Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
lusvec
Domácí
Domácí



Založen: 27.5.2005
Příspěvky: 942
Bydliště: Záběhlice A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 14:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
Tak nás nikdo na možné výpadky čehokoliv neupozornil a na naše dotazy nám bylo sděleno, co chceme, že jsme na stavbě.


To ale není pravda - podáním návrhu na vydání kolaudačního rozhodnutí CG deklaruje že stavbu dokončil a žádá o její zkolaudování. Pouze pokud by kolaudační rozhodnutí nebylo vydáno tak trvá stav "stavba" ale u domu B již vydáno bylo a tak jejich tvrzení je jemně řečeno nepravdivé.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie lusvecZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 17:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dotaz pro spolunájemníky z B – už je závada opravena a proud jde? A internet? Díky.
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
greticka
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 1097
Bydliště: Mattioliho 11

france.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 17:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

luk3 napsal:
Dotaz pro spolunájemníky z B – už je závada opravena a proud jde? A internet? Díky.
El. proud funguje, internet nevím, nám se včera připojit nezdařilo (Sean.cz) a teď jsem připojená přes Eurotel CDMA.
Kozoroh Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie gretickaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 17:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

greticka napsala:
luk3 napsal:
Dotaz pro spolunájemníky z B – už je závada opravena a proud jde? A internet? Díky.
El. proud funguje, internet nevím, nám se včera připojit nezdařilo (Sean.cz) a teď jsem připojená přes Eurotel CDMA.



Díky Wink.
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
luk3
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 44
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: NZM – B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 22.2.2006, 17:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Poslední dva dny internet nešel, kvůli problémům s proudem. Jinak to funguje opravdu „samo“. stačí připojit síťovej kabel Wink
Kozoroh Pohlaví:Muž Koza OfflineOsobní galerie luk3Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
manzele
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 74
Založen: 12.2.2006
Příspěvky: 286
Bydliště: Nové Zahradní město blok B

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 10:07  Předmět:  odpoved vedeni CG na stiznost Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prikladam odpoved vedeni CG na stiznost stran dodavek elektricke energie do bloku B


dovolte mi reagovat na Vasi stiznost.
Mate pravdu s vypadky dodavky elektricke energie do BD B, ktera se jiz
stala
2x z ruznych duvodu, ale skutecnou podstatou vsech techto problemu je
prodluzujici se schvalovaci proces legalizace zmeny umisteni rozvcadecu
ze
strany poskytovatele dodavky elektricke energie (PRE) do objektu. Do
teto
doby je tak objekt napojen pouze na provizorni privod elektricke energie
z
trafostanice u Pracske ulice. Koncem minuleho tydne se konecne podarilo
vyse
zminovany schavlovaci proces dotahnout a v pondeli a utery, tzn. 27.2. a
28.2. mame predbezny prislib ze strany PRE, ze dojde k osazeni vsech
elektromeru v celem objektu a k napojeni na jejich distribucni sit, cimz
by
definitivne melo dojit k odstraneni vypadku elektricke energie v celem
BD.
Tato zalezitost nas velmi mrzi a omlouvame se za takto dlouho
prodluzujici
se proces napojeni na sit poskytovatele. Z nasi strany bylo ucineno
maximum
k urychleni teto zalezitosti a pevne verim, ze 28.2. bude problem
definitivne vyresen.
Dale zminovany problem s radiatory a vytapenim BD souvisel s vypadky
elektricke energie a nemel by se po 28.2. (viz. odstavec vyse) tento
problem
opakovat. Vymenikova stanice, ktera zajistuje vytapeni ve Vasem objkektu
je
spravovana Prazskou teplarenskou a.s., ktera je zaroven dodavatelem tepla
do
objektu. Resila vzdy zalezitost jako havarii a dle mych informaci byl
vzdy
problem v pomerne kratke dobe odstranen.....
Jeste jednou se omlouvam za problemy zpusobene vypadky dodavek
elektricke
energie a pevne verim, ze po odstraneni techto problemu budete nasim
spokojenym klientem.
Kozoroh  Buvol OfflineOsobní galerie manzeleZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

včera jsem koukala, na cčku přízemí západ, že elektroměry jsou už osazené.. tak snad brzy dojde k přepojení..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
včera jsem koukala, na cčku přízemí západ, že elektroměry jsou už osazené.. tak snad brzy dojde k přepojení..
?lověk musí o přepojení požádat na formulářích PRE (které jsou mimochodem značně odlišné od těch, které jsme dostali od CG ve složce při přebírání bytu ...) a nejprve se musí požádat o ukončení dodávky elektřiny, o co by měl žádat CG kompletně vyplněnými formuláři (ty obdržené při předávání bytu byly úplně prázdné ...), až teprve potom můžeme žádat my ... Prý postačí, když CGem vyplněnou žádost o ukončení odběru podáme spolu s naší novou žádostí o dodávku elektřiny. Takže hlavní je, abychom ji od CG dostali vyplněnou. A to nemluvím o tom, že na všech musí být úplná adresa ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo.. říkali mi že dají vědět, kdy dojde k převedení účtu na nás. Takže to tedka vázne na kolaudaci a přidělení adresy.. Pokrok je že ty elektroměry jsou už usazené... Very Happy
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

naštěstí by pak to přehlášení neměl být žádný velký problém, ty jejich kanceláře jsou na několika místech v Praze, včetně centra a mají tam celkem rozumnou "otevírací" dobu ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zdravím sousedy z C. Elektromery osazovali nekdy minuly tyden. Po delsim dohadovani na PRE se mi ho podarilo prihlasit. Taky diky rychle pomoci pana Stepky, ktery jim tam ochotne faxoval nejake dokumenty. Tak jen radim: dejte si pozor, abyste meli od CG vyplneny fomrular o jejich odhlaseni elektromeru. Bez toho to nejde, jenom razitka na prazdnem formulari (jak jsem to dostala ja) nestaci.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

martina napsala:
Zdravím sousedy z C. Elektromery osazovali nekdy minuly tyden. Po delsim dohadovani na PRE se mi ho podarilo prihlasit. Taky diky rychle pomoci pana Stepky, ktery jim tam ochotne faxoval nejake dokumenty. Tak jen radim: dejte si pozor, abyste meli od CG vyplneny fomrular o jejich odhlaseni elektromeru. Bez toho to nejde, jenom razitka na prazdnem formulari (jak jsem to dostala ja) nestaci.
děkuji za potvrzení výše napsaného ... Wink
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RudolfT
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: NZM C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 16:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
mozna to nekomu pomuze a usetri dodatecne faxovani atd.:
Mne se povedlo prehlasit odber elektriny na zaklade zadosti, do ktere jsem jako prilohu uvedl pouze kopii Zapisu o odectu medii, podepsaneho stavebni dozorem pri predani klicu. Delal jsem to na Balabence a toto reseni navrhla pani u prepazky jeji vedouci.
Ruda.
Kozoroh Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie RudolfTZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lubos
Podnájemník
Podnájemník



Založen: 1.5.2005
Příspěvky: 619
Bydliště: Nove Zahradni Mesto C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 17:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A nevadilo im, ze este nie je znama uplna adresač
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie LubosZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RudolfT
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 51
Založen: 27.2.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: NZM C

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 19:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vobec nie. Pani mi dokonca podla cisla elektromera nasla uvedenu pripojku registrovanu este na CG a podla toho (s pouzitim cisla pozemku) odber previedla.
Ak sa pytas na moju adresu uvedenu v ziadosti - trvaly pobyt/dorucovaciu (tam PRE cislo parcely nestaci) - tu mam samozrejma inde. Tam uz sice nebyvam, ale pouzil som moznost presmerovat vsetku postu za 100Kc/mes. docasne do mojho zamestnania (zriadi sa to na poste - figel, o ktorom som nevedel a poradili mi ho v CG - aktivne to je do 5 dni a max doba je 6 mesiacov). Cool
Kozoroh Pohlaví:Muž Krysa OfflineOsobní galerie RudolfTZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Cibi
Moderator
Moderator


Věk: 39
Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 518


bahamas.gif

PříspěvekZaslal: 27.2.2006, 22:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ja jdu na PRE bud zitra nebo ve ctvrtek Smile
Beran Pohlaví:Muž Buvol SkrytýOsobní galerie CibiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 28.2.2006, 10:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

RudolfT napsal:
Ahoj,
mozna to nekomu pomuze a usetri dodatecne faxovani atd.:
Mne se povedlo prehlasit odber elektriny na zaklade zadosti, do ktere jsem jako prilohu uvedl pouze kopii Zapisu o odectu medii, podepsaneho stavebni dozorem pri predani klicu. Delal jsem to na Balabence a toto reseni navrhla pani u prepazky jeji vedouci.
Ruda.


Zvlastni, v Adrii jim ten zapis o odectu medii nestacil. Chteli to odhlaseni podepsane nekym z CG. Ale to uz je jedno, hlavne, ze to mame vyrizene. Radim, pokud se vydate do Adrie, mit i to odhlaseni. Je to jistejsi Cool
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 28.2.2006, 10:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ostatně to je přesně to, co mi bylo řečeno a co jsem sem napsal předtím ... Bez vyplněného formuláře CGem pro odhlášení by vám to neměli udělat, prostě záleží na konkrétním pracovišti PRE, jak se k tomu postaví ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
willy
Host
Host



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 102
Bydliště: NZM A

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 15:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tie elektromery si prihlasujete z vlastnej iniciativy alebo vam to nakazal niekto z CG? Potrebujem k tomu tu bielu karticku so stavom elektromera ktora je zastrcena za elektromeromě
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie willyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Milan V.
Administrator
Administrator



Založen: 25.4.2005
Příspěvky: 2123
Bydliště: NZM A

blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 15:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

willy napsal:
Tie elektromery si prihlasujete z vlastnej iniciativy alebo vam to nakazal niekto z CG? Potrebujem k tomu tu bielu karticku so stavom elektromera ktora je zastrcena za elektromeromě
Už se mi nechce podepisovat x-tý dokument, na kterém je zachycena povinnost přehlásit odběr elektřiny do 14 od jeho podpisu a navíc, když tam budeme za chvíli bydlet, chci to mít napsané na sebe ...
   OfflineOsobní galerie Milan V.Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 16:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

to věřím, taky se mi tahle situace "načerno" nelíbí, al enechám to až bude známá přesná adresa. No nebo na výzvu CG, jak mi bylo řečeno..
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 16:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ja jsem podepsala papir o stavu elektromeru a byla tam poznamka, ze to musim do 14 dnu prehlasit - jinak by me mohli odpojit. Tak jsem to udelala radsi hned. A aspon uz to je na me a ne na CG.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lenkaii
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 49
Založen: 21.2.2006
Příspěvky: 1537
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 16:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tenhle papír jsme neopdepisovala. jednoduše proto že v době kdy jsme přebírala klíče tam žádný ještě nebyl.. Very Happy)
Býk Pohlaví:Žena Tygr OfflineOsobní galerie lenkaiiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 17:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

lenkaii napsala:
no tenhle papír jsme neopdepisovala. jednoduše proto že v době kdy jsme přebírala klíče tam žádný ještě nebyl.. Very Happy)



ja jsem ho taky nepodepisovala, kdyz jsem prebirala klice. az kdyz namotnovali elektromery - kvuli stavu elektromeru pro pre. chtela jsem mit klid a elektromer mit prihlaseny co nejdriv.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
jája
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 18.1.2006
Příspěvky: 91
Bydliště: NZM C

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.3.2006, 22:51  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak my jsme nejen převzaly klíče, ale rovnou jsme na PRE v Nuslích přihlásily elektřinu čekaly jsme asi hodinu zato paní byla moc příjemná a moc mi pomohla s vyplněním...ten formulář je teda desnej
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie jájaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Legracni prihoda Smile Pred chvili jsem mel telefonat od pritelkyne, ktera byla na Balabence prihlasit nas nove (v utery) namontovany elektromer. Nemohli nam ho hned prihlasit i kdyz papiry byly vsechny, ale monteri jeste nepredali cisla elektromeru ke zpracovani a tak pani nejdrive zkusila rict, ze se ma stavit az za nejakou dobu, tak za 10 dni (to je tak akorat 14 dni od montaze = pak by nam CG podle smlouvy mohly tipnout pripojku). Pritelkyne se nedala odradit, rikala, ze za 10 dni uz bude pozde a ze to maji nejak vyresit. Po asi hodine telefonovani na ruzna mista, se data o namontovanych elektromerech ukazala a prehlaseni uz bylo otazkou okamziku.

Cele to martyrium trvalo cca 90 minut.

Rada: na PRE nespechejte, nebo si nejdrive telefonicky overte, ze uz vedi, ze elektromer s vasim cislem uz nekam namontovali...
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martina
Spolubydlící
Spolubydlící



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 375
Bydliště: NZM

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Mustangu, mam podobnou zkusenost. Taky jsem sla na PRE "prilis" brzy. Ale tlacila jsem na ne, ze je to jejich problem - a oni si ty doklady o montazi nejak vyzadali od svych pracovniku faxem. Vsechno jde:) Taky jsem tam stravila skoro dve hodiny, ale porad lepsi, nez si tam jit sednout znovu. Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie martinaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Leika
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 46
Založen: 14.11.2005
Příspěvky: 410
Bydliště: NZM/A

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 15:41  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Já čekám, až mě CG vyzve. Taková byla dohoda při předání bytu.
Lev Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie LeikaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MUSTANG
Domácí
Domácí



Založen: 7.2.2006
Příspěvky: 756


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Leika napsala:
Já čekám, až mě CG vyzve. Taková byla dohoda při předání bytu.


nam ta "vyzva" vlastne lezela ve schrance, kdybych se do ni obcas nepodival, tak bych to nevedel. Teda krome toho, ze o budouci vyzve ze strany stavebniho dozoru byl letak na vchodovych dverich...


Naposledy upravil MUSTANG dne 2.3.2006, 16:50, celkově upraveno 1 krát.
 Pohlaví:Muž  SkrytýOsobní galerie MUSTANGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KamilK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 8.2.2006
Příspěvky: 73
Bydliště: NZM B

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.3.2006, 16:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Legracni prihoda Pred chvili jsem mel telefonat od pritelkyne, ktera byla na Balabence prihlasit nas nove (v utery) namontovany elektromer


Dnes rano jsem se vydal na Obchodni kancelář Adria, tam mi řekli, že elektroměry z naší lokality NZM nejsou ještě v evidenci, tak mě poslali na Vladimírku v Nuslích, pod toto obchodní misto patříme a zde info o elektroměrech měli, sice né v systému ale po 15minutách čekání již bylo vše hotové a podepsané.

Takže pokud to budete řešit teď jezděte na Vladimírku a ušetříte si hodně času, ne jako já Smile
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie KamilKZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2