Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 08:02  Předmět:  Zmenseni bytu-vynucene podhledy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,

mam takovej dotaz jestli se s tim nekdo nesetkal, ted jsem vybiral ve treti terminovy sekci, da se rict ze mi firt vnucovalu podhledy, ty jsem ale odmitnul za to jaky bylo moje prekvapeni kdyz jsem vcera prisel na stavbu a stavebni dozor mi sdelil, ze je tam mit budu a to jak v kuchyni,predsini,koupelne, protoze mi tam prochazi vzduchotechnika pro vedlejsi byty.(se mnou to nema nic spolecnyho).Takze mi sice rek, ze budou zadarmo a ze mi zapocitaji jenom bodovky, ale me se to moc nelibi.Prece jsem si zaplatil nejaky rozmery a kdyz mi svevolne(a tohle tam fakt bejt nemelo, teda nikdo mi o tom ani nerek) tak mi prece nemuzou ve trech mistnostech snizit strop.Myslite ze mam moznost na nejakou slevu?

tohle v predsini.

[img]http://img185.imageshack.us/my.php?image=04042007131pc7.jpg[/img]

tohle je v kuchyni

[img]http://img84.imageshack.us/my.php?image=p1010026pq2.jpg[/img]
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 08:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No to teda nevím, jestli máš nárok na nějakou slevu, většinou se počítají totiž metry PODLAHOVÉ PLOCHY, nikoliv celkový "objem" bytu Wink
Být tebou, tak jsem ráda, že tam podhledy mám. Není to zrovna levná záležitost, kdybys to měl platit, nemluvě o tom bordelu kolem při dělání a upřímně řečeno, já na podhledy (mám je v předsíni a koupelně) nedám dopustit. Nijak významně ti prostor nezmenší a je díky nim skvělé světlo i když nemáš v těch místnostech okna Npř. v koupelně díky podhledům nepotřebuju ani světlo nad zrcadlo, jestli si ho tam pořídím, tak spíš pro "okrasu"..
A kdybych měla podhledy v kuchyni, tak bych byla taky ráda - takžer jak říkám, být tebou, tak jsem ráda, že je tam mám
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:01  Předmět:  Re: Zmenseni bytu-vynucene podhledy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
Ahoj,

mam takovej dotaz jestli se s tim nekdo nesetkal, ted jsem vybiral ve treti terminovy sekci, da se rict ze mi firt vnucovalu podhledy, ty jsem ale odmitnul za to jaky bylo moje prekvapeni kdyz jsem vcera prisel na stavbu a stavebni dozor mi sdelil, ze je tam mit budu a to jak v kuchyni,predsini,koupelne, protoze mi tam prochazi vzduchotechnika pro vedlejsi byty.(se mnou to nema nic spolecnyho).Takze mi sice rek, ze budou zadarmo a ze mi zapocitaji jenom bodovky, ale me se to moc nelibi.Prece jsem si zaplatil nejaky rozmery a kdyz mi svevolne(a tohle tam fakt bejt nemelo, teda nikdo mi o tom ani nerek) tak mi prece nemuzou ve trech mistnostech snizit strop.Myslite ze mam moznost na nejakou slevu?

tohle v predsini.

[img]http://img185.imageshack.us/my.php?image=04042007131pc7.jpg[/img]

tohle je v kuchyni

[img]http://img84.imageshack.us/my.php?image=p1010026pq2.jpg[/img]


S tou slevou by si to mohl zkusit, jedna věc je že jsi podhledy nechtěl, ale to že ti přes tvůj byt vede vzdochodtechnika pro jiný byt bych považoval za omezení.
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Souhlasím s MKDD. Ještěže ti řekli, že to bude zdarma a nebudeš doplácet za něco co vlastně nechceš.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj, stavebni dozor rikal, ze budu platit jenom bodovky.Coz vzhledem k tomu, ze jsem ani jedno nechtel a vede mi tam vzduchotechnika ktera se me vubec netyka...tak bych chtel aspon ty bodovky zadarmo.Uvidime, napisu jim a dam vedet
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MKDD
File moderator
File moderator


Věk: 48
Založen: 13.3.2006
Příspěvky: 916
Bydliště: NZM A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě otázka jestli to nebude mí další negativní účinky jako například hluk z dané vzduchotechniky
_________________
Mirek
Blíženci Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie MKDDZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zkusil bych argumentovat tak že vedení vzduchotechniky a dalšího potrubí výrazně snižuje užitnou hodnotu (hluk, omezení užívání v případě údržby....). Je-li to něco co v původním plánu nebylo tak máš velkou šanci na úspěch.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak toho hluku se taky bojim Sad a v tech planech co dodava CG opravdu nic nebylo a ani se o tom doted nez jsem to videl na vlastni oci, nezminil Sad
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 09:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
tak toho hluku se taky bojim Sad a v tech planech co dodava CG opravdu nic nebylo a ani se o tom doted nez jsem to videl na vlastni oci, nezminil Sad

Nedej se, zmenili ti svevolne dispozice bytu - v ramci smlouvy mas popis provedeni bytu, tudiz, pokud tam podhledy nebyly, tak te o tom meli informovat dopredu a ne, ze prijdes na stavbu a mas to tam a plat si. Kdeze, muzes trvat na tom, ze sis nic takoveho nepral a tohle ti snizuje uzitnost bytu (napr. chtel jsem mit pod stropem policky na knihy apod. nic jim do toho neni) a pokud neodstoupit od smlouvy, tak rozhodne chtit kompenzaci a ne jeste neco platit. Hlavne se nedat, CG to zkousi ze vsech stran. My jsme takhle objevili druhe meraky v kuchyni - kdyz uz byl podepsan a zaplacen dodatek na kuchyn a vyvody udelany - proste je tam soupli na misto mycky, takze si to predelali ze sveho. Smile


Naposledy upravil Lu dne 5.4.2007, 10:31, celkově upraveno 1 krát.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 10:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, zkoušet to budou všema možnejma i nemožnejma způsobama. Vyrazit z nich kompenzaci není vůbec jednoduchý ale dá se to. Kupuješ byt a ne technologický centrum s rourama.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Banana
Domácí
Domácí



Založen: 7.5.2005
Příspěvky: 844
Bydliště: Nové Zahradní Město A-západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Když máš stoupačku vedenou vertikálně, tak se do plochy bytu nepočítá,ale tahle stoupačka je horizontalní, jinak stejná věc a ejhle... Shocked , už vidím, jak CG vymyslí do dalších bytů, že se všechny stoupačky povedou tímto způsobem, ušetří zas milionky...
Jinak bych měl taky i strach o ten hluk z té vodorovné stoupačky, to je dost nepříjemná záležitost mít tohle zvěrstvo v bytě.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie BananaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2007, 23:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já osobně bych to teda doma nechtěla, taky bych se bála hluku a když se jim to náhodou podělá, budou ti to doma "bagrovat". Docela vopruz, řekla bych...
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 07:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mě pořád jenom není jasné, jaká vzduchotechnika jako může vést bytem podhledama???? Sorry, ale fakt si nedokážu představit, jaká vzduchotechnika je v bytech? To jako odtah digestoře?? Ten je přeci ve stoupačce ve zdi..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 17:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

stejná jako tam vede tobě - větrák v koupelně a odtah digestoře. Tady to ale vypadá že to vede do sousedního bytu což mi právě není jasný když stoupačku má podle schématu každej byt
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Soused
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 45
Založen: 30.3.2007
Příspěvky: 11
Bydliště: bytový dům D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2007, 20:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím všechny sousedy
Podle mě bych problém hledal v tom, že ti v podhledu vedou rozvody z cizího bytu. To samozřejmě nejde. Hlavně z hlediska požárního rizika. Každý byt je samostatný požární úsek a vymezují ho veškeré konstrukce(stěny a stropy) a požární uzávěry (vstupní dveře a okna) a každá tato konstrukce má určitou odolnost. Veškeré prostupy do těchto úseků by museli být opatřeny protipožárními klapkami, nebo jiným zařízením zamezujícím šíření požáru. Pokud budeš mít podhled z obyčejného sádrokartonu a nad tím vzduchotechnické rozvody ze sousedního bytu, tak budou mít pánové z CG hodně velký problém s kolaudací.
Možná to mají nějakým způsobem vyřešeno, ale stejně z mého hlediska nemají právo přes tvůj byt tahat jakékoliv rozvody ze sousedního bytu. Představ si, že se ty rozvody porouchaj, to jako budou líst k vám do obýváku, řezat tam strop a něco tam opravovat?
TO JE NEPŘÍPUSTNÉ, takže se nedej opít rohlíkem.
Věř, že vím o čem mluvím, vím co jsem studoval a v jakym oboru působím. Zatím ahoj a nedej se!
Vodnář Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie SousedZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2007, 09:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně konzultant říkal, že se jim občas stane, že architekt zapomene v projektu na šachtu (a proto že jsou pak byty třeba o něco menší, protože se tam přikresluje x dodělává dodatečně). Třeba se jim to zrovna stalo u vás a všimli si toho až když už bylo pozdě. Asi je to blbost, ale tak mě to napadlo.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2007, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jestli jsem to dobre pochopil, tak to je pro byt nahore nade mnou a vede to ke me do stupacek.Ale tim si ted nejsem jistej.Nicmene CG mi na to odepsal ze si je ty chyby vedom a ze to neni idealni reseni, ale jiny pry neexistuje a ze se velmi omlouvaji a ze mi jako satsfakci zadarmo nabizi podhledy a bodova svetla.Vubec z toho nadsenej nejsem bojim se jak hluku tak toho ze kdyz se to posere, tak mi ze stropu zacne vytejkat kanalizace a budou mi kvuli tomu muset rozmlatit stropy Sad(

Fakt nevim jak mam postupovat ted Sad nad tim chovanim zasnu, kdybych tohle vedel pri koui tak si samozrejme vyberu jinej byt, ktery tohle omezeni nema.Navic v byte za 2,5mega mi to prijde jako drzost mi nic takovyho nesdelit a postavit me pred hotovu vec Sad(

Asi to predam pravnikovi Sad
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 8.4.2007, 10:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mno, možná se pokusit s CG uzavří dohodu s poznámkou, že pokud bude rozvod hlučet, budou Tě muset odškodnit, anebo třeba nesouhlasit s tímto řešením.

je jasné, že udělali chybu, dokonce máš na papíře, že ji uznali a ty s tím nemusíš souhlasit. Ať si lámou hlavičky také.

O jejich projektantech, které si najímají, už svou představu mám(e) Sad

Jo, a nezapomeň jim oznámit, že to hodláš řešit (pokud nebudou oni jednat) a budou platit výdaje.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.4.2007, 22:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Satisfakce je to teda fakt výborná, že ti dají zadara podhledy a bodovky. To je pěkně ...jemně řečeno...vyčůraný!!! Nezlob se na mě, ale na ten byt bych se jim vykašlala. Kdyby to řekli hned narovinu při koupi bytu, ale teď? Nikdo by si takový byt jentak nekoupil!!! Buď by ti měli dát nějakou slevu na byt, a ne malou, a nebo bych odstoupila od smlouvy. Vím, že je to těžký, ale budeš tam žít TY!!!
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2007, 10:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ono odstoupení od smlouvy by nemuselo být v tomhle případě složitý. CG asi bude muset zřídit na trubky věcný břemeno protože bude muset zajistit k nim přístup v případě údržby - a tím nesplní smlouvu ve které se zavazuje předat byt bez věcných břemen a právních vad. Pokud věcné břemeno nezřídí tak hodně tvrdý postup by mohl být odstranit trubky po předání bytu (klidně vlastním nákladem) s tvrzením že podle plánu tu žádný roury být nemají a taky tu žádný nejsou Cool
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.4.2007, 22:11  Předmět:  podhledy Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vidim, ze CG se z toho krouti, jak to jde. Tohle opravdu neni malickost, asi bych hodne silne zvazovala odstoupeni od smlouvy, neco takoveho jsi si proste nekoupil....
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hafan
Host
Host


Věk: 42
Založen: 22.4.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Stodůlky E

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 07:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak pristup CG me opravdu velice zklamal, nabidli mi ty podhledy bodovky a 5tis slevu ze 4terminovy sekce na neco.TOhle je podle nich adekvatni.Me to tak bouhzel neprijde a po te co jsem si u nich rekl o ty podhledy,bodovky a plovouci laminatovou podlahu do loznice misto (tech 5tis do 4term.sekce) tak mi odepsali, ze to pro ne neni prijatelne a ze mam teda odstoupit od smlouvy.Tenhle pristup se mi opravdu nelibi a premejslim jak to nekde zverejnit, protoze tohle jsem si opravdu nekoupil a NIKDO mi o tom nerekl a jim ani nestojim za tu podlahu:( a velkoryse mi daruji ty bodovy svetla a ted 5tis slevu.

To je uz vysmech Sad
Lev Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie HafanZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 09:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hafan napsal:
Tenhle pristup se mi opravdu nelibi a premejslim jak to nekde zverejnit, protoze tohle jsem si opravdu nekoupil a NIKDO mi o tom nerekl a jim ani nestojim za tu podlahu:( a velkoryse mi daruji ty bodovy svetla a ted 5tis slevu.
To je uz vysmech Sad

Smele do toho, zverejni to, jen je otazka kde. Idealne by to samozrejme rozmazla TV Nova, ale CG je jejim zadavatelem reklamy, tudiz je otazka, jak moc by se jim do toho chtelo Sad To same se tyka velkych ceskych deniku.
Ale za pokus to rozhodne stoji
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 11:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prave, prave, CG je velkym zadavatelem reklamy... Ale urcite to stoji za pokus, uz jsme tu nekolikrat resili, ze by se leccos mohlo medializovat, ale vzdycky skoncilo u toho psani na foru.
I kdyz je taky otazka, jesti bude takova "drobnost" media zajimat - jasne, pro nas to jsou zasadni veci, tomu rozumim. Ale jestli je to medialni tema, to nevim.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 11:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Prave, prave, CG je velkym zadavatelem reklamy... Ale urcite to stoji za pokus, uz jsme tu nekolikrat resili, ze by se leccos mohlo medializovat, ale vzdycky skoncilo u toho psani na foru.
I kdyz je taky otazka, jesti bude takova "drobnost" media zajimat - jasne, pro nas to jsou zasadni veci, tomu rozumim. Ale jestli je to medialni tema, to nevim.


Kazde spravne pojate tema je pro media zajimave - jde o to z nej udelat pribeh a ten pojmout tak, aby se libil konkretnimu mediu V pripade TV Nova by se hodily poskozene masy lidi, ale ne moc mladych - Novu sleduji v drtive vetsine lide kolem 50let. Taky male deti by se sikly - jako ze ted nemaji kde bydlet, nemohou cele noci spat z hluku, dusi se prachem ze stavby apod. Na to by se mohli novaci chytnout Smile
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 12:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

O tom, co je pro media zajimave, vim svoje, protoze v mediich pracuju Very Happy
Ale vazne, mozna by byla cesta zkusit publicistiku typu Cerne ovce, Obcanske judo, atd... Ale presne tak, muselo by se ozvat vic lidi, protoze jeden poskozeny je opravdu medialne nezajimavy, neni to trend, je to jen dilci chyba.

A jeste k tomu hluku: nekde nezavisle na CG bych si zjistila, jaky dela vzduchotechnika ramus! To je podle me to nejdulezitejsi!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 12:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vlastně jediná medializace byla článeček v MF Dnes. Bohužel to na CG nemělo valný účinek
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ale odezvy jsem dostala a díky tomu i poznala nové lidi A začala být ještě více "oblíbená" u CG
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2