Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Poll :: Kedy chcete kuchynparty?

4.-6.1.
10%
 10%  [ 1 ]
11.-13.1.
70%
 70%  [ 7 ]
18.-20.1.
0%
 0%  [ 0 ]
25.-27.1.
0%
 0%  [ 0 ]
je mi to jedno
20%
 20%  [ 2 ]
iný termín
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 10


Autor Zpráva
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 13:58  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz napsal:
V tu nedeli ses toho nanosil az dost. Very Happy


Ještě teď mám namožené svaly Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:03  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Thomas: ale můj nábor nových členů se asi vám pánům líbit nebude
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:04  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta: bez nás by tady byla pěkná nuda, nemyslíš...nebuď suchar a trochu se usměj
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
Thomas: ale můj nábor nových členů se asi vám pánům líbit nebude


Ale ale ... Pevně věřím v to, že i pro nás - pány, vyselektuješ něco vkusného RazzRazzRazzVery HappyVery HappyVery Happy
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kolysta
Master moderator
Master moderator


Věk: 49
Založen: 28.11.2006
Příspěvky: 1304


blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:09  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
kolysta: bez nás by tady byla pěkná nuda, nemyslíš...nebuď suchar a trochu se usměj


ja se usmivam
a jeste budu, az to tu promazu
to jsem zvedavej, kdo se bude smat posledni
Střelec Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie kolystaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

kolysta: klidně promaž, my si stejně pamatujeme, co jsme sem psali...když ti to udělá dobře
a já sem pak napíšu ještě něco lepčího chichichi
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka: hele a jako koho jsme vyselektovaly? Že o tom nic nevím, hahaha..
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:14  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mabarcz: dyť jsem řikala, že musíme něco spáchat a čim dřív tim líp ..
ale obávám se, že si petra vezmu s sebou, já pak hrozně řádim, když jsem bez dozoru, jsem jak urvaná ze řětězu...to víte, 4roky jen děti, práce, děti a jak mě pustí z klece
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vendy. já o žádný selekci nevim
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jéžiš no tak někdy oslavíme moje narozeniny, no.. Aspoň dostanu nějaký dárečky, hahahaha..
Takže tímto se na zatím neznámý termín zveme k mabarczovi, že?? Very Happy
No a co mám jako řikat já, pořád jen samá práce, cvičení.. ani děti nemám.. ani chlapa nemám (možná proto nemám ty děti, že, haha?)
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Psala jsi o nějakým náboru nových členů .-) nebo už si nepamatuješ ani to, haha?
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:19  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy: ty seš fakt kráva, se tady řehtám jak blbka...chce to asi postupně, nejdřív chlapa, pak ty děti..nebo je to jinak? já už si to nepamatuju
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:21  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy: psala jsem Thomasovi, že udělám nábor nových členů na další tour, a že to budou jen chlapi!! A hlavně, ať to neřiká tobě, že mi u toho pak budeš akorát oxidovat Very Happy))
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Hele jako ty mlč. Máš doma Péťu. A jako co mám jako říkat já?? Nemyslíš, že by stálo zato, abych do výběru mohla taky kecat?? Nebo se mě nikdy nezbavíte a budu vás strašit ve snech jako zlá hnusná osamělá vendy, hahahahahahahahahahaha
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:25  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy: ale jo, že seš to ty...je fakt, že já musím být hodná holčička.... tak předávám velení na výběr dalších rekrutů slečně VENDYYY
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:26  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Jéžiš no tak někdy oslavíme moje narozeniny, no.. Aspoň dostanu nějaký dárečky, hahahaha..
Takže tímto se na zatím neznámý termín zveme k mabarczovi, že?? Very Happy
No a co mám jako řikat já, pořád jen samá práce, cvičení.. ani děti nemám.. ani chlapa nemám (možná proto nemám ty děti, že, haha?)


No jo, Vendy bude mít narozky ... tak to naplánujte, ať si dáme do nosánku Opět Jen ne první víkend v únoru, to tu nejsem!
Ještě, že mám toho Boba Nejsem sáááám Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Namáte někdo číslo na Johnyho Deppa, že bych ho taky pozvala, haha? Nebo Keanu Reevse?
Brada Pitta nechci, ten je moc libovej
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:31  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Namáte někdo číslo na Johnyho Deppa, že bych ho taky pozvala, haha? Nebo Keanu Reevse?
Brada Pitta nechci, ten je moc libovej
Joooo Keanu Reevse beruuuu, ten je k sežránííííí callnu mu
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:33  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ok ok, dík. Ale ne že mi ho přebereš, kozo
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:35  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Ok ok, dík. Ale ne že mi ho přebereš, kozo
Já? až zhubnu 30kilo a dám si udělat novej face alá Michelle Pfeipffer(nebo jak se to píše), tak budu mít šanci
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:37  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vaderka napsala:
vendy napsala:
Ok ok, dík. Ale ne že mi ho přebereš, kozo
Já? až zhubnu 30kilo a dám si udělat novej face alá Michelle Pfeipffer(nebo jak se to píše), tak budu mít šanci


No prima ... a co jako jáááá? Mě fakt Keanu ani Johny nebere Very HappyVery HappyVery Happy Myslím, že vám do té selekce budu muset vstoupit a usměrnit vás Razz
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:38  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak doufám, že nezhubneš do tý párty, haha, to bys mě teda pěkně nas.., haha. Nejen proto, že bys mi ho přebrala, ale i proto, že bys byla hubená
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Thomas: a koho teda chceš pozvat ty??? Rolling Eyes
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:39  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Vendy: já nebyla hubená ani když jsem měla o těch 30kilo míň, ale je fakt, že jsem byla štíhlejší než teď Mr. Green
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Thomas: jooo to by mě taky teda jako zajímalo
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:40  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Thomas: a koho teda chceš pozvat ty??? Rolling Eyes


To nevím .. tedy věděl bych, ale to je asi nereálné Very Happy Ještě si to nechám projít hlavou Very Happy
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ThomasPRG napsal:
vendy napsala:
Thomas: a koho teda chceš pozvat ty??? Rolling Eyes


To nevím .. tedy věděl bych, ale to je asi nereálné Very Happy Ještě si to nechám projít hlavou Very Happy
tak nedělej Zagorku a přiznej barvu
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vendy
Starousedlík
Starousedlík


Věk: 46
Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 1143
Bydliště: NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Thomas: hele pokud by byla párty začátkem února, tak to je docela reálný, ne? Very Happy
vaderka: no to zní docela logicky, že o 30kilo míň je člověk štíhlejší, haha. Ale dyk to máš jedno, ty seš tak jako tak moje koza (ne)kozatá, haha
Jo a nebuď zvědavá, koho by pozval Thomas, budeš brzo stará!
Vodnář Pohlaví:Žena Had OfflineOsobní galerie vendyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
vaderka
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 47
Založen: 8.1.2007
Příspěvky: 392
Bydliště: NZM D západ

blank.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Zaslal: Dnes v 13:39 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Thomas: a koho teda chceš pozvat ty???

A kdo psal tohle kozo?
Lev Pohlaví:Žena Drak OfflineOsobní galerie vaderkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ThomasPRG
Spolubydlící
Spolubydlící


Věk: 43
Založen: 2.1.2007
Příspěvky: 302
Bydliště: Mikanova 1, NZM E

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 15.1.2008, 14:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

vendy napsala:
Thomas: hele pokud by byla párty začátkem února, tak to je docela reálný, ne? Very Happy
vaderka: no to zní docela logicky, že o 30kilo míň je člověk štíhlejší, haha. Ale dyk to máš jedno, ty seš tak jako tak moje koza (ne)kozatá, haha
Jo a nebuď zvědavá, koho by pozval Thomas, budeš brzo stará!


Zagorku nedělám ... ale až začnu, to budete všichni čumět Very HappyRazz
To Vendy: nereálné by to nebylo, ale raději ne
Panna Pohlaví:Muž Opice OfflineOsobní galerie ThomasPRGZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2