Obsah fóra www.novezahradnimesto.net www.novezahradnimesto.netPortál
 Nápověda  •  Hledat  •  Možnosti  •  Kronika  •  Soubory  •  Nové příspěvky  •  Digests  •  Registrace  •  Přihlásit pro kontrolu soukromých zpráv  •  Přihlášení
Kalendář 
Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma

Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma
Autor Zpráva
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 10:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

LuciaC napsala:
Neboj rejpeme taky !!!! Když už nic jiného tak si u nás snad udělají značku , že "šidit tyhlety není jednoduché "


Tak to diky tobe se v tom zacal BAK stourat?

Uz si nevim rady, tak se zeptam tady, znate nekdo vany Santech a doporucili byste je? Diky!
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 13:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Dnes som bol v kupelnovom studiu a dozvedel som sa dalsiu perlicku. Momentalne si BAK vraj uctuje za lubovolnu zmenu baterie 850 korun. To znamena, ze ak chcete inu bateriu napriklad len kvoli tomu tahlu na odpad (aby nebolo treba mat hnusne gumenne spunty), tak okrem rozdielu ceny si poriadne priplatite...a kedze ta std. bateria stoji tiez zhruba 850 korun...tak je zaver z toho jasny...

Inak slecny v kupelnovom studiu sa fakt snazia a dobre sa s nimi nadava na BAK...Smile
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 19:27  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

To se sice dobre nadava, ale BAK pravdepodobne resi, ze koupelnove studio si uctuje cenu za praci a ze nam uctuje moc nizke ceny standardu, tzn. odectu. Jinak BAK si uctuje za kazdou zmenu poplatek, tzn. treba za zmenu vybaveni koupelny a wc nam napari 10 tisic jednorazove, coz vim, ale ze by si mel uctovat jeste za kazdou baterii apod., to se mi moc nezda. Jasne, ze bych se nedivila Smile Mne za zmenu elektriny a dispozic nauctovali 15 litru...a jen diky tomu, ze jsem jim ve vysledku zaplatila strasny prachy, dali mi nakonec slevu 5 tisic Smile Takze podobnou tresnicku na dortu cekam i tentokrat. Uvidime, jak bude vypadat kalkulace. Ale pokud si budu muset koupit sifon, chci odecist jejich, pokud si budu muset koupit montazni sadu do vany, chci odecist jejich. Zadny ze to zaplatim a jim to tam zbyde
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ohlavac
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 10


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 31.7.2008, 22:56  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už chvíli tady koukám na diskuse o projektech Nad Rokytkou a nestačím žasnout. Taky jsem uvažoval o bytě v této lokalitě, aspoň vizualizace vypadaly velice pěkně, ale po tom co tady čtu jsem opravdu rád za víceméně bezproblémovou Skansku. Všechno co tu popisujete jako problém s nadstandardy jsou u Skansky vyřešeny jasně hned na začátku a v SSBK jsou ceny všech změn i poplatků za ně. SAMOZŘEJMOSTÍ je například odečtění ceny standardu od nadstandardu a pod. Tak přeju hodně trpělivosti a pevné nervy s BAKem a vůbec.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ohlavacZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 01:49  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

ohlavac napsal:
Už chvíli tady koukám na diskuse o projektech Nad Rokytkou a nestačím žasnout. Taky jsem uvažoval o bytě v této lokalitě, aspoň vizualizace vypadaly velice pěkně, ale po tom co tady čtu jsem opravdu rád za víceméně bezproblémovou Skansku. Všechno co tu popisujete jako problém s nadstandardy jsou u Skansky vyřešeny jasně hned na začátku a v SSBK jsou ceny všech změn i poplatků za ně. SAMOZŘEJMOSTÍ je například odečtění ceny standardu od nadstandardu a pod. Tak přeju hodně trpělivosti a pevné nervy s BAKem a vůbec.


No nevim, Skanska stavela Zahrady nad Rokytkou a ze by z toho byl nekdo z novych nabyvatelu bytu nadsen, to se mi nezda Smile BAK to nema moc pripraveny no, jestli to delaj prvne nebo co
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ohlavac
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 10


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 08:47  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Skanska možná Zahrady stavěla, ale developer byl někdo jiný. Chodovec staví Skanska jako developer a teda zatím jsem nenašel nic, na co bych si opravdu mohl stěžovat. Klientské centrum je nabito ukázkami nadstandardů, v přílohách smluv byly ceny za standardy včetně konkrétních modelů a barev zařizovacích předmětů a ceny za změny přehledně uspořádané. Jediná nevýhoda teda byla, to je fakt, že si člověk mohl vybírat jen z katalogů jejich dodavatelů, ale těch je dostatek. No nevím Doufám že to není to pověstné "když ptáčka lapají...", ale zatím vše vypadá O.K. Za chvíli budou inspekční prohlídky, tak se vybavím lasery a pak se uvidí, jak to UKčka postavili
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ohlavacZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 10:46  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo jestli to opravdu nebude tím developerem. Ten je koneckonců odpovědný a bud na dodavatele tlačí at dělají práci dobře.... a nebo na ně tlačí at za každou cenu někde ušetří.... a to i za cenu nekvalitní práce nebo předražování standardů.... Tenhle developer si moc dobré jméno neudělal a obávám se že mu nepomůže ani to že na každý projekt zakládá novou společnost s novým jménem. Ti rozumnější si informace najdou a Zahradám, Dvoru i Rezidenci nad Rokytkou se už velkým obloukem vyhnou
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
omaly
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 46
Založen: 8.11.2007
Příspěvky: 27


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 11:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner: Extra spolecnost na kazdy projekt ma i Central Group, sice v nazvu priznava vazbu na CG, ale z pravniho hlediska je to jedno, muze klidne zariznout jeden projekt bez dopadu na zbytek.
Panna Pohlaví:Muž Had OfflineOsobní galerie omalyZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 12:24  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

omaly napsal:
boner: Extra spolecnost na kazdy projekt ma i Central Group, sice v nazvu priznava vazbu na CG, ale z pravniho hlediska je to jedno, muze klidne zariznout jeden projekt bez dopadu na zbytek.
jj já chápu důvody proč to dělají i to že to z různých důvodů dělá více společností...vyjádřil jsem jen názor že rozumného člověka to nějak neoklame....
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
martye
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 43


blank.gif

PříspěvekZaslal: 1.8.2008, 15:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

boner napsal:
omaly napsal:
boner: Extra spolecnost na kazdy projekt ma i Central Group, sice v nazvu priznava vazbu na CG, ale z pravniho hlediska je to jedno, muze klidne zariznout jeden projekt bez dopadu na zbytek.
jj já chápu důvody proč to dělají i to že to z různých důvodů dělá více společností...vyjádřil jsem jen názor že rozumného člověka to nějak neoklame....


no ono to nie je zase tak, ako si myslite. To,z e sa na kazdy projekt robi osobitna spolocnost, je poziadavok financujucich bank. Ide v principe o to zarucit, ze dana spolocnost nema inu cinnost a nemoze teda nijak pretunelovat prachy banky.
   OfflineOsobní galerie martyeZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 2.8.2008, 19:16  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nedovedu si predstavit developera, kterej by rekl, hele, tady mate vsechny prachy, utratte, co potrebujete, a kdyz nevyjdete, prijdte, my vytopime ze svyho dalsi. Predpokladam, ze dodavky standardu si z casti koupi sami, to je nejspis ten duvod, proc se nedaji menit topna telesa atd., z casti to dostanou levnejsi od dodavatelu standardu, kteri si pak vyvari na nadstandardech, nauctuji nam praci atd., protoze na standardu maji prd.

Vsude je to stejny, drou dolu prachy Hammer jak to jde, jenze nekde je to pripraveny, clovek dostane vse s predstihem a na prvni pokus, a jinde je to nepripraveny a az po prvnich kalkulacich se zjisti, ze to neni tak, jak si nekdo myslel, a ze je asi treba jeste neco doresit a dotahnout. Pak tam jsme taky nekde my, kteri se na to vsecko muzem jen koukat a doufat v dobrej konec
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 09:09  Předmět:  koupelna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Už máte někdo spočítanou koupelnu? Víme kolik dáme za obklady a dlažby, jen nevíme co si řeknou za práci. Nechcete se někdo pochlubit? Jelikož za tu koupelnu nehodláme dát majlant předraženej o desítky procent, uvažujeme i o ekonomické variantě s použitím standardu. (Co se dělá k tomu Tramasu, je k vidění v Cerabenu na Vinohradský)
pq
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 09:20  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

mmmm no to se teda pochlubit nemůžeme ..... Finální návrh koupelny máme hotovýž již 14 dní ale s rozpočtem se slečny nějak pochlubit nechtějí, stále prý řeší nějaké rozvody čico .... Obávám se že jejich organizace práce není úplně efektivní. Sad ačkoli to zpočátku vypadalo slibně
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ohlavac
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 10


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 10:17  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No já u sebe (Chodovec City) měnil kromě umyvadla komplet celou koupelnu dveřmi počínaje přes spojení WC s koupelnou a konče jiným ventilátorem a těch cca 7m2 vyšlo u materiálu asi na 20000,- (rozdíl mezi stańdardem a nadstandardem) a služby asi 15000,- (to jsou ty poplatky za změny povrchů, zaznamenání změn, přeobjednání, výkresový dokumentace). Ale zas ta koupelna vypadá hezky. Přeci jen tam budu bydlet, tak ať se tam cítím dobře
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ohlavacZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Eva
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 14.5.2008
Příspěvky: 70


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 11:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ze zkusenosti se Zahradama:
Skanska pouzila na vsechno ty nejlevnejsi materialy, pocinaje bateriema, pres obkladacky a podlahama konce. Dali jsme si v koupelne nadstandartni dlazdice, vypada to uplne jinak, i praci odvedli hezky, obkladac asi pracoval s radosti Smile
Vizualizace + poplatky za zmenu + prace - material standartu = za koupelnu a wc jsme doplaceli asi 45tis Kc. Sami bychom si je pak uz jen tak nezmenili.
Baterie si asi vymenime sami, v tom by nemel byt uz takovy problem. Mrzi me, ze jsme si nedali i nadstandartni plovouci podlahy, je to sama skvira a odlomene rozky Sad Zachranuji to tim, ze nam to tmeli jakousi hmotou, coz vypada otresne.
Po navrhu kochyne (je tak mala, ze moc moznosti usporadani nebylo) jsme se dozvedeli, ze si mame az na dve zasuvky presekat komplet elektriku. Ale tu bych si v nadstandartu asi delat nenechala, clovek nema jistotu, jak to dopadne, navic by si za to urcite nauctovali majlant. Radeji si pozveme remeslnika a pohlidame si to.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie EvaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 13:13  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No jo no ... sem koukal na fotku z ukázkového bytu ... ve standardu tam není vůbec nic... včetně umístění záchodu.... Oni něco navrhnou, ale stejně vědí že si to nikdo nevezme.... a na to aby to vypadalo alespon jako v ukázkovém bytě budete muset tak minimálně 100tis přitlačit... moc seriozní přístup
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 14:01  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Nevíte někdo náhodou jestli bude ve dvoře centralně rozvoden satelitní kabel a nebo ho tam ten "šikovný developer" nedal tak jako v zahradách... ze standardů se to nějak nedaří vyčíst...už dlouho jsem se nesetkal, že by nebyl dáván do nových projektů jako standard a tak mne to u zahrad překvapilo.... Osobně považuju za vrchol hnusu když si pak každý dává tu anténu na balkon... celkově to podle mne pak snižuje minimálně o 20% jinak povedený vzhled a tím i snižuje hodnotu bytů...
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 5.8.2008, 17:18  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Fakt je ten, ze vse bude delat bak nebo nejaka jeho firma, koupelnove studio pouze poskytne material. ( podlah jsem se radeji ani neptala, kdo to bude pokladat). Takze prachy za praci si uctuje bak, coz mi pripomina, ze pokud se obklada nebo poklada nadstandard, ktery je jen vizualne jiny, nema si snad uctovat cenu za "nadstandardni" praci. Pocitam s poplatkem za KZ, ale abych platila za klientskou zmenu, pak za praci na nadstandardu, jejiz cena se pricita!!! k cene standardu bez odecteni prace na standardu!!! (napr. vana standardni 3000,- a prace na ni je treba 500,- Kc, tak vy si odecitate jen ty tri tisice a platite nadstandardni praci treba 2000,- + tech 500,- kc), to je super ne?

Kazdopadne se obavam, ze odstipnute kousky cehokoliv nas budou cekat i v pripade, ze si dodame nadstandard.

Se satelitnim kabelem treba od UPC vubec nepocitejte, dle myho to asi ani nejde, nebo by museli chtit to rozvadet po bytech developeri (a tomu tady prece nikdo neverite), ale podle me si budemem o to UPC muset pozadat po dostaveni projektu. Jako je to ceka v Zahradach.
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ru
Host
Host



Založen: 25.8.2006
Příspěvky: 125
Bydliště: NZM-G

blank.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 07:28  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Eva napsala:
Ze zkusenosti se Zahradama:
... Mrzi me, ze jsme si nedali i nadstandartni plovouci podlahy, je to sama skvira a odlomene rozky Sad Zachranuji to tim, ze nam to tmeli jakousi hmotou, coz vypada otresne.


Ahoj Evo, nevim, jak uz jste daleko, tj. mate-li uz hotovo a prebrano nebo vam to teprve roste pod rukama. My mame (NZM/CG) s nejruznejsimi "nenapadne zatmelenymi" vadami bohate zkusenosti. Stavbyvedouci z firmy, ktera nam stavela dum, chodil po bytech a kdekoliv nasel nejakou vadu, tak ji zatmelil - at uz podlahy, obklady ci dvere (mel takovou uzasnou sadu tmelu vsech odstinu v male kovove krabicce). Kdyz nam po prvnim uklidu zacaly pod rukama odpadavat na ruznych mistech umne prilepene kousky tmelu, tak jsme vse vyreklamovali a nenechali se odradit vysvetlenimi typu "Co byste chteli, vzdyt jsme to staveli, to neni jako na prodejne, kde je vsechno nove." Nenechte se vycukat a trvejte na to, ze jste si zaplatili nove neposkozene podlahy (nebo cokoliv dalsiho), neni duvod aby zakaznik doplacel za to, ze dodavatel koupi material spatne kvality nebo ze nezaplati dostatecne dobreho podlahare.
_________________
ru

GM/IT$ d++ s:+ a C++++ UL++C P+ L++@ E-- W++ N o? K? w+++
O M- V- PS+ PE++ Y+++ PGP t+++ 5? X-- R++ tv- b++++ !DI D++
G+ e* h--- r++ y+++
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie ruZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 6.8.2008, 13:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

citace:
Se satelitnim kabelem treba od UPC vubec nepocitejte, dle myho to asi ani nejde, nebo by museli chtit to rozvadet po bytech developeri (a tomu tady prece nikdo neverite), ale podle me si budemem o to UPC muset pozadat po dostaveni projektu. Jako je to ceka v Zahradach.


UPC ani jinou kabelovku jsem tím satelitním kabelem nemel na mysli... to je trochu něco jiného( to že tam bude zavedena předem kabelovka bez souhlasu majitelů a výběru která -UPC není jediná- bych ani nečekal)... Myslel jsem normální satelitní kabel který má na střeše připojenou parabolu a na kterou si každej muže dát svůj dekodér bez toho aby si každý musel instalovat svou vlastní parabolu někam na balkon(kde to hyzdí dům). To mi přijde jako rozumný standard(někteří stavitelé dokonce dodávají při předání bytu i přesný seznam kanálů a na který satelit je parabola namířená), ale nějak jsem nevyčetl jestli to tam je a dostalo se mi jen neurčité odpovědi že snad ano... jenže když to není na zahradách tak již si tím tak jistý nejsem
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 10:11  Předmět:  Zdravim budouci sousede Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak si ctu Vase prispevky a neni mi jako Vam moc veselo.

Momentalne jsme ve fazi KZ ... horozna zkratka, ale pro klientske zmeny celkem vystizna. Co se tyce pristupu jednotlivych studii, v tom problem nevidim, ale ze strany BAKu a jejich prihozeni si 20% (19%) mi to prijde dosti nefer. Inu rabat je rabat. Uz jsem to resil v BAKu a bylo mi zdeleno ze muzeme napsat stiznost na vedeni BAKu. Nerikam, ze nejake procento navic je normalni ale 20% to je sila. Jeste to hodlam resit, uvidime co pujde.

Jinak k Vasim pripominkam ke standartum, ceny zakladniho vybaveni jsou pochopitelne nizsi, kdyz jednoho obkladu vezmete napr. 20 tis. m2 obkladu jedne barvy, tak ta cena za metr je nizka a odpocet tudiz je skoro zanedbatelny, ale jsou projekty kde Vam to ani neodectou viz. zkusenosti nekterych lidi. Co se tyka toho zebriku do koupelny, je to problem z duvodu udajneho atypickeho stredoveho pripojeni zebriku na rozvod, takze ten zebrik je uz koupeny. Kdyz chete mit extra vytapeny, na el. zasuvku treba v lete, je to problem..... no neni co dodat.

Resil jsem i pripojeni na UPC cca pred 4 mesici s LEXUSEM. Tam o tom vedeli zhruba tolik, ze vznesou pozadavek u investorna zavedeni kabelu, ale musi najit nekoho kdo ten rozvod zaplati. V BAKu na tohle vubec neumeli odpovedet, jenom to ze "az se nastehujete a zapnete TV tak tam urcite nejaky program pojede... Shocked " Tak asi k tem problemum, na ktere jsem narazil ja s moji pritelkyni.

Zdar a silu

protoze

"Zivot je boj"
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 8.8.2008, 15:02  Předmět:  koupelna Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Možná si radši sedněte.
V koupelnovém studiu jsem vznesl dotaz, jak bude v koupelně řešen přístup do stoupačky. Jednak mi šlo o to, aby se mi nějaký výrazný prvek obkladu nepotkal s dvířky a jednak proto, že dvířka by byla v místě, kde se budu sprchovat. (dvířka nebývají vodotěsná, teklo by dovnitř)
Odpověď mne dostala. Dvířka nebudou. Investor to prý vymyslel tak, že stoupačka bude zcela vyzděná a kohouty pro uzavření vody a vodoměry budou trčet ze zdi ven. Nevím, jak to bude vypadat, ale slečny v Cesaru to viděly ve vzorovém bytě a prý to není zrovna krása.
Ještě drobnost: chtěl jsem obklad vycentrovat podle umyvadla. V Cesaru nemají plány, v Baku prý nemají plány, a tak to slečny z Cesara jezdí na stavbu měřit. Kocourkov hadr.

to boner: se satelitnim rozvodem bych fakt nepocital. Vychazim ze soucasne politiky BAKu/investora - "Nevydat ani korunu navic".

PQ
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 10.8.2008, 19:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, tak to je husty! Ja vam ani nevim, jestli se mi tam chce... Takze z obkladu za X desitek tisic mi budou koukat kohouty.. at zijem! Uz takhle je ta koupelna jak plivatko a jeste mi do ni vrazi stoupacky a jeste z nich budou trcet kouhouty! Nemluve o tom, ze ta voda bude od tamtud tazena az do kuchyne Exclamation

Jinak v Cesaru planky maji, ale bylo jim receno, ze si maji vymerovat, co se jim zachce, ale ze az se to postavi, tak to bude stejne vsechno jinak.

Jeste by me zajimalo, jak vam ostatnim nauctoval BAK posunuti STA zasuvky, pokud jste ji posouvali. Mne ji nauctovali jako novou, coz se mi zda ponekud divne, jelikoz ve standardech je jasne uvedeno, ze v kazde obytne mistnosti ma byt STA zasuvka. A ono zaplatit 1700 za posun nebo 2800 za novou zasuvku, to uz je znat. Hlavne kdyz v mistnosti, kde jsem ji neposouvala (jeden z pokoju), vubec neni zakreslena, tak abych ji nakonec nemela na strope nebo vubec!

Jo a s kabelem bych to nevidela, protoze, jak je tu uvedeno, na zahradach to taky nemaji. Navic by museli resit, ze se nekde v bytech musi ten kabel taky vyvest do zasuvky ne?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.8.2008, 13:43  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Jana napsala:
No, tak to je husty! Ja vam ani nevim, jestli se mi tam chce... Takze z obkladu za X desitek tisic mi budou koukat kohouty.. at zijem! Uz takhle je ta koupelna jak plivatko a jeste mi do ni vrazi stoupacky a jeste z nich budou trcet kouhouty! Nemluve o tom, ze ta voda bude od tamtud tazena az do kuchyne Exclamation

Jinak v Cesaru planky maji, ale bylo jim receno, ze si maji vymerovat, co se jim zachce, ale ze az se to postavi, tak to bude stejne vsechno jinak.

Jeste by me zajimalo, jak vam ostatnim nauctoval BAK posunuti STA zasuvky, pokud jste ji posouvali. Mne ji nauctovali jako novou, coz se mi zda ponekud divne, jelikoz ve standardech je jasne uvedeno, ze v kazde obytne mistnosti ma byt STA zasuvka. A ono zaplatit 1700 za posun nebo 2800 za novou zasuvku, to uz je znat. Hlavne kdyz v mistnosti, kde jsem ji neposouvala (jeden z pokoju), vubec neni zakreslena, tak abych ji nakonec nemela na strope nebo vubec!

Jo a s kabelem bych to nevidela, protoze, jak je tu uvedeno, na zahradach to taky nemaji. Navic by museli resit, ze se nekde v bytech musi ten kabel taky vyvest do zasuvky ne?
ten kabel je všude jinde normálně součástí STA zásuvky(STA zásuvka má právě ruzná provedení, takže se z dokumentace nedá poznat co tam vlastně je) ......náklad pro investora je to nevelký vzhledem k tomu, že se to tahá s ostatníma TV kabelama takže je to vlastně jen cena jednoho kabelu navíc..... pozdější znehodnocení domu hnusnejma parabolama na balkonech a tím i snížení hodnoty bytů bude podstatně větší.... Tak nějak doufám, že s tímhle přístupem investor brzo zkrachuje a nikdo už si od něje nekoupí ani ..........

PS: kouhotky v koupelně venku jsou doufám jen hodně špatný žert
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.8.2008, 13:57  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak Vám nevím jestli to s těma stupačkama není blbost....

http://www.nadrokytkou.cz/images/gallery/vystavba_cerven08_1.jpg

tady na fotce ze vzorového bytu to vypadá OK .... dvířka nahoře na kohouty a dvířka dole u vany v případě problému


Možná si radši sedněte.
V koupelnovém studiu jsem vznesl dotaz, jak bude v koupelně řešen přístup do stoupačky. Jednak mi šlo o to, aby se mi nějaký výrazný prvek obkladu nepotkal s dvířky a jednak proto, že dvířka by byla v místě, kde se budu sprchovat. (dvířka nebývají vodotěsná, teklo by dovnitř)
Odpověď mne dostala. Dvířka nebudou. Investor to prý vymyslel tak, že stoupačka bude zcela vyzděná a kohouty pro uzavření vody a vodoměry budou trčet ze zdi ven. Nevím, jak to bude vypadat, ale slečny v Cesaru to viděly ve vzorovém bytě a prý to není zrovna krása.
Ještě drobnost: chtěl jsem obklad vycentrovat podle umyvadla. V Cesaru nemají plány, v Baku prý nemají plány, a tak to slečny z Cesara jezdí na stavbu měřit. Kocourkov hadr.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jana
Host
Host



Založen: 9.12.2007
Příspěvky: 102


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 11.8.2008, 21:55  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

No, vzhledem k tomu, ze STA zasuvka ma byt v kazde obytne mistnosti dle standardu, a mne nauctovali posunuti jako novou zasuvku, tak je mozny, ze ani nikde mit zasuvky nebudete, pokud jste si je neposunuli Smile

Ale kazdopadne tohle nezjistime driv, nez tam budem bydlet, obavam se.

Hele ale ty kohouty me desi... ja vim, ze na fotce z vzoroveho bytu to neni, ale jak vime, ze tam to neudelali dobre a nam to nedelaji zprasene...? Obklady jsou tam taky jine nez standardni atd.

A nevite nekdo, jak je to s oknem? Jak se muze clovek sprchovat ve stoje u okna, ktere mame za vanou? To je nejak osetreno? Nebo mi na to dreveny okno potece voda, dokud mi nevyhnije ven?
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie JanaZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ivosek7
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí


Věk: 47
Založen: 29.4.2008
Příspěvky: 11


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 10:06  Předmět:  Jako v kotelne Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Tak vas musim zklamat mam fotky vzoroveho bytu, ktere nejsou na webu (tedy pokud je neaktualizovali) a ty kohouty a vodomery tam jsou.

S tim STA je to slozite zalezi na provedeni, jak bude proveden rozvod a napojeni po dome. Pokud bude rozvodnice na jednotlive byty, dalo by se prepojit i na kabel, ale jak ve finale bude realizoban rozvod po dome nevedel ani BAK.
Lev Pohlaví:Muž Drak OfflineOsobní galerie ivosek7Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
LuciaC
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 24.7.2007
Příspěvky: 47


blank.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 11:00  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

no to si snad z nás dělají pr...... !!! to nemyslí vážně¨, kohouty ze zdi netrčí snad ani v činžáku ze 30 let !!!!!!!!!! To nás asi chtějí donutít ke změně za kterou jim zaplatíme. Ach jo to zase asi budeme muset žhavit linky a hezky od plic hovořit s BAKem. No také nás na to mohly dámy v Cesaru upozornit dříve
 Pohlaví:Žena  OfflineOsobní galerie LuciaCZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
boner
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 21.12.2007
Příspěvky: 64


czechrepublic.gif

PříspěvekZaslal: 12.8.2008, 11:08  Předmět:   Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Můžeš sem prosím ty fotky uložit.

Dík



citace:
Zaslal: Dnes v 10:06 Předmět: Jako v kotelne



Tak vas musim zklamat mam fotky vzoroveho bytu, ktere nejsou na webu (tedy pokud je neaktualizovali) a ty kohouty a vodomery tam jsou.

S tim STA je to slozite zalezi na provedeni, jak bude proveden rozvod a napojeni po dome. Pokud bude rozvodnice na jednotlive byty, dalo by se prepojit i na kabel, ale jak ve finale bude realizoban rozvod po dome nevedel ani BAK.
 Pohlaví:Muž  OfflineOsobní galerie bonerZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PQ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí



Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 90


blank.gif

PříspěvekZaslal: 13.8.2008, 11:30  Předmět:  dvere Odpovědět s citátemSpodní část stránkyNávrat nahoru

Ahoj,
byli jsme na dverich. Pani pomerne ochotna, jen nema zadny cenik, takze se vybira blbe. Asi jako jedina chvalila vyber developera. Je ale pravda, ze kdyz se vymeni kliky, tak se to asi bude dat prezit.
Nemate nekdo slusnejsi prehled o vstupnich dverich? Ve standardu je pry trida II. s nekterymi prvky tridy III. Je to na soucasnou dobu dostatecne, nebo to chce vylepsit?
pq
   OfflineOsobní galerie PQZobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:      
Odeslat nové témaOdpovědět na téma Zobrazit předchozí témaPošlete e-mail kamarádovi.Seznam uživatelů kteří si prohlíželi tento příspěvekUložit téma do souboruPrintable versionPřihlásit pro kontrolu soukromých zprávZobrazit následující téma

Zobrazit následující téma
Zobrazit předchozí téma
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory


Časy uváděny v GMT + 1 hodina

CrackerTracker © 2004 - 2024 CBACK.de
Powered by phpBB2