Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 16:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

luuca napsala:
Sad tak bohuzel, ja se ptala ve skanska a s vykopavkama je to pravda. dobu prodlouzeni ale nechteji prozradit a momentalne diskutuji nad tim, jestli zkolauduji objekty 1-3 zvlast - tech se totiz pozdrzeni vystavby netyka.



No kolaudace 1-3 zvlášť se mi zdála logická, ale ve Skanske tvrdili, že to nelze, protože povolení bylo na celek, tak to jako celek musí i zkolaudovat.

Kamarád, který o nemovitostech něco ví, povídal, že chtít u projektu částečnou kolaudaci, když povolení bylo na celek, představuje administrativně náročný proces (prý jako celé stavební povolení znova).

No ale vzhledem k tomu, že investor neuvidí většinu našich penízků dřív než po kolaudaci, tak se možná přece jen bude snažit to nezdržovat:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2007, 16:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

luuca napsala:
Sad tak bohuzel, ja se ptala ve skanska a s vykopavkama je to pravda. dobu prodlouzeni ale nechteji prozradit a momentalne diskutuji nad tim, jestli zkolauduji objekty 1-3 zvlast - tech se totiz pozdrzeni vystavby netyka.



No kolaudace 1-3 zvlášť se mi zdála logická, ale ve Skanske tvrdili, že to nelze, protože povolení bylo na celek, tak to jako celek musí i zkolaudovat.

Kamarád, který o nemovitostech něco ví, povídal, že chtít u projektu částečnou kolaudaci, když povolení bylo na celek, představuje administrativně náročný proces (prý jako celé stavební povolení znova).

No ale vzhledem k tomu, že investor neuvidí většinu našich penízků dřív než po kolaudaci, tak se možná přece jen bude snažit to nezdržovat:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2007, 11:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

víc nevim:-) snad to bude ok
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.4.2007, 13:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak jsme se tam byli v neděli podívat... jelikož je vstup nahoře již uzavřený, tak neni pořádně vidět dozadu, co se tam děje. Ale u domu č. 4 už je základní deska, tak snad všechno proběhne v pořádku.
A už si můžeme se Skanskou domluvit prohlídku vzorového bytu, který je již hotový.

A slyšela jsem tam drb, vyloženě drb:)))
Ta paní co to tam hlídá a nějaká paní ze zahrádky, hodně nepříjemné obě, říkali, že ty zahrádky tam zůstanou a žádná druhá etapa nebude. Prý prohráli soud, protože tam mají pozemky i církev.
Mno můžem si o tom každej myslet svéWink
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.4.2007, 10:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak my se byli podívat o velikonočním pondělí Tentokrát byl na stavbě neočekávaně naprostý klid, i když normálně dělávali i v neděli.

Jinak výhled na staveniště z náspu před tou novou boudou taky úplně špatný není.

Stany archeologů jsou pryč, dokončují základovou desku č.4 a pilotují 7 nebo 6. Na 1 a 2 dokončují 4. patro.

Taky jsem viděl, že jsou osazená okna a dveře u toho asi vzorového bytu v čísle 2. Akorát mi to přijde divné, že by měli už vzorový byt, když ještě na baráku není hotové poslední patro a střecha:-) Ale podívat bychom se tam určitě šli.

Jo a taky pořádně pokročili s terénními úpravami vlevo od podjezdu tam, co má být projekt Dvůr nad Rokytkou.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2007, 14:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

duben 2007 (Zahrady nad Rokytkou)

Výstavba všech domů je v plném proudu. Objekty 4-7 mají již hotové základy a rozbíhají se armovací práce. U objektů č. 1, 2, 3 už probíhají vnitřní práce – pokládka podlahových krytin, obkládání WC a koupelen, instalace dveří a přípravy pro kuchyně.

Už mám lepší pocit:)
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
More
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 19.3.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: baráček č. 1.:-)

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.4.2007, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Oninka napsala:
duben 2007 (Zahrady nad Rokytkou)

Výstavba všech domů je v plném proudu. Objekty 4-7 mají již hotové základy a rozbíhají se armovací práce. U objektů č. 1, 2, 3 už probíhají vnitřní práce – pokládka podlahových krytin, obkládání WC a koupelen, instalace dveří a přípravy pro kuchyně.

Už mám lepší pocit:)


To zní docela optimisticky:-)
Nicméně vzhledem k tomu, že my máme na čísle 1 klientské změny (příčky, zárubně, koupelna) teprve ve stádiu kalkulace (cca 3.týden), byl bych trochu menší optimista Sad

Navíc pokud se dobře pamatuju, tak podlahy, dlažby, obklady i dveře jako takové mají uzávěrku cca k 30.6., takže my jsme v této oblasti zatím ve stádiu výběru...

Ale je fakt, že při každé návštěvě je na staveništi vidět nějaký pokrok.Very Happy)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie MoreZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 20.4.2007, 10:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj vsem!

Nevi nekdo jak je to s navrhem koupelny ve firme Ptacek? V klientskem centru nam rekli ze maji zakazano davat klientum detailni rozmery bytu, u Ptacka zase ze si tam budouci obyvatele projektu Nad Rokytkou presne rozmery prinaseji, protoze bez nich se neda koupelna navrhnout.
Dale mne tyto 2 "instituce" nebyly schopny uvest presny vycet veci ktere nam firma Ptacek muze do koupelny dodat... Sad
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 21.4.2007, 15:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pulkic napsal:
Ahoj vsem!

Nevi nekdo jak je to s navrhem koupelny ve firme Ptacek? V klientskem centru nam rekli ze maji zakazano davat klientum detailni rozmery bytu, u Ptacka zase ze si tam budouci obyvatele projektu Nad Rokytkou presne rozmery prinaseji, protoze bez nich se neda koupelna navrhnout.
Dale mne tyto 2 "instituce" nebyly schopny uvest presny vycet veci ktere nam firma Ptacek muze do koupelny dodat... Sad



Z toho Ptacka jsem taky zmatenej, v tom dopise pisou, ze veci do koupelny se muzou brat jenom z MK, ale dostal jsem letacek od Ptacka, ze muzeme i od nej...tak nevim....
Co se tyka vzoroveho bytu, tak ten pry bude pristupnej az po 13.5, nebo to aspon tvrdi Lexxus
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 22.4.2007, 19:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravim, tak ten podjezd v ulici U elektry uz neni, dneska ho cile bourali. Jsem tedy zvedavej co tam misto toho podjezdu vymysli....
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 23.4.2007, 13:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

oni to maj jen rozšířit a pak to znova bude podjezd pod cyklostezkou
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Plesnivec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 30.8.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Nove Vysocany

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 24.4.2007, 08:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

shimpi napsal:
oni to maj jen rozšířit a pak to znova bude podjezd pod cyklostezkou

Další článek o cyklostezce:
http://www.zeleni.cz/4249/clanek/z-kolejiste-bude-cyklostezka/
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie PlesnivecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.5.2007, 22:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem... tak jsem koupil taky byt v Zahradách Byt v baráku č. 2... Za chvíli šoupnu na net aktuální fotky.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.5.2007, 22:49  Předmět:  Nové fotky Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj všem... tak jsem naládoval na net nové fotky ze stavby (29. duben 2007)

Jsou focené baráky 1, 2 a 3

Fotky jsou tady:
FOTKY

Co se týče dokončení, tak v Lexxusu mi řekli, že budou kolaudovat 1, 2 a 3 zvlášť. Nastěhování pravděpodobně přelom února a března 2008. Tak si budem držet palce...

Teď vybírám nadstandardní dlažbu a obklady do koupelny. Vybírám v MK a docela peklo...
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2007, 17:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

byl jsem se tam podívat včera, kupodivu mají hotové garáže u "naší" sedmičky. máme echo z lexxusu, že 4,5,6 a 7 bude mít zdržení právě kvůli těm archeologům a že dostaneme dopis od skansky, že budeme kolaudováni na začátku roku 2008, 1,2 a 3 prý dle plánu na konci tohoto roku. čert aby se v tom vyznal:-)
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.5.2007, 22:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Je to přesně tak... Dneska jsem byl v Lexxusu ... 1, 2 a 3 kolaudace listopad - prosinec 2007, nastěhování březen 2008. 4, 5, 6 a 7 kvůli archeologům zpoždění cca 1,5 měsíce...
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.5.2007, 22:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mam zatim jen rezervacku do projektu Dvur nad Rokytkou. Chtel bych se lidi ze Zahrad zeptat na par veci:
1) Byli v Lexxusu ochotni provest rozumne zmeny ve smlouve o smlouve budouci? Jake zmeny jste pozadovali?
2) Take po Vas chteli do par mesicu po podpisu doklad o pridelenem uveru? Jak to resite, kdyz cerpat uver (na doplatek po kolaudaci) budete treba i vice nez rok po jeho vyrizeni. To je dost problem, ne?
3) Muzete mi sdelit, jake jsou ceny klientskych zmen? Nejake priklady, na kolik co vyjde. At vim, co ma a nema smysl planovat a pripravovat.

Moc diky za odpovedi.
PQ
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 09:50  Předmět:  Koupelna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ahoj vsichni.
Mate nejake zkusenosti s vybiranim koupelny u Ptacka? Ja jsem byla jen v MK a to je dost masakr
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 09:53  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj
k bodu 2 - ve smlouve je sice neco takoveho napsane, ale ja jsem si jeste uver nevyrizovala a nikdo po mne nic nechtel. Mam pocit, ze v Lexxusu trosku nestihaji nebo na to kaslou
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 16:37  Předmět:  Re: Koupelna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Katka napsala:
ahoj vsichni.
Mate nejake zkusenosti s vybiranim koupelny u Ptacka? Ja jsem byla jen v MK a to je dost masakr


Ahoj,
z navstevy u Ptacka mam takove smisene pocity. Prisli jsme na domluvenou schuzku s jistou predstavou co bysme asi chteli, jen jsme potrebovali poradit. Pripadalo mi, ze ale obtezujeme a personal nema absolutni zajem se s nama o necem bavit. Sad Takze jsme nahlasili jen typy vany s prislusenstvim a umyvadla, slecna se podivala do pudorysu a rekla ze by se to tam MELO vejit. Dale jsme potrebovali poradit s bateriema (do cca 5000 kc za kus) - dali nam na vyber pouze jeden typ (5000,- za baterii mi neprijde nejak malo, to nabizi pouze luxusni baterie za nehoraznou cenu? ). Nabidku od Ptacka jsem asi pred dvema tydny posilal do Skanske na posouzeni a potvrzeni ze vybrana sanita je vhodna. Jeste se neozvali.
V MK jsme byli minuly ctvrtek taky s tim ze uz jsme meli vybrano. Chovani personalu bylo o poznani lepsi nez u Ptacka, jen mi trosku chybel profesionalni pristup k zakaznikovi. Wink
Cekal jsem ze pri schuzce nam jiz budou koupelnu modelovat a my budeme rikat co jeste upravit atp. Jake pak bylo moje "rozcarovani" kdyz jsem se dozvedel, ze se nase predstavy napisi na papir, ktery se pak posle do dalsi spolecnosti jez model vyhotovi. Confused
Nicmene cekam na konecne navrhy koupelny a verim ze budou idealni Smile
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 19:59  Předmět:  Re: Koupelna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Takže jedno lepší než druhé
Já jsem si v MK zadne obklady nevybrala, tak jsem chtela zkusit jeste Ptacka. Snad tam toho budou mit vice.

Pulkic napsal:
Katka napsala:
ahoj vsichni.
Mate nejake zkusenosti s vybiranim koupelny u Ptacka? Ja jsem byla jen v MK a to je dost masakr


Ahoj,
z navstevy u Ptacka mam takove smisene pocity. Prisli jsme na domluvenou schuzku s jistou predstavou co bysme asi chteli, jen jsme potrebovali poradit. Pripadalo mi, ze ale obtezujeme a personal nema absolutni zajem se s nama o necem bavit. Sad Takze jsme nahlasili jen typy vany s prislusenstvim a umyvadla, slecna se podivala do pudorysu a rekla ze by se to tam MELO vejit. Dale jsme potrebovali poradit s bateriema (do cca 5000 kc za kus) - dali nam na vyber pouze jeden typ (5000,- za baterii mi neprijde nejak malo, to nabizi pouze luxusni baterie za nehoraznou cenu? ). Nabidku od Ptacka jsem asi pred dvema tydny posilal do Skanske na posouzeni a potvrzeni ze vybrana sanita je vhodna. Jeste se neozvali.
V MK jsme byli minuly ctvrtek taky s tim ze uz jsme meli vybrano. Chovani personalu bylo o poznani lepsi nez u Ptacka, jen mi trosku chybel profesionalni pristup k zakaznikovi. Wink
Cekal jsem ze pri schuzce nam jiz budou koupelnu modelovat a my budeme rikat co jeste upravit atp. Jake pak bylo moje "rozcarovani" kdyz jsem se dozvedel, ze se nase predstavy napisi na papir, ktery se pak posle do dalsi spolecnosti jez model vyhotovi. Confused
Nicmene cekam na konecne navrhy koupelny a verim ze budou idealni Smile
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Fiq
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.5.2007
Příspěvky: 20


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2007, 20:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

PQ napsal(a):
Mam zatim jen rezervacku do projektu Dvur nad Rokytkou. Chtel bych se lidi ze Zahrad zeptat na par veci:
1) Byli v Lexxusu ochotni provest rozumne zmeny ve smlouve o smlouve budouci? Jake zmeny jste pozadovali?
2) Take po Vas chteli do par mesicu po podpisu doklad o pridelenem uveru? Jak to resite, kdyz cerpat uver (na doplatek po kolaudaci) budete treba i vice nez rok po jeho vyrizeni. To je dost problem, ne?
3) Muzete mi sdelit, jake jsou ceny klientskych zmen? Nejake priklady, na kolik co vyjde. At vim, co ma a nema smysl planovat a pripravovat.

Moc diky za odpovedi.
PQ


Jsme na tom podobne. Taky mame jenom rezervacku. Co se tyka hypoteky, bylo mi receno, ze je treba dolozit ze hypoteku dostanu, to jest, ze splnuji pozadavky. Jinak uz me agilne kontaktoval clovek z Hyposervisu a cpal mi hypoteku.

Tez bych od Zahradaku uvital nejake tipy ohledne smlouvy Smile

Jinak mam pocit ze v Lexxusu na to trochu kaslou a nikam moc nespechaj, teda aspon u Dvora.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie FiqZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Danny1
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.4.2007
Příspěvky: 27


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.5.2007, 20:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Co se týká změn ve smlouvě, tak my jsme moc nepochodili. Nám se tam hlavně nelíbila nevyváženost pokut, tak jsme to navrhli tak, aby pokuty při nedodržení čehokoliv byly vyvážené. Všechno zamítly:-(
Hypotéku jsme vyřizovali hned po podpisu smlouvy přímo v České spořitelně, bylo to v pohodě, hypotéka se dá podepsat již nyní s tím, že čerpání bude např. za rok.
Ceny klientských změn jsou 5.000 za to, že chci změnit např dlažbu, obklady apod. a pak je ještě jedna suma ( nevím kolik, ale víc jak 5.000 to není ) za to, že se změní příčky apod. Pak udělají rozdíl mezi cenou standardu a nadstandardu a to klient doplatí.
   OfflineOsobní galerie Danny1Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 13:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Danny1 to platíte jen za to že chcete něco změnit 5000?!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 15:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Danny1 napsal(a):
Co se týká změn ve smlouvě, tak my jsme moc nepochodili. Nám se tam hlavně nelíbila nevyváženost pokut, tak jsme to navrhli tak, aby pokuty při nedodržení čehokoliv byly vyvážené. Všechno zamítly:-(
Hypotéku jsme vyřizovali hned po podpisu smlouvy přímo v České spořitelně, bylo to v pohodě, hypotéka se dá podepsat již nyní s tím, že čerpání bude např. za rok.
Ceny klientských změn jsou 5.000 za to, že chci změnit např dlažbu, obklady apod. a pak je ještě jedna suma ( nevím kolik, ale víc jak 5.000 to není ) za to, že se změní příčky apod. Pak udělají rozdíl mezi cenou standardu a nadstandardu a to klient doplatí.


Ja myslim, ze 5000 je za zmenu pricek a 3000 za dlazbu atd.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 15:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tzn., že když si chcete dát jinou dlažbu než by vám tam dali, tak zaplatíte 3000 + rozdíl v ceně, pokud je vybraná dlažba dražší než ta co tam měla být?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 15:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Tzn., že když si chcete dát jinou dlažbu než by vám tam dali, tak zaplatíte 3000 + rozdíl v ceně, pokud je vybraná dlažba dražší než ta co tam měla být?

rekla bych, ze to tak bude, takto krasna pravidla mela pred dvema lety i Skanska Sad, dnes nevim. Tedy vubec nic noveho pod sluncem, ostatne i CG to tak kdysi delal, dokud nezavedl onen skvely nadstandart, ale za zmenu nekterych polozek si nadale uctuje - zmena vany 5000kc a umyvadlo za 3000kc, baterie za 2000kc a mohli bychom pokracovat, pricky jsou velmi podobne.
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Katka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 3.5.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Modrej domeček

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 18:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

AlíaTom napsala:
Tzn., že když si chcete dát jinou dlažbu než by vám tam dali, tak zaplatíte 3000 + rozdíl v ceně, pokud je vybraná dlažba dražší než ta co tam měla být?


Presne tak - cituji:"Paušální poplatek za zpracovaní změny typu B jsou 3000,- Kč. Změny typu B = druh podlahové krytiny, povrchová úprava dveří, změna typu obkladů a dlažeb, atd.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie KatkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2007, 14:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Těch 5.000,- kč a 3.000,- kč jsou pouze vstupy. Pokud si jeden tento vstup zaplatíte, tak můžete hýbat s věci, které jsou v těchto vstupech obsaženy.
Například, budete chtít jiné dlaždičky, zaplatíte vstup 3000,- vyberete si nové dlaždičky, 300 kč nové, odečte se 100 kč za standardní, ale přičte se 80 kč za to, že chcete nadstandard:))) ceny jsou pouze namátkové, nemám u sebe tuto tabulku ze Skansky, ale rozhodně nepočítejte s tim, že nějak ušetříte;) Ale s tím jsme přeci počítali, že nic neni zadarmo... a jinak s MK taky nemám dobré zkušenosti, ani s lexusem, ani se Skanskou, je to hold boj...
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.5.2007, 15:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu napsala:
AlíaTom napsala:
Tzn., že když si chcete dát jinou dlažbu než by vám tam dali, tak zaplatíte 3000 + rozdíl v ceně, pokud je vybraná dlažba dražší než ta co tam měla být?

rekla bych, ze to tak bude, takto krasna pravidla mela pred dvema lety i Skanska Sad, dnes nevim. Tedy vubec nic noveho pod sluncem, ostatne i CG to tak kdysi delal, dokud nezavedl onen skvely nadstandart, ale za zmenu nekterych polozek si nadale uctuje - zmena vany 5000kc a umyvadlo za 3000kc, baterie za 2000kc a mohli bychom pokracovat, pricky jsou velmi podobne.


Vůbec si neuvědomuju, že bychom tohle platili. Vždycky jsme platili jen rozdíl v ceně.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2