Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 10:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nezabudnite vecer!


JoHnY moc se omlouvam, ale neprijdu - neco mi do toho vlezlo Sad
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 10:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

JoHnY napsal:
Nezabudnite vecer!


Bohužel je mi líto, ale musím driverovat do zahraničí. Plně jsem s tím počítal, ale bohužel nejsem plně vládcem mého času. Ach jo, ty šéfové.... Hammer
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 11:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

U mě je to stále tak napůl.. uvidíme večer. Sice padlo, co jsem měla, ale přijede mi kamarádka.. tak nevím jestli se ji bude chtít s náma
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 17:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hmm tak to už nás moc nezbylo to se můžem stavit na pivo jinde
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 17:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
hmm tak to už nás moc nezbylo to se můžem stavit na pivo jinde

Šel bych hned kdybych nemusel za pár hodin nakládat kaštany... Evil or Very Mad
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 17:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Laughing he to já už mám od kaštanů klid Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sasa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.10.2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 17:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Omlouváme se, ale také nemůžeme, něco nám do toho vlezlo.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SasaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 17:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tak to už fakt nemá cenu dcomovi to můžu napsat sms a pudem si sednout jinam budem asi 4 protože jája taky možná nedojde má toho moc
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 17:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
no tak to už fakt nemá cenu dcomovi to můžu napsat sms a pudem si sednout jinam budem asi 4 protože jája taky možná nedojde má toho moc

...Co takhle udělat u rybníčku táborák??? Rolling Eyes
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no nebo koupit lahváče a sejít se u rybníka Laughing
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
no nebo koupit lahváče a sejít se u rybníka Laughing

Nebuď troškař.Soudek by se taky neztratil...
Mimochodem,kde jezdíš??
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já mhd bus vršovice
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
já mhd bus vršovice

Těší mě...H&S Bussi-Eurolines?
Někdy by jsme to pivko ale mohli dát.Co ty na to?
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no neboj někdy to určo klapne dneska to bourá i počasí je hezky všichni mizej pryč i já bych hned mizel nemít jiný starosti
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
no neboj někdy to určo klapne dneska to bourá i počasí je hezky všichni mizej pryč i já bych hned mizel nemít jiný starosti

Hm.Já bych zas raději zůstal.Musím jet pendl do Franc.alp a vubec se mi za ten koláč nechce.No nic někdy zapaříme a proberem pracovní záležitosti..
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
YANEK
Podnájemník
Podnájemník


Věk: 46
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 528
Bydliště: NZM-C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to se ti ani nedivim já už bych tohle nemoh já musim bejt denně doma a mít svuj klid
Beran Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie YANEKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Faleza
Mapmaster
Mapmaster


Věk: 54
Založen: 12.2.2007
Příspěvky: 284
Bydliště: NZM - D "West"

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 18:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

YANEK napsal:
to se ti ani nedivim já už bych tohle nemoh já musim bejt denně doma a mít svuj klid

JJ.taky už nějakou dobu uvažuju,že to zabalím.Nějak už na to taky nemám.No nic.Musím mazat.Někdy příště dáme řeč.Čus bus
Lev  Kohout OfflineOsobní galerie FalezaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 16.3.2007, 19:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hihi.. tak to jsem zvědavá jestli tam někdo bude, pokud dojdem Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.3.2007, 19:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

fotodokumentacia: http://gallery.johny.sk/nzm070316
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 17.3.2007, 19:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Toto je riadne bulvarna fotka: http://gallery.johny.sk/nzm070316/img_1271
Very Happy
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2