Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Kedy chcete kuchynparty?

4.-6.1.
10%
 10%  [ 1 ]
11.-13.1.
70%
 70%  [ 7 ]
18.-20.1.
0%
 0%  [ 0 ]
25.-27.1.
0%
 0%  [ 0 ]
je mi to jedno
20%
 20%  [ 2 ]
iný termín
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 10


Autor Zpráva
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy: latex stahuje pneušky, snad se do toho nějak narvu
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no tak niekam tie fotky dajte na web, nie?
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No nekecej. Že ses nepochlubil
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz: ale v mojí velikosti dost pochybuju
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

johny: kam je mám vrznout?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jéžiš, já než něco napíšu, je tu 10 dalších příspěvků!!

Pneumošky to sice skryje, ale někde to vylézt musí, haha.

Pokud nebude velikost na tebe, vezmeš si aspoň pouta a bíčík, ne? Laughing
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 11:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

johny: každej uvidí, co kdo doma má...nechala bych to k soukromým účelům, raději vám to vysmahnu
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mam vas dost...

Jj, o fotecky bych mel taky zajem, cd mam doma dost, muzu dodat.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lu
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 44
Založen: 24.8.2006
Příspěvky: 419
Bydliště: NZM-G

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:02  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

taaak, presne kvuli temto debatam na forum uz nikdo novy radeji nechodi Very Happy

ted zertuji, ale kdybych mela moznost cist jen tohle, tak bych si musela nutne pomyslet neco o malomyslnych sousedech Razz Jinak to urcite byla prima akce

TAKZE PRO VSECHNY NEZASVECENE - byla to prijemna, kultivovana akce, na ktere se nic nezakoneho ani nemravneho nedelo a priste se muzete zucastnit i vy Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Koza SkrytýOsobní galerie LuZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu: Problém je asi v tom, že je to v offtopicu pro všechny. Jinak já teda když kouknu na nová témata, čtu jen to, co mě zajímá, takže v tom bych problém neviděla Embarassed

Mabarcz: Cccccc
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Lu: každý máme holt jiný humor, nevnucuju ti ten náš, přiznávám, já jsem prostě střevo
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:10  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A jinak mi teď do telefonu řekla, že jsem KRÁVA!!!!!!!! :-O
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

chybí tam, že mi to řekla VENDY
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele ty bonzačko, to jsem si teda nemyslela, že seš taková.. ty seš ještě větší kráva než jsem si myslela, hahahahahahaha!
(hehe, teď nás asi JoHny zruší, haha)
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy: budeme bučit po founu no hahaha nás jen tak nikdo nezruší
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já tedy píšu, ne bučit, ale bučet
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:15  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Bůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele všimla sis někdy, že u tvýho příspěvku je taková nenápadná ikonka "UPRAVIT"? Abys příště nemusela psát další příspěvek, víš?? Hahaha
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:22  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

hele Vendy, všimla, ale já to tady chci prostě celý otapetovat svýma příspěvkama víš bůůůůůůůůů
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Na mě nemáš......... Very Happy
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 12:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Na mě nemáš......... Very Happy
to fakt nepopírám
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JoHnY
Administrator
Administrator


Věk: 47
Založen: 18.10.2005
Příspěvky: 3141
Bydliště: Praha - Bratislava - Závažná Poruba

european union1.png

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

pekny bordel tu robite... chatovat mozete v offtopicu
_________________
JoHnY
Vodnář Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie JoHnYZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Patrik G
Bezdomovec
Bezdomovec


Věk: 48
Založen: 14.1.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Žilina,NZM G

slovakia.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

"jdu dom" takže kontraband vydám až inokedy. svoju pritomnost budem avizovat. pardon postihnutým
Váhy Pohlaví:Muž Králík OfflineOsobní galerie Patrik GZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vy dve jste stejně kozy Very Happy) Ale mám vás rath Very Happy) BTW: příští tour prý organizuje Vaderka, takže to bude nářez (slibovala … jak ten vlk Very Happy)
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:45  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

A, Thomas se nam zapojil... myslim, ze bysme mohli neco podniknout jeste pred dalsi tour, ne?
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:50  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
A, Thomas se nam zapojil... myslim, ze bysme mohli neco podniknout jeste pred dalsi tour, ne?


No jo, musel jsem tozkontrolovat
To každopádně můžeme! Dámy si tě oblíbily, takže jsi zván na další generálku před premiérou Very Happy Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Srazit se muzeme i u me, zasoby tu mam taky slusny.
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Hele ty bonzačko, to jsem si teda nemyslela, že seš taková.. ty seš ještě větší kráva než jsem si myslela, hahahahahahaha!
(hehe, teď nás asi JoHny zruší, haha)


JoHnY vas za to nezrusi, ale ja zrusim asi ty nesmyslne prispevky
protoze to je fakt dilo, co tady vy dve predvadite...
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:54  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
Srazit se muzeme i u me, zasoby tu mam taky slusny.


Zásoby slušné, byt velký ... co víc si přát Ženský něco ukuchtí a já dorazím dělat garde s práznýma rukama a úsměvem na tváři
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
mabarcz
Host
Host


Věk: 47
Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 214


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

V tu nedeli ses toho nanosil az dost. Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie mabarczZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2