Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 11:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, tak o tom jeste pouvazuji jelikoz jsem na 3NP tak by se to stat mohlo .) Od CG mame tedy pouze pojisteni nemovitosti a pojisteni domacnosti do 100tis na dobu 1 roku pokud se nepletu a pochopil jsem predchozi prispevky. Do pojisteni domacnosti se zapocitava i kocarkarna ... kdyby mi tam ukradli kolo?
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 11:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ano, ke krytí škody co způsobíš jemu
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 11:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vazeni tedka mi prisel dopis od Sluenu, kde mi zvou na 1.schuzi schromazdeni vlastniku jednotek.
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 12:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Wow, tak se mrknu do schranky, asi by stalo za to se toho zucastnit .)
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 12:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prislo mi to doporucene je to tedy jenpro dum C. Ostatni maji asi jinym datum nebo hodinu.
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 13:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boba napsal:
Aha, tak o tom jeste pouvazuji jelikoz jsem na 3NP tak by se to stat mohlo .) Od CG mame tedy pouze pojisteni nemovitosti a pojisteni domacnosti do 100tis na dobu 1 roku pokud se nepletu a pochopil jsem predchozi prispevky. Do pojisteni domacnosti se zapocitava i kocarkarna ... kdyby mi tam ukradli kolo?


To je v každý pojišťovně jinak. Třeba já mám v základní pojistce pojištěný i věci ve sklepě ale nevztahuje se to na sportovní náčiní a tedy na kolo který je nutný připojistit zvlášť.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
doktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 13:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Máme, tedy budeme mít byt taky v Céčku,ale ještě zdaleka nejsme ve stadiu, kdy bychom ten byt chtěli přebrat, ve čtvrtek jdeme na čtvrtou zjišťovací prohlídku a moc nevěříme, že už bude vše ok....Sad Kdy je ta první schůze? A kde?
   OfflineOsobní galerie doktorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 13:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

doktor napsal(a):
Máme, tedy budeme mít byt taky v Céčku,ale ještě zdaleka nejsme ve stadiu, kdy bychom ten byt chtěli přebrat, ve čtvrtek jdeme na čtvrtou zjišťovací prohlídku a moc nevěříme, že už bude vše ok....Sad Kdy je ta první schůze? A kde?


No ja jsem vyt taky jeste neprebral. Mel bych bydlet v Ccku a ceka mi jiz 5.zjistovaci prohlidka..Tak uvidime. Jinak 1.schuze shromazdeni vlastniku jednotek je v hotelu FORT ROXY, Litovicka 476,Hostivice, dne 21.5.07 od 17h.
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
doktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 13:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
doktor napsal(a):
Máme, tedy budeme mít byt taky v Céčku,ale ještě zdaleka nejsme ve stadiu, kdy bychom ten byt chtěli přebrat, ve čtvrtek jdeme na čtvrtou zjišťovací prohlídku a moc nevěříme, že už bude vše ok....Sad Kdy je ta první schůze? A kde?


No ja jsem vyt taky jeste neprebral. Mel bych bydlet v Ccku a ceka mi jiz 5.zjistovaci prohlidka..Tak uvidime. Jinak 1.schuze shromazdeni vlastniku jednotek je v hotelu FORT ROXY, Litovicka 476,Hostivice, dne 21.5.07 od 17h.
Díky za zprávu
   OfflineOsobní galerie doktorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 15:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dčko to má 21.5., ale od 18.30hod., taky nám to dneska přišlo.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 15:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No koukam, ze pocitaji ze se asi budeme radit jen 1,30h:D
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 15:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
No koukam, ze pocitaji ze se asi budeme radit jen 1,30h:D


Se pak přidáme i my z Dčka, aspoň nás na ně bude víc.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 7.5.2007, 17:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To vypada, ze my z F-ka by jsme to meli mit az 21:30 .) heh.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 00:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Neplanujete si nekdo zasklit lodžii? Napadlo me kdyby nas bylo vice tak bychom mohli dostat nejakou mnozstevni slevu .) Jiz jsem odeslal par poptavek a dostalo se mi i odpovedi.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 08:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pratele, volal jsem do Sluenu, zda mi muzou rict castku kolik budu platit mesicni poplatky...Ty poplatky obsahuji vsechno krome zalohy na elektrinu??Diky.
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 09:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Rekl bych, ze jo. Nenapada me nic dalsiho co by jsme mohli platit jeste jineho. Je tam dokonce nejake pojisteni objedku. To ale nebude asi pojisteni bytu, ze?
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 09:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To asi nebude... Pouze objekt je v tom.
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 13:36  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nemám ten papír u sebe, ale je tam opravdu vše kromě elekriky, tzn. teplo, voda, úklid, poplatek správcovské firmě, fond oprav,...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 9.5.2007, 13:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No asi podle toho co mi pani rikala tak asi velka castka pujde na poplatek spravcovske firme:D
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 11:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak dnes nam volali ohledne vymeny proskleni. Ja uz mam namontovane zaluzie a budou menit skla? Jeste to prekontroluji, ale pritelkyne myla okna a niceho si nevsimla. Takze to asi odmitneme, pry to hodne lidi zamita tu vymenu.
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
doktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 12:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nám okna vyměniliy, všechny, protože byly poškrábaný fakt hodně a zase se jim opět nepovedlo na jeden pokus ty okna seřídit, takže nám nejdou zavřít. To je mj. rezultát z čtvrté zjišťovací prohlídky, za čtrnáct dní jdeme na pátou...... Sad .....
   OfflineOsobní galerie doktorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 12:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ojej Sad
Tak bud jsem takovy flegmatik, nebo se jim vse povedlo do 2. prohlidky udelat Mr. Green
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
doktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 13:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já fakt nechápu, jak ty dodavatelský firmy můžou s takovou od té práce odejít - a je jedno zda jsou to okenáři, obkladači nebo lidi od dveří.... Ani jedno nebylo potom, co opustili svou práci v pořádku .....
   OfflineOsobní galerie doktorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
doktor
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 17


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 13:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

apropos, volal jsem do Sluenu a vzala to asi paní majitelů - myslím, že to taky nebude nejrůžovější spolupráce - ještě štěstí, že v tomhle máme svobodnou ruku...
   OfflineOsobní galerie doktorZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hans
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 60


blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 13:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

souhlasím, bullshit...........
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie hansZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 19:59  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boba napsal:
Tak dnes nam volali ohledne vymeny proskleni. Ja uz mam namontovane zaluzie a budou menit skla? Jeste to prekontroluji, ale pritelkyne myla okna a niceho si nevsimla. Takze to asi odmitneme, pry to hodne lidi zamita tu vymenu.


Co se týče výměny skel a žaluzíí, tak by to prý neměl být problém. Nám měnili 6 skel, aniž bychom o to kohokoli žádali a jedno ještě budou měnit. Žaluzie jsme při té první výměně ještě neměli, ale při té druhé už budou. Řekli nám, že to není problém, že si to sundají, vymění a nandají. Tak uvidíme!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Honza
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Hostivice F15

blank.gif

PříspěvekZaslal: 11.5.2007, 23:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mně taky dneska volali, tak jsem se s nimi domluvil, že se na ta okna podívám, a když budou opravdu poškrábaná, tak jim zavolám a domluvíme se na termínu. Nicméně poškrábané není ani jedno, takže se nic měnit nebude, což mě docela potěšilo Smile
   OfflineOsobní galerie HonzaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boba
Host
Host


Věk: 42
Založen: 23.4.2007
Příspěvky: 164
Bydliště: Hostivice F18

australia.gif

PříspěvekZaslal: 12.5.2007, 02:07  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

jj presne u nas podobny pripad .)
_________________
http://www.computerweb.cz
http://www.detske-autosedacky.eu
Rak Pohlaví:Muž Kohout OfflineOsobní galerie bobaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
pxs
Host
Host



Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 118
Bydliště: Hostivice C

blank.gif

PříspěvekZaslal: 14.5.2007, 07:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Koukam vymena oken akce stoleti:)
   OfflineOsobní galerie pxsZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
AlíaTom
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 6.9.2005
Příspěvky: 404
Bydliště: HOSTIVICE D

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 14.5.2007, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pxs napsal(a):
Koukam vymena oken akce stoleti:)

Prý těch skel mění cca 90 procent. Od soboty montují "motýly" na parkovací stání...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie AlíaTomZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2