Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2007, 16:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pls, nevite jak je to s pojistenenim nemovitosti?? Domacnost je mi jasna ale nemovitost nevim.Diky
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2007, 16:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Honza napsal(a):
boba napsal:

Ted si vybiram nejakou audio sestavu, resp. jiz jenom repro ... co rikate na toto: http://www.heco-audio.de/EN/produkte/produktliste.asp?lang=EN&ebene=produkte&sid=156
Budou mit asi sousedi radost.


Móc pěkný Smile Taky budu časem pořizovat nějaký to audiofílium, tak díky za tip. Spíš ale půjdu do nějakých menších monitorů, než do prostorový sestavy...


Skoda, ze mezi jednim pokojem a dvermi na balkon mame malo mista, tam se asi ten sloup nevleze Sad Nakonec skoncim jenom u tech regalovek a to bych nechtel. Prestavovat cely nabytek, to by asi moje nedala abych dal obyvaci stenu na druhou starnu Sad Tak musim najit nejake rozumne reseni.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2007, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak dalsi prohlidku mam naplanovanou na 16.5...Bohuzel se od minule navstevy nic nezmenilo...
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2007, 14:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
Tak dalsi prohlidku mam naplanovanou na 16.5...Bohuzel se od minule navstevy nic nezmenilo...

No tak to pekne nastve Sad Jsem si dnes nakoupil nejake naradicko tak neco budu dodelavat. Taky to je nekonecna prace, ale uz se tam da aspon bydlet.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.5.2007, 18:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky vám někomu měnili skla v oknech? Dneska nám volali z AQ oken, že nám budou měnit skla. Nechápu proč, nic jim není. Rolling Eyes
Pxs jak je to možný, že se tam nic neděje, vždyť už to řešíš tak dlóóóuho. No jenže je mi jasný, že nemáš na vybranou, ale to je fakt neskutečný!!! A co ti na to řekli - koukněte, je to tu pořád stejný, přijďte zase za 14 dní?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 01:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Taky vám někomu měnili skla v oknech? Dneska nám volali z AQ oken, že nám budou měnit skla. Nechápu proč, nic jim není. Rolling Eyes
Pxs jak je to možný, že se tam nic neděje, vždyť už to řešíš tak dlóóóuho. No jenže je mi jasný, že nemáš na vybranou, ale to je fakt neskutečný!!! A co ti na to řekli - koukněte, je to tu pořád stejný, přijďte zase za 14 dní?

Nam maji menit zitra, resp. uz dnes rano. Snad to zmaknou rychle a presne.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 08:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Taky vám někomu měnili skla v oknech? Dneska nám volali z AQ oken, že nám budou měnit skla. Nechápu proč, nic jim není. Rolling Eyes
Pxs jak je to možný, že se tam nic neděje, vždyť už to řešíš tak dlóóóuho. No jenže je mi jasný, že nemáš na vybranou, ale to je fakt neskutečný!!! A co ti na to řekli - koukněte, je to tu pořád stejný, přijďte zase za 14 dní?


Vazeni co se deje ze najednou meni skla v oknech???Rekli Vam duvod?? Ja jsem tam byl s odbornikem, a pan rikal SD co je spatne, co je proti norme atd.. Takze napriklad, spatne polozeny obklad na terase bude se tam drzet voda atd... Jeste ani nemam uvolnene penize z hypoteky, tedka to zavisi na CG jak rychle zaridi vse potrebne...
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mění vám ta skla všechna? Nám mění jen jedno, které bylo poškrábané
a my jsme ho reklamovali při předávacím řízení. Je to opravdu nějaké zvláštní..... mluvil jsem se sousedem, který má připravená skla na výměnu na chodbě a nic nereklamoval.....Co je špatně???
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 10:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A neni problematicke u techto typu oken menit jenom sklo??
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 11:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Taky o tom nic nevím, prostě mi včera zavolali z AQ oken, že nám vymění 6 skel. Co je špatně netuším. Nic jsme nereklamovali a skla máme v pořádku.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No vcera kdyz jsem tam byl tak jsem videl lidi z AQ oken jak maji na privesu u auto mraky skel..Asi to bude plosne
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 4.5.2007, 21:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

nam dnes menili jenom ramy u balkonovych dveri. Oken bylo ale hodne poskrabanych po prvni kontrole. Menili asi 4 skla. Ted snad uz je vse ok .)
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 19:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak 6 skel opravdu vyměnili - byly poškrábaný. A ještě zbývá nakonec jedno k výměně. Prý jich měnili cca 90procent. To je síla co, dohadujeme se s nima o blbostech kolikrát v řádu pár stovek a nakonec vymění téměř všechny skla za statisíce...
Nad námi předělávají komplet celou dlažbu na balkóně, tzn. že tam vymlacují dlažbu i izolaci - zvuky fakt skvělý a ten neskutečněj bordel na balkóně je taky super. Doufám, že nám pro změnu zase ještě poškrábou zábradlí!!! Kdyby pxs nebydlel v Cčku, tak bych si tipla, že by to mohl být jeho balkón, když už má takový štěstí... Mr. Green
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 19:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Tak 6 skel opravdu vyměnili - byly poškrábaný. A ještě zbývá nakonec jedno k výměně. Prý jich měnili cca 90procent. To je síla co, dohadujeme se s nima o blbostech kolikrát v řádu pár stovek a nakonec vymění téměř všechny skla za statisíce...
Nad námi předělávají komplet celou dlažbu na balkóně, tzn. že tam vymlacují dlažbu i izolaci - zvuky fakt skvělý a ten neskutečněj bordel na balkóně je taky super. Doufám, že nám pro změnu zase ještě poškrábou zábradlí!!! Kdyby pxs nebydlel v Cčku, tak bych si tipla, že by to mohl být jeho balkón, když už má takový štěstí... Mr. Green


No rychle jsem se koukal,jestli nahodou nebydlite v Cku. Jelikoz mne tu terasku musi predelat za A, je to na velke plose a za B, dle odbornika zivotu nebezpecne ostre hrany atd. Chci se zepat mate na terase u dveri nejak podlozone parapety??U mne to musi predelat jelikoz jsem na nej tuhle slapnul tak se to se mnou zhouplo..
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 19:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My tam máme tři, jeden byl udělaný dobře - držel a neprohýbal se, ale ty dva se taky houpaly, takže to tam něčím vypodložili a zasilikonovali nebo tak něco. Jak to vypadá s tou tvojí kopelnou? Doobkládali nám komoru, takový šikovný pán s paní a říkali, že budou dělat právě ten balkón nad námi. Že prý jsou potřeba ale předělat ještě 2 koupelny, který jsou prý obložený strašně, ale že to oni už dělat nebudou, že už mají být zase někde jinde. Tak jsem si právě vzpoměla ne tebe, žes tam měla taky nějakej problém.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 19:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No stale se s nima dohaduju..Takze uvidime jak to vsechno dopadne..
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 20:34  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
Pls, nevite jak je to s pojistenenim nemovitosti?? Domacnost je mi jasna ale nemovitost nevim.Diky


První rok máme pojištění bytu zaplacený od CG (u Generali), je v tom byt, stavební součásti, materiál a elektromotory. Od dalšího roku si to už budeme platit sami. Mně to pojištění platí od 20/3, přišlo mi to dopisem.
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 22:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsem namontoval vetsinu zaluzii, pripraveny kabely na repro + na internet .) jsem musel vytrhat prechodovou listu a vyvrtat pod ni drazku pro 4 kabely uf Sad ted uz si je jenom koupit. Ale jeste porad to vypada tak nejak nezabydlene. Je tu nejak velky poradek... cas to spravi.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 09:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My zase stále ještě doděláváme různý, byť drobný úpravy, takže mám pocit, že stále uklízíme a není to nikde vidět.
Dopis o pojištění nám přišel minulý týden s platností od konce března. Už jste řešili pojištění domácnosti? V tom pojištění od Generali je to "jen" do 100tis.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 09:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja si necham pojistit vsechno znova domacnost,nemovitost a odpovednost. K Generali nejak nemam duveru...
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

My máme v plánu tu domácnost a odpovědnost, pojištění nemovitosti necháme u Generali a po tom roce to přidáme k tomu pojištění domácnosti a odp. Jen ještě nevíme u koho to nakonec sjednáme.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem to nechal vse u Allianz...:)Chci si nechat udelat na tesare markyzu jelioz terasu mam cca 12m2, a budu muset zadat spolecenstvi vlastniku zda proti tomu nic nemaji:D
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A to už to máš u Allianz i vyřízený? S markýzou nebudeš myslím jediný.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:30  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jeste to nemam mam jen kalkulaci, jelikoz to uzavru az bude byt muj. Nebudu to nechavat pojistovat kdyz to neni jeste me..Smile
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No právě proto jsem se ptala.
Netušíte někdo kdy dají na parkoviště ty "motýli"?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
No právě proto jsem se ptala.
Netušíte někdo kdy dají na parkoviště ty "motýli"?

Ptal jsem se Nesuty ohledne parkovani tak rikal ze zabrany(motyl) bude ale nerekl kdy:D
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 10:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám říkal, že to tam dají až zmizí stavba, ale kdy to asi tak bude to neřekl.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 11:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pojisteni odpovednosti to je k cemu? Vim, ze to musi mit napriklad obchody kdyby se neco stalo jejich zakaznikovi, ale proc domacnosti. To jako kdyby se nekdo u me zranil v byte?
My si dame asi balkon takovou ty plastove "okna" na balkon, jak to casto byva, doufam ze proti tomu taky nikdo nic nebude mit .)
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 11:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pojištění odpovědnosti je ke krytí škod které způsobíš jinému. Můžeš třeba vytopit souseda...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boba napsal:
Pojisteni odpovednosti to je k cemu? Vim, ze to musi mit napriklad obchody kdyby se neco stalo jejich zakaznikovi, ale proc domacnosti. To jako kdyby se nekdo u me zranil v byte?
My si dame asi balkon takovou ty plastove "okna" na balkon, jak to casto byva, doufam ze proti tomu taky nikdo nic nebude mit .)

To znamena, ze kdyz ti vytece pracka a vytopis souseda, tak to jde z te pojistky proti odpovednosti..
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2