Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2008, 15:12  Předmět:  Už jste slyšeli, kde budou smrdět odpadky? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jinak jsem se velice divil, když jsem si vyslechl, že odpadky budeme vynášet do konťáku umístěném ve speciální místnosti v podzemním podlaží!!!!... To bude v létě po baráku, v garáži určitě, smradu... to se budou děti se smetím do sklepa posílat za trest - aby nám Džamila Stehlíková na to nevytvořila nový zákon jak ten proti fyzickým trestům .

Horatio
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2008, 15:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevíte, kdy budou předejímky budovy č.4? Ještě nás nikdo nekontaktoval, doufám, že jen nemají špatný mail.

Teď jsem si dopisovala s Lexxusem a zaujala mě tato věta:
Kolaudace je plánována na květen/červen – stěhování srpen/září.

Máte někdo stejné informace? Zdá se mi to dost pozdě na to, že před měsícem s velkou slávou rozesílali mail, že kolaudace bude 30.dubna.

Nezjistili jste jméno naší ulice?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2008, 17:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Sousedka napsala:
Nevíte, kdy budou předejímky budovy č.4? Ještě nás nikdo nekontaktoval, doufám, že jen nemají špatný mail.

Teď jsem si dopisovala s Lexxusem a zaujala mě tato věta:
Kolaudace je plánována na květen/červen – stěhování srpen/září.

Máte někdo stejné informace? Zdá se mi to dost pozdě na to, že před měsícem s velkou slávou rozesílali mail, že kolaudace bude 30.dubna.

Nezjistili jste jméno naší ulice?


Tak mi to nedalo a ještě jsem si to ověřovala - opravdu se kolaudace posouvá, prý přišly nové informace ze stavby. A já se těšila, že přes léto už budeme bydlet...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.4.2008, 21:06  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

tak to je fakt sila, kdyz jsem v prosinci 2006 podepisoval smlouvu, tak slibovali, ze se v listopadu 2007 bude bydlet....
snad to stihnout do listopadu, protoze pak by doufam platili nejake penale - ale to jsem mozna naivni Very Happy
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 09:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No já jsem se Lexxusu zeptala jen tak mimochodem, protože jsem už chtěla objednat kuchyň, tak jen abych se ujistila. No ale odpověď stěhování v září jsem opravdu nečekala. Fakt by mě zajímalo, co se na tý stavbě stalo...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 13:13  Předmět:  Stěhování v září???? Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milá sousedko,
no tak to mě mrskne a nejenom mě...

Před 14ti dny mi sales agent p. Matuščák řekl, že mám počítat s předáním bytu 2 měsíce po kolaudaci, ale o posunu na květen, dokonce červen nepravil ničehož.... Předeslal jsem mu také, že to zjišťuji z toho důvodu, že jsem před podpisem Smlouvy o dílo na kuchyň, jak vidno, termín 15.7.2008 k předání díla byl značně naivní Sad.

No takže mohu sázet zahradu rovnou po nastěhování, tj. na podzim, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Horatio

Sousedka napsala:
No já jsem se Lexxusu zeptala jen tak mimochodem, protože jsem už chtěla objednat kuchyň, tak jen abych se ujistila. No ale odpověď stěhování v září jsem opravdu nečekala. Fakt by mě zajímalo, co se na tý stavbě stalo...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 15:48  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jelikož se mi posun termínu kolaudace zdál jako opožděný aprílový žertík, hned jsem psal do Lexxusu a bohužel mi vše bylo potvrzeno Sad
Údajně se vše také dozvěděli až na poslední chvílí, takže máme počítat s kolaudací v červnu a podepisováním KS srpen/září.
A já si naivně myslel že už o letošních letních prázdninách budeme bydlet Rolling Eyes
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 15:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To by bylo fajn, kdyby to byl žertík...
Já nakonec aspoň tu kuchyň neobjednala, ale horší to bude pro lidi, co už ji objednali, nebo bydlí v podnájmu apod...

Nesdělil Lexxus aspoň důvod zpoždění?
Mně tedy už stavbyvedoucí připravoval na to, že v dubnu se to nestíhá, ale pak přišel ten dopis od Lexxusu o tý kolaudaci, tak jsem si myslela, že jen plašil...
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Oninka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 41
Založen: 7.2.2007
Příspěvky: 34
Bydliště: Nepelova 3/949

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 17:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

já si zase naivně myslela, že se budu vdávat do nového... pěkně nám to zkomplikovali, neb máme termín svatby 21.8.2008.
A to jsme si mysleli, jak jsme to krásně vypočítali... Sad((
Vodnář Pohlaví:Žena Prase OfflineOsobní galerie OninkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 19:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, no tak to snad není pravda.....přítel má od Lexxusu taky byt, Nástav by Letnany a tam je skluz už půl roku od kolaudace a budeme požadovat penále.Sešla se nás velká skupina budoucích obyvatelů Letnan a společně se radíme jak postupovat.Vidím, ač jsem myslela, že Rokytka je na tom líp, tak že je to stejné i tady.....my taky plánujem svatbu 30.8., no tak snad nepůjdu jako nevěsta z podnájmu!
Což vypadá že asi jo....Rokytku mám de fakto určenou k pronájmu, ale Letnany k bydlení....už nikdy v životě bych nekoupila nic co nestojí...už nikdy! Mad
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 20:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

MartiaP: no nevim, jak budete pozadovat penale, kdyz ve SSBK maji ustanoveni, ze byt musi predat nepozdeji do 30.11.2008 - pak myslim clovek muze odstoupit od smlouvy, ale asi si vsichni spocitame (hlavne ti, co maji uz davno zaplaceno v prosince), ze se nam to nevyplati:
1. sice dostanu prachy zpet, ale pujde to bance
2. nevim jak vy, ale ceny srovnatelnych bytu celkem poskocily nahoru a za stejne velky byt bych si ted musel poradne priplatit, takze radeji trpne pockam, co se z toho vyvine
Asi bychom meli nejak spojit sily, pac po jednom nam tak akorat reknou fuc.. off Mad
nicmene to neznamena, ze bych taky nebyl nastvan... uz asi pul roku slibuji domacimu, ze se odstehuji ... nastesti je fajn, a dokud platim najem, tak ho to ani nezajima
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 21:12  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ps: k tomu vraceni penez jsem chtel dodat, ze pak nam jeste banka nauctuje prachy za predcasne splaceni hypoteky pred koncem fixace, takze ve finale se radne prohneme
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 3.4.2008, 21:47  Předmět:  Oh Shit... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To si dělají pr*el...? Sad

Na základě jejich mailu o termínu kolaudace jsme objednali kuchyni a zaplatili zálohu, tudíž se začala vyrábět a budeme platit penále za nevyzvednutí kuchyně... Zaplatí mi to developer? Mad

Už jsem myslel, že budeme bydlet v létě a teď tohle? Nastěhujeme se tam do nejhnusnějšího období? Podzim? Mad

Proč LEXUSS nepošle nějaký e-mail, proč nekomunikují sakra?!

Jinak k těm závadám - bylo toho víc, až budu mít chvíli, přepíšu sem ty dvě A4 závad...
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 09:58  Předmět:  kontakt Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak jsem právě mluvil s Lexxusem a posun kolaudace na květen/červen je prý nesmysl.
O žádné změně nebyla řeč.
Pokud tedy máte jiné informace, rád bych věděl od koho konkrétně jste se je dozvěděli?
Chci znát konečné vyjádření, ale bez kontaktu na osobu, která oznámila tuto změnu se asi nehneme Sad
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 10:32  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahojky, no je pravda, že jsem SOSBK nezkoumala....pokud je tam předání b\tu nejp. 30.11.08 máme smolíka...vycházela jsem právě z Letnan, protože tam nárok na penále máme.Byli jsme už i u právníka a ten nám to potvrdil.V jejjch smlouvě nic takového ošetřeno nemají.
Je zvláštní, že já i přítel máme byty od stejného prodejce a každá je jiná....co jsem se bavila s ostatními, tak mi příjde, že každý má smlouvu tak trochu jinak.....ikdyž se jedná o jeden projekt....naše seskupení budoucích obyvatelů Letnan čítá 26 osob a už jsme se všichni 2 x sešli Surprised) Musím říct, že v jednotě je síla Surprised)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 10:44  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak mám dobré zprávy. Dnes jsem dostala mail z Lexxusu, že se omlouvají, ale měli ve firmě nějaké informační šumy. Kolaudace začala tento týden a stěhování tedy vypadá květen/červen.

Omlouvám se za vyvolání paniky !!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Sousedka
Host
Host



Založen: 20.2.2008
Příspěvky: 232
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou, dům č. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 10:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pulkici, od koho jsi dostal tuhle info? Pan Sochor?

Pulkic napsal:
Jelikož se mi posun termínu kolaudace zdál jako opožděný aprílový žertík, hned jsem psal do Lexxusu a bohužel mi vše bylo potvrzeno Sad
Údajně se vše také dozvěděli až na poslední chvílí, takže máme počítat s kolaudací v červnu a podepisováním KS srpen/září.
A já si naivně myslel že už o letošních letních prázdninách budeme bydlet Rolling Eyes
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie SousedkaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
vlacek
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 20.4.2007
Příspěvky: 48


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 11:05  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Pekne dopoledne vsem.

Nas informace o zpozdeni take prokvapila. Zkusil jsem tedy overit u naseho maklere v Lexxusu - neuspesne, neni k sehnani (tradicne).
Proto jsem volal stavbyvedoucimu a ten mi potvrdil, ze plati 30.dubna jako datum kolaudace (ta ovsem nemusi byt na poprve uspesna).
Stavbyvedouci je obvykle pesimisticky/realisticky ohledne terminu na stavbe, takze teto informaci docela verim.

Snad se tedy skutecne jedna jen o nedorozumneni a kolaudace probehne v poradku za necely mesic.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie vlacekZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 11:35  Předmět:  Re: Oh Shit... Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Milý sousede,

mám prima tip jak Ti ušetřit práci s tím přepisováním: okopíruj Inspekční protokol, na kopii přeběl Tvé nacionále a číslo bytu a můžeš ho sem anonymně zavěsit jako scan , doopravdy mě zajímá, co všechno jsi našel.

Známí mi radili napouštěj umyvadla, splachuj, sednisi na záchod, zatáhni za otopný žebřík a hafo jiných rad... ale dívat se naspod oken, nebo sledovat křivost zdí... ještě málo vím....

Horatio

Akim napsal:
To si dělají pr*el...? Sad

Na základě jejich mailu o termínu kolaudace jsme objednali kuchyni a zaplatili zálohu, tudíž se začala vyrábět a budeme platit penále za nevyzvednutí kuchyně... Zaplatí mi to developer? Mad

Už jsem myslel, že budeme bydlet v létě a teď tohle? Nastěhujeme se tam do nejhnusnějšího období? Podzim? Mad

Proč LEXUSS nepošle nějaký e-mail, proč nekomunikují sakra?!

Jinak k těm závadám - bylo toho víc, až budu mít chvíli, přepíšu sem ty dvě A4 závad...
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 15:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak koukám dobré zprávy!No já všera taky psala obchodákovi, co se to děje, tak jsem zvědavá, jestli odepíše to co sdělili vám.To vypadá optimisticky, že kolaudace už začala
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
luuca
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 31


blank.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 16:11  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ty informacni sumy z lexxusu jsou neuveritelny...kolaudace urcite jeste nezacala, protoze trva vsehovsudy jeden den a podle pana stavbyvedouciho porad plati datum konec dubna - jak psal vlacek....tak snad je to uz definitivni datum.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie luucaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 17:29  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Psal mi dnes můj OZ, že bylo už požádáno o kolaudační řízení a že se bude koludovat 30.4. a ptal se mě, odkud čerpám tyhle informace.....a dokonce chtěl znát jména.Nic jsem mu neřekla Surprised)
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 4.4.2008, 22:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jojo, je to přesně tak, jak bylo napsáno o pár řádků výš... O kolaudaci bylo již požádáno a proběhne 30. 4.

Mám to potvrzené z Lexxusu s tím, že ten odklad je fakt naprostý nesmysl.

Jinak závady přepíšu nebo vyvěsím (asi v pondělí až se dostanu ke scanu). Určitě si pusťte vodu do umyvadla (nám portékal odpad), navíc jsem měl vypouklé dlaždičky atd.

Fakt si dejte bacha a prolezte úplně všechno. Měl jsem s sebou stavební dozor od jiné firmy a fakt mi zkontroloval úplně všechno. Mrkněte i na plovoucí podlahy! Jsou nejenom odřené, ale i fušerácky položené (ostré hrany jednotlivých prken po celé místnosti apod.)

HORATIO: Co se týče odpadků, tak kontejnery jsou dneska už běžně v oddělených místnostech u garáží. Je to normální.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
horatio
Host
Host


Věk: 47
Založen: 11.12.2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Nad Rokytkou, dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2008, 12:08  Předmět:  Tak snad :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Prima zprávy s tou kolaudací, uvidíme, řekl slepý...

Ad. kontejnerovna v každém domě na jednu stranu se udrží pořádek kolem domů, na druhou stranu je to spíš model podporující nezbytnost platit si správce (mj. ta firma už je známa:-) neboť se asi popeláři neobslouží sami, nevyvezou konťáky, pak je zase nevrátí...

Bude-li možnost třídit odpad, tím lépe. Nejlepší model je mít kontejnery zabudované v zemi a v pravidelných cyklech je technické služby vyzvednou a vysypou, na Petrském náměstí je to ukázkové, jenže to je nejlepší i nejdražší řešení pro stavebníka.

Každopádně tohle nějak zásadně neprožívám, samo nebude-li odvětrání právě této místnosti vyvedeno ke mně na zahradu

Horatio

Akim napsal:
Jojo, je to přesně tak, jak bylo napsáno o pár řádků výš... O kolaudaci bylo již požádáno a proběhne 30. 4.

Mám to potvrzené z Lexxusu s tím, že ten odklad je fakt naprostý nesmysl.

Jinak závady přepíšu nebo vyvěsím (asi v pondělí až se dostanu ke scanu). Určitě si pusťte vodu do umyvadla (nám portékal odpad), navíc jsem měl vypouklé dlaždičky atd.

Fakt si dejte bacha a prolezte úplně všechno. Měl jsem s sebou stavební dozor od jiné firmy a fakt mi zkontroloval úplně všechno. Mrkněte i na plovoucí podlahy! Jsou nejenom odřené, ale i fušerácky položené (ostré hrany jednotlivých prken po celé místnosti apod.)

HORATIO: Co se týče odpadků, tak kontejnery jsou dneska už běžně v oddělených místnostech u garáží. Je to normální.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie horatioZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
alevy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 50
Založen: 7.3.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Zahrady n. Rokytkou - dum c. 4

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.4.2008, 13:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

a kdo bude ta spravcovska firma?
Beran Pohlaví:Muž Tygr OfflineOsobní galerie alevyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2008, 09:40  Předmět:  Inspekční protokol :-) Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj sousedi

jak jsem slíbil, přináším výpis nedostatků v našem bytě Pro Vaši inspiraci... plus přidávám fotky

Taaakže co bylo u nás špatně:



- chybějící hlavice u všech topení
- odřený práh vstupních dveří
- chybějící sokl na balkóně (pod oknem a dveřmi balkonu)
- vystouplá dlaždice v dlažbě
- odřený okenní rám
- chybějící zarážka dveří v koupelně
- odřená lišta obkladu a omítka v koupelně
- 2x odřený okenní rám v ložnici
- chybějící laminátová krytka na parapetu v ložnici
- špatně se dovírající okna v ložnici
- nenalakovaný spodní rám okna v ložnici
- odřené balkonové dveře (vrypy)
- omlácená omítka za dveřmi do chodby
- chybějící krytky u parapetů v obývacím pokoji
- u prosklených dveří podél skleněné výplně lezou z fólie hřebíky
- totéž u prosklených dveří k pokojům (máme je tam nadstandardně)
- odřené téměř všechny rohy v bytě (odřená malba)
- stoupačky v šachtě jsou nepřipevněné
- v šachtě se stoupačkami je lahev od Dobré vody Razz
- nefunkční ventilátor na malém WC
- v druhé ložnici odštíplý kus dveří zespod
- odřená zeď od kliky vstupních dveří
- u některých dlaždic dlažby v předsíni chybí spáry
- u dveří z předsíně do obýváku není vyvrtaná díra v prahu pro zasunutí aretace
- u zásuvek v obýváku špatně udělaná nebo odřená omítka
- u vstupních dveří chybí zarážka (aby neomlátily zeď)
- u venkovního parapetu na balkonu škvíra u okna ucpaná kabelem
- zábradlí a kovová meziroleta mezi balkony jsou křivé o cca 15 cm
- plovoucí podlahy špatně položené (ostré hrany po celé místnosti) - všude
- balkonové dveře zvenku od barvy
- odřené rámy oken zvenčí balkonu
- teče odpad u umyvadla v koupelně
- křivé zdi podél oken ve všech místnostech

Stačí tak? Very Happy


Naposledy upravil Akim dne 6.4.2008, 16:28, celkově upraveno 1 krát.
Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Akim
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 1.5.2007
Příspěvky: 47
Bydliště: Zahrady nad Rokytkou - dům č. 2

czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2008, 09:56  Předmět:  Pár fotek Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tady je pár aktuálních fotek


Zahrady2.jpg
 Komentář:
 Velikost:  46.18 kB
 Zobrazeno:  34458 krát

Zahrady2.jpg

Zahrady3.jpg
 Komentář:
 Velikost:  59.52 kB
 Zobrazeno:  34458 krát

Zahrady3.jpg

Zahrady4.jpg
 Komentář:
 Velikost:  56.74 kB
 Zobrazeno:  34458 krát

Zahrady4.jpg

Zahrady5.jpg
 Komentář:
 Velikost:  57.89 kB
 Zobrazeno:  34458 krát

Zahrady5.jpg

Zahrady1.jpg
 Komentář:
 Velikost:  49.33 kB
 Zobrazeno:  222 krát

Zahrady1.jpg

Býk Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie AkimZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MartiaP
Host
Host



Založen: 31.3.2008
Příspěvky: 217


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2008, 16:52  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No tak já jenom valím oči kolik je toho v bytě špatně.....jak to proboha chtějí opravovat? Vždyt některé ty věci jsou de facto zničené!
No asi si taky domluvím tu předpřejímku a půjdu odhalovat neodhalené
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie MartiaPZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pulkic
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 15.2.2007
Příspěvky: 34


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.4.2008, 17:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Přesně tak. Už ale přišlo upřesnění, že se jednalo o "informační šum", kolaudace je opravdu na konci dubna a předávání bytů květen/červen. Takže mi spadl kámen ze srdce a spím zase klidněji

Sousedka napsala:
Pulkici, od koho jsi dostal tuhle info? Pan Sochor?

Pulkic napsal:
Jelikož se mi posun termínu kolaudace zdál jako opožděný aprílový žertík, hned jsem psal do Lexxusu a bohužel mi vše bylo potvrzeno Sad
Údajně se vše také dozvěděli až na poslední chvílí, takže máme počítat s kolaudací v červnu a podepisováním KS srpen/září.
A já si naivně myslel že už o letošních letních prázdninách budeme bydlet Rolling Eyes
Ryby Pohlaví:Muž Kůň OfflineOsobní galerie PulkicZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
shimpi
Host
Host



Založen: 5.2.2007
Příspěvky: 113


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 7.4.2008, 13:42  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj, u Europa Möblu budou stavět nějakej věžák http://www.novinky.cz/clanek/136829-kolben-tower-nova-dominanta-prazskych-vysocan.html
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie shimpiZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2