Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já jsem pod tu mřížku, co jsem si na to koupila jako spíš vizuální krytku dala igelit a to bylo cejtit stejně, takže jsem tam teď ještě nacpala noviny - a od té doby ještě sousedi nevařili, takže nevím
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Aha, no tak vyčkej na přípravu pečeně u sousedů a uvidíš - tedy ucítíš Very Happy
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 18.7.2007, 14:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hmm, spíš doufám, že neucítím, ale moc tomu nevěřím Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Yasu
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM “E“

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 25.7.2007, 15:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Já jsem pod tu mřížku, co jsem si na to koupila jako spíš vizuální krytku dala igelit a to bylo cejtit stejně, takže jsem tam teď ještě nacpala noviny - a od té doby ještě sousedi nevařili, takže nevím


Mno my jsme resili podobny problem... u nas byla trubka dost zdeformovana... ale podarilo se nam sehnat kryt, maj tam i zaklapky vpodstate na co si vzpomenes tam maji
Je to u zastavky MIchelská na Praze 4. Na rohu jsou policajti a za domem je hala kde prodavaji od hrebíku az po kamna....
Rak Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie YasuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 26.7.2007, 08:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Yasu napsala:
vendy napsala:
Já jsem pod tu mřížku, co jsem si na to koupila jako spíš vizuální krytku dala igelit a to bylo cejtit stejně, takže jsem tam teď ještě nacpala noviny - a od té doby ještě sousedi nevařili, takže nevím


Mno my jsme resili podobny problem... u nas byla trubka dost zdeformovana... ale podarilo se nam sehnat kryt, maj tam i zaklapky vpodstate na co si vzpomenes tam maji
Je to u zastavky MIchelská na Praze 4. Na rohu jsou policajti a za domem je hala kde prodavaji od hrebíku az po kamna....



Díky moc za tip, zkusím to tam omrknout.. Hlavně mě utěšuje, že nejsem v Ečku jediná, kdo má blbý trubky v odtahu Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2