít??? Žiju ve světě obyčejných lidí, kteří nemají na to, aby si na někoho něco zjišťovali a kupovali si informace a neznám nikoho ve svém okolí, kdo by tohle chtěl dělat. V takovém světě žiju já. Ano, i tomhle světě žijí lidé, kteří jsou jinde než já, nemají na byt hypotéku, mají několik nemovitostí a neřeší, jestli si koupí kuchyň za 70 nebo 80tis, ale za milion nebo dva. Ano, a tito lidé se možná můžou obávat toho, že někteří, kteří jsou jim rovni, si informace o nich koupí a zneužijí.
Je to stejný a přeci úplně jiný svět..

citace:
Ale ved sa to uz niekolkokrat spominalo. Co je koho do toho ako casto chodis do sexshopu napriklad? A co ak to na teba niekto vytiahne v tom najnevhodnejsom okamihu?
Alebo co ked zastavas vysoku funkciu v nejakej firme ale kupujes si produkty konkurencie? Asi ti velmi nepomohlo keby sa to niekto dozvedel. Staci sa zamysliet.


Do sexshopu moc často nechodím a pokud ano, pak nevím, co by na tom bylo špatného a proti mě použitelného? (tedy pokud nejsem úchyl a nechodím tam denně několikrát a nekupuju si jánevímjaké úchylárny)

Produkty konkurence si kupuju, ale nemyslím si, že by to v dnešní době antimonopolních úřadů atd bylo něco trestného A pokud se to mému zaměstnavateli nelíbí, tak se s ním můžu soudit. Např. i kvůli omezování osobní svobody, když si o mě zjišťuje takovéto věci, že???
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 16:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:

Ono je něco jiného co se dá zneužít a co se zneužije. Upřímně řečeno - já nejsem žádný politik ani vysoce postavený manažer, takže si nedokážu představit, že by proti mě někdo něco mohl použít??? Žiju ve světě obyčejných lidí, kteří nemají na to, aby si na někoho něco zjišťovali a kupovali si informace a neznám nikoho ve svém okolí, kdo by tohle chtěl dělat. V takovém světě žiju já. Ano, i tomhle světě žijí lidé, kteří jsou jinde než já, nemají na byt hypotéku, mají několik nemovitostí a neřeší, jestli si koupí kuchyň za 70 nebo 80tis, ale za milion nebo dva. Ano, a tito lidé se možná můžou obávat toho, že někteří, kteří jsou jim rovni, si informace o nich koupí a zneužijí.
Je to stejný a přeci úplně jiný svět..


Ti co maju viac penazi si nezasluzia sukromie? Samozrejme, ak sa absolutne nicim nevymykas zo sedeho priemeru, mas vysoku sancu ze si ta nikto nikdy nevsimne, ale ak sa cimkolkvek odlisujes tak mas problem.
A vobec nemusis mat miliony.
Co sa da zneuzit, to sa aj zneuzije. Neviem o nicom zneuzitelnom, co by nikdy nebolo zneuzite.

vendy napsala:

Do sexshopu moc často nechodím a pokud ano, pak nevím, co by na tom bylo špatného a proti mě použitelného? (tedy pokud nejsem úchyl a nechodím tam denně několikrát a nekupuju si jánevímjaké úchylárny)


Vazne si nevies predstavit ze by to niekomu mohlo vadit? Co ked mas dobrych znamych ktori z duse nenavidia sex, a dozvedia sa o tebe ze navstevujes sexshopy? Ak ste dobri znami, ma zmysel sa pohadat kvoli tomu ze sa o tebe dozvedia nieco co nechces aby sa dozvedeli a co pre nich vlastne nema ziadny zmysel?
Co tebe nevadi, inemu moze vadit, co inemu vadi, ty povazujes za normalne... Chodit do sexshopu kazdy den moze tiez byt pre niekoho normalne, pre teba je to uchylne podla toho co pises.

vendy napsala:

Produkty konkurence si kupuju, ale nemyslím si, že by to v dnešní době antimonopolních úřadů atd bylo něco trestného A pokud se to mému zaměstnavateli nelíbí, tak se s ním můžu soudit. Např. i kvůli omezování osobní svobody, když si o mě zjišťuje takovéto věci, že???


Ano, mozes sa sudit, a odkial budes mat na pravnika? Alebo sa budes obhajovat sama?
Sudy vyhravaju ti co maju lepsich pravnikov za viac penazi, nie ti co maju pravdu (pokial sa bavime o obchodnom/obcianskom prave, hlboko verim ze aspon v trestnych pripadoch to tak nie je). Ved mi ze viem o com hovorim.
Nehovoriac o tom ze to stoji aj cas.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 16:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Já zase nerozumím logice, proč předem počítat s tím, že něco co je jinak užitečné někdo určitě zneužije a to konkrétně proti mě???
A pořád absolutně nechápu, jak to jde zneužít, když člověk jde ráno do práce, odpo z práce, pak někam za zábavou a večer zase domů?? Co na tom jde proboha zneužít????

Tvuj priklad je zrovna krasne zneuzitelny. Pokud je videt, kdy opoustis byt a kdy se vracis, neni nic jednodussiho, nez te jit v dobu, kdy jsi zarucene pryc, vykrast. A pokud se k tomu prida info z jinych kamer, kde se pohybujes, kam chodivas nakupovat, tvou oblibenou restauraci, co nakupujes, je pak velmi snadne si vytipovat, jestli jsi vhodnym objektem k vykradeni. A ver mi, ze pokud mas na hypoteku, tak jsi pro lidi, kteri se kradezemi zivi, objekt zcela vhodny.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 17:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Produkty konkurence si kupuju, ale nemyslím si, že by to v dnešní době antimonopolních úřadů atd bylo něco trestného A pokud se to mému zaměstnavateli nelíbí, tak se s ním můžu soudit. Např. i kvůli omezování osobní svobody, když si o mě zjišťuje takovéto věci, že???


Já bych spíš řekl (a skoro bych řekl, že jsi to také tak myslela), že pokud se mu to nelíbí, tak je to jeho věc a pokud by mě za to chtěl trestat, tak bych se s ním mohl soudit pro omezování osobní svobody. Tím že to o mně ví, moji svobodu ještě neomezuje (i když to tak spousta "odpůrců" cítí).

w
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 17:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
vendy napsala:
Produkty konkurence si kupuju, ale nemyslím si, že by to v dnešní době antimonopolních úřadů atd bylo něco trestného A pokud se to mému zaměstnavateli nelíbí, tak se s ním můžu soudit. Např. i kvůli omezování osobní svobody, když si o mě zjišťuje takovéto věci, že???


Já bych spíš řekl (a skoro bych řekl, že jsi to také tak myslela), že pokud se mu to nelíbí, tak je to jeho věc a pokud by mě za to chtěl trestat, tak bych se s ním mohl soudit pro omezování osobní svobody. Tím že to o mně ví, moji svobodu ještě neomezuje (i když to tak spousta "odpůrců" cítí).

w


no prave, naco by o tebe nieco zistoval, ked by mu to bolo jedno? ja si myslim ze ked o tebe niekto nieco zistuje tak to je preto ze s tou informaciou chce nieco robit, nikto predsa nebude robit nieco co v konecnom dosledku aj tak nema ziadny zmysel
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 17:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
no prave, naco by o tebe nieco zistoval, ked by mu to bolo jedno? ja si myslim ze ked o tebe niekto nieco zistuje tak to je preto ze s tou informaciou chce nieco robit, nikto predsa nebude robit nieco co v konecnom dosledku aj tak nema ziadny zmysel


Naprosto souhlasím a proto si myslím, že na mne nikdo nic zjišťovat nebude. Ale pokud by přesto zjišťoval z nějakého nám neznámého důvodu, je to jeho věc, tím mne neomezuje.

w
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tak keby som ja zistil ze si o mne niekto aktivne zistuje nejake informacie tak by som teda rozhodne velmi kludny nebol a snazil by som sa zistit co tym sleduje
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 17:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

I když je jich málo, jsou lidi, které chce někdo zabít. Takoví lidé si musí dávat pozor na věci, na které normální člověk kašle. Například by neměli chodit nikde o samotě. Většina lidí na něco takového nemusí myslet. I je může někdo o samotě zabít, ale proč by to dělal? Jenom kvůli tomu že to jde asi sotva. Leda, v extrémních případech nějaký pomatenec, ale riziko je to tak malé, že většině lidí to nestojí za to, aby kvůli tomu o samotě nechodili.

I když je jich málo, jsou lidi, na které někdo chce vytáhnout že mají novou milenku. Takoví lidé si musí dávat pozor na věci, na které normální člověk kašle. Například na to, aby někdo nezveřejnil záběr na kterém se s ní líbá. Většina lidí na něco takového nemusí myslet. I je může někdo natočit, jak se líbají s milenkou, ale proč by to dělal? Jenom kvůli tomu, že to jde asi sotva. Leda, v extrémních případech nějaký voyeur, ale riziko je to tak malé, že většině lidí to nestojí za to, aby se s milenkou na veřejnosti nelíbali. (Navíc, i v tomto extrémním případě by to spoustě lidí bylo jedno.)

Zatímco málokdo si myslí, že ho chce někdo zabít, spousta lidí je z nějakého důvodu přesvědčeno, že ostatní hrozně zajímá, že mají milenku.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lada
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 17
Bydliště: NOVÉ ZAHRADNÍ MĚSO B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 18:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHny, nepodlehl jsi nahodou mánii o tom jak nas VELKY BRATR SLEDUJE. Je to na pretresu v ruznych novinach, televizich a dovikde jinde. A hlavne je to moda. Ale absence kamer neznamena svobodu. Komousi je nemeli a ............ Pokud zastavas tak vysokou funkci a nekdo shani na tebe informace, pochybuju, že si je koupi od obsluhu kamer Mestske policie. Myslím si, že je shromazdi jinak a přesneji. Totež když Ti bude chtit vykrast byt plny penez a zlata. A pokud Te bude chtit dostihnout statni moc, tak to uděla i bez kamer. My zijeme v Praze, ne v Britanii a mame trochu prizemnějsi starosti. A to chranit se pred lumpy kteri nas okradaji. Ver mi, ze klidne vymanim dobre zname kterym bude vadit, ze chodim kazdy den trikrat do sexhopu za pocit, ze je pred timto zarizenim kamerou hlidane parkoviste a tudiz mi nikdo nevykrade auto. A ti znami kterym to vadi asi nebudou tak dobri znami. Pokud ovsem mas co tajit, pak uznavam, ze se kamerove systemy jaksi nehodi.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LadaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 18:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co tak vydieranie? Myslis ze to je az tak zriedkave? Hovorim ze ak sa z niecoho daju vytlct peniaze alebo moc, tak skor ci neskor to z toho niekto vytlcie.
Ze vacsina ludi nemusi chodit vo dvojici alebo mat ochranku alebo ze si nemusi davat pozor na to ako sa bozkava s milenkou nie je dovod na to aby tym ktori musia chodit vo dvojici vnucovali chodit jednotlivo a tym druhym aby si na to pozor nedavali.

A mimochodom to s tou milenkou ma celkom prekvapuje, fakt je to vacsine ludi jedno ze mozu stretnut na ulici nejakeho "znameho" ktory ich ochotne napraska manzelke? Myslel som ze toho sa vacsinou ludia boja Very Happy Ale ja som nikdy milenku ktoru by som musel skryvat nemal takze neviem ako to chodi
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 18:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Ale ja som nikdy milenku ktoru by som musel skryvat nemal takze neviem ako to chodi


No právě. Je pár lidí, který mají co skrývat, případně jsou na postech, kde jim mediálně ublíží i prkotiny. Ti mají čeho se bát a nesnažím se je přesvědčit, aby se nebáli. Nesnažím se přesvědčit vůbec nikoho. Ale DIVÍM se, že tak mnoho obyčejných lidí má pocit, že patří do té výjimečné skupiny. Lidí, kteří za každým stromem vidí vraha je málo. Lidí, kteří v každé kameře vidí nepřítele je, dle mého soudu, daleko víc, než lidí, které je možné vydírat.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 18:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
JoHnY napsal:
Ale ja som nikdy milenku ktoru by som musel skryvat nemal takze neviem ako to chodi


No právě. Je pár lidí, který mají co skrývat, případně jsou na postech, kde jim mediálně ublíží i prkotiny. Ti mají čeho se bát a nesnažím se je přesvědčit, aby se nebáli. Nesnažím se přesvědčit vůbec nikoho. Ale DIVÍM se, že tak mnoho obyčejných lidí má pocit, že patří do té výjimečné skupiny. Lidí, kteří za každým stromem vidí vraha je málo. Lidí, kteří v každé kameře vidí nepřítele je, dle mého soudu, daleko víc, než lidí, které je možné vydírat.


No mozno si ti ludia uvedomuju ze sa mozu dostat do situacie ked budu vydieratelni. Kazdy je vydieratelny za urcitych okolnosti.
Ked sme uz pri tom, tak z celkoveho poctu trestnych cinov v CR, vydieranie je na stvrtom mieste, ma rovnaky podiel ako kradeze (asi 7%), mierne menej ako lupeze (9%) a na prvom mieste je nedovolena vyroba a drzanie psychotropnych latok (17%)
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 19:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vydírat se dá různě, třeba vyhrožováním fyzického násilí na tobě nebo tvých blízkých. Pokud mluvíme o kamerách na veřejnosti, zajímá nás pouze vydírání s pohrůžkou zveřejnění nějakého záběru. Já jsem si celkem dost jist, že mne tímto způsobem nikdo nikdy vydírat nebude. Nejsem exhibicionista, nechci každému říkat o všech svých životních trapasech. Ale žádný není tak zajímavý, aby mne kvůli němu někdo vydíral. Pokud to už nebudeš moci vydržet a vyčuráš se někde ve městě do křoví, někdo tě může vyfotit, v případě kamer to bude mít ještě jednodušší. Pokud by tu fotku dal do novin nebo do schránky sousedů, asi mít radost nebudeš. Ale pokud nejsi vrcholný politik nebo mediální hvězda, tak asi nevěříš, že by to někomu stálo za to.
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Peter Hrin
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 61
Založen: 1.6.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Mikanova 3250/11

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 19:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nahodou som zabludil k tejto teme,ale nezda sa vam,ze ta debata je trosku o nicom,ze zneuzit sa da vsetko,co ludia vymysleli a nemusia to byt len kamery a ina technika?Kto ma svedomie ciste,nemusi sa bat,ze ho uvidia s milenkou alebo ako chodi do sexshopu,ale pokial vykrada auta apd.,to je uz ine kafe.Aj ked je zaujimave,ze vacsinou ani tie kamery nepomozu,bud sa vtedy pozerali inym smerom alebo zaznam 'neexistuje' Cool
Střelec Pohlaví:Muž Tygr SkrytýOsobní galerie Peter HrinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 19:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To ja som si prave nie isty ci niekedy nebudem v takej situacii.
A ci by to niekomu stalo za to alebo nie nezalezi na tom ci si vrcholny politik alebo medialna hviezda, ale na tom ci predpoklada ze mas dostatocne mnozstvo penazi ktore by si mu mohol zaplatit, vplyvu, ktory by si mohol v jeho prospech pouzit, alebo niecoho ineho z coho by on mal vyhodu.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 19:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Peter Hrin napsal:
nahodou som zabludil k tejto teme,ale nezda sa vam,ze ta debata je trosku o nicom,ze zneuzit sa da vsetko,co ludia vymysleli a nemusia to byt len kamery a ina technika?Kto ma svedomie ciste,nemusi sa bat,ze ho uvidia s milenkou alebo ako chodi do sexshopu,ale pokial vykrada auta apd.,to je uz ine kafe.Aj ked je zaujimave,ze vacsinou ani tie kamery nepomozu,bud sa vtedy pozerali inym smerom alebo zaznam 'neexistuje' Cool


no vidis... bavime sa o tom ci je prinos tych kamier vacsi ako moznost zneuzitia, nie o tom co sa da zneuzit a co nie...
a ked by to bolo ako pises, ze kamery nepomozu ani na zlodejov lebo zaznam neexistuje alebo sa nepozeraju do kamery, myslis ze maju nejaky vyznam?

mimochodom ked mi ukradnu auto tak mi je uz uplne ukradnute, ci toho zlodeja najdu lebo auto mi uz na 99.9% nevratia, to uz bude davno rozobrate na suciastky alebo odvezene na ukrajinu.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Peter Hrin
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 61
Založen: 1.6.2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Mikanova 3250/11

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 19:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Peter Hrin napsal:
nahodou som zabludil k tejto teme,ale nezda sa vam,ze ta debata je trosku o nicom,ze zneuzit sa da vsetko,co ludia vymysleli a nemusia to byt len kamery a ina technika?Kto ma svedomie ciste,nemusi sa bat,ze ho uvidia s milenkou alebo ako chodi do sexshopu,ale pokial vykrada auta apd.,to je uz ine kafe.Aj ked je zaujimave,ze vacsinou ani tie kamery nepomozu,bud sa vtedy pozerali inym smerom alebo zaznam 'neexistuje' Cool


no vidis... bavime sa o tom ci je prinos tych kamier vacsi ako moznost zneuzitia, nie o tom co sa da zneuzit a co nie...
a ked by to bolo ako pises, ze kamery nepomozu ani na zlodejov lebo zaznam neexistuje alebo sa nepozeraju do kamery, myslis ze maju nejaky vyznam?

mimochodom ked mi ukradnu auto tak mi je uz uplne ukradnute, ci toho zlodeja najdu lebo auto mi uz na 99.9% nevratia, to uz bude davno rozobrate na suciastky alebo odvezene na ukrajinu.
Asi mas pravdu,ze prakticky uzitok z kamier pre obycajneho obcana sa rovna takmer nule a instalacia a udrzba je draha a zaplati to danovy poplatnik tak,ci tak
Střelec Pohlaví:Muž Tygr SkrytýOsobní galerie Peter HrinZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaclav.vesely
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 13.11.2006
Příspěvky: 451
Bydliště: Praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 20:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Účinnost nedokážu posoudit, ale řekl bych že záleží na lokalitě. Očekával bych, že se takové kamery spíš objeví třeba na hlavním nádraží než na vrcholu Sněžky. Nicméně i kdyby byly zbytečné úplně všude, zas odbočujeme od toho hlavního - totiž proč se má tolik obyčejných lidí pocit, že jim ohrožují právo na soukromí?

Nesouhlasím s tím, že jsem vydíratelný jen díky faktu, že mám dost peněz. Musím být nejprve takovou fotkou či záznamem zranitelný. A to naprostá většina poctivých lidí není. Pouze mediálně známé osobnosti a to ještě jen ty, jejichž kariéra je závislá na vrtošivém publiku, mohou mít možná ohroženu kariéru, když se provalí nějaký jejich lidský prohřešek. A na takové lidi se stejně vyplatí nasadit paparazz
Panna Pohlaví:Muž Drak SkrytýOsobní galerie vaclav.veselyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 21:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Peter Hrin napsal:
Asi mas pravdu,ze prakticky uzitok z kamier pre obycajneho obcana sa rovna takmer nule a instalacia a udrzba je draha a zaplati to danovy poplatnik tak,ci tak


No vida... Najvacsi prinos z toho maju firmy ktore tym kameram robia udrzbu, verim ze pre ne to je zlata bana.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 5.3.2007, 21:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaclav.vesely napsal:
Účinnost nedokážu posoudit, ale řekl bych že záleží na lokalitě. Očekával bych, že se takové kamery spíš objeví třeba na hlavním nádraží než na vrcholu Sněžky. Nicméně i kdyby byly zbytečné úplně všude, zas odbočujeme od toho hlavního - totiž proč se má tolik obyčejných lidí pocit, že jim ohrožují právo na soukromí?

Nesouhlasím s tím, že jsem vydíratelný jen díky faktu, že mám dost peněz. Musím být nejprve takovou fotkou či záznamem zranitelný. A to naprostá většina poctivých lidí není. Pouze mediálně známé osobnosti a to ještě jen ty, jejichž kariéra je závislá na vrtošivém publiku, mohou mít možná ohroženu kariéru, když se provalí nějaký jejich lidský prohřešek. A na takové lidi se stejně vyplatí nasadit paparazz


No nic, uz to nema zmysel lebo by som len dookola opakoval to co som uz napisal. Podla mna ma kazdy nieco co by nebol rad keby sa niekto iny dozvedel.
Keby aj nie, tak porusovanie zakladnych ludskych prav jedneho v zaujme prinosu pre niekoho ineho v poriadku nie je, o tom ma nepresvedci nikto. Aj keby sa to tykalo jedineho cloveka na svete, ktoremu tie prava porusite.
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ymp
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 6.12.2006
Příspěvky: 25
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.3.2007, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

http://www.novinky.cz/ekonomika/kamery-v-obchodech-mohou-nahrat-pin_111035_g1t88.html
Beran Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie ympZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2