Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 16.4.2007, 19:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj tak asi jen ja mam takovou smulu. Dneska jsem mel s prodejcem domluvenou schuzku na podepsani Kupni a Zastavni smlouvy. Po mem prichodu mi bylo receno, ze smlouvy nejsou pripraveny z administrativniho odd., to znamena ze musim prijit jindy az budou. Nekde se proste stala chyba. No jednani hrozny!!!!!!
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 12:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám se to stalo také, nechal nás dojet, ale měl připravenou alespoň zástavní smlouvu. Kupní smlouvu mi poslal druhý den ráno kurýrem. Každopádně příští bydlení rozhodně nebude přes Central-Group...komunikace s nimi je nesmírně složitá a odvedená práce podprůměrná
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 17.4.2007, 12:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No mne by dneska mel vsechno poslat kuryrem do prace ale jelikoz jsme spolu rano mluvili a zatim nic neprislo, tak nevim kdy to teda chteji poslat:(
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem, před deseti dny jsem se nastěhoval do efka, tak zdravím všechny současný i budoucí Hostivičáky
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 11:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj Honzo, jak se Ti bydlí? Pokud byste někdo chtěl podepsat petici proti nové letové dráze, budu velice rád. Napište mi vzkaz třeba soukromou poštou, zastavil bych se pro podpis.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jak jsi dopadl Vašku? Zadařilo se vše podepsat? Laughing
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 11:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hans napsal:
Ahoj Honzo, jak se Ti bydlí? Pokud byste někdo chtěl podepsat petici proti nové letové dráze, budu velice rád. Napište mi vzkaz třeba soukromou poštou, zastavil bych se pro podpis.


Ahoj, bydlí se dobře, díky za optání. Zatím je to spíš takovej sklad banánů než byt, všude samý krabice, ale to se vstřebá
Ohledně tý dráhy - pokud vím, tak plán je tu dráhu využívat pro přistávání a především na dráhu 24, tedy přes Nebušice. Dává to celkem smysl, protože když se bude startovat ze starý dráhy, může se zároveň přistávat na nový dráze. Že by startovali přes Jeneč mi nepřijde moc pravděpodobný. Navíc se ta dráha má využívat jen ve špičce, takže přes den. IMO to nebude takový drámo jak to vypadá...
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 13:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, máš dobré informace. Dráha by měla být především přistávací a uzavírána v 18.00. Žel bohu plán a realita není totéž. Ředitelka letiště
už tento týden připustila, že by se procentuální poměr přistání/vzletů mohl změnit. Když k tomu připočítám odhad nárůstu letecké dopravy do r. 2020 v Ruzyni na dvojnásobek, zplodiny atd. tak musím konstatovat, že nesdílím tvůj optimismus. Mimochodem můj známý vyjednává s letištěm o náhradě škody, neboť v případě realizace stavby dráhy by jeho a pár sousedních domů v Jenečku bylo zbouráno. Kdo ví, čím by nás překvapili, zvláště po chystané privatizaci či pronájmu letiště..... Já mám jasno, novou dráhu ne!
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 13:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ještě dodávám, že nejsem žádný ekologický aktivista.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 15:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jasně, chápu, že obavy jsou na místě, ale vezmi si, kde byla úroveň zplodin z letadlových motorů před 13 lety a kde je dnes... Nejeden nezávislý odborník už připustil, že vzhledem k neustálému zpřísňování emisních (i hlukových) limitů se objem emisí nijak podstatně nezmění, i když počet letadel naroste. Spíš mě zarazila ta informace o ev. demolici některých soukromých staveb v okolí, o tom jsem fakt nevěděl. Přijde mi to přinejmenším zvlášní, když si vezmu, kde by vlastně ta dráha měla být (viz galerii). Nenapadá mě, proč by kvůli tomu měli něco bourat v Jenečku, když mezi ním a dráhou bude ještě komerční zóna, která ale stejně nebude přímo do Jenečku zasahovat (její hranice bude někde na úrovni konce staré dráhy 04/22 a mezi ní a Jenečkem bude ještě R6...
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 22:19  Předmět:  Kolaudace a č. p. domu F Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ve středu mi přišel dopis s rozhodnutími o kolaudaci a přidělení č. p. Takže pokud to pro někoho bude užitečné - kolaudační rozhodnutí k domu F nabylo právní moci 23. 3. 2007, rozhodnutí o přidělení čísla popisného nabylo právní moci 26. 3. 2007. Předpokládám, že u ostatních domů budou ta data dost podobná. Jinak "efko" má č. p. 2500. Takže to dám zatím na vstupní dveře, ať k nám pošťačka trefí Smile Je zajímavé, že některé domy mají schránky přístupné zvnějšku, ale "efko" je má "chytře" až za vstupními dveřmi. Takže asi budeme muset poště "darovat" klíč nebo čip. Jsem zvědavej, jak dlouho se jim ho podaří neztratit...
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 22:23  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Honzo taky tě tu vítám. Se schránkama je to vždy ob, jeden dům je má venku a druhý uvnitř, snad budeme mít spolehlivou pošťačku a nebude je moc ztrácet. Wink
Co se týče dráhy, tak z ní taky moc radost nemáme, ale bohužel s tím asi ani moc nenaděláme. Pár lidí v Jenečku je na to slabých. Hansi to jde o petici lidí jenom z bytových domů?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2007, 11:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Další info - černé kontejnery (tedy ty, jejichž vývoz zajišťuje SLUEN) budou prý vyvážet každé úterý.
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2007, 11:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsem.Takze co se tyce schranek tak v dome C je mame pristupne zvenku. Jinak nic vyresene nemam:( Na dalsi prohlidku jiz 4 v poradi jdu az 3.5. smlouvy mi privezl kuryr, ale hnedka v omluvnem dopise byla chyba v mem mene....Takze CG klesa v mojich ocich:(
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 00:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
téměř všechny byty jsou už prodané, to jsme tady opravdu pořád sami?
ee, uz nejste, ja se tam budu na trvalo stehovat olem 20.6
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 09:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hans napsal:
Starostka je učitelka a místostarostka ředitelka mateřské školy..... My smlouvu dostali ve středu a již řešíme první problémy. Nechali jsme si zvětšovat o 0,5 m terasu v celé délce, ale ve smlouvě zůstala výměra zahrádky a terasy stejná jako na původním plánku. Prodejce Šesták mi neodpověděl, tak jsem volal stav. dozorovi, který to šel zjistit fyzicky. Chyb a zvláštností je tam více.


jsi na to neměl upozornovat a alespon by jsi za to nepriplacel .)
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 09:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
AlíaTom napsala:
Tak černaj puntík máme asi všude, v CG, v A-keramice pořád jsme taky s něčím "obtěžovali". Určitě nikde neplatí že "zákazník, náš pán".
Smlouvu nám na naší žádost včera zaslali - nevyplněný vzor. Jinak, kdybysme se nepřipoměli, tak bychom ji viděli asi prvně při podpisu...Smlouvu s vyplněnýma údajema nám zašlou až cca 2 dny před podpisem. Nevím, co je tam tak tajného, že to nemůžou poslat dřív. nebo asi nemají finance na to, aby platili dalšího pracovníka, který by to vyplňoval s předstihem Rolling Eyes Člověk musí otravovat pořád dokola, jinak ho akorát odpálkujou.
Skříň s pojistkama máme myslím v chodbě za vstupníma dveřma a nikdo se nás na nic neptal. Kde ji máte vy, v ložnici?


Ja skrin s pojistkama mam v hodbe vystrcenou na nejdelsi stene...Chtel jsem tam dat vestavene skrine, tak asi polezu k pojistkam pres kalhoty Very Happy V.


No nam zase dali za dvere alarm a vypinac, ale na tu nejdelsi stenu domovni telefon Sad
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 10:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
jsi na to neměl upozornovat a alespon by jsi za to nepriplacel .)



Bohužel jsem připlácel už před rokem, takže bych si moc nepomohl. Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 10:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Jasně, chápu, že obavy jsou na místě, ale vezmi si, kde byla úroveň zplodin z letadlových motorů před 13 lety a kde je dnes... Nejeden nezávislý odborník už připustil, že vzhledem k neustálému zpřísňování emisních (i hlukových) limitů se objem emisí nijak podstatně nezmění, i když počet letadel naroste. Spíš mě zarazila ta informace o ev. demolici některých soukromých staveb v okolí, o tom jsem fakt nevěděl. Přijde mi to přinejmenším zvlášní, když si vezmu, kde by vlastně ta dráha měla být (viz galerii). Nenapadá mě, proč by kvůli tomu měli něco bourat v Jenečku, když mezi ním a dráhou bude ještě komerční zóna, která ale stejně nebude přímo do Jenečku zasahovat (její hranice bude někde na úrovni konce staré dráhy 04/22 a mezi ní a Jenečkem bude ještě R6...


Jsou to domky nejblíže letišti. Ve směru za komerčním areálem Hostivice.
Domy by neměly být bourány snad proto, že by zasahovaly do dráhy, ale proto, že by se staly neobyvatelné díky hluku, který je zde odhadován na 80 - 90 dB.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 10:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Hansi to jde o petici lidí jenom z bytových domů?



Ne. Takový aktivista nejsem. Mr. Green Je to petice občanského sdružení Drahaňského údolí a Nebušic. Už by mohlo být, počítám, pár tisíc podpisů.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
Uz jste nekdo dostal vyplacenou tu smluvni pokutu??


My uz taky .)
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 10:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Honza napsal(a):
Ahoj všem, před deseti dny jsem se nastěhoval do efka, tak zdravím všechny současný i budoucí Hostivičáky


Zdravim Te sousede, taky jsem z F-ka (3NP .)
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jeste pokutu nedostal.Sad
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 13:12  Předmět:  pozdrav Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jiz jsem par prispevku poslal, ale zatim jsem se asi radne nepredtavil.
Budu bydlet v "pavilonu" .) F a me jmeno je Boba .) Zdravim vsechny jiz pritomne i budouci na tomto foru a snad nekdy zajdem nekde na pivko .)
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 16:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co rikate, ze by jste si vyplnili polozku bydliste s oznacenim bloku kde bydlite .)
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 22:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Klidně to tam taky připíšu. Zatím je nás tu tak málo, že si pamatuju, kdo kde bydlí, ale časem by se to mohlo hodit. Wink
Jen bych tam napsala vždy jen Hostivice A,B,C... Myslím, že to pro orientaci stačí. "Blok" mi přijde jak někde v továrně, ale to samo záleží na domluvě nás všech, je to v podstatě jedno.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 23:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ok tak ja si tam ten "blok" vymazu heh
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2007, 09:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak to jsme sousedi. Abych to nekomplikoval, dal jsem si do konlonky bydliště i číslo bytu. Nikomu to samozřejmě nevnucuju Smile

Jinak další zajímavé info - včera jsem byl na poště v Hostivici zařizovat si dosílku do Toskánské a docela jsem se bavil. Když jsem paní za přepážkou dal vyplněný formulář, podívala se na něj a říká, že tuhle ulici ani nezná. Když jsem jí řekl, že ani nemůže, protože je nová, zavolala si vedoucího, jestli prý to tam je zkolaudovaný. Když jsem jí ujistil, že je, trochu se uklidnila, ale doporučila mi, abych se ještě domluvil s panem vedoucím. Pan vedoucí na mě nejdřív vychrlil, že tam žádnou poštu nosit nemohou, protože tam není číslo popisné a ani jména na zvoncích. Tak jsem ho nechal vypovídat se a pak jsem mu řekl, že jména na zvoncích už jsou a že dokonce i lidi, kteří se tam už nastěhovali, mají jména na schránkách, že číslo popisné i s názvem ulice jsem vylepil na okno v chodbě, aby bylo vidět z ulice, dokud tam nebudeme mít cedulku a že zjistím, jak je to s klíči, aby se pošťačka dostala ke schránkám.

Ten rozhovor s panem vedoucím byl vůbec dost zajímavej, mj. se mě ptal, jestli jsem z Prahy a jasně deklaroval svůj odmítavý postoj k našemu hlavnímu městu, že u nich se prý ještě všechno řeší po vesnicku atd. Nakonec mi dal kontakt na sebe, abych mu dal vědět, jak to bude s těmi klíči. Tak jsem dnes volal do SLUENu, kde mi paní řekla, že klíče s poštou vyřeší oni. Když jsem se jí zeptal kdy to budou řešit, řekla mi, že až je zkontaktuje ta pošta. Vzhledem ke zkušenosti s panem vedoucím a jeho řešením "po vesnicku" jsem jí radši poprosil, aby poštu kontaktovali oni, protože pan vedoucí zjevně čeká nějakou iniciativu z naší strany. Tak doufám, že jim ty klíče dají dřív, než dělníci přestanou s dodělávkami, protože pak už nebudou vstupní dveře do domu celý den otevřené...
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2007, 09:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak cislo bytu jsem si uz taky napsal
Skoda, ze se ty dvere nezaviraji samy. Mam obavu, ze se to bude nechavat otevrene treba v lete. Planujete "kocarkarnu" vyuzit i pro kola? Jak je to vubec s klici od ni? Se budu muset poptat .)
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 25.4.2007, 09:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já kočárkárnu na kolo používat nebudu, protože je v přízemí a jsou tam okna a bojím se... ale klíč je stejnej jako ten ke vstupním dveřím. Je to univerzální klíč. Jenom mi je divný, že mi tím univerzálním klíčem nejdou otevřít dveře k výměníkové stanici (což předpokládám, že bude ta "bojlerovna")...
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2