Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 12:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hans napsal:
citace:
Co říkáte na to, že předzahrádka má asi metr do kopce? Je to na reklamaci?

Nam to zvýšení zahrádky taky dost vadí,ale že bychom to mohli reklamovat nás nenapadlo.Je fakt,že by jim to nemělo tak hladce projít a)ten kus zahrádky je naprosto nepoužitelný b)nás na to nikdo neupozornil, naopak když jsme se s obavami na budoucí terén ptali Nešuty(už někdy v září),bylo nám řečeno,že úroveň konce zahrádky oproti terase bude vyšší max.o 10cm!...asi máme každý jiné míry.Podepsáno to nikde není takže se obávám,že by to byl boj s větrnými mlýny a pouze bychom oddalovali nastěhování,ale možná se zbytečně předem vzdáváme...ty to budeš reklamovat? Hansova manželka


Mám to v plánu řešit. Už jen z principu. Chci satisfakci. Myslím, že by se dalo uplatnit to, že je snížena užitná hodnota a chtít slevu. Btw Nešuta mi říkal, že jsem první komu to vadilo Smile
taky jsem od něj zjistil, že příčné řezy dostal až v průběhu stavby.
odpověď pro AlíaTom: ano, je to všude, v celé délce, mají to všechny předzahrádky
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 15:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

.marek napsal:
hans napsal:
citace:
Co říkáte na to, že předzahrádka má asi metr do kopce? Je to na reklamaci?

Nam to zvýšení zahrádky taky dost vadí,ale že bychom to mohli reklamovat nás nenapadlo.Je fakt,že by jim to nemělo tak hladce projít a)ten kus zahrádky je naprosto nepoužitelný b)nás na to nikdo neupozornil, naopak když jsme se s obavami na budoucí terén ptali Nešuty(už někdy v září),bylo nám řečeno,že úroveň konce zahrádky oproti terase bude vyšší max.o 10cm!...asi máme každý jiné míry.Podepsáno to nikde není takže se obávám,že by to byl boj s větrnými mlýny a pouze bychom oddalovali nastěhování,ale možná se zbytečně předem vzdáváme...ty to budeš reklamovat? Hansova manželka


Mám to v plánu řešit. Už jen z principu. Chci satisfakci. Myslím, že by se dalo uplatnit to, že je snížena užitná hodnota a chtít slevu. Btw Nešuta mi říkal, že jsem první komu to vadilo Smile
taky jsem od něj zjistil, že příčné řezy dostal až v průběhu stavby.
odpověď pro AlíaTom: ano, je to všude, v celé délce, mají to všechny předzahrádky


No ja jsem chtel satisfakci za tu skrin s pojistkama ze mi nikdo na to neupozornil atd. Napisou Ti ze nemas narok... Sad
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 19:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak mi to napíšou. Pojistková skříň ve skříni není problém. stejně se do ní nechodí často, jestli vůbec, tak aspoň nepřekáží. Šikmý pozemek snižuje jeho užitnou hodnotu. Co když jsem tam chtěl mít bazén Smile
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 19:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

.marek napsal:
tak mi to napíšou. Pojistková skříň ve skříni není problém. stejně se do ní nechodí často, jestli vůbec, tak aspoň nepřekáží. Šikmý pozemek snižuje jeho užitnou hodnotu. Co když jsem tam chtěl mít bazén Smile


No to mas pravdu stejne jako ty jsi nevedel o tom ze mas nerovnej pozemek tak ja jsem nevedel o pojistkove skrini.Smile) Vim nemuze se to s tim srovnavat. Smile Smile
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
tana
Host
Host



Založen: 3.8.2006
Příspěvky: 194
Bydliště: praha

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 21:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

.marek napsal:
tak mi to napíšou. Pojistková skříň ve skříni není problém. stejně se do ní nechodí často, jestli vůbec, tak aspoň nepřekáží. Šikmý pozemek snižuje jeho užitnou hodnotu. Co když jsem tam chtěl mít bazén Smile


tak to by mě moc zajímalo, co ti odepíšou, u rodinných domů jsme tento problém měli téměř všichni a na vlastní náklady to dávali do pořádku.

Jedna sousedka to ovšem nevzdala, ale už druhý rok nebydlí, protože CG nechce nic uznat..přitom má pozemek tak blbě svahem dolů, že by musela srovnávat aspoň do 5 metrů.....což by stálo spoustu peněz ....tak sem prosím dej vědět, jo....
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie tanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 21:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
.marek napsal:
tak mi to napíšou. Pojistková skříň ve skříni není problém. stejně se do ní nechodí často, jestli vůbec, tak aspoň nepřekáží. Šikmý pozemek snižuje jeho užitnou hodnotu. Co když jsem tam chtěl mít bazén Smile


No to mas pravdu stejne jako ty jsi nevedel o tom ze mas nerovnej pozemek tak ja jsem nevedel o pojistkove skrini.Smile) Vim nemuze se to s tim srovnavat. Smile Smile


jj. stejně to nic nemění na faktu, že to jsou šmejdi. Já bych si něco takového vůči svým zákazníkům nedovolil. Dělám chyby, ale taky za ně platím.
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 22:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Marku přišla ti soukromá zpráva? Není to nic tajného, týká se to žaluzií, ale nechci tím "zaplácávat tuto diskusi".
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 22:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Marku přišla ti soukromá zpráva? Není to nic tajného, týká se to žaluzií, ale nechci tím "zaplácávat tuto diskusi".


jj. mas to tam.
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2007, 13:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jak to u vás všechno pokračuje?
Dneska jsme podepsali "zjišťovací protokol" a už zbývá jen podepsat smlouvu a předávací protokol v CG. Předání klíčů máme domluvený na pol. dubna. Tak snad už to všechno klapne.
Když jsem dneska viděla, jak tam opravují výmalbu, kterou jsme reklamovali, tak jsem se docela pobavila. Myslím, že líp bychom si to snad zvládli vymalovat sami. Jinak už by to mělo jít všechno do finiše, máme nalepené koberce, takže zbývá dodělat dlažbu a opravit různé nedodělky a tak. No uvidíme... Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2007, 13:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Tak jak to u vás všechno pokračuje?
Dneska jsme podepsali "zjišťovací protokol" a už zbývá jen podepsat smlouvu a předávací protokol v CG. Předání klíčů máme domluvený na pol. dubna. Tak snad už to všechno klapne.
Když jsem dneska viděla, jak tam opravují výmalbu, kterou jsme reklamovali, tak jsem se docela pobavila. Myslím, že líp bychom si to snad zvládli vymalovat sami. Jinak už by to mělo jít všechno do finiše, máme nalepené koberce, takže zbývá dodělat dlažbu a opravit různé nedodělky a tak. No uvidíme... Rolling Eyes


Ahoj tak to gratuluju. No ja mam dalsi prohlidku v poradi jiz treti nekdy na 6.4. nemam zastavni ani kupni smlouvu. Ja vidim stehovani v nedohlednu.Sad
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2007, 13:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak se říká "nechci křičet hop, dokud jsem nepřeskočila"
Proto taky ještě termín stěhování úplně neřešíme. Jediné co nás trochu tlačí je kuchyň - termín montáže byl původně domluvený na 12.3.07...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.3.2007, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Jak se říká "nechci křičet hop, dokud jsem nepřeskočila"
Proto taky ještě termín stěhování úplně neřešíme. Jediné co nás trochu tlačí je kuchyň - termín montáže byl původně domluvený na 12.3.07...


No tak kuchyn ja objednal a mam jeste 8tydnu cas nez bude hotova... Takze doufam, ze do te doby se to nejak pohne z mista...Ale mam v obyvaku praskle okno na kterem jsem uz upozornoval od listopadu. Okno se objednalo az nyni a nejdriv bude za 6 tydnu...
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 09:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My jsme ji objednávali už ke konci prosince (měli slevu do konce roku). Vzhledem k tomu, že mi ještě snad začátkem ledna psali z CG, že předávání bytů v D bude cca v pol. února nás nenapadlo, že budeme dělat kuchyň někdy koncem dubna. Bláhově jsem si ještě říkala, jestli ta montáž na 12.3. není pozdě a nebudeme muset dlouho čekat. Haha. Mad

Smlouvu už máš podepsanou? A jak je na tom Hans, už ti to tam opravili nebo pořád čekáš?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 09:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
My jsme ji objednávali už ke konci prosince (měli slevu do konce roku). Vzhledem k tomu, že mi ještě snad začátkem ledna psali z CG, že předávání bytů v D bude cca v pol. února nás nenapadlo, že budeme dělat kuchyň někdy koncem dubna. Bláhově jsem si ještě říkala, jestli ta montáž na 12.3. není pozdě a nebudeme muset dlouho čekat. Haha. Mad

Smlouvu už máš podepsanou? A jak je na tom Hans, už ti to tam opravili nebo pořád čekáš?


Ahoj no ja jsem kuchyn objednal koncem unora taky byla sleva do konce unora:) Jinak smlouvy podepsana jeste nemam....:(Vy uz smlouvy mate?
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 10:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Smlouvu budeme podepisovat příští týden, měli by nám ji cca 1-2 dny před tím poslat i vyplněnou. Jinak jsme si zažádali o vzor, který nám nevyplněný zaslali už cca před 14 dny.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Smlouvu budeme podepisovat příští týden, měli by nám ji cca 1-2 dny před tím poslat i vyplněnou. Jinak jsme si zažádali o vzor, který nám nevyplněný zaslali už cca před 14 dny.

Ja jeste nic nemam bylo mi receno ze toho maji mnoho. Akorat jsem obdrzel vzorovou smlouvu zastavni smlouvy.
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 10:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tebe mají asi opravdu rádi. Zkus si o ni zažádat přes osobní stránky. Taky jsme to ta udělali.
Nešuta říkal, že mají zatím předáno 17 bytů, to není ani desetina... !!!Neříkal vám, že by na parkovacích stáních měly být takový ty kovový stojany (nevím, jak se tomu říká), aby tam nemohl nikdo vjet. Ptala jsem se ho na to a řekl mi, že to psaný nikde nemá, ale že se o tom mluví, že by to tam mělo být. To by bylo docela fajn.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.3.2007, 10:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Tebe mají asi opravdu rádi. Zkus si o ni zažádat přes osobní stránky. Taky jsme to ta udělali.
Nešuta říkal, že mají zatím předáno 17 bytů, to není ani desetina... !!!Neříkal vám, že by na parkovacích stáních měly být takový ty kovový stojany (nevím, jak se tomu říká), aby tam nemohl nikdo vjet. Ptala jsem se ho na to a řekl mi, že to psaný nikde nemá, ale že se o tom mluví, že by to tam mělo být. To by bylo docela fajn.


odborne se to jmenuje "motyl" bylo mi receno ze to tam daji az po kolaudaci...no pres OIS jsem o ni pozadal ale jak jsem psal maji toho mnoho a musim cekat nez se na mne dostane rada...
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 15:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdar. Smlouvu nám opravili asi za 4 dny. Podepsáno máme vše a tak už jen čekáme......Co se týká druhého zjišťovacího protokolu vše opravili, čekáme už jen na předělovou podlahovou lištu. Kolaudační rozhodnutí bylo vydáno včera, teď ještě 15 dní počkáme na nabytí právní moci a v případě, že se nikdo neodvolá, můžeme se stěhovat.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

s parkovacími sloupky bych moc nepočítal
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.3.2007, 17:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nešuta říká, že psané to nikde není, ale že se mluví o tom, že budou. Tak uvidíme. Hansi vy jste měli ještě druhý zjišťovák? My jsme podepsali jeden a druhá schůzka - kontrola odstranění závad bude spojena s předáním klíčů. Teda samo, když tam budou nějaký další závady, tak je nepřevezmeme a budeme čekat dál!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 07:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Nešuta říká, že psané to nikde není, ale že se mluví o tom, že budou. Tak uvidíme. Hansi vy jste měli ještě druhý zjišťovák? My jsme podepsali jeden a druhá schůzka - kontrola odstranění závad bude spojena s předáním klíčů. Teda samo, když tam budou nějaký další závady, tak je nepřevezmeme a budeme čekat dál!

Tak koukam, ze asi budu jedinej kdo bude mit uz 3 zjistovak:((
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 09:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My taky ještě nejsme u konce. Třeba se k nim dopracujeme taky, ale doufám, že ne. Víte co nechápu, že jim to odstraňování závad trvá tak dlouho. Po podepsání zjišťováku bych se to snažila opravit a předat co nejdřív, abych se těch bytů už postupně zbavovala. Jim to trvá šíleně dlouho, vždyť jenom "kosmetické závady" jak říkal Nešuta, které tam máme, odstraňují měsíc!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.3.2007, 10:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
My taky ještě nejsme u konce. Třeba se k nim dopracujeme taky, ale doufám, že ne. Víte co nechápu, že jim to odstraňování závad trvá tak dlouho. Po podepsání zjišťováku bych se to snažila opravit a předat co nejdřív, abych se těch bytů už postupně zbavovala. Jim to trvá šíleně dlouho, vždyť jenom "kosmetické závady" jak říkal Nešuta, které tam máme, odstraňují měsíc!

Presne tak, ja mam naslednou zjistovaci prohlidku vzdy az po mesici po te minule... Rolling Eyes
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.3.2007, 13:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem se byl dneska podívat na místo činu. Překvapilo mě, že se v některých bytech v domech A - D už bydlí. Tak to je dobrá zpráva. Plůtek už je také z větší části hotov.
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 29.3.2007, 17:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No už bylo docela načase! Už víte, kdy máte předání? Teda kromě pxs, který se to snad dozví už příští pátek, jestli si to dobře pamatuju. Wink
Dneska jsme byli podepsat smlouvu, takže už taky "jen" čekáme a doufáme, že se neobjeví nějaký další problém...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
.marek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 25.1.2007
Příspěvky: 63
Bydliště: Toskánská

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 09:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak máte řešeno přechod mezi vanou a dlažbou? Nám tam dali ohavnou lištu zaprasenou silikonem. Mohli byste mi poslat foto (na email marek@bestra.cz)? Díky
_________________
www.zaluzie-rolety.cz
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie .marekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 09:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevím, jestli máme zrovna tuhle část vany vyfocenou. Co si ale pamatuju, tak to máme stejně jako je přechod od obkladů na stěně a na zemi. Nebyl tam v tom rozdíl.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 10:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj. Jakou máte zkušenost s topením v podlaze? Tedy konkrétně s tím, co prodává CG v naší lokalitě? Za jak dlouho by měla podlaha hřát při nastavení maximální teploty? Už se někdo stěhujete? To .marek: poslal jsem ti foto na e-mail.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hans napsal:
Ahoj. Jakou máte zkušenost s topením v podlaze? Tedy konkrétně s tím, co prodává CG v naší lokalitě? Za jak dlouho by měla podlaha hřát při nastavení maximální teploty? Už se někdo stěhujete? To .marek: poslal jsem ti foto na e-mail.


Ahoj u mne je to reseny pomoci kamenickych rohu, ktere jsou ostre... Takze taky zadna slava. Vsude je obrovske mnozstvi silikonu. Topeni v podlaze netopi vsude jen na nekterych mistech. Pritom jsem si zaplatil za celou plochu... Na vse jsem podal reklamaci.. Jak to vypada se stehovani u vas?? Vasek
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2